wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Diana :)

Pages: [1]
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: Ele blogi
« on: July 10, 2013, 09:23:57 »
Ma teen ühe sügava kummarduse nende ees, kes seda insanity programmi teevad. Püüan ka ise sammu pidada, kuid ausalt, see on rohkem kui hullumeelne :D Igatahes tublid naised !

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: Ele blogi
« on: June 22, 2013, 09:48:07 »
Uskumatult tubli naine :)

3
Käisin eile oma auhinnal smartpostis järel ja sain suure üllatuse osaliseks- nimelt oli lisatud juurde treeningpäevik ! Siinkohal ütleksin suure aitäh, sest plaan oli see endale just soetada, kuid seda probleemi nüüd enam ei ole !
Nii et suur aitäh meeldiva üllatuse eest ! :)

4
BONSUNA.COM RAW EDETABEL / Re: RAW vaheloosimise võitjad 29.02.2012
« on: February 29, 2012, 19:18:53 »
juhuuu, loosiõnn naerataski :)

5
BONSUNA.COM RAW EDETABEL / Re: BONSUNA.COM EDETABEL: RAW-KÜKKIMINE
« on: February 29, 2012, 08:31:00 »
Aitäh :) Nagu meie "jõusaalist" näha, siis kui trenni vaja teha, siis leiab alati võimaluse :) Ise ei tee tavaliselt kükki 40 kg (mõne jaoks on see väike raskus), kuid võistluse jaoks sai proovitud ja ei olnudki nii raske :) tundub, et natuke ikka jaksan ja hea kui veel kiidetakse, annab motivatsiooni ka raskusi juurde panna :) !

6
22022012011


Esimest korda siis 45 kg rinnalt bonsuna jaoks :)

7
BONSUNA.COM RAW EDETABEL / Re: BONSUNA.COM EDETABEL: RAW-KÜKKIMINE
« on: February 28, 2012, 21:40:00 »
MOV00310


40 kg

8
BONSUNA.COM RAW EDETABEL / Re: BONSUNA.COM EDETABEL: RAW-JÕUTÕMME
« on: February 28, 2012, 21:38:19 »
MOV00305


70 kg

9
Ärkasin eile hommikul ja jalad olid nagu puupakud all, peps ja alaselg kange :D wc-s käimine oli omaette ooper :D Kõndimine valmistas suht suurt piina, aga õhtuks harjusin sellega ja mängisin juba võrkpalli. Ka võrkpalli mängides andsid kõik kohad tunda, kuid siiski trenn oli hea ja see on piina väärt ;)

10
käin jõusaalis nii kuidas aega on, st kindlat režiimi ei ole. Proovin end ikka liigutada, kui vähegi võimalik. Praegu mängin õhtuti võrkpalli. Kuna hetkel on eksamiperioodi, siis saan jõusaalis natuke rohkem olla. Samuti on varasemalt kokkupuudet aeroobikaga ning aeg- ajalt käin ka ujumas. Praegu on plaan toitumine korda saada ning seejärel trennile suuremat tähelepanu hakata pöörama. Siiski püüan füüsiliselt aktiivsena hoida :)
Hetkel istun aga voodis ja tunnen kuidas lihased aina valusamaks eilsest treeningust muutuvad ;D

11
Trenn oli mõnus, raske aga mõnus :) Õhtul mängisin veel natuke  võrkpalli, kuigi väsimus võttis võimust. Öösel üles ärgates oli juba aru saada, et hommik just eriti päikseline olema ei saa ;D Pepu, alaselg ja isegi jalad annavad ikka tunda. Aga noh, vähemalt on tunda, et väga hea trenn oli. Nüüd kavatsen Annikalt ka toitumiskava saada, praegu on motivatsioon igatahes suur paremasse vormi saada :) Eks homme kirjutan, kuidas olla on, praegu igatahes naudin seda piina, sest tenn on seda vääärt. Kiidan Annikat :)

12
Ennast on küll raske pildistada, aga selline Päkapikk ma siis olen :)

Pages: [1]
Kaubamaja
youtube