wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Go Down

Author Topic: Ele blogi  (Read 109195 times)

Minni

• View Profile
Re: Ele blogi
« Reply #75 on: July 05, 2013, 21:42:15 »

ehheee, Pure Cardio t6mbab ikka v2ga v6hmale :D Tead sa oled ikak t2iesti hull inimene !!!! Ma ei jaksaks elu sees veel peale seda hullust j6usaali myttama minna, hea tahtmine peab ikka olema !!!! Mis muud kui tubli tubli tubli ja 2ra ennast 2ra tapa :)

Ele

• SATS LEPPÄVAARA
    • View Profile
« Reply #76 on: July 07, 2013, 00:45:27 »

Ei tapa ma midagi, lihtsalt tundsin niii hullult jõukast puudust ja tahtsin lihastele ka vahepeal korralikku trenni teha, ei taha et need mul ära kaoks! ;)
Järgmine päev olid kõik kohad niiiii valusad, uskumatu! :D
Täna siis sai esimene nädal Insanityga täis ja juba ma suudan rohkem! Alles viimastest blokkides lõpus pidin puhkama, muu jõudsin kõik koguaeg kaasa teha! Ja seal ka pidin puhkama sest lihtsalt jalad tõmbas niiii täis, ei suutnud neid jalgu tuua endale rinna juurde 8 korda! :D (peale kätekõverdusi)
Aga jah areng on toimunud, esimest korda ma ei jõudnud isegi juba soojendust täiesti koguaeg kaasa teha! :)
Homme on õnneks üks puhkepäev kõigest sellest hullusest!!
Ja noo nii ülihea tunne on peale igat trenni!

I love what I do, I do what I love - perfect!!!

TRAIN HARD nagu Jokk ütleb! :)
Our Strength Grows Out of Our Weaknesses!!! ;)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #77 on: July 07, 2013, 00:46:28 »

TRAIN HARD nagu Jokk ütleb! :)

Word for that :D
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Diana :)

• View Profile
« Reply #78 on: July 10, 2013, 09:23:57 »

Ma teen ühe sügava kummarduse nende ees, kes seda insanity programmi teevad. Püüan ka ise sammu pidada, kuid ausalt, see on rohkem kui hullumeelne :D Igatahes tublid naised !
Di.

Minni

• View Profile
« Reply #79 on: July 11, 2013, 20:08:04 »

Tsauki Eleke, kuidas treenimine edeneb ? Nyyd hakkab 2 n2dal l6pupoole j6udma, esmasp2eval on uus fit test ja saab oma saavutused j2lle kirja panna :) Mina olen k6ik p2evad korralikult kaasa teinud, va nyyd selle n2dala teisip2ev kui lapsuke j2i alles kell 9 magama ja ma olin selleks ajaks l2bi mis l2bi omadega, roomasin voodisse ! AGA iga p2ev olen peeglist vaadates ikka ilusam ja ilusam, see teeb meele h22ks :P

« Last Edit: July 12, 2013, 23:50:08 by Ele »

Ele

• SATS LEPPÄVAARA
    • View Profile
« Reply #80 on: July 12, 2013, 23:51:34 »

Tsauki Eleke, kuidas treenimine edeneb ? Nyyd hakkab 2 n2dal l6pupoole j6udma, esmasp2eval on uus fit test ja saab oma saavutused j2lle kirja panna :) Mina olen k6ik p2evad korralikult kaasa teinud, va nyyd selle n2dala teisip2ev kui lapsuke j2i alles kell 9 magama ja ma olin selleks ajaks l2bi mis l2bi omadega, roomasin voodisse ! AGA iga p2ev olen peeglist vaadates ikka ilusam ja ilusam, see teeb meele h22ks :P

Heii, kuule hästi! Mul jäi ka üks päev vahele, esmaspäev nimelt ja teisip olin ka suht kurnatud,tegin küll kuidagi ära aga noo endast 100% ei andnud võin öelda ausalt! Aga minu meelest läheb tegemine järjest lihtsamaks ja ootan ka põnevusega fit testi ja tulemusi! :)

Kaalu osas ma ei usu, et on erilisi muutusi, kuna ma ei ole just kõige tublim toitumise osas olnud, esmasp,teisip käisime trippimas ja mere ääres jnee siis ei saand jälgida, kolmp, eile ja täna olen tubli olnud! :) Aga noh hommikuti imetlen oma kõhulihaseid järjest rohkem, ma ju teen seda abs challengit kaa! ;) Eile tegin 70 situpsi järjest, 90cruchi ja 42 leg rise ning planku 60s, sõbranna mul juba teeb ammu seeiratena! ;) Jaaa mäletan aegu kus 10 leg rise tegemine valmistas raskusi! :D

Aga ootame siis esmasp põnevusega! ;)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #81 on: July 13, 2013, 10:10:49 »

Hea point pildil. Minu arvates sa tubli olnud ja alati ei pea kaalu vaatama ... välimus loeb ja see sul ju paremaks stabiilselt :)

Ele

• SATS LEPPÄVAARA
    • View Profile
« Reply #82 on: July 13, 2013, 11:00:58 »

Hea point pildil. Minu arvates sa tubli olnud ja alati ei pea kaalu vaatama ... välimus loeb ja see sul ju paremaks stabiilselt :)

Jah seda küll ja lihased ju ka kaaaluvad! :) Ei ma ikka vaikselt liigun jah eesmärgi poole, paigal ei seisa!! :)

Ja ega mul kiiret veel kuskile pole!
Vaatan vanu pilte ja mõtlen houliiimouuliii was it really me? Really??

