wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - T-Mac

Pages: [1] 2
1
Tekkis küsimus rinnalt surumisel korrektse hingamise osas. Teen ntks 5 kordusega heavy set-i hantlitega. Kui hantlid harjutuse alustamiseks rinnale ajan hingan sügavalt sisse ja hoian niikaua hinge kinni, kuni olen sellest kõige raskemast surumise faasist käed sirgemaks saanud ja kogu liikumise viimasel kolmandikul hingan välja, siis jälle kui hantlid alla lasen hingan sisse ja jälle viimasel liikumise kolmandikul hingan välja. Ehk siis surumise raskeimas faasis hoian hinge kinni, sest saan parema pinge kehas hoida nii ja tunnen, et kõik kuidagi stabiilsem nii.
Samas peaks nagu korrektne olema see, et raskust langetades hingan sisse ja kohe kui üles liikumine hakkab, alustan välja hingamist. Ise tunnen, et kui kohe välja hakkan hingama, kui raskust üles hakkan liigutama, siis kaob selline hea pinge kehast ära ja ei jõua nii hästi raskust liigutada. Äkki vanemad ja targemad treenijad oskavad midagi arvata sellest, et mismoodi siis on see õige hingamise tehnika, et oma tervisele põntsu ei paneks? 

2
KÕIK TREENINGUST - küsi nõu tegijatelt / Trennis pingutamine
« on: June 03, 2018, 21:09:20 »
https://m.postimees.ee/section/2135/4497925
Ei tohi ikka trennis pingutada :D

3
Juristina võin Teile öelda, et kui politseid kohale ei kutsunud, kes õnnetuse fikseeriks, siis on kohtus võidu saavutamise lootus üsna kasin. Kohut saab kindlasti käia ja mingi võimalus kindlasti on, et kohus Teie kasuks otsustab, aga pigem ei soovitaks kohtusse minna, kui pole valmis selleks, et võite jääda rahaliselt miinusesse. Ehk siis kui kohtusse soovite minna, siis praegusel juhtumil peaksite arvestama sellega, et teie kanda võivad suure tõenäosusega jääda menetlus- ja õigusabikulud.

4
Ilmselgelt on tegemist lollusega. Eriti kummastav on see, et kuulsused maksavad rasket raha, et mingi lollakas neid ajuvabade metoodikatega treenib :D

5
http://publik.delfi.ee/news/kino/muskli-nimel-mida-iganes-orlando-bloomi-vene-kirve-treening-muutus-eluohtlikuks?id=78379824

Orlando Bloom tunnistas hiljuti saates “The Late Late Show with James Corden“, et kasutab treenimiseks väga äärmuslikku meetodit, mis paneb teda minestama.

Orlando Bloom on kahtlemata üks maailma ilusamaid meesnäitlejaid ja hea keha peab sellega kaasas käima. Paraku ei ole ideaalne keha Orlandole loomulikult kaasa antud ja selle nimel tuleb vaeva näha. Bloom rääkis hiljuti jutusaates “The Late Late Show with James Corden“, et ta alustas treeninguid tuntud surfari Laird Hamiltoni juures. Treening toimub basseinis, kus nad kasutavad vee all olles raskuseid. „Sa võtad kahekümne kahe kilosed raskused õlale, hoiad hinge kinni ja jalutad hantlitega vee all,“ šokeeris Bloom Cordenit. Orlando lisas: „Sa võid muidugi tulla vee peale hingama, aga sellise treeningu kogu mõte on vähendada hapniku hulka oma veres. Niimoodi hinge kinni hoides, koormad sa oma keha rohkem ja treening on intensiivsem.“
Orlando tõdes, et selline treening on küll väga tõhus, aga kuna ta treenib viimasel ajal üksi ja järelvalveta, on ta praeguseks juba kaks korda üle piiri läinud. Bloom ütles Cordeni saates lõpetuseks: „Üks kord ei olnud piisav. Ma pidin kaks korda ära minestama, saamaks aru, et ma ei tohiks sellega enam kunagi tegeleda“

6
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Vajan abi!
« on: November 10, 2016, 12:59:05 »
Sp et minu arust on see loll küsimus... Kui sa oled uustulnuk, siis pole vaja kohe pulbreid osta vaid leida sobiv treener või ise internetist korralik treeningkava, teha harjutuste õige tehnika selgeks, panna paika toitumine ja teha järjepidevalt trenni. Kui oled nii oma max tulemuse saavutanud siis võid hakata alles mõtlema mingitele lisanditele ja sellele kas sul neid vaja on.
Öelda algajale, et see on loll küsimus, mida sa küsid, ei ole just kõige parem reageering. Mäletan isegi, kui sai kunagi alustatud, siis mõtlesin ka, et muskli kasvatamiseks on raudselt ikka neid pulbreid vaja. Vot oleks siis olnud keegi tark, kes öelnuks, et ei ole vaja, söö aga liha, muna ja kohupiima ja lihas kasvab. Oleks ka keegi öelnud, et ei ole mõtet lõhkuda 10 erinevat harjutust iga trenn ja 3-4 harjutust lihasgrupi kohta, siis olnuks mitu head aastat ebaefektiivset trenni tegemata jäänuda. Ei maksa oma teadmisi nii iseenesestmõistetavana võtta ja mõelda veidi algaja tasandil. Pealegi pole olemas lolle küsimusi, on ikka lollid vastused.

