wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2 3 ... 10
 1 
 on: March 22, 2018, 20:48:38 
Started by Timo Majuri - Last post by Timo Majuri
Kes Eestist minemas on ?

Boris Laisin ja keegi teine tallinast ning veel 1 kohtla-järvelt.
Paneme nimed kirja järgmisel nädalal

 2 
 on: March 22, 2018, 20:45:55 
Started by Sten Haugas - Last post by Timo Majuri
Stenil hea setti.

Ise tegin täna õlad ja käed :)

Tahaks teha combaci

 3 
 on: March 22, 2018, 20:33:05 
Started by mp - Last post by mp

https://www.facebook.com/christian.thibaudeau/videos/1625561767561813/?

DEADLIFT SERIES – MAKING THE ROMANIAN DEADLIFT MORE EFFECTIVE AND GOODMORNING MORE EFFECTIVE

 4 
 on: March 21, 2018, 19:25:23 
Started by mp - Last post by mp

To conclude, the present study confirmed that rapid weight loss leads to increased frequency of symptoms of infection.

However, this was not linked to decreased glutamine levels, nor was glutamine supplementation capable of counteracting the apparent decreased immunity during rapid weight loss.

 Immunosuppression induced by rapid weight loss is not related to circulating glutamine levels; therefore,

glutamine supplementation is not beneficial for supporting immune function


in combat athletes undergoing rapid weight loss.


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5833973/

 5 
 on: March 21, 2018, 17:04:14 
Started by Joker - Last post by Joker
Mingi "vormikas" ka. Hommikune kaal 110.9kg. Mingi aeg panin ka pildi ja kaal oli ala 112kg, aga see oli päevane ja nuh, mis ikka päeval kaaluda. Rohkem selline tola-kaalumine egotripi jaoks, mis ei anna adekvaatset ülevaadet anyway.Mingi aeg tagasi mõtlesin, et ajaks ka rohkem kaloreid sisse ja tõstaks kaalu vägisi üles 115-120kg peale, aga samas, milleks lisada mõttetut kehapekki jällegi "egotripi" jaoks ? See 110kg ümber laveerimine hetkel ongi selline hea feeling. Jõud tuleb, järelt muskel kasvab ja kui kaal enam-vähem sama, siis ilmselt keharasv kui selline liigub ka tiba allapoole ja kui keha paremas vormis, eks siis ehk võib veel kaloreid lisada. Step-by-step. Sp ongi oluline alati jälgida tulemusi reaalselt kuidas keha käitub, mitte laksust kava paika panna  kolme kuu või isegi aasta peale ja siis seda jäärapäiselt jälgida "sest plaan näeb nii ette". Pigem stiilis kui muutub keha, muutub ka toitumine ja vastupidi.

Kes paljuks ei pea, siis võib ka Kati FB-lehte Likeda ja jagamismängudes osaleda ;)*** ma ei mõelnud lehte likedes = kätt püksi ajada :) Hämmastav tegelikult kui palju on netis "neti-gigoloid", kes uksest ja aknast sisse pressivad vaatamata sellele kui öeldakse, et pole huvitatud ja kaaslane olemas.
Mingi aeg asja videosse võtma ja ehk tunneb mõni saatusekaaslane ennastki ära kui raske ikka ilusa naise elu sotsiaalmeedias. Stay Tuned!

 6 
 on: March 19, 2018, 20:37:41 
Started by dramber - Last post by dramber
MÜÜDUD! LUKKU

 7 
 on: March 19, 2018, 19:05:38 
Started by Joker - Last post by Joker
Naturaalselt ei muutu mitte keegi liiga kolliks, eriti veel naisterahvas  ;D

Nuh ilmselt mitte ka meesterahvas. Maailmas on ainult üks DNA-ime, kes ka #naturaalselt minikollistunud". Oleneb vaatenurgast ja kelle jaoks mis piirist alates nn kollistumine toimub.
Lihtinimeste ja tüüpiliste delfi-debiil-kommentaatorite jaoks ülisaledad ja tihti anorektiku välimusega bikiinifitnessid on ka "liiga kollid" ja musklis ja mehelikud jne :)

Elutervem on vist pigem ikka see piir kuhu igaüks ise selle tõmbab iseenda keha jaoks. Minu keha, minu trofee :) Aga eks ole ka selliseid tainaid, kes teiste järgi oma elu elavad ja seavad. Igaühele omad rõõmud :)

Ja ega see päris nii ka ei käi, et steroid sisse ja kõik kollistuvad laksust :) Siis peaks enamus naisvõistlejaid maailmas ikka räiged kollid olema, sest pole saladus, et naised k.a. bikinifitnessid kasutavad ühtekomateist. Erinevus on lihtsalt kogustes ja kuidas muud asjad paigas ning eesmärk.

 8 
 on: March 19, 2018, 19:02:09 
Started by mp - Last post by mp

Charles Staley
 
"If you have a chest (or leg, or back) "day" (where you do 3-4 exercises for chest) you'll no doubt get a great chest workout. BUT:

Unless you're insanely big and strong, you'll be fully recovered in about 2 days, maybe less. So then what? You'll need to do ANOTHER chest day, or you'll be losing ground. Presumably however, you've got other muscles to train as well, so when will that happen?

This is the problem with "bro splits." The VAST majority of people will be better off training "whole body" style roughly 3 days per week. Just use one exercise per muscle (or better yet — per pattern).

No, that won't hit the muscle "from every angle" so use different exercises on days two and three."

 9 
 on: March 19, 2018, 17:36:51 
Started by Joker - Last post by Kiilakas1991
Naturaalselt ei muutu mitte keegi liiga kolliks, eriti veel naisterahvas  ;D

 10 
 on: March 19, 2018, 12:17:33 
Started by Joker - Last post by Joker
Ei mäletanudki, et Kati nii sale oli kui kohtusime. Samas 1,5a juba möödas. Kohutav kuidas aeg lendab.Kõvasti hagu andnud trenni ja toitumisega, siis ikka pressib sellist bodyfitnessi keha välja küll. Aga nuh kuna kunagi pole piisav ja küll, siis loodetavasti Kati ka ikka tahab üha rohkem ja rohkem keha arendada. Push Limits! Stay Hungry! Selline pulk-naine ju tegelt igav ja liiga lihtne. Seega eks teeb trenni edasi ja vaatab, mis saab. Ise lisaks lihast veel ja siis ehk lihviks mingi aeg ja voilaaa. Kõige lihtsam on lihaseid vähendada või keha käest lasta kui "liiga jõhkraks" läheb :D Sinna veel kõvasti aega, enne kui koll-naiseks ... õnneks või kahjuks.


Peaaegu 1,5a development. Eks näis kuidas 1,5a hiljem. Ja nagu ikka - võrdlus peaks käima ennekõike iseendaga.TRAIN HARD!

Pages: [1] 2 3 ... 10
Kaubamaja
youtube
anything