wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Paju Tom

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 62
31
Spordialad kus medaleid jaotatakse sajandike vahega on veepeetus vägagi oluline pidurdav faktor. See tähendaks liigse ballasti kaasa tarimist distantsil. Kui lõpetada enne võistluseid kreatiini tarvitamine ning lasta vesi välja kaasneb sellega ka jõu kadu. Selliste asjade mõistmiseks ei pea tegema uuringuid.
Sama loogika kehtib ka raskejõustiku ja võitlusaladel kus võistluskategooriad jaotatud kehakaalu alusel.

32
Ega need professorid üksteise ega tavainimese peal uuri, ikka tippsportlaste peal . 8)
Täiesti nõus sinuga.Millegipärast kasutatakse seda kreatiini ookeani taga aastat viis juba saavutussportlaste seas aga uuringuid väidetavalt ei ole. Kas peab ootama kellegi heakskiitu ja luba?

33
Ma ei poe mingi põhjenduse taha. Seda teevad enamasti ikka teised. Paju Tom kiidab Con Cret kreatiini, Traks mingit x toodet. Väga tore. Aga need kiitmised ei baseeru teadusele, vaid isiklikele ja kolmandatele kogemustele. A'la naised saunas rääkisid.

Pole naistega saunas käinud ega maailma probleeme nendega arutanud....Toidulisandite valiku oleme teinud suheldes teiste maade ujumiskoondiste treeneritega ning ka oma klubi sportlastelt saadud infi kaudu mida nemad kasutasid USA ülikoolides õppides.
Minu jutu mõte oli vaid see,et monohüdraat ei ole ainus siin maailmas mida tarvitada võib.Saavutusspordis loeb ainult tulemus ja perse need uuringud.Nii kaua kuni professorid uuringuid teevad kasvab uus põlvkond peale ja eks siis saab vigade parandusi teha kui vaja.

34
Ameerikas ongi toidulisandid kallimad kui meil. Con-Cret kreatiini saab ka Eestist osta vägagi mõistliku hinnaga. Vaidlusteema oli siiski kreatiin mitte raha.
Kellele hind on argumendiks ette mitte antud toodet osta siis 750 mg(üks kapsel) 120 kapslit maksab 20€.
Ma ei promo absoluutselt Con-Cret kreatiini vaid tõin esile selle plusspunktid.Igaüks ostab seda mis talle meeldib ja nii ongi õige.

35

 Sina kategooriliselt keeldud teaduslikke materjale uskumast. Sinu jaoks on isiklik kogemus parim tõendusmaterjal. Antud artiklis leiad viiteid uuringutele ja teistele artiklitele veel enamate viidetega. Kõik on puust ja punasest ette tehtud, et need kreatiinid EI TÖÖTA nii nagu lubatud. Aga sa ei usu. Ma ei tea miks sa ei usu, aga sul on nagu mingi sõltuvus uskuda lisanditootjate reklaame ning enda piiratud kogemusi aga mitte laiaulatuslikke uuringuid.
 Sorry mees, aga sa ei ole maailma naba. Sinu mõne kliendi või õpilase sporditulemused või mõne suvalise Vasja saunas räägitud kogemused, kuidas Kreatiin XYZ rämedalt töötab ei ole kärpsemustagi väärt. Kasuta oma teadmisi ja kogemusi enda ja oma klientide peal, aga avalikku foorumisse ära jama too. Siin pead päriselt argumenteerima. Võta end nüüd kokku vähe.

 ;D ;D ;D Hakkab jälle tulema!!! Tubli!! Erinevalt sinust on mul tõesti isiklik kogemus ning võimalus saada infi mida tipptasemel sportlased kasutavad toidulisanditest - mida,kui palju ja millal.Meie klubi sportlased kes on tagasi tulnud Ameerika ülikoolidest toovad kaasa ka kasulikku teavet.
Kasutame nüüd juba kolmas aasta Con-Cret kreatiini ning tulemused räägivad ise enda eest.Esiteks saame kasutada kreatiini terve hooaja vältel mis aitab üle elada ka rasked treeningu perioodid. Teiseks ei teki probleemi kehakaalu suurenemisega ega pea vahepeal peatama kreatiini tarvitamist,et vesi välja lasta.... ;D
Üks asi on arvuti taga ettekujutada kuidas asjad võiksid toimida ja teine on olla konkreetselt protsessi sees.