Pilt on (Y)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #83 on: July 13, 2013, 11:19:41 »

Nu näed ... :)

Ele

• SATS LEPPÄVAARA
    • View Profile
« Reply #84 on: July 14, 2013, 18:22:53 »

Nädalavahetusel sai siis laupäeval korralik trenn teha ja rammukate võistlust käia vaatamas! Naistele tehti ka jõuproovi, 15 ja 10kg ketast pidi hoidma aja peale! 15kg kukkus väga kiiresti ära ja 10kg seisis 35s millegiga vist üleval :S Endal jäi ikka väga kripeldama, kaotada ma ei oska veel! :D Selline tunne ja viha oli, et ülejäänud aja lähen jõmmis hoian ketast! :D Eks ma läksin ka vb liiga enesekindlalt sinna, teades et tavaliselt olen kõige tugevam naine aga seekord oli üks suusataja, eesti meister vist tõstmises ja see eesti tugevaim naine eesti kõige kõige saates, nii et jah, sain pähe pika puuga! Võitja hoidis 42,46 vist!

Niii vahest käin peol kaa, see jäi mul väga lùhikeseks seekord, jõin 2 koksi ja juba magasin autos ja oksendasin! Ei tea mis juhtunud on, et enam ei kannata üldsee alkoholi, kunagi võisin ikka hommikuni pidu panna! :D Muidugi täna hakkasin mõtlema, et söödud sai ka eile viimasena kell 2 et pole ka mingi ime ja eks kehakaal muutunud ja pole ammu alkoholi tarbind ka ja eks see kõik andis väga hea tulemuse max tund aega sain pidu! :D Täna õnneks paha olla väga pole, pigem väsinud..
Õhtul 2quickstartile, 2x juba, sest niii hulllult meeldis juu!!

Ja siis homset ootama, et tulemusi vaadataa!!

Paar klõpsu ka nv-sest! Jaa ega mul ka see loll "muskli" näitamise maania külge jäänud, isegi klubis enam muudmoodi ei saa! :D
« Last Edit: July 15, 2013, 03:39:15 by Ele »

Minni

• View Profile
« Reply #85 on: July 15, 2013, 03:48:49 »

haha need muskli poose pildid ikka mega head :D ootan ka homset !!!!
« Reply #86 on: July 15, 2013, 18:11:42 »

Ega Sa juhuslikult täna kella 17 ajal Roosikrantsi tänaval ei olnud, igatahes väga sarnane neiu tuli vastu, silm lausa puhkas seda vaadet nähes. 8)
Kui ei olnud Sina, siis oli vist teisik. :D

« Last Edit: July 16, 2013, 01:34:28 by Ele »
Break the rules, not the law, but break the rules. It is impossible to be a maverick or a true original if you’re too well behaved and don’t want to break the rules. After all, what is the point of being on this earth if all you want to do is be liked by everyone and avoid trouble?

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #87 on: July 15, 2013, 18:29:29 »

Minu arust Ele on just selline mõnus "hardcore-frukt" ja üks pärl siin oma blogiga :)

UrTz

• View Profile
« Reply #88 on: July 15, 2013, 19:13:36 »

Minu arust Ele on just selline mõnus "hardcore-frukt" ja üks pärl siin oma blogiga :)
Nõus sinuga. Teine pärl veel Raidi blogi :)

Ele

• SATS LEPPÄVAARA
    • View Profile
« Reply #89 on: July 16, 2013, 01:35:43 »

Ega Sa juhuslikult täna kella 17 ajal Roosikrantsi tänaval ei olnud, igatahes väga sarnane neiu tuli vastu, silm lausa puhkas seda vaadet nähes. 8)
Kui ei olnud Sina, siis oli vist teisik. :D

Kas see teisik oli koos kahe poisiga ja kandis punasega kleiti?  Kui jah, olin küll mina! Käisin Piradoses, tahaks neid dresse hullult aga noo ulme kallid hinnad ikka! :S Täna Tallinnas saatis mind jah päris palju pilke igalpool! :)
Olen väga meelitatud! ;)

Jokk, seleta palun lahti sõna hardcore-frukt? :D
Aga tänud poistele heade sõnade eest! :)

Täna sai siis spartas pumpfx-is käidud, abs express tehtud ning muidugi ka insanity fittest homme viskan tulemused letti! :)

Ostsin endale ka proteiini täna ja millalgi tahaks rasvapõletaja osta ja kuuri ära teha.. Lipo 6 mu lemmik, seda olen proovinud enne ja tean 100% et mõjub ja aitab! ;) Proteiini osas ma ei tea kas see on just hea vms ja firmadest jms tean ka vähe aga mulle meeldis, et roosa kott oli ja hea hind!! :D
« Last Edit: July 16, 2013, 01:47:28 by Ele »
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Go Up

Kaubamaja
youtube