wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 859
31
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 22, 2018, 19:39:39 »
Paar "venitus-vormi-pilti" tänasest workoudist.


TRAIN HARD!

32
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 22, 2018, 14:38:06 »
Mis põnevat? Midagi nagu. Tiksuda energiapuuduses suht tüütav lõpuks. Kuna vaja lihvida, siis lihas suht tühi, aga mis ikka. Tiba veel vägistada end, siis saab lõpuks ka moosipirukaid sööma.

See "põnev" asi on, et sai Katiga soetatud kass, et elamine vähe hubasem oleks. Kuna mõlemad me nö kassiinimesed, siis miks mitte. Eile alles saime ja eks näis kas loomast asja saab. Kana sööb küll metsikult palju, seega head eeldused fitnessiga tegelemiseks ... ja kes muidu ikka akna pealt lillepotte ümber ajab (mis ka täna öösel ilge plärtsuga juhtus) :D

Maine CoonTRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< ikka siit ;)


33
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 19, 2018, 16:28:09 »
2 nädalat ja üks päev jäänud Balti MV-ni.TRAIN HARD!

34
Kui ma muidu viimasel ajal suht üksi võistelnud, siis seekord esindab Eestit Mr.Universel lausa 6 inimest :)

Joker - minaGert GoršanovMartin EdovaldJüri LeinvaldDaniil  AgronovJevgeni ŠerstjukovKui keegi veel tulemas, siis andke mulle teada: trainhard.ee@yahoo.com

35
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 18, 2018, 14:34:33 »
Täna sai hommikupoole trennis käidud kuna Kati peab paar päeva vabalt võtma. Kui harjunud kl.17 ajal käima, siis 11 ajal ikka tegemist, et keha üles äratada trennis.
Mis seal ikka põnevat. Vaikselt läheb "kuivemaks". Ilmselt 1x veel süsikaid alandama tiba, et veel väike lihv anda, aga enamvähem. Eks näis, mis saab ja kas saab kui lihas tiba glükogeeniga täita ja loodetavasti seekord, enam ei taba laval paistetus naha all ning loodetavasti need vitsad saanud ... loodetavasti :)

Mingi plõks ka moblaga riietusruumis peale trenni. Nagu ikka, kui peeglist vaadata või läbi telefoni ekraani tundub triipe rohkem. Ei tea kuhu nad pildistamise ajaks kaovad kui pildistamismasinasse jõuavad :D Nagu klassikud öelnud: Minna on veel kõvasti :)
Seega tiksume trenni ja nälgimislainel ning vaatab, mis saab.
Homme jalgu kiusama.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< Ikka siit!

36
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 16, 2018, 18:54:40 »
Ilmselt sa nii kangeid sterosid veel ei võta või eksin?

Ma ei oska öelda, mida ramy võtab. Pigem on asi kogustes ilmselt ja sellest sõltub "kangus" :)
Kuigi nuh Ramy kõrval paljud PRO-d poleks nagu kunagi jalga treeninud. Ilmselt pole olemas nn "jalasteroidid".

37
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 16, 2018, 14:30:50 »
... samas tööd veel on, et jalga paisutada :D

38
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 16, 2018, 11:47:01 »
selg kindlasti kõige nõrgem pole, pigem jalad, nagu pikematel ikka. aga pea asi on ikka enda eelmisest võistlusvormist parem olla.


Jah paraku jalgadega on "pikkadel" tavaliselt rohkem probleeme - kas pole massiivsed või siis on suht joonistamatud pakud just all mida raske detailseks saada - kuigi jämedad. Loomulikult on erandeid, aga siis on nad ka väga võimsad.
Kuna ise kui kunagi ammu-ammu alustasin, siis olin piisavalt loll ja ei viitsind lihtsalt jalgu treenida. Tundus ebamugav ja raske ning palju ägedam oli biitsepsit pumpida.
See oli ajal kui puudus internet, personaalsed treenerid, jõusaalid hordide viisi, juhendajad, treenerid. Ainus õppimisvahend oli Arnoldi plakat seinal :) Oled rumal ja rikud kogu üleüldise väljanägemise kogu eluks või näed hullumoodi vaeva, et asju natukenegi proportsiooni saada. Pole kindel, aga ilmselt pubeka eas ja nooruses arendatud keha mingi jälje ikka jätab.

Kui muud pole, siis joonistuma ma neid saanud ja visuaalselt kui piisavalt kuiv olla, siis ka tiba võimendab :)
Täna sellised makaronid ja ehk lähevad kui vesi õigesse kohta ka rohkem sügavamaks ...

TRAIN HARD!

39
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 15, 2018, 15:56:39 »
Väike video ka vahelduseks :)TRAIN HARD!

40
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 15, 2018, 13:25:16 »
Minu arust on kõik kõige nõrgemad. Muidu oleksin mr.O :)

41
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 15, 2018, 10:49:46 »
Ilus ju.
Vaataet,elu parim vorm.
Annab lootustki,et kui rattaketsid prügikasti viskan,siis ei pea veel kõrgspordiga lõpparvet tegema ja võimalik on jõusaaliga tegeleda. Kuigi seda dieeditamise osa ma ei kujuta ette...
Rattasõitjana mul on peaaegu aastaringi justkui massiperiood, söön kõike mis suhu mahub.Arvata on,vajab harjumist,et paartonni kaloreid igapäev vähem süüa tohib.

Tänud.
Paraku jah kui eesmärgid üle keskmise on dieet ja energiapuuduses vaevlemine möödapääsmatu ... eriti kui harjutud eelnevalt palju sööma. Kui toituda aastaläbi enam-vähem, siis väike kaloraaži alandamine aegajalt pole ka nii stressirohke ja keha tuleb paremini toime. Isegi kui natuke alandada kaloreid, siis mingi hetk on ka siis raskem, aga jällegi keha ja vaim harjub. Ning edasi sõltub eesmärgist, kas veel alandada või mitte.

Mina oma isud rahuldan täielikult lihtsalt cheating-dayga ja peale seda ei taha tükk aega mingit jura või hüperkaloraaži. Aga see jällegi, mis mina teen ja arvan.

Kas hetkel elu parim vorm? Nii ja naa. Mõnes mõttes olen kindlasti "hardcorema" lookiga. Natuke lopsakam lihas ja pingutatult rohkem "powerfull" ning mõni kehaosa ehk isegi kuivem. Samas eks ka kohti, mis eelmine aasta olid tiba puhtamad (tõsi küll mitte sellel ajal vaid rohkem vahetult enne võistlusi nagu kann ja triitseps), aga ma usun, et päev-kaks enne on ka see aasta sama ja loodetavasti isegi parem. Kuna kategoorias kus ma osalen on ka lihas tähtis, siis oleks ka tobe tippvormis olla juba 4-5 nädalat varem, sest siis ma annaks ka ilmselt lihast ära.

Küll oleks lihtne lihtsalt vormi kui sellist välja pigistada. Lihtsalt langeta aga vaikselt kaalu ja muud pole vajagi. Riietega ja bodybuilderite kõrval näeks nagu hambaork välja, aga kuivusega poleks ilmselt üldse probleeme :)

42
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: MOTHERFUCKERS 200 :-)
« on: October 14, 2018, 21:38:52 »
 :)
Kõneall olev instastory ...

43
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 14, 2018, 15:33:02 »
20 päeva veel + siis 3 nädalat, et järeldusi teha ja korrigeerida :) Pekk veel põleb, vesi välja naha alt musklisse, pump sisse süsikatega ja mis mul ikka muud teha ... teeme trenni ja vaatame, mis saab ...

TRAIN HARD!

44
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 13, 2018, 19:56:01 »
Uute poseerimispükstega ka väike klõps. Mulle meeldivad.
Aega siis täpselt 3 nädalat esimeste võistlusteni. Mis muud kuivaikselt lihvima.
Homme plaanis rind ja selg.

Pilt siis kohe peale ärkamist, et saada võimalikult "aus" ülevaade.

TRAIN HARD!

45
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 12, 2018, 21:49:27 »
Täna oli trennis kõht, õlad, biitseps, triitseps.

Paar pilti ka. Endale tundub, et vorm ikka paremaks ja vagusid, sooni ning triipe tekib iga päev juurde. Tähele pannud, et kõige suuremad muutused alati viimase kuu ajaga tekkinud ja kuna see aasta veel varem vormis kui sellises, siis endal ka põnev jälgida, milline lõpptulemus . Kõrvaltvaatajana ja nn. tavainimesena ehk jah ei saa väga aru kui vorm niigi enam-vähem, aga tuleb lihvida.

Praegu ise näen ja tean, et on veel keharasva + vett ka veel hoiab nahaalune kinni, aga samas ma ka tean, et 2 nädala pärast peaks juba olema nagu peab ja välja kooruma see karm reaalsus, mis siis tegelikult on.

Täna sai käidud ka uutel poseerimispükstel järel - lihtsalt vahelduseks ja ehk ka visuaalselt tiba annab rohkem kaasa üldisele välimusele.

Enesetunne on suht nüri kui keharasv pikemalt suht madal. Seega selline arusaam, et oi megahea vorm järelikult ka enesetunne hea, siis seda kindlasti pole + lisaks vaja veel 2-3 nädalat vajutada. Õhtu kui voodisse, siis lihtsalt ei viitsi isegi telekapuldil nuppe vajutada.

Trennis see erinevus on, et kui alguses isegi jõudu ja powerit, siis lõpus viimased seeriad on suht vägistamine.

Kõlab vo hädaldamisena, aga päris nii see ka pole. Pigem võtadki seda kui "normaalset enesetunnet" kui soov teha üle keskmise vormi.

Homme jõusaalist vaba ja lükkab rinna- ja seljalihaste trenni pühapäeva peale.

Paar pilti ka, mis siis "pumbitud".

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< Ikka siit ;)

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 859
Kaubamaja
youtube