wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Down

Author Topic: blog of disorder  (Read 50775 times)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: blog of disorder
« Reply #90 on: December 08, 2019, 09:03:14 »

Jõudu on nagu eliidil. Kui dop teha ja tehnikat nats lihvida oleks strongmannis täiesti arvestatav võistleja :D
Ise treenin  ka minimalistlikult. Kükk, jõutõmme, lamades sur,  püsti sur kangiga ja siis teen mahuks dipse ja lõuatõmbeid peale :)

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #91 on: December 08, 2019, 10:27:22 »

nojah, dopinguga ei hakka kunagi jamama. liiga palju huvisid peale tõstmise ka.

tegin muide DNA testi hiljuti ja sealt sai lugeda oma geenide kohta. mingeid erilisi jõu-geene polegi. nagu näiteks eddie hallil:

eliidi geneetika on ikka midagi muud. ma olen üpris keskmine, lihtsalt keskmisest suurema tahtmisega. praegused tipud strongmannis olid juba 20 aastaselt tugevamad kui mina.

kuskilt on meelde jäänud, et esimese 4-5 aastaga peaks selge olema kui kaugele sa saad minna, sest 90% tulemustest on käes. minu puhul see peab paika.
« Last Edit: December 11, 2019, 11:59:44 by visionofdisorder »

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #92 on: February 08, 2020, 14:37:14 »

ikka tuleb vist veel...

275kg:

praegu mõtlen küll, et 285kg tõmban ära paari kuu pärast, aga mis edasi? sügisel 300? krt. motivatsiooni tegelt jagub, kuna trennid pole enam nii rasked kui ennem.
« Last Edit: February 10, 2020, 00:25:15 by visionofdisorder »

UrTz

• View Profile
« Reply #93 on: February 08, 2020, 23:33:34 »

See 275kg ikka päris hea!
Loodan, et jõuan ka ikka sinnani kunagi.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #94 on: November 15, 2020, 17:22:56 »

viimane soojendus 260kg:

290kg:

esimest korda saalis peale karantiini. ühtlasi esimest korda ka sikupilli HC's. üks suur kollane tibu tuli ja hakkas vene keeles seletama mulle, et on olemas tõstepõrand. mina sain temast aru aga tema minust aru ei saanud, ega eesti või inglise keeles. ma ei tea kas tegemist oli treeneri või suvalise inimesega. igatahes, heledam põrand oli kasutuses ja seda teist ma ei märganud. vabandan kui kellelegi liiga tegin.

muidu üks märkus veel; samas puuris, mille ees tegin jõutõmmet, on peegel mis lihtsalt seisab seina najal ja kui lõuatõmbeid vms teha, siis võib väga kergesti sinna jalaga vastu minna, mis saadab peegli sinu poole kukkuma.

ülejäänud oli äge ja 5+

treeninud olen kodus max 190kg-ga (jah). kõik toimib pmst ja usun, et tuleb ka 300 varsti. kui midagi ära ei murra, siis krt teab kui kaugele võib minna veel oma 30ndates.

head tervist kõigile!
Pages: 1 ... 5 6 [7]   Go Up

Kaubamaja
youtube