wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% STEROL
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Go Down

Author Topic: ATS LOOT YouTube | Toit.  (Read 16065 times)

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: ATS LOOT YouTube | Põlve vigastus
« Reply #90 on: June 12, 2017, 11:16:57 »

No see oleks ju eriti muhe variant :D

Samas siis sa oleks vist täiesti liikumisvõimetu, kui jalg kipsis, voodis pikali ja 10 000kcal kõhus. ;D
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

https://www.instagram.com/helerin.hammer/

L.Ats

• View Profile
« Reply #91 on: June 12, 2017, 11:42:39 »

Samas siis sa oleks vist täiesti liikumisvõimetu, kui jalg kipsis, voodis pikali ja 10 000kcal kõhus. ;D

Ajamöödudes ka kindlasti kaaluks kõvasti rohkem :D

TK

• View Profile
« Reply #92 on: June 15, 2017, 05:47:53 »

Challenge oli huvitav. Kalorid said kokku küll - aga makrod olid minumeelest pea hommikust saati ainult süsivesik. See tort sisaldab rasva ülivähe, ka ainult põhjas. See pole ka "hea" rasv. Sellisena oleks trenni küll raske minna... Burgeri vahel on rasva, aga sai jällegi süsivesik. Pizza on veidi rasvasem, aga jällegi - süsivesikuid kui muda. Vahepaladest ma ei räägigi.
Ma ei tunne seda loogikat, kuidas see äpp arvutab selle koguse, aga olgu sellega.
Kilo suhkrut süüa, hm... see on karm osa minujaoks. Mina oleksin hommikut austanud nii 4-5 muna omletist (koos kollasega), peekon ja hapukoor. Ma usun, et tunne on teine, kaloreid ei viitsi täpselt rehkendada. Kui uljalt teha, siis tordile vast alla ei jääks.
Isiklik kogemus on, et ma olen aastaid väikeses ülekaloraazis pigem,  aga juurde ei võta. Pakk suhkrut pole ka kunagi päevas ära söönud :) Aga see ei tarvitse ka kõigile sobida.
Ja puusadesse pole ka läinud.
Ma sinna ettepoole linkisin ühe fllmi, kus oli teaduslik järeldus, et kalor ei ole lihtsalt kalor. Katseobjekt hakkas kohe kosuma, kui tavalise inimese päevase suhkrukoguse ära sõi. Aga kaloraaz tema varasema toitumisega ei muutunud.
Ehk et mina järeldaksin siit pigem seda, et kui sa fitnessiga segaseks ei taha minna, siis lihtsam on toitumiskava suhkrust vabastama asuda, lisatud suhkrust võib ka pea täiesti ilma olla. Ja ikka mitte juurde võtta. Ega puusa paisutada.
Aga jällegi, mis ma ka tean. Mu enda arvamine lihtsalt.
Ootame uusi tegemisi, mis muud
« Last Edit: June 15, 2017, 05:50:33 by TK »

L.Ats

• View Profile
« Reply #93 on: June 15, 2017, 09:56:03 »

Challenge oli huvitav. Kalorid said kokku küll - aga makrod olid minumeelest pea hommikust saati ainult süsivesik. See tort sisaldab rasva ülivähe, ka ainult põhjas. See pole ka "hea" rasv. Sellisena oleks trenni küll raske minna... Burgeri vahel on rasva, aga sai jällegi süsivesik. Pizza on veidi rasvasem, aga jällegi - süsivesikuid kui muda. Vahepaladest ma ei räägigi.
Ma ei tunne seda loogikat, kuidas see äpp arvutab selle koguse, aga olgu sellega.
Kilo suhkrut süüa, hm... see on karm osa minujaoks. Mina oleksin hommikut austanud nii 4-5 muna omletist (koos kollasega), peekon ja hapukoor. Ma usun, et tunne on teine, kaloreid ei viitsi täpselt rehkendada. Kui uljalt teha, siis tordile vast alla ei jääks.
Isiklik kogemus on, et ma olen aastaid väikeses ülekaloraazis pigem,  aga juurde ei võta. Pakk suhkrut pole ka kunagi päevas ära söönud :) Aga see ei tarvitse ka kõigile sobida.
Ja puusadesse pole ka läinud.
Ma sinna ettepoole linkisin ühe fllmi, kus oli teaduslik järeldus, et kalor ei ole lihtsalt kalor. Katseobjekt hakkas kohe kosuma, kui tavalise inimese päevase suhkrukoguse ära sõi. Aga kaloraaz tema varasema toitumisega ei muutunud.
Ehk et mina järeldaksin siit pigem seda, et kui sa fitnessiga segaseks ei taha minna, siis lihtsam on toitumiskava suhkrust vabastama asuda, lisatud suhkrust võib ka pea täiesti ilma olla. Ja ikka mitte juurde võtta. Ega puusa paisutada.
Aga jällegi, mis ma ka tean. Mu enda arvamine lihtsalt.
Ootame uusi tegemisi, mis muud

