wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2 3 ... 10
 1 
 on: Today at 07:30:44 
Started by Timo Majuri - Last post by Timo Majuri
"" Здравствуйте!

Принято 300 заявок на самый крупный турнир Юга страны, Чемпионат Европы НАП "ОЛИМПИЯ - VI".
 
СПИСОК УЧАСТНИКОВ   
Год назад такое же количество заявок было принято аж 26 апреля. Похоже нас опять ждёт новый рекорд массовости, что не может не радовать. Только представьте: не 500 пауэрлифтёров на одном пляже, а например 1000...

Михаил Сидорычев с супругой уже забронировали номер для проживания на "ОЛИМПИИ - VI". Андрей Палей тоже. Как и Николай Пышминцев, и многие другие звёзды. Правила льготного бронирования и регламент выступлений (который окончательный и меняться не будет) есть по вышеуказанной ссылке. Предоплаты части стартового взноса нет, а тематические медали-ракушки это настоящий шедевр, способный привести в изумление даже самых взыскательных спортсменов. Дело за малым, кликнуть на кнопку, расположенную чуть ниже, и правильно заполнить все поля.
 
ПОДАТЬ ЗАЯВКУ   
Ну и потом можно покупать билеты.

ЛЕТО НЕ ЗА ГОРАМИ!

ДО ВСТРЕЧИ НА ЧЁРНОМ МОРЕ!

 2 
 on: Today at 07:29:37 
Started by Timo Majuri - Last post by Timo Majuri
 :)


 3 
 on: April 17, 2019, 17:39:23 
Started by StenPv - Last post by StenPv
Squat 210kg 2x2 - Tehtud. Video ka olemas instas. Võrdlemisi kerge tundus ..siiski ei saa ma seda vöö kasutamist kuidagi käppa.Kehakaal on 119kg.

 4 
 on: April 17, 2019, 17:09:16 
Started by Joker - Last post by Joker
Vahelduseks sai täna lihtsalt õlatrenn. Vähemalt hea, et 20-25 minutit trenn kokku ja nägemist :) Ma tõesti ei saa aru, miks inimesed teevad megamaraton-trenne. Vahest lähen trenni kus plaanis, tuhar-selg-rind-biitseps-triitseps. Kui trenni alustan, uhab mõni rinda teha. Mul trenn läbi viie erineva lihasega ja ikka ta teeb sama lihast või isegi sama harjutust. Milleks? Selline asi ei saa lihaskasvu seisukohast olla isegi natuke efektiivne. Põletada keharasva ja lihtsalt üht lihast tundide viisi lahmides pole ka ju väga arukas.


Ka üks selfie - nuh nagu ikka moodsad ajad nõuavad. Krt kaal endiselt 109,5kg :) Nuh samas nagu natuke pekk põleks ja ega päris võistlusdieeti ka ei tahaks teha. Ägadam välimus oleks, aga kindlasti ka tiba nüristav. AGA plaan ikka tiba alla pressida, sest pea kuu aja pärast pikem reis plaanis kus palju-palju jalutamist.Vähemalt nädalavahetus tõotab mõnus tulla. Kuna Kati kinkis sünnaks tripi Lätti kahe erineva hotelli ja SPA-ga, siis astume möödaminnes läbi ka Pärnust.Mulle annavad sellised tripid küll alati mõnusa restardi. Ei pea ju alati soojale maale lendama - kuigi ka seal 1x aasta või kahe jooksul kindlasti annab lisalaksu. Ei vaja ainult keha puhkust vaid ka vaimne pool kindlasti. Kiilub aju kinni, kipub seda tegema ka keha.


TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

 5 
 on: April 17, 2019, 12:11:17 
Started by MaikoH - Last post by MaikoH
50.-

 6 
 on: April 16, 2019, 14:45:38 
Started by _ladypinkcat_ - Last post by Joker
Vaikselt paraneb vorm ... tundub mulle.


 7 
 on: April 16, 2019, 14:20:50 
Started by _ladypinkcat_ - Last post by EndelK
Njaaa. Jama värk kui muudmoodi naist ei saa kui raha eest... :'(

kurat, vabandust...Eksisin saidiga, seda ikka juhtub, kui pähe süstida.

 8 
 on: April 16, 2019, 13:11:28 
Started by Joker - Last post by builder
Raha paneb rattad käima. Praegusel ajal, kui klubisid palju, aga sisekorra eeskirja mittetäitmisel on lihtne klienti ukse taha jätta? Tavaliselt unustatakse, aga osa tüüpe oli jokeri näite puhul täitsa olemas. Ja tegelikult pöhjus võib olla kasvõi tahteavaldusega kakelda, sellised nolgid ühiskonnas on olemas. Ma olen igasuguseid loomi näinud, isegi mõistan neid, aga ei ühti nende mõtteviisiga. Samas ma teen sellele tüübile ise teistmoodi tagasi. Sama harjutust tehes teine kord, ta peab minu äraviidud kettad uuesti tagasi viima, muidu ju ta ei peaks lillegi liigutama, kui vahepeal seda masinat keegi ei kasuta. ;) Selliseid kohti on vähe , aga on minul küll olnud. Jokkerile jõudu!

 9 
 on: April 16, 2019, 10:22:34 
Started by MaikoH - Last post by MaikoH
Müüdud.

 10 
 on: April 15, 2019, 19:20:25 
Started by Joker - Last post by Joker
Olete mõelnud, miks raskused on jäetud vahest aparaatidele? Põhjus on tegelikult lihtne ...TRAIN HARD!

Pages: [1] 2 3 ... 10
Kaubamaja
youtube