7
Ma leian, et igaüks võib jõusaalis käia nii kuidas ta soovib (saali etiketi ja üldise sündsuse piires muidugi). Aga ilmselt see värvimine või mittevärvimine ja enda välimuse rõhutamine oleneb sellest, mida keegi on sinna saali tegema tulnud. Kes loodab vastassoole silma jääda, tunneb ilmselt vajadust vähemal või rohkemal määral meikida. Kellel muud eesmärgid see ilmselt ei pea, aga võib, kui sisetunne ei luba muud moodi talitada. Oluline on, et endal oleks mugav trenni teha ja kui see eeldab endale ripsmepikenduste panemist ja täismeigi tegemist, siis jumala eest, andke minna. Aga mehena jääb ikka veidi sätitud ja liibuvates riietes heas vormis naine jõusaalis tahest-tahtmata silma ja oma peas ikka mõtled, et tõesti ilus vastassoo esindaja. Aga kindlasti ei tähenda see nüüd seda, et see on mingi norm, kuidas naine jõusaalis käima peaks.

8
Mitte ei saa nõustuda selle väitega, et vanemad ei tea ega peagi teadma, millega nende laps tegeleb. Vanem ei tea, millega laps tegeleb, kui teda see ei huvita. Kõige lihtsam viis on küsida lapselt, suhelda temaga. Laps peab tundma, et ta on kaasatud pereellu ja sinna alla kuulub ka perele tähtsates otsustes kaasarääkimise õigus. Kui laps tunneb ennast täisväärtusliku pereliikmena, kelle arvamust võetakse arvesse, siis ta ka räägib sellest, millega ta tegeleb väljaspool kooli, sest ta tunneb, et kuna temaga jagatakse kõike, siis peab ka tema jagama. Ehk siis kui temalt küsitakse, millega ta tegeleb, siis ta ka tunneb kohustust vastata sellele.
Minu peres oli alati nii, et küsiti, tunti huvi, kuidas koolis läks jne. Iga päev küsiti seda ning samuti kaasati mind perekonda puudutavate probleemide lahendamisse. Iseasi, palju nüüd kokkuvõttes minu arvamust otsuse tegemisel arvestati, aga oluline oli see, et seda küsiti. Märgiks siinkohal ka ära selle, et ma polnud kiusatav ja polnud ka kiusaja. Üritasin alati neutraalset joont hoida, kuigi pean ütlema, et olin kehaehituselt ikka paras "kilu" ja iseloomultki polnud eriline ütleja või paikapanija, aga puid alla ei saanud sellegipoolest.
Mul oli küll mitu aastat vanem vend, kes samas koolis käis, aga ma ei tea küll, et see oleks kedagi mõjutanud, sest ega temagi oli sarnane neutraalse joone hoidja ja mitte mingi kraakleja.
Seega mida ma tahan öelda on see, et kiusamine on "lastetoa" otsene tagajärg, sest laps tunneb, et mis tal kodus tähelepanust puudu jääb, selle peab ta teenima mingil muul viisil, mis siis omakorda väljendubki koolivägivallas. Nagu uurimused näitavad, siis keegi ei sünni kurjategijaks ega kiusajaks. Sinnamaani jõutakse ikkagi sotsiaalsete keskkonna mõjutuste kaudu ehk siis positiivse mõjutuse puudumise tõttu. Ja see kivi läheb juba 100%-liselt vanemate kapsaaeda. Kas tahame ja julgeme seda endale tunnistada on juba teine küsimus.

9
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Õunamahl
« on: September 28, 2012, 10:39:50 »
Küsimus selline, et kuidas suhtuda koduaia õuntest tehtud mahla kui süsivesikuteallikasse? Kuna kehatüübilt olen ektomorf ja ainevahetus kipub väga kiire olema, siis on kõik vedelal kujul manustatavad toitained minu jaoks üliolulised. Seega, mida targemad teavad rääkida õunamahla kohta.

10
Eks see oleneb ka peksmisest. Kui teise naise näppimise pärast tülli mindi ja üks pool peksa sai, siis oleks vähe ebamõistlik vangi panema hakata. Aga kui tuldi lihtsalt tänaval kallale, siis no see inimene pole enam ju normaalne, kes nii teeb ja tuleks küll ühiskonnast isoleerida. Kõige enam ajavad nö närvi inimesed, kes alkoholi saades vägivaldseks muutuvad ja siis kas niisama kõrval seisvate isikutega tüli norima hakkavad või lihtsalt kuskil tänaval linna- või eravara kallal märatsevad. Endal ei ole purjus peaga sellist mõtetki pähe tulnud, et taoks kellegi näo sassi või hakkaks lihtsalt lõhkuma. Tegelikult oleks täitsa huvitav teada, et kas sellistel inimestel on mingi teistsugune ajuehitus või mis neid ajendab taolisi debiilsusi toime panema.

11
Selgusetuks jääb, kas "noakangelasel" oli pärast rüselust näha ka kurika jälgi kehal. Kui talle tõesti neli meest kurikaga kallale jooksid, siis ei saa küll teda enesekaitseks noa kasutamises süüdistada.

Just. Neisse lugudesse tuleb alati teatava skepsisega suhtuda, sest üks pool arvab alati, et ta tegi kõik õigesti suurest heast tahtest ja et teine pool oli see viimane pätt ja kaabakas. Enamjaolt need lood nii ühepoolsed ei ole. Pealegi igaüks üritab ennast kõvasti paremas valguses näidata.

12
no teid on rohkem kui masinaid. loomulikult pärast õnnetust saadetakse kohale masin, aga suurema prioriteediga on suured maanteed ja sealt edasi väiksemad.
liiva- soolapuistur sõidab 8 tundi päevas, see mees tahab ka puhata, ta ei jõua ju 24 h sõita. aga selleks et võtta juurde vahetusmeeskond, selleks omavalitsustel raha ei jätku.
riik jättis juba omavalitsused rahatoetusest ilma, kuigi lumelükkamine on juba kõigil rahakotid tühjaks teinud.

palju neid puistureid omavalitsustel ikka on, aga mõõtke kui palju on maanteid, külateid ja kui paljud kihutavad mõttetult.
sama asi on suvel nende uppujatega, igasse tiiki, ojja, randa ei saa panna 10m vahedega patrulli kes uppujale päästerõnga viskaks.
ometi upub igal suvel massiliselt täiskasvanuid inimesi. siin pole mõtet kiruda riiki ega ühiskonda, sest eestlased ongi enesehävituslikud.

Kahtlemata on olemas ka see mõtlematult kihutamise probleem ja liikluse vallas annaks kõvasti ettevaatlikum olla. Ainult et Jämejalas juhtunu puhul oli tegemist pmts Viljandi - Tallinna maanteega, mis peaks ilmselgelt olema teehoolduse teostamisel prioriteetne maantee. Teiseks polnud tegu ka üldsegi mitte omavalitsuse haldusalasse jääva teega, vaid Maanteeameti pädevusse kuuluva teega. Lisaks sellele on antud koht oma riskantsuse poolest juba teada tuntud (st et see polnud seal esmakordne õnnetus). Ega igat teed ei jõua muidugi kohe ära liivatada, aga sellised peateega ristuvad teeotsad tuleks ikka korralikult luubi alla võtta, sest seal on kõige suurem oht, et kõrvalteelt peateele libisedes on peateelt tulemas mõni auto ja see auto tuleb ka vähemalt 90 km/h kiirusega. Sellisel juhul on rasket õnnetust juba väga keeruline vältida.

13
Sama lugu oli ka Viljandis Jämejala ristis juhtunud õnnetusega. Teada tuntud riskantne koht, enne õnnetust polnud ühtegi liivatera maha pandud sinna, aga pärast surmaga lõppenud avariid oli kohe tee liivatatud. Tekib küsimus, kus oldi enne õnnetust. Mõtlematus ja hoolimatus on see, mis "harja" punaseks ajab. Tehke krt oma tööd mõeldes ka teistele inimestele, muidu ongi alati nii, et ikka peab keegi oma eluga maksma, et mõni suvatseks ennast liigutama hakata ja oma TÖÖD teha. Jämejalas juhtunu on ilmselge näide sellest, kuidas teede hooldaja lihtsalt oma kohustuste peal liugu lasi ja pärast noore neiu surma alles liivakoormaga kohale sõitis. 

14
No minu meelest on lollus politseile vastu hakata, sest sellega teed kahju ainult iseendale. Võib ju rääkida siin, et politsei päris nii teha ei või jne jne(vahet pole isegi kas võib või ei või), aga vastuhakuga annad politseile juba seadusliku põhjuse sulle kõva "keretäis" anda ja pärast on suur oht selle eest veel ka kohtult karistada saada.

15
Muidugi mõtlen.
Miks mina peaksin maksma rohkem kiiruse ületamise eest, kui suvaline rott, kes vaevu endal hinge sees jõuab hoida.
Miks mina siis halvem inimene oleksin, et mult rohkem sisse kasseeritakse????????+

Seaduse rikkumisele peab järgnema karistus ja oluline on, et karistus oleks mõjus. Seaduserikkuja peab mõtlema pärast karistust, et "kurat, kui karistus on selline, siis üritan järgmist rikkumist tõsimeeli vältida". Ma ei arva, et rikkam peaks 1-1'le maksma vaesest rohkem, aga karistus peaks ka rikkamale andma paraja põntsu, et teine kord ikka läheks pikemalt mõtlemiseks, kas tasub ikka siin kihutada või täis peaga rooli istuda. Võibolla oleks siis parem jõukamale kohaldada aresti, siis paneb rohkem mõtlema ehk, kui 2000 kr trahv:D

Pages: [1] 2
Kaubamaja
youtube