wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Mesilasehunt

Pages: [1]
1
KÕIK TREENINGUST - küsi nõu tegijatelt / Naised Ahistavad Mind!
« on: March 09, 2019, 12:13:30 »
Volume 1: Algus

Mind noomitati esimeses jõusaalis (endises artic spordis) naiste ja paari paksukese poolt kuidas ma teen "liiga palju häält" ehk kui ma teen normaalse tempo ja oskustega trenni siis pasa väljanägemisega feministid arvasid miks see üksik poiss teeb nii palju trenni. Kui me kõik mängime trenni tegemisest selle asemel, et seda teha siis nagu kogu olukord on okei aga see kuradi Mesilasehunt ju rikub meie ilusioonist tulnud heaolu! Nagu kes ikka siuksesse hoonde tuli trenni tegema lmao eksole? Kõvad jõutõmbe hääled ja mitte textbook vorm rowidel häirib tagumikkest selfisi tegemast. "Haha Mesilasehunt, me ju ütlesime sulle tee vähem häält sa rikud mu kliendi atmosfääri! Me üritame üksteisega mingitest pidutest rääkida aga sa loll siin teed ju trenni!".

Volume 2: Muutsin Jõusaale

Enam pole neid paksukesi kes arvavad 5x5 jõutõmmete volüüm teeb mind sandiks või murrab mu alaselja ära. Ahh hea saan lõppuks keskenduda trenni tegemisele. Hmm mis see on? Miks ma pidevalt saan punaseid lööve üle naha? Miks ma kuulen kuidas teises (Tartu) Gymis elab mu sõber samat kogemust? Äkki koristus on kehv ja varustust ei pesta siin? Misiganes, vähemalt saan oma jõutõmbeid ja kükke rahus teha. Oot, mingi androgüüniline tegelane jooksis minu juurde ja ütles "me oleme sulle korduvalt öelnud, et teeksid vähem lärmi!" ja sama kiiresti kui seda ütles kadus ka ära. Ma pole teda varem näinud ja ta pole seda mulle öelnud. Kas teised treenerid räägivad minust? Okei ma siis uurin internetist kes see tegelane oli kuna ta ei tutvustanud ennast. Hmm mingi kont ja luu... hmm miks vaevu tõstab 60kg pildil?

Mida peaks tegema siukse olukorraga kus väiksemad tegelased kui mina tunnevad ennast õigustatuna kui ütlevad mulle mida teha kuigi neil ei saa praktiliselt mitte mingil moel isegi arvamust olla sellel teemal kuna ise nad tegelikult trenni ju pole kunagi elus teinud. Ma kahtlustan ma pean jõusaale jälle muutma enda mentaliteedi jaoks kui ka tõenäosusega mind kas lõppmatta hakkatakse ahistama või lihtsalt visatakse ise välja.

Kus peaks tallinnas uut asukohta otsima?

2
Ma hiljuti vahetasin jõusaale ja vanas jõusaalis oli "ab crunch machine" millega sai 105kg peale panna ja normaalse tundega lihaseid arendada kuid uues jõusaalis pole siukest masinat. Teen "Standing ab pushdownse" Fx20 aga tundub et sellest ei saa ma piisavalt koormust kätte et kükil ja jõutõmbel oma kõhulihaseid adekvaatsel tasemel hoida. Tundub nagu, et kõhulihased annavad alati esimesena alla ja nüüd on isegi hirm et võin alaseljale haiget teha sest kõhulihased on nõrgad. Tõstevööd ei kanna sest tunnen, et see oleks ainult ajutine plaaster minu probleemile. Kas kellekil on mingit ideed kuidas normaalselt kõhulihaseid treenida ilma, et teeks tuhandeid ebaefektiivseid Kõhukõverdusi.

3
Tere mul on vahepeal siukene ja tänagi probleem et pole isu süüja pärast trenni kuid omaarust tegin kõvasti trenni isegi kaks tundi järjest. Tõestuseks panen oma tänase trenni alla. Mul pole alati nii sest vahepeal on mul isegi väga tugev nälja tunne näiteks mõnedel päevadel võin lausa jõhkrates kogumites süüja nii palju kui süda jaksab ja veelgi kuid mitte täna ja hiljuti. Milles võiks näljapuuduse asi olla? Enne trenni loomulikult sõin.


Trenn: kokku 2 tundi

Bench 12x2 85kg
Close grip 80kg 6x1

Hammer Curls 40kg (5kg PR)

Pendlay Row 92.5kg 10x3
Snatch pulls 3x5 75kg
Viking  masin 60kg 3x5
Chest Supported row 60kg 3x5
Dumbbell Row 3x5 50kg
Cable Rows 4x5 60kg

Enne trenni sõin kartulit hakklihaga.

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: July 21, 2018, 21:40:08 »
"Ei saa olla vaid sportlane vaid pead nägema ka välja nagu üks. Muidu oled nähtamatu." -Dimitri Klokov

5
Võimalik. Kui ma väga päris esimest jõutrenni tegin siis järgmist paar päeva ei saanud tassigi tõsta aga treener oli loomulikult hämmingus selle peale. Tänapäeval panen rinnalt 100kg ja ei mõtle teist kordagi selle peale.

6
See on natukene lamp küsimus aga mis te arvate kaela treenimisest?

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: July 08, 2018, 18:05:53 »
Tõuget ei tohi olla Klokovi pressil :p

8
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: July 08, 2018, 01:13:24 »
"kukla tagant surumine". Selle nimi on Klokov Press :)

9
PIHITOOL / Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« on: July 02, 2018, 16:45:08 »
ja kui sa tatt plju mu sõbrannasid tülitad, siis ma teen su kogu internetis kuulsaks, siis saad tunda kuidas ma ajusid nussin

Nüüd on asi selgunud. Revo on lihtsalt kade et keegi paneb tema sõbrannasi aga tahaks ise neid panna.

10
Nägin täna Otti ka, respekt ja vorm hea  8)

Mida käsivarrtele teete? Ise mõtlen et teeks varsti:

"Reverse Curl (slowly) – 4 x 8
DB Wrist Forearm Curl (off knee) – 4 × 15
Cable or Pulley Reverse Curl – 4 × 12
Rubber Ball Squeeze, Newspaper Roll-up, etc."

11
----

12
Tere,

Kas keegi oskab öelda millistes Tallinna jõusaaliides on rammumehe varustust? Tean, et Tartu mnt HC Gym'is on neid aga kas kusagil veel?

Pages: [1]
Kaubamaja
youtube
anything