10k kcal challenge polnud kindlasti selle eesmärgiga, et promoda niimoodi toitumist vms. Pigem ma just valisin toite, mis oleks energia rikkad nii suhkrute, kui rasvade poolest jne. Video alguses vist mainisin ka, et see nn esimene lollus vms, mida teha :D

See video ei kajastanud kindlasti mu igapäevast toidulauda.

Samuti pooldan mina seda, et toitumine oleks inimestel jätkusuutlik. Pole mõtet näiteks mõnele inimesele peale suruda ma ei tea, mis dieeti, kui ta ei suuda seda muuta nn elustiiliks ja jälgida seda ilma nn suure pingutuseta mingi aja mõõdudes.

Mina üritan 80-90% toidust valida nn whole foods ja siis ülejäänud võib-olla (kui on isu) mingi nänn või miskit rohkem protsessitud kraami.

Täna uus video tulemas, seega püsi lainel :)
Tänud tagasiside eest.

L.Ats

• View Profile
Re: ATS LOOT YouTube | Road to Recovery #1
« Reply #94 on: June 15, 2017, 15:34:01 »

Nonii, uus video sai just avalikuks tehtud.

Tegu siis järjelooga eelmisele videole.

https://youtu.be/JRHhVYtymQc

gmaster

• REVAL SPORT
    • View Profile
    • Professionaalne füsioteraapia ja massaaž
« Reply #95 on: June 15, 2017, 20:01:30 »

Spoiler: arst ei öelnud midagi. Kulutasin asjatult aega :)
Tippkvaliteediga füsioteraapia, massaazh, erineva eesmärgiga (ka terapeutilised) treeningkavad jm. Kunderi 24, City tervisestuudio.  www.georglaasik.ee / georg@georglaasik.ee

L.Ats

• View Profile
« Reply #96 on: June 15, 2017, 21:20:55 »

Spoiler: arst ei öelnud midagi. Kulutasin asjatult aega :)

Just, ka vähese teksti või peaaegu mitte millegi ütlemine arsti poolt on mingit sorti sõnum.

Pole hullu, kõigile ei peagi meeldima. Kahjuks aega tagasi anda ei saa :D

treenija123

• View Profile
« Reply #97 on: June 15, 2017, 22:27:39 »

Mina oleksin hommikut austanud nii 4-5 muna omletist (koos kollasega), peekon ja hapukoor. Ma usun, et tunne on teine, kaloreid ei viitsi täpselt rehkendada. Kui uljalt teha, siis tordile vast alla ei jääks.

Sellise toiduga ei saaks täis 10kilo ilmselt, kuna kõhu lööb nii täis ja ei jaksaks süüa. Sellest ka magusa söömine. Kaloreid palju aga kõht kohe tühi ka varsti. Munast peekonist ja hapukoorest on pool päeva kõht täis :)

gmaster

• REVAL SPORT
    • View Profile
    • Professionaalne füsioteraapia ja massaaž
« Reply #98 on: June 16, 2017, 00:26:54 »

Just, ka vähese teksti või peaaegu mitte millegi ütlemine arsti poolt on mingit sorti sõnum.

Pole hullu, kõigile ei peagi meeldima. Kahjuks aega tagasi anda ei saa :D

Tavaline klickbait, no hard feelings minu poolt.
Küll aga huvitaks mind, kui sa päriselt mingi diagnoosi kuskilt saad :)
Eks märgi see videosse või siia ära, päris võileivasöömist vaadata ei viitsi!

Edu paranemisel! Aitaks sind kasvõi ise, aga lähen just puhkama, ja noh ma Tallinnast ka :)
Tippkvaliteediga füsioteraapia, massaazh, erineva eesmärgiga (ka terapeutilised) treeningkavad jm. Kunderi 24, City tervisestuudio.  www.georglaasik.ee / georg@georglaasik.ee

L.Ats

• View Profile
« Reply #99 on: June 16, 2017, 08:21:28 »

Tavaline klickbait, no hard feelings minu poolt.
Küll aga huvitaks mind, kui sa päriselt mingi diagnoosi kuskilt saad :)
Eks märgi see videosse või siia ära, päris võileivasöömist vaadata ei viitsi!

Edu paranemisel! Aitaks sind kasvõi ise, aga lähen just puhkama, ja noh ma Tallinnast ka :)

Tänud :)

Ega hetkel tean nii palju, et põlvekedre sidemevenitus :) aga see tundub ka olevat kohvipaksu pealt neil pandud.
Tahan isegi täpsemalt ja kindlat vastust. Panin tartus aja endale Medexi kliinikusse Dr.Teini juurde ja samuti kirjutasin Siim Savisaarele, et kokku saada ja natuke olukorda hinnata.

Sest hetkel on mul päris palju küsimusi peas, et kaua sellisest vigastusest paranemine võtab jne jne.

L.Ats

• View Profile
Re: ATS LOOT YouTube | Dieedi müüdid.
« Reply #100 on: June 25, 2017, 15:47:23 »

Uus video live youtubes !

Panin ka paar piinliku klippi sisse, seega proovime naeru tagasi hoida :D

Head vaatamist!

https://youtu.be/1ITVzaISMcg

L.Ats

• View Profile
Re: ATS LOOT YouTube | Seljatrenn
« Reply #101 on: June 29, 2017, 21:24:34 »

Jaanide ajal oli vähe rohkem aega, seega võtsin linti oma hetke seljatrenni.

https://youtu.be/fVAtIJqtNv0

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #102 on: June 29, 2017, 23:14:40 »

Tänud, homne seljapäev kulgeb sinu eeskujul.  :D
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

https://www.instagram.com/helerin.hammer/

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #103 on: June 29, 2017, 23:18:31 »

Tegelikult ongi huvitav näha, kuidas erinevad inimesed selga treenivad ja eks väga palju on ka geneetikas kinni. Kui sa traktori peal rinna ette lükkad, siis õiget venitust lailihas ei saa, kuna amplituud jääb lühikeseks ja selle kõige magusama osa, mis lailihast venitaks ( negatiivne faas ) jätad sa tegemata. Aga eks peabki leidma endale sobiva kesktee, mis hästi töötab. Ise ma kasutan totaalselt teistsugust lähenemist ja sellepärast mul vb lihaseid pole ka :)

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

L.Ats

• View Profile
« Reply #104 on: June 30, 2017, 08:35:32 »

Tänud, homne seljapäev kulgeb sinu eeskujul.  :D

Loodame, et ei valmista pettumust :D

Tegelikult ongi huvitav näha, kuidas erinevad inimesed selga treenivad ja eks väga palju on ka geneetikas kinni. Kui sa traktori peal rinna ette lükkad, siis õiget venitust lailihas ei saa, kuna amplituud jääb lühikeseks ja selle kõige magusama osa, mis lailihast venitaks ( negatiivne faas ) jätad sa tegemata. Aga eks peabki leidma endale sobiva kesktee, mis hästi töötab. Ise ma kasutan totaalselt teistsugust lähenemist ja sellepärast mul vb lihaseid pole ka :)

A.

Kuna ma treening hetkel kõike 2x nädalas, siis teine trenn nädalas ei saa olla raske ja ei taha koguaeg sama asja ka teha.
Seega nädala teine trenn olgu see selg, rind või õlg on pigem just venituse ja tunnetuse peale.
Ehk siis seda traktoritki teen pigem pikema amplituudiga ja forseeritud pausidega ja pikema negatiivse osaga. :)
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja