wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2 3 ... 10
 1 
 on: May 26, 2020, 00:10:45 
Started by Liinu - Last post by Liinu
nagu ikka vaja öösel kirjutada! Samas endal on tunne nagu kell oleks 21. Homme peab kella 6st ärkama ja enne kella 7 läheb maakonnaliin ning siis suund Viljandi poole!
Täna hommikul tegin üle tüki aja omletti,muidu kogu aeg praemuna teinud või siis pudru sisse toppinud. Ja siis oli juba linna poole sõit, mille käigus avastasin, et olen rahakoti maha unustanud. et nagu deemmm... süüa täna ei saagi, sest koju jõuan alles 19.30  :o õnneks on pisut nutikust kupu alla antud ning seadistasin omale mobiilse rahakoti. kling-kling ja maxima.
Muidu üldiselt tegin täna suht palju lastega tundi kaasa, kokku oli neid kolm.

ahjaa.. uues kaalunumbris ka, tänane kaal näitas 63,9 kg  ;D  Teate küll - peegelpilt on kohe poole peenem eks ole!!  ;D ;D ;D ;D
Paraku on sellistel asjadel psühholoogiline mõju, midagi teha ei ole. Kõndimas ei ole ma hetkel päris ammu käinud, peale trenne täis päeva on see üsna võimatu ennast kõndima veel vedada. Seda enam,et tegelikult kõnnin nagu nii bussipealt 2 km veel koju ka.

Aga nüüdpeaks küll ühe tee tegema ja siis teki allakerra keerama! 

 2 
 on: May 25, 2020, 22:39:12 
Started by Siim Veri - Last post by metsakaja
Mina avasin ja panin pm kinni ka kohe.
Kindlasti keegi vaatab ja leiab kasulikku/motiveerivat infot sealt.

Minu soovitus on paremini läbi mõelda kogu kupatus. Sellesmõttes, et kuulaks nagu telefoni vestlust pealt. Heli/pildi kvaliteedist alustaks. Statiiv ja mikrofon. Teeks Sinu poole juba omajagu paremaks.

 3 
 on: May 25, 2020, 19:59:35 
Started by Siim Veri - Last post by malta
Eestis on üle 20 000 jõusaali harrastaja. Selline "podcast" on huvitav ehk 20. Kui sedagi. Mõistlikum oleks teha videoid sellele ülejäänud 99.8% inimestest.  Vaatajaid oleks kordades rohkem. Ja kuna pidil olemine toob treenerile kaudselt ka leiva lauale siis.... .
Väga tubli, et viitsib susserdada igal juhul.

 4 
 on: May 25, 2020, 08:54:58 
Started by Siim Veri - Last post by NitroKatz
Miks lubage naerda?  :o
Kui intervjueeritav on keegi, kelle tegemisi nt sotsiaalmeedias jälgid, on sümpaatne ja jutt jookseb hästi ja intekas asjalik, siis mina ei näe küll probleemi. Need ongi ju rohkem nagu podcastid ja alla tunniajaseid podcaste väga minumeelest keegi ei teegi. Ühelt poolt on plussiks ka see, et seal otseselt vaadata midagi ei ole, seega hea on panna klapid kõrva ja nt õues joostes/jalutades, kodus koristades vms huvitavat intekat kuulata. Ja mõneti see pikkus just kasuks - jätkub kauemaks kuulamist.
Ma kuulan samamoodi kõndides podcaste. Kui jääb pooleli, siis järgmisel tiirul lihtsalt jätkan sealt, kus enne jutt katki jäi. Võibolla kui oleks mingi tohutu tegevusega video, siis oleks jah raske leida 1,5h aega, et vaadata.
Igastahes edu!  ;)

 5 
 on: May 24, 2020, 19:54:32 
Started by Joker - Last post by Joker
Polegi ammu "vormipilte" pannud trennis. Täna sai käidud HC GYM Linnamae tee 91-s. Nuh peale Corona-hooaega siis selline. Kuna pole harjunud jõusaalis käima, siis trennipüksid jäid maha ja käterätik ka - teksadega trenni - pole suurem asi ... aga ega sellepärast trenn tegemata jää. Viisin ka hantlid tagasi, mida HC GYM raskeks ajaks laenas, seega tänud sponsorluse eest Timo Majuri 🙏🏼

Soovite häid lisandeid, siis ikka siit - tänud: http://www.toidulisandid.eeTRAIN HARD!

 6 
 on: May 24, 2020, 17:22:37 
Started by Siim Veri - Last post by EndelK
Trollid? Millest sa räägid, need on ju intervjuud/vestlused


Miks ta peab trollima? Tõsijutt ju. Ütle nüüd ausalt ära, et sa vaatasid kõik otsast-lõpuni? Sa pead ikka eriline fanatt olema, et vaadata ära 2h kestev intervjuu/vestlus... Lubage naerda...
 

 7 
 on: May 24, 2020, 16:13:21 
Started by Liinu - Last post by Liinu
Niisiis pilti ka... esimene pilt siis tehtud aastal 2012, kui kaalusin 64,7 kg ja teine aias pildistatud reedel, kaal 64,7 kg. Päris koledad mõlemad!
Tegelikult olen juba nädal aega seisnud selle ühe kaalunumbri peal. Aga alati saab kõik paremaks teha!!
Kahjuks minu vana märkmiks hakkab mõõte näitama alates tolle aegsest neljandast nädalast, kui kaal oli 62 kg, seega vöö- ja puusa- jms ümbermõõte veel võrrelda ei saa. Küll aga tagasi aastasse 2020 tulles, siis hetkel on kadunud vöölt -3cm, puusalt -2cm, naba alt keskelt -4cm, reielt -0,5cm, biicalt -1cm ja rind +1cm (see pluss 1 rinnale tuleb alati kasuks  ;D aga eks see rinnaümbermõõt ole suht suhteline ja müjutatud väga paljudest asjadest)

Mõtlesin sügisel, et nalja pärast võiks proovida MA lõpetada samas kleidis, mis rakenduslikki  :o ;D ;D Oi see oleks julm, sest see kleit on ülikitsas ja ei veni mitte kuhugi poole. Kahjuks praegusest arvutist pilti ei leidnud!

 8 
 on: May 23, 2020, 17:26:33 
Started by Siim Veri - Last post by Karl
Oi, väga tore, et keegi mingit sisu toodab ja videoid teeb. Aga...  nad kipuvat naeruväärselt pikaks venima. Meenub kuidas Jokker maitses mingit batoonikest 18minutit. Peale kolmandat minutit mõtlesin, et " No lihtsalt PANE SEE SUHU omale kaua sa jaurad" .  Ja Jokkeril veel muidugi mõte katkeb pidevalt ja siis on...ää...mh...et eee....jne.             
Videod võiksid lühemad olla. Noh nii 3 korda umbes.  Praegu vaatasin  ca 2-3 minutit. Siis hakkas igav.Aga tubli ikkagi!                         

Trollid? Millest sa räägid, need on ju intervjuud/vestlused

 9 
 on: May 23, 2020, 12:21:12 
Started by Liinu - Last post by Liinu
Tööl käimine on saatanast!! Üldse normaalselt süüa ei jõua!! Nii, et viimasel ajal on jäänud toitumine 2x päevas ehkki need toidukorrad on olnud ok mitte kräpp,aga lihtsalt ei ole reaalselt aega süüa. Ime ka, et kaal seisab!!Pigem on tunne, et maokeeran pekki ja varstion haavandid.
trenn on ikka mõnna olnud!!

sattusin vahe peal ühe raamatu äpi peale. Romantilised juttud on jäänud ikka teismelise aega, aga see oli väga huvitav lugu. Tekitas palju küsimusi ja lihtsalt tahtsid teada, mis värk on.. Nii et üks öö läks veits lugemise peale ka!

aga muidu on olnud nii nagu on!! võrdlus pildi pidin panema.. tegelen sellega

 10 
 on: May 22, 2020, 18:11:36 
Started by Bonsunax - Last post by Bonsunax
22.05 2020... 112,5 kaal.

Pages: [1] 2 3 ... 10
Kaubamaja
youtube