wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 17 18 [19]   Go Down

Author Topic: Madis Laos blogi.  (Read 104995 times)

visionofdisorder

• View Profile
Re: MadisL Blogi- 9 kuud eemal olekut.
« Reply #270 on: June 15, 2018, 12:14:49 »

Pean silmas seda , et kui ennem tegin 5-6 x nädalas eesmärgipärast trenni ja kavade järgi. Ja kogu mindset oli suht paigas. Siis 9 kuud nagu driftisin täiesti eemal tehes nii muuseas 2x nädalas kangi kus vahest oli 1x nädalas isegi. Jalutamas käisin põhiliselt palju.

sa pole ainuke. ma praegugi käin saalis vb 2x nädalas. vahest on hea lasta kehal ja vaimul puhata kui oled pikka aega intensiivselt treeninud.

Treenija314

• View Profile
« Reply #271 on: June 15, 2018, 12:19:29 »

sa pole ainuke. ma praegugi käin saalis vb 2x nädalas. vahest on hea lasta kehal ja vaimul puhata kui oled pikka aega intensiivselt treeninud.
nõus. Igast asjast mingi kasu. Sain küünarnuki korda selle vähese treenimisega ning tõesti nüüd korralik mott vaimul ja keha täiesti uus nagu.

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #272 on: June 15, 2018, 13:08:01 »

Jah tõsi. Eks see trenn on spirituaalne ka. Vaimul peab laskma  puhata vahel :)

Treenija314

• View Profile
Re: MADIS LAOS BLOG.
« Reply #273 on: March 28, 2019, 05:37:29 »

Hei Bonsunakad !

Pole mega ammu postitanud, kuid mõtlesin et teen seda siis täna.
Kuidas mul läinud ? Eks elu toob ette kõike, kuid praeguses elu etapis võib öelda et jään rahule, kuid alati võib paremini minna :)
Kuidas on vorm?
No vormi näete piltidelt. Aga ütleks et viimase 2 aastaga korralikult liha peale saanud. Pikkus sama, 188cm, kuid kehakaal 102 kg ringis ja hommiku tühjalt.
Mis muutus? Toitumine kvaliteetsem ja sellest ka suuremad raskused ja muidugi järjepidevus. Järjepidev töö, alati.
Jõunäitajad kasvavad praegu, kõige rohkem rinna ja selja trennides.
Mis eesmärgid?
Plaan üle pika aja võistelda klassikalises kulturismis sügisel EMV-l.
Soovin, aga kõigile head ettevalmistust, kes kevadel lavalaudadele.
Ilusat algavat päeva !

Revo

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #274 on: April 01, 2019, 20:48:33 »

Alati hea revali rahvast ka siin näha, edu võistluste prepiga ! :)

Treenija314

• View Profile
« Reply #275 on: April 02, 2019, 19:55:48 »

Alati hea revali rahvast ka siin näha, edu võistluste prepiga ! :)
Suured tänud ! ;)

Treenija314

• View Profile
« Reply #276 on: June 07, 2019, 13:04:14 »

Hei !

Suvi täiel rinnal käes ma vaatan. Olen ka vormi veits parandanud ,kuigi palju veel teha. Hetkel kaal 100kg täpselt. Plaanis 95kg peale võtta. Muideks detsembris olin 106kg. Ehk iga kuu -1kg. Suve jooksul üritan vormi ära teha :)

Päikest !

Treenija314

• View Profile
Re: Madis Laos: Skisofreenia ja kulturism.
« Reply #277 on: June 01, 2020, 17:46:29 »

Hei Bonsunakad!

Pole ammu kribanud, aga teen seda nüüd. Vahepeal olnud koroona ja muud jamad, aga ikka teen trenni edasi nüüd. Eks lihast läks kaduma ikka ja harjumatu aga hea asi sellega,et vigastus paranenud suures ulatuses. Nimelt siis küünarnukki kõõluse põletik.
Lõpetan ka kooli praegu ja ikka tegelen vaimse tervise valdkonnaga.
Kaal 105kg ümber, pikkus 189cm ikka. Jah, pean tunnistama ,et on juba korduvalt öeldud et pole naturaal või minu ravimid hoopis toetavad minu füüsist. Aga niipalju kui uurinud ja mu parim sõber rääkinud,kes proviisor, siis ravimid isegi takistavad arengut mingil määral kuna väga uimastavad jm kõrvaltoimed.
Aga olen läbi elu olnud enamus eakaaslastest palju suurem ja tugevam. Muidugi jõusaali staaz ka juba 11a.
Paljud lugejad ilmselt teavad, et ma skisofreenik.
Kuidas areneda kui selline diagnoos? Minu kogemus näitab et depressiooni ajal langevad tulemused kõvasti aga samas maania ajal suurenevad. Mida raske teha on toitumine. Söön muidu 5-6x päevas ja 90% kvaliteetne toit ja kogused suht suured. Sinna 4000cal ümber.Raske just dieet. Isegi kui vähendan kaloraazi natuke siis uni muutub ja muutun ka impulsiivseks.
Kuid see eest motti on aga kuna mõtted vahetuvad mitu korda päevas siis on raske eesmärki sihil hoida.
Minu eesmärk on olnud võistlus aga pole siiani suutnud realiseerida oma õiget vormi. Näen ennast võistlemas klassikalises kulturismis aga millal see juhtub seda ei oska veel öelda. Positiivne see et uue raviga on olnud tervis üle pooleteise aasta hea.Noh nii hea kui võimaik sellise häirega.
Eks elu näitab mis mulle tulevik toob. Vahest üritan kribada siia ka.
Kõike head Teile ja edu ! :)

Liinu

• View Profile
« Reply #278 on: June 01, 2020, 20:17:49 »

Mulle meeldib, et sa oled nii aus, mitte ei ürita lihtsalt kõva meest mängida! Tood välja oma nõrkusi, räägid otse oma diagnoosist.

Muide, mida õpid? Mis kooli lõpetamas oled?
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

Treenija314

• View Profile
« Reply #279 on: June 04, 2020, 09:56:09 »

Mulle meeldib, et sa oled nii aus, mitte ei ürita lihtsalt kõva meest mängida! Tood välja oma nõrkusi, räägid otse oma diagnoosist.

Muide, mida õpid? Mis kooli lõpetamas oled?
Suured tänud Sulle !
Lõpetan Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, õppisin seal nii tegevusteraapiat kui tegevusjuhendaja eriala. Erialad , mis tegelevad erinevate häiretega ,mis inimestel on. Olgu see füüsiline või vaimne puue. Elukvaliteedi ja oskuste parandamine. Kui raske vaimne puue või kasvõi dementsus ja ka, kui pärast insulti pool keha halvatud,siis kuidas lihtsalt nt hambaid pesta või riidesse panna nende inimeste jaoks võimalikult lihtsalt moodi.
Ka erinevad liikumised ja tegevused mis parandavad füüsist ja säilitavad oskuseid kui enam parandada pole võimalik. Ja mälu treeningud ja tegevused et hoida ära tagasilangust või parandada olemasolevaid oskuseid.
Ise töötan praegu psüühikahäiretega, kus olen nii kogemusnõustaja, kui ka liikumisjuhendaja.

Liinu

• View Profile
« Reply #280 on: June 04, 2020, 17:50:32 »

Suured tänud Sulle !
Lõpetan Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, õppisin seal nii tegevusteraapiat kui tegevusjuhendaja eriala. Erialad , mis tegelevad erinevate häiretega ,mis inimestel on. Olgu see füüsiline või vaimne puue. Elukvaliteedi ja oskuste parandamine. Kui raske vaimne puue või kasvõi dementsus ja ka, kui pärast insulti pool keha halvatud,siis kuidas lihtsalt nt hambaid pesta või riidesse panna nende inimeste jaoks võimalikult lihtsalt moodi.
Ka erinevad liikumised ja tegevused mis parandavad füüsist ja säilitavad oskuseid kui enam parandada pole võimalik. Ja mälu treeningud ja tegevused et hoida ära tagasilangust või parandada olemasolevaid oskuseid.
Ise töötan praegu psüühikahäiretega, kus olen nii kogemusnõustaja, kui ka liikumisjuhendaja.

Väga äge! Mul endal pähe istunud üks mõte just erivajadustega laste osas. Kuna ise olen tantsuõpetaja ja mujal maailmas on tants ja erivajadused väga aktuaalne teema hetkel - eriti mis puudutab ATH-d, atuismi spektrihäireid, apraksiat (düspraksiat) jms.

Treenija314

• View Profile
« Reply #281 on: June 14, 2020, 21:46:50 »

Väga äge! Mul endal pähe istunud üks mõte just erivajadustega laste osas. Kuna ise olen tantsuõpetaja ja mujal maailmas on tants ja erivajadused väga aktuaalne teema hetkel - eriti mis puudutab ATH-d, atuismi spektrihäireid, apraksiat (düspraksiat) jms.
Lahe! Tundub hea mix ja selline suund alati tänuväärt. Muidugi erivajadustega lapsed üks raskemaid selles alas. Aga tubli ja soovin edu sulle ! ;)

Liinu

• View Profile
« Reply #282 on: June 22, 2020, 12:15:54 »

Lahe! Tundub hea mix ja selline suund alati tänuväärt. Muidugi erivajadustega lapsed üks raskemaid selles alas. Aga tubli ja soovin edu sulle ! ;)

Olen täitsa nõus, et kerge see ei ole. Mentaalselt üliraske!
Pages: 1 ... 17 18 [19]   Go Up

Kaubamaja
youtube