wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Paju Tom

Pages: 1 [2] 3 4 ... 62
18
Troll on idioot kes toitub tähelepanust.Kui sa ei lasku trolliga vaidlusesse, ei sõima teda, ei viita talle ega ähvarda teda politseiga, siis tal hakkab igav ja ta läheb lihtsalt minema. Enamus trolle on labased sitapritsijad.

19
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: March 25, 2014, 10:25:42 »
Mina arvan, et lõpptulemusena saime kõik palju targemaks, ehk siis nö "valdkond arenes" minu väljendiga öelduna.
Kui te ütlete, et mina olen paljuski paha, siis olen nõus. Ma üritan parandada end.
Ma saatsin emaili konstaablile, telefoni suhtlus ja anname tunnistused nüüd, ning unustame kogu loo. Ongi kõik, ajalugu sai rikkamaks.
Ei ole midagi hullu juhtunud, foorum on aktiivsem kui kunagi varem ja tunneme üksteist nüüd palju paremini :)
Mitte midagi ei saa aru? Sul rohud jälle võtmata või? Kirjuta nüüd nii,et normaalsed inimesed ka aru saaksid mida öelda tahad.

20
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: March 25, 2014, 09:12:24 »
Tõesti Jok asi kisub jamaks.Ühinen täielikult eelneva inimese arvamusega.Kui sa oleksid selle hälviku kohe paika pannud ei oleks ka sinu kohta sellist pasa loopimist praegu. Homme on juba keegi teine hammaste vahel jne. Pläkutab inimene kes ise teemat absoluutselt ei valda.No võtame kasvõi selle KILPNÄÄRME DOPINGU näite....ei olegi midagi kommentaarida.Loodan väga,et suudad ja tahad midagi ette võtta.
Edu sulle ja Merjele !TRAIN HARD!

21
 Miks pannakse orkaanidele naiste nimed: tulles on nad märjad ja metsikud, kuid lahkuvad koos sinu maja ja autoga.
Elutarkus

22
Tere sõbrad!
On minu kord öelda Georgile tänusõnu.Aitas mind põlve valust lahti saada ja saan jälle teha liigutusi mida kõik inimesed on suutelised tegema.
Eelmise aasta detsembris hakkasin tundma ,et kakspea lihased on pinges ning vasak põlv hakkas mõningate liigutuste juures valu tegema.Helistain Georgile ning palusin end üle vaadata.Georg uuris ja puuris mind kaua,lasi teha keharaskusega kükke ning avastas kohe ühe anomaalia.Kükkides tõusid jalalabade välisküljed kergelt üles.Leidsime tookord koos loogilise lahenduse ,et valest kükkimise tehnikast ongi lihased pinges ning see pinge kandub põlvele.Sain korraliku massaazi ja õpetussõnad kaasa kuidas ümber õppida kükkimise tehnika.Jah kergemate raskustega see algul õnnestus kuid max seeriaid tehes kippusid ikka tallad tõusma.Nüüd on sellega kõik ok kuid valu põlves süvenes ikka ning läksingi uuesti Georgi juurde.
Küll ta keerutas mu mõlemat jalga põlvedest nii ja naa .Otsis valulike kohti ning lõpuks ütles,et mees nüüd on ka jala välisküljed pinges.
Tookord tuligi esimest korda juttu rullimisest.Georg õpetas milliseid harjutusi teha ja luges sõnad peale järjepidevusest.Leidsin youtubest video harjutustega mille Georg heaks kiitis ning läks tööks lahti.Rullin ennast 2-3 korda nädalas.Nüüd sellest möödas 2 kuud ning ma saan rahulikult ennast põlvili lasta ja püsti tõusta.Põlv ei ole enam jäik on jäänud vaid selline tunne nagu naha all oleks teip põlve peale tõmmatud.Nüüd rullivad minu ujujad samuti koos minuga üks kord nädalas ja neid vigisejaid kel koguaeg midagi valutas enam ei ole.
Georg aitas mind ning minu tänud ja tunnustus Georgile.Siin video harjutustest mida kasutan ise ja ka ujujatega.
Complete Foam Roller Workout, 13 Exercises

23
Lisaks infoks,et ise olen 186 cm pikk ja 108 kg aga Gasp püksid L suurus on natuke lühikesed.

25

Müüa valged GASP võrkriidest pikad püksid meestele suurus L. Tellisin endale eelmiseks suveks kuid L suurus jääb minu pikkuse juures natuke lühikeseks.Kõigi teiste firmade L-d on parajad.Ei ole kordagi nendega õues käinud.Annan ära 60€ eest.http://e-treeningvarustus.ee/pood/vorkriidest-pikad-puksid/

26
Tervislikud eluviisid !!!


28
Mida keeruliseks? Kui sinu jaoks liiga keeruline on, siis tähendab, et sa pole läbigi mõelnud kogu teemat. Mis tulemuste mõõtmisest me räägime, kui sa pole seda vist teinudki. :D

Vereproovidega tegeleb medpersonaal ning andmed töötakse läbi meie katuseorganisatsiooni poolt valitud laboris.Kes oled sina selline,et ma peaksin sulle hakkama avaldama neid tulemusi ja midagi tõestama.Kas sa tõesti arvad,et Eestis on kõik lambad peale sinu.Tarvita monohüdraati palju tahad .Nagunii sa kuskil võistlustel ei käi ega Eesti värve ei esinda.Ventileeri vett sisse ja välja palju jaksad ja kirjuta kui kõva mees sa oled.Tainapea selline...mine parem ise uuringutele... sul on seisund jälle halvenenud.

29
Ah kurat ära aja lihtsat asja nii keeruliseks.Võid edasi välja mõelda igasuguseid põhjuseid ja mul täiesti savi.
Con-Cret kreatiini võetakse üks kapsel 45 kehakilogrammi kohta päevas ning treeningpäevadel lisandub sinna üks kapsel juurde.Üks kapsel 750mg.
Kui palju 5g monohüdraadist tegelikult imendub ja palju kaotsi läheb?Sellest sa vaikid millegipärast.

30
Monohüdraadiga tõusis kehakaal veepeetuse arvelt ühest kilost ja isegi kuni 2,5 kilo.Uue kreatiiniga mingit kehakaalu tõusu ei ole järgnenud. Lapsed kaaluvad ennast igal hommikul enne söömist ja joomist ning arvutavad nädala keskmise.Nii lihtne see ongi . ;)

Pages: 1 [2] 3 4 ... 62
Kaubamaja
youtube