wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 863
31
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 03, 2018, 20:13:22 »
Üks treeningvideo ka, mis sai enne võistlust sisse filmitud: õlg, biitseps, triitseps.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

32
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 02, 2018, 19:34:14 »
Täna TV3 kl.20:55 "Rohelised kassid" kus ka avakaadritest läbi käin vangina. Aga ära silmi pilguta, muidu jääb nägemata :)
15 sekundit kuulsam ...


33
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 02, 2018, 18:09:07 »
Mitu korda rääkinud jah, et kui Katiga tuttavaks sain, siis üks suurimaid "pirinaid" oli see, et tal on jalad nagu pakud ja üldse ei joonistu ja kunagi ei hakka joonistuma ... aga nuh täna sai jalgu tsekitud ja vaata, et tuleb järele ja ise rohkem pingutama :) Ütlesin, et anna aega endale. Kui kehal on kohti, mis ei allu paari nädalaga, siis järjepidevus viib ikka lõpuks sihile.Viimasel ajal maininud videodes sellist toodet nagu 100% munavalge puding NutriEGG-lt
Siis küsitud kus seda võimalik osta ja näiteks üks koht kus osta on nüüd Tallinnas kesklinna HC GYM Sikupillis. Selleks ei pea olema HC GYM klient vms.

Kellel huvi, siis astuge läbi ja proovige. Megapuhas toode võrreldes kogu selle jama kõrval, mis poelettidel laiutab (nn.proteiini-toodete all) ja maitsestatud ka vägagi hästi. Munavalge üldse ei kuma läbi. Banaani oma vist on tiba midagi partiis nihu läinud, aga teised täiesti ok.

Toode, mida pole häbi soovitada.
Kes edasi neid müüja tahab kirjutage mulle ja annan vajalikud kontaktid : trainhard.ee@yahoo.com või kontakteeruge minuga FB-s: https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.ToomingTRAIN HARD ja loomulikult ilusat esimest ja mõnusat adventi kõigile ;)
34
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 01, 2018, 09:39:28 »
Paar plõksu nädal peale võistlust. tundub, et väga käest pole läinud ... kuigi peale jõuluturge tõusis ilmselt kaal oma 5-6kg, siis peale seda sai tagasi rutiini. Mis ma ikka seaks õgin ohjeldamatult ... kogun kangema kütuseta "massi" ? :D
Lihtsalt erinevus see, et vähendasin proteiini osakaalu, rohkem rohelist, lisasin rasvu, aga carbsid hoidnud samad esialgu.

Eelmine aasta samal ajal oli asi juba väga käest läinud ja endal oli tiba rõve olla ning jube raske oli lõpuks normaalset kaalu tagasi saada ....
... samas kes teab vo nädal hiljem ikka asi käest läinud :)Täna Cheatin-Day ja väike rinna-selja trenn....

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

35
Siin ka video reisist Saksamaale ja osalemisest Mr.Universe 2018 võisltustest.
Kuna keskmisest pikem, siis popcorn ligi, varuge aega ja järgmine aasta juba rohkem ja kõik koos?


36
"Lühike" reisivideo kogu Eesti Teami reisist Saksamaale ja osalemisest Mr.Universe 2018 võistlustel.
Popcorn ligi ja head kaemist :)


37
Vsikselt ikka tiksutame trenne teha :)
29.11.2018 - jõuluvorm
TRAIN HARD!

38
Väike võrdlus ka viimasest "laadimisest" ja ei saa öelda, et oleks kuidagi "üle laetud".

Kaua jamanud sellega kuna mu keha "aeglane" ja ikka ja jälle suutnud midagi "leiutada", et poleks nagu kodus või trennis vorm ning laval "pole see", siis vähemalt see asi minu jaoks paika saanud :)
Jah tõsi on see, et nüüd jälle pole kasu sellest, sest hooaeg läbi ja kas uuesti teha sellist vormi ja ehk veel paremat ... siis krt  hirmutab ja ei tea, kas nagu oleks niipalju tahet enam. Teeks ka sellise poolkõva vormi, sööks rohkem, oleks 110-112kg ja vo tooks parema tulemuse :) ?Üks nisama seff pilt ka:
TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

39
Maailma suurim BB expert võtab nüüd sõna - arvestades kõiki nüansse, siis vorm on ikka super ja on näha, et oled 100% endast andnud. Tundub, et selles missivõistluste karussellis on geneetika ikka A ja O ja vorm, kui selline, on teisejärguline. Vat traps ja kõht jäävad kohe silma aga muus osas võiks medaleid noppida :)

A.

Nuh samas ... üks kohtunik oli mind ka esimseks pannud ja vo tõesti üks asi on lives võrdlus ja teine piltidelt jne.
Üks totakamaid küsimusi: miks ei võitnud, kas midagi läks valesti lõpus :D
Laval 15 meest, kes dieeditanud, rahmeldanud saalis tunde, valanud liitrite kaupa higi ja pisaraid. Sellel võistlustel on kõik enamvähem vormis. Kui üks asi läheb nihu oledki juba nö pildilt kadunud ja kõik ei saa võita.

BODY II oli 27 võistlejat. Kiirel pilguil vaatad, et krt nad kõik võiks vabalt olle TOP 6-s.-Nimetati seda lõpuks DEATH-CATEGORY :D

Aga jah isegi mõtlen, et need kes kõik mu selja taha jäid, ei viitsinud vist eriti valmistuda :D
Loogish, kellel see "õige geneetika" võib palju lihtsamalt võite noppida. Võid olla kui suur tahes ja kui rasvaba .. see ei aita - kui vastas on "geneetika-imed" ja geneetikat paraku ei muuda.

40
Paar kiiret pildikest ka: Et kui selline vorm, siis pole mõtet lavale ronida kui eesmärk Top6 NAC Mr.Universumil. Järelt tuleb ikka veel vähem paks olla ja vähem kõhn samaaegselt :)
Nuh mis ikka .. oli 15 võistlejat minu katis ja päris viimaseks ei jäänud. Vorm oligi kõige parem laval, aga ju siis ei piisanud või siis tõesti see nn grimmita jura lõikas väga valusalt kätte.Siin ka siis Eesti esindus samal pildil :)
10.koht Body 1, 7.koht Masters 1, 2.koht Body 1 ja 6.koht Body 1.


Rohkem pilte ilmub mu FB lehel: https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.Tooming/media_set?set=a.2201960336488875&type=3

TRAIN HARD!

41
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets GO
« on: November 25, 2018, 09:54:47 »
Sain ka koha teada. Taas seitsmes.
Kas grimm jääb hige närima ?

42
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets GO
« on: November 25, 2018, 09:47:44 »
Joker aus Estland  ;) Aga kass on täitsa peremehe nägu  :o


Seda on ka Kati kohta öeldud, et kass tema nägu. Võta siis kinni :)

Aga võistlustest. Rohkem video ja pildimaterjali siin: http://www.instagram.com/trainhard.eeParaku ma finaali ei saanud ja kindlasti pettumus. Vorm oli hea, massi ka oli rohkem. Mida lähemale võistlus, seda paremaks läks. Vaatad peeglist ja mõtled, krt see küll minu keha pole.
Lava taga pumpad, vaatad - krt veel kuivemaks kisub ja lihast täis. Krt siit peab midagi ikka tulema.
Nii esimeses väljakutses pole. Selge.

Kati tegi ka pilte. Vaatan. Mis krdi pask see on. No piltide peal esimese hooga täiesti sile. Kys on detailid ja kuivus. Vaatad lava tagant peeglist. Krt kõik ju olemas. Tekib loll masemdav mõte, "kas lava mind tõesti ei armasta". Mingu see kõik karupersse. Andsin maksimumi. Mida kuradit ma veel saaks teha? Lähen ka lolliks ja hakkan 8-10g aineid nädalas panema ja insuliini otsas istuma? Ei ahvatle.

Vorm kindlasti parem kui Balti omadel. Seljadetailid nähtaval, aga ometigi näed Balti võistluspiltidel 2* parem välja. Ma lihtsalt ei viitsi enam. Pole motivatsiooni, on raske midagi 100% teha.

Nuh tuian niisaa ringi. Satun kokku Läti NAC presidendiga ja ta küsib, "Unustasid grimmi panna? Sul elu parim vorm, aga kaod laval täiesti ära ... "
- Nuh arvasin, et piisab kuivast grimmist. Teine liiga õline, paha poose võtta ja vo läige "sööb" kuivust.

"No-No ... it was big mistake ... i show you my photos later snd you will understand ..."

Nohjah . Kas see oleks finaali aidanud või mitte krt teab. AGA teha niipalju tööd ja siis selline ämber ... see vist ajas veel rohkem masendusse. Ja sedasama ptlesid hiljem ka teised. Persse rsk.

43
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets GO
« on: November 23, 2018, 16:05:00 »
Hakake seda kontot jälgima. Üritan panna sinna pildikesi ja videosid STORYdesse meie Teami kulgemisest. Muidugi saate ka küsimusi esitada või mis huvitab.
http://www.instagram.com/trainhard.ee

44
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 2 päeva astuda - vormikas
« on: November 22, 2018, 19:14:06 »
Ja ongi kõik. Asjad pakkima ja nii 4 ajal lennujaamas olema. Eks teeb pilte ja videosid ka. Kