wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 16 17 [18]   Go Down

Author Topic: MadisL Blogi- life and road to bodybuilding..  (Read 56916 times)

Treenija314

• View Profile
Re: MadisL ehk Treenija314 BLOG jätkub..teekond jõu ja suuruseni..
« Reply #255 on: October 16, 2016, 17:28:12 »

Vahelduseks jalgadest ka..
When you want to succeed as bad as you want to breathe then you'll be successful.

RagnevF

• View Profile
« Reply #256 on: October 29, 2016, 10:12:45 »

Edu, Madis!! Hoian pöialt täna :)

Treenija314

• View Profile
« Reply #257 on: October 30, 2016, 10:26:00 »

Edu, Madis!! Hoian pöialt täna :)
Tänud Sulle selle eest :)
When you want to succeed as bad as you want to breathe then you'll be successful.

Treenija314

• View Profile
« Reply #258 on: October 30, 2016, 10:29:21 »

Tehtud. Võisteldud. Peale haiglat, kus nuumasin ja lamasin ma arvan et oli ok :D (6 koht ja karikas :D jee :D
Tänan Teid kõiki kes vähegi kaasaelasid :)

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: MadisL ehk Treenija314 BLOG ..TEHTUD ja õnnelik !
« Reply #259 on: October 30, 2016, 10:55:09 »

Tubli, palju õnne! :)
Nägin sind, jalutasid fuajees mööda nagu ehtne šokolaadipoiss, aga sõbrad tõmbasid su kohe enda seltskonda, ma ei jõudnud reageeridagi, et silmast silma edu soovida enne võistlust. :P
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

Treenija314

• View Profile
« Reply #260 on: October 30, 2016, 11:27:17 »

Tubli, palju õnne! :)
Nägin sind, jalutasid fuajees mööda nagu ehtne šokolaadipoiss, aga sõbrad tõmbasid su kohe enda seltskonda, ma ei jõudnud reageeridagi, et silmast silma edu soovida enne võistlust. :P
Tänud Helerin !
Jalutasin jah ei saanud või ei julgenud selga panna kohe peale grimmi pusa :D
Aga olid mõtetes pöialt hoidmas see ka loeb ;)
Nägin sind vilksamisi enne sõpru ja juba olin haardes :D

Treenija314

• View Profile
« Reply #261 on: November 10, 2016, 21:11:56 »

Still in shape..6 months to go..

Treenija314

• View Profile
Re: MadisL ehk Treenija314 BLOG ..Game on !
« Reply #262 on: November 13, 2016, 18:39:21 »

Life as a gladiator.. ;)

Treenija314

• View Profile
Re: MadisL ehk Treenija314 BLOG ..Game on !
« Reply #263 on: November 16, 2016, 03:56:30 »

them legz..

Treenija314

• View Profile
Re: MadisL Blogi- milline on praegune seis ja plaanid vormiga ?
« Reply #264 on: July 03, 2017, 17:36:19 »

Tervist Bonsunakad !

Pole ammu kirjutanud. Ja panin tähele et osasi enda postitusi kustutasin peale aprilli failure võistlust :D
Seega suur ajavahe. Aga kuidas läinud praegu. Muidu ikka hästi. Teen trenni ja dieeti hetkel ja mis sujub kaunis hästi. Olen 7 nädalaga võtnud alla umbes 5kg..100kg pealt 95kg peale. Vorm parananend ja paraneb veelgi. Aga võistlusvormist veel kaugel..
Julgen arvata et võistlusvorm selline 89-91kg kandis, eks see selgub. Plaan minna sügisel EMV-l võistlema kui saan sellisesse vormi nagu tõesti tahan, kui ei saa siis ei lähe ;)
Kuna võistlen ikka rannafitnessis siis ka sees mõttes hea et ei pea jalgu treenima. Märgin ära et armastan jalgade treenimist muidu, vb isegi üks lemmik lihasgruppe ültse mul, kuid veenid jalal üsna halvas seisus ja pean midagi ette võtma lähi kuudel, arst oli suht kohkunud ja isegi pahur et noor mees nii kaugele on lasknud minna asjal :D
Seega jalad out ja nkn ei peagi näitama kuigi keegi ei saa öelda et mul naturaali kohta pole jalgu all :)
Oktoobri lõpp võistlused.
Muidu suvel suht relax, annan trenne ikka ühes noortekeskuses ja teen sporti ja niisama tsill. Sügisel tegelen Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õppimisega, ka treeneritöö ja lisaks veel koolituste andmine tööandjatele et harida neid kuidas käituda kui on psüühikahäirega inimene tööl ning kogemusnõustamine ka. Lisaks hakkan aeg ajalt hetkel veel Tallinna koolides noortele rääkima vaimsest tervisest ja häirest ja kuidas saab olla täiesti normaalne selle juures ja sind ei pea võtma kui imelikku kui sul on midagi sellist :)
Käisin ka bonsuna powercamp 2-l. Väga fun üritus ja hea et märkasin seda viimasel hetkel. Ma naudin ja kaifin selliseid asju ja sealt ka pildid ;)
Aga hetkevorm:

Treenija314

• View Profile
« Reply #265 on: July 03, 2017, 18:57:04 »

Midagi viimasest fotosessioonist ;)

Treenija314

• View Profile
« Reply #266 on: October 11, 2017, 16:10:55 »

Hei Bonsunakad ja kogu fitness rahvas !

Milline on olnud elu ja mida teinud viimasel ajal?
Olen ajanud tööalaselt enda asja, kuid tekkis ka suhe mis alguses oli supper lahe ja kes armastab mind. Kõlab toredalt aga raskeks muutis selle asja see et minu fitness teekonda ültse ei toetatud ja pigem oldi vastu.
Pikk lugu mida siin lahkama ei hakka. Aga kustutasin mingi hetk lihtsalt instagrami ja facebooki ära. Viimase tekitasin uuesti hiljuti.
Stress on olnud igapäevane ja iga eluvaldkond kannatand: töö,kool, vorm. Millest kõige tähtsam on minujaoks fitness. Kuigi sellest kraadi või raha ei saa. Ärkan iga hommik mõttega et kulturism ja fitness on minu suur eluosa kui mitte kõik mis mulle loeb. Olen teinud seda 8a nonstop ja see sõnaotses mõttes päästis mu surmast.
EMV valmistumine läks sp kõik tuksi. Õnnetu seepärast, aga mis teha.
Jalad aga peaaegu täiesti taastunud ja teen juba jalgu. Äkki tulevik viib mind hoopis kulturismi maale, kuigi rannafitness lahe. Aga selline tunne et jalad kasvavad iga trenniga.
Hetkel kaal 101kg. Pikkus 187-188cm. Vanus 29a. Jõudu on tulnud juurde, kuivus muidugi kannatand.
Pildid all The Aesthethic Projecti Meet-Upilt mis andis mulle suure motti. Sellised asjad löövad mu käima ja lõkkele.
Ükski inimene ei saa võtta mu kirge Bodybuildingu vastu. Ei sõber, ei ema , ei tüdruk. Kui vaja olen üksi sellel teekonnal ja olen ka nii edukam ;)
Soovin kõigile tugevat meelt ja jõudu ettevalmistusel. Tulen vaatama EMV-d ;)
« Last Edit: October 11, 2017, 16:13:46 by Treenija314 »
Pages: 1 ... 16 17 [18]   Go Up

Kaubamaja
youtube