wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - @susservusser

Pages: 1 ... 23 24 [25]
361
nii...ärkasin nüüd kell 4 üles et üks maitseta kohupiim näost sisse ajada ja unes sai nähtud seda oda. Nii, et esimesel võimalusel teen vaha valmis ja võtan vormi, et saaks hiljem kõigile ühesugused. Keti õõsi lahendab kõige lihtsamat teed pidi - ehk siis tavalise rõngaga (peaks sobima kõige paremini... siis jääb asi lihtne ja ei hakka midagi muud domineerima ja vajadusel saan seda teha täpselt nii suure ja jämeda kui kellegi kett on).

Väga laiaks ja jämedaks ei hakka ma seda ajama, sest siis ei oleks ta enam seda tüüpi pistoda (lähen vahepealset teed pidi). Käepideme sisse graveerin triibud ja seest teen nad spetsvärviga või happega mustaks. Risti üle mineva risti päris 90 kraadise nurgaga ei teeks ja jätaks ta natuke viltu (väga vähe) ja sinna peale graveeriks "BONSUNA Team" ???) - et kas kirjapilt olekski selline, et BONSUNA oleks suurte tähtedega? - ja selle teksti teeks samuti õrnalt halliks mustaks, et oleks rohkem antiikne välimus

Hetke seisuga kohupiim söödud ja side lõpp  :)

362
mul juba kah endal silme ette asi tekkinud et kuidas teha jne aga suur "aga" on selles, et kuidas teha aas, et see sobiks kõigile kettidele (kui on peenike kett, siis ei ole mingit probleemi see läbi pista oda käepidemesse puuritud august aga kui jämedam kett, siis peab midagi muud välja mõtlema). Sisuliselt oleks mul selle tegemiseks kõigepealt vaja inimese ketti. Aga eks arutame asja siis Marekuga edasi.

363
kellega ma sel teemal edasi peaksin rääkima - muidu läheb siin jutt ainult pistoda ümber lahti  :). Või tahavad kõik sellest osa saada

364
Eks ikka selle originaal BONSUNA pistoda järgi. Ehk on Jokeril olemas paremaid pilte aga selline see on:

Oleks vaja siis teada Annikalt mõõte,mis suuruses ta peaks olema ja siis saaksin ise natuke nuputada, palju ca materjali läheks ja kaua aega valmistamiseks (natuke suurem ja parema kvaliteediga pilt võiks kah muidugi olla). Loomulikult vaja ka kett üle mõõta, et saaks õõsi asja välja mõeldud.

365
KLE- me siin otsisime üksvahe, kes meile kaela pistoda ripatsid teeks miski jämedama keti tarvis! Mu oma ehtekunstnik kasutab veits teist tehnikat ja ütles, et massiivse mõõgakese tegemiseks peaks kasutama pigem raami valamist, aga temal selleks vahendeid ple. Kuidas sa asja näeksid? Annaks midagi teha? (hõbedast)

Ma arvan, et ikka saab hakkama (siiani vähemalt kõigega saanud  :)) Kas olemas miski pilt või joonis või idee lihtsalt peas olemas?

Kui nüüd niisama vaba aega tekib, siis plaanis miski kaelakett välja mõelda, mis koosneb hantlitest - eks näis millal valmis saab.

366
Dimon Taturinile ja ta naisele sai tehtud sellised "pisikesed" klotserid  :P

367
seda varianti isegi kodus kasutanud  :)

368
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Kreatiin
« on: March 11, 2010, 23:04:20 »
Kuna mul ärkamise ajast trenni lõppemiseni kulub vaid 2,5 - 3 tundi (siia aja sisse mahub ka hommikusöök), siis arvasin, et mõistlikum üks kogustest hommikul peale trenni ja teine õhtul enne tuttu minekut aga seadistan siis ümber (üks litakas kohe ärgates ja teine trennijärgsesse koksi).

tänud

369
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Kreatiin
« on: March 11, 2010, 22:11:56 »
niisiis küsimus ka minu poolt kreatiini kohta. Võtan seda 2-3 grammi 2 korda päevas. Kuna trenn hommikuti (lõpeb kuskil 10-11 vahel, siis esimene kogus trennijärgses sheigis (kohupiim, piim, suhkur, banaan). Teine kogus õhtul 22 paiku - kas toime oleks parem peale söömist täiskõhule või vastupidi enne söömist? Tundub ehk pisike ja tähtsusetu aga kas ka nii on? (lootsin et ehk muscle & fitnessis sellest juttu aga ei ole :) )

Rainer

370
KÕIK TREENINGUST - küsi nõu tegijatelt / Re: Rinnalt surumine
« on: January 18, 2010, 20:19:31 »
Kolmnurga kohale alla lastes teeb päris palju tööd ka triitseps.

371
kas mulle tundub või ongi vasaku käe biitseps natuke suurem/teravam? Muide endal selline asi, et kui hantlitega biitsa treenin, siis parem käsi tunduvalt tugevam (saaks teha rohkem kordusi).

372
eilne avastus... kanafileed pannil lihtsalt praadides lisage väike tilk punase/valge veini äädikat ja panni põhjale praadimise käigus natukene apelsini mahla (ka ilma äädikata on ok ) . Ja siis muidugi vastavalt veel soola, pipart, karrit, broileri maitseainet jne   ;)

Pages: 1 ... 23 24 [25]
Kaubamaja
youtube
anything