Samuti ei näe mingit probleemi kui kehaehitaja ei kasuta monohüdraati.Saab rahulikult massikuuril olla 3-4 kuud järjest ilma,et peaks vahepeal vee välja laskma ja ei  pea alustama jälle otsast peale.

36
Ei. Vastupidi. Uuringud näitavad korduvalt, et pea kõik uuemad kreatiinivormid on marketingi trikk ja paljud neist on koguni kehvemad, kui tavaline monohüdraat. Ei ole mõtet maksta rohkem raha sama efektiivsete või isegi kehvemate toodete eest. Kreatiini kuuritamine omab pointi vaid kehakaalu klassides võistlevatele sportlastele. Mina kui harrastussportlane võtan aastaringselt. Ning tervise ja üldise jõu arendamiseks nii võikski teha.

 http://www.brinkzone.com/bodybuilding/the-creatine-grave-yard/

Kreatiinid, mis ei suuda oma reklaamide sisule vastavat tulemust anda (ehk ei ole paremad, kui monohüdraat või isegi kehvemad):

The Creatine Graveyard List:

Creatine ethyl ester (CEE)
creatine pyruvate
creatine taurinate
creatine ethyl ester malate
creatine ethyl carbonate ester
creatine gluconate
creatine malate
dicreatine malate
tricreatine malate
creatine citrate
tricreatine citrate
Kre-Alkalyn
creatine phosphate
creatine alpha-ketoglutarate
creatine-6,8-thioctic Acid-ketoisocaproic Acid Calcium (CREAKIC)
creatine pyroglutamate
“conjugated creatine” (Con-Cret)
magnesium creatine chelate
creatine anhydrous
dicreatine orotate
tricreatine orotate
creatine alpha-amino butyrate
creatine HMB
“titrated creatine”
“creatine serum”
“liquid creatine”
- See more at: http://www.brinkzone.com/bodybuilding/the-creatine-grave-yard/#sthash.SGzxs6W6.dpuf


Said ilmselt potsiku monohüdraati tasuta ja nüüd laulad ülistuslaulu.Sa oled inimene kes oma sõnade eest ei vastuta.Meenuta vaid millist paska sa mõni aeg tagasi suust välja ajasid ja nüüd on kõik jälle OK.

37
Kõik tooted asjalikud/vajalikud aga Holger kas sulle samuti ei tundu,et kreatiin monohüdraat on "eelmise sajandi" toode. Praegu olemas erinevaid kreatiini vorme mis ei hoia vett organismis kinni ning võib tarvitada terve hooaja vältel(kergejõustik,ujumine jne).Ei pea "kuuritama" vesi sisse ja vesi välja.

40
Savisaar, Laar ja Ansip sõidavad lennukiga.
Laar ütleb: "Oh näete, Elumehed, viskan siit praegu 20 eurise alla, üks kodanik saab õnnelikuks."
Ansip ütleb: "Ah, mida Sa, Mart, jurad siin, viskan kohe kaks 50-eurist alla, kaks inimest saavad õnnelikuks."
Savisaar: "Oh, poisiklutid, jätke jura, mina viskan siit praegu viis viiesotast alla, viis pensionäri saavad väga õnnelikuks."
Piloot kokpitist: "Kurat, ma viskan teid kõiki siit alla, saab terve Eesti õnnelikuks!"

41
Milline realiseerimise tähtaeg on purkidel 4000 i.u ?

43


Did you know there was a miss grandmother (that's actually how they call it) contest in Brazil? These were the contestants. The youngest one was 46 years old. They all look GREAT and the winner was Maria Lúcia (photo 1).

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 62
Kaubamaja
youtube