wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 865
31
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 27, 2019, 00:12:06 »
Sai mekitud Erik Orgu kohupiimakooki, milles süsivesikuid ja rasva vähem kui teistes.TRAIN HARD
http://www.toidulisandid.ee

32
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 22, 2019, 11:41:19 »
Vahelduseks ka tipp-näitlejate kirevast salaelust :)
https://diktor.geenius.ee/rubriik/seriaalid/eesti-tuntuimad-taustanaitlejaid-naeb-nii-rimi-reklaamides-kui-ka-padjaklubis-grete-kleinile-ligi-ajamas/

"Eesti tuntuimad taustanäitlejaid näeb nii Rimi reklaamides kui ka “Padjaklubis” Grete Kleinile ligi ajamas".33
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Kati - minu keha 5 saladust
« on: January 18, 2019, 21:26:41 »
Nati blogimist.
Trennid "vaikselt" 4x nädalas, päevad kaheks. Pigem selline "ei tea mis teen või tahan". Liigutama peab, muidu läheb rooste.

Mingi hullus läinud lahti #10YearChallenge nuh vaatasin ka siis paar pilti teemasse. Täpsemalt öeldes on 1 kuu puudu 2019, aga samas on mõlemad nö prepipildid.Nuh eks vahe treenitusel teadmistel ja eks ka lisandunud S-vitamiinidel .. aga selline see nn. bodybuilding on.Rohkem pilte mu instas: https://www.instagram.com/trainhard.ee/

Täna käisin oma õelapsega kiisul järel:
Homme rind, selg, käed ja cheating-day.
TRAIN HARD!

34
Põhimõtteliselt kõik kena ja võiks minna nii, et EKRE saab üle 50% häältest ja teeb nii nagu lubas.
Paraku arvan, et 4a hiljem loeme neidsamu lubadusi ja midagi pole eriti ellu viidud ning selle asemel on asju veel rohkem persse keeratud ... ja siis kaob helesinine unistus - aga keda nüüd valime? Elu näidanud, et need, kes rahakraani juurde pääsevad unustavad oma aated kiiremini kui sulab kevadine lumi +30 kraadise päikese käes ja ka Helmed lasevad lihtsalt õige summa puhul pederastist neegril endale taha keerata :)

Kui pole unistusi ja lootust, et lõpuks ka keegi teeks ja muudaks midagi, siis mis enam alles jääb. Seega loodame, et suurte lubadustega parteid ei saa valituks, sest siis on meil vähemalt LOOTUS (ehk enesele valetamine), mis oleks KUI saaks võimule ... küll aga vibutaks nõiavitsa nagu Harry Potter parematel päevadel ja muinasjutul õnnelik lõpp :)

36
BLOGID / БЛOГИ / Re: Mr.Olympia Sanderi blogi- Road to IFBB pro
« on: January 11, 2019, 07:45:28 »
Minu teada liituks veel +3 võistlejat Läti/Leedu ... aga eks näis, kas iseloomu jätkub :) Keegi veel?
16 weeks left ...

37
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: kontrolli tervist
« on: January 10, 2019, 10:13:05 »
Mõtlesin, et kriban ka väikese artikli oma treenerilehele. Lugege, Liituge, Likege, Sheeriga .. nagu ikka :)

KAS JA MIKS PINGUTADA SEERIA LÕPUNI, ET ARENDADA LIHAST?
https://www.facebook.com/your.fitness.body/photos/a.379814695368723/2513697285313776/?type=3&theaterTRAIN HARD!
https://www.facebook.com/your.fitness.body/

38
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 08, 2019, 14:55:02 »
Aegajalt peab tervist kontrollima, eriti kui vanus peale pressib.Lisaks muidugi on elementaarne, et kontrollite oma siseorganeid ja nende tööd kui kasutusel ka "kangemad vitamiinid". Sest kui koguaeg hoomamatult paugutada, mitte taastuda ja kontrollida, siis võibki ühel hetkel hilja olla. Isegi ei mõtle ainult steroide. Kui surute keha viimase vindi peale (nii toitumise kui trenniga), siis oleks alati mõistlik kontrollida, kas saate ohutult jätkata ja kas keha kannatab veel edasi. Võta pits ja pea aru ;)

Mul sedakorda olid näidud ok jätkuvalt. Üks maksanäitaja oli kõrgem (see koguaeg olnud ja varem isegi kõrgem olnud ja oma osa kindlasti jõuludel kus sai seda hundijalavett liigselt manustatud ja nädalavahetusel oli ka sünnipäev, kus seda va kangemat kulus liiga palju ... seega illegaliseerige alkohol), aga teised maksanäitajad olid korras. Neerud korras <<< mis põhiline minu arvates.
Tegin lisaks ka kilpnäärme ja eesnäärmevähi testi lisaks ... oleks ju mõistlik? Õnneks need olid ka täiesti normi piires. Suhkruhaigus ka ei kimbuta.

Seega üleskutse - synlabis käib asi kiiresti, mingi paari tunniga sain juba vastused. Eelnevalt netis maksad ära lihtsalt.

Mingit paketti ma ei võtnud vaid lasin perearstil kirja panna need analüüsid, mis just minul vaja ... minu vajadusi ja tegemisi arvestades. Lisaks tuli see soodsam kui erinevaid pakette võtta ... ja ka siis osades pakettides on asju, mida tahaks veel testida ning mitu erinevat paketti võtta tuleks ikka päris kirves kuna üks pakett ala 40-50 eur. Mul läks kõik vajalik maksma 35 eur. Kes nooremad neil pole PSA vaja ja juba 10 eur veelgi soodsam. Loll oleks ennast selle raha pärast testimata jätta, sest hiljem võib see kordades kallimaks minna ja tervise arvelt lisaks.

Täna aga trenni. Plaanis rind-selg-käed :)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee


39
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 08, 2019, 14:34:04 »
ja nüüd alles mainid ;D Nu vahet pole, kogun julgust, las roostetab veel seal külmkapis, tulevad soojemad ilmad, saab öues ära proovida, söetabletid igaksjuhuks körval ;)

Kati jah toona oli veel nii arg ja ei lubanud lõpptulemust filmida ... aga suht kaame oli tükk aega :D


40
BLOGID / БЛOГИ / Re: lükkan ukse lahti ja ütlen tere
« on: January 07, 2019, 14:39:53 »
Tere tulemast ... ;)

41
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 07, 2019, 14:39:03 »
:)


42
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 06, 2019, 15:36:29 »
Aeg lendab. Viimasest võistlusest 6 nädalat möödas. Niivõrd-kuivõrd olen üritanud mitte väga "peekoniks" minna.

Aga jah "jõuluperioodil" tegin täiesti trennivaba nädala ja 4p võtsin toitumisega "vabalt".
Ok kui teen nädalas 1x cheating-day ja võin õgida nii, et süda paha, siis fikseerin ma kehakaalu suht kiiresti ja olen refresh ... aga kui ikka 3-4p lappama lasta, siis on ikka pääääris palju vaeva ja aega, et oma kaalu kontrolli alla saada.

Ka hetkel võiks olla ~2kg kergem (sest hetkel ta enamvähem sama, mis võistluste ajal) ... aga nuh ilmselt ma pole nii freaky-mõtlemisega ja see ok vormis olla pidevalt aastaläbi, ei ole päris mulle. Piisab sellest, et teen "freaky-vormi" kui võistlusteks valmistun ja see toidab ego piisavalt :) Samas, selline "päris vorst" ka olla ei tahaks (enam) .. ehk täpselt ongi, kellele mis meeldib ja sobib. Asjad ikka enda järgi paika panema ning loomulik, et mõtted ja arusaamad ajas muutuvad.

Loogish, lihast jääb vähemaks, jõunäitajad langevad ja selline udukiht üle keha on väga varmas peale kuhjama end. Ehk jutu point, et nii nagu mina nüüd teinud, siis on täiesti loogiline ja ok, et seline väike "näljatunne" sinu parim sõber, sest lihtsalt kui muud haukad väga rohkem, siis kajastub see kohe ka kaalunumbris. Ilmselt osa sellest "tänu" ealisele paratamatusele.Trennid endiselt 4x nädalas, no cardio, ei kasuta ka proteiinipulbreid hetkel, kuna lasen keha ja organeid nö puhata liigsest proteiinist, sest pika ettevalmistuse ajal see paratamatult kõrgem oluliselt olema. Endiselt toidukorras liha 100g jne :)

Samuti  igasugusest kangemast kütusest totaalselt eemal olnud ... millest juba tegelikult 6,5-7 nädalat. Miks seda mainin - lihtsalt kuna tean, mis ümberringi toimub ja kui paanikasse satutakse, et kui süst persest välja, siis kohe kõik kukub kokku, vorm läheb persse ja ego selletõttu kukub rohkem kokku kui Isamaliidu toetus % .. SIIS tegelikult vaadake parem üle oma toitumine oma treeningud ja sellist "crushi" ja "kõik kaob ära hetkega" asja on vägagi pikalt võimalik edasi lükata ja mis peamine - kehal ja organitel lasta puhata tänu sellele. Loomulikult ei suuda keegi lõputult hoida ära lihasmassi ja jõu kadu ning mingi hetk langevad kõik "naturaalsele tasemele", aga väga kurb ju kui AINUS "edu-pant" ongi see süstal persses 24-7-365p aastas ja kui seda pole, siis tegelikult toetadki ainult seda "tõde" et ilma aineteta on su teadmised ja kontroll keha üle ning selle arendamine suht nulli-lähedane.

Nuh selline uue aasta alguse mõtisklus ja targutus :)
Edit: aga loomulikult see on ainult minu arvamus, mis võib olla absoluutsest tõest väga kaugel :)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

43


Ja uue aasta esimene trenn ka tehtud: Mõnele pole Jõulupugimised üldse mõjunud ...

TRAIN HARD!

44
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Vegan "kohukesed"
« on: December 31, 2018, 16:37:46 »
Head vana aasta lõppu teile! Aga viimaseid toodete testid juba väga hästi ilmestavad maitseomadusi. Hea, et ise kaloreid jälgima ei pea ;) Huvitav , kassil peale strömmi siis kõhuga probleemid, võibolla postitus sattus samale ajale ;D Loodan, et kass ei pea kannatama dieeti  :)

Tegelikult oli kass küll dieedil. Kui saime siis tagantjärgi mõelda olnud tal alati kõhuga probleemid. Enne jõule lõi üldse põhja alt krt teab millest. Alguses sai mingi ravimi, ei aidanud, aga peale jõule pandi juba asisemad asjad peale ja tundub, et söögi- ja mänguisu tagasi, mis vahepeal juba kippusid kaduma. Tehti analüüsid ja need olid õnneks nüüd negatiivsed. Seega sai fixitud ka kass vana aasta sees korda :)
Dieedil oli sp, et kuuri ajal tuli piirduda kuivtoiduga. Arvestades neid koguseid, mis ta sisse enne ajas, siis kuivtoidukrõbinaid tarbis ta küll suht mõõdukalt. Nüüd andnud ka kana- ja liha mixi ja tundub, et sellega tal ok ja hakkab jälle vaeseks sööma :D

Niipalju siis kass Daisyst.

Täna tegime ka viimase selle aasta trenni ja eks siis näis mis uus aasta toob.

Nostalgitseda 2018 aastat, siis tegelikult oli päris hea ... aga loodame, et uus tuleb veelgi parem :)

HEAD VANA LÕPPU JA UUT ALGUST!

45
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Häid Jõule
« on: December 29, 2018, 11:02:02 »
Mekkisime VEGAN "kohukesi".


Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 865
Kaubamaja
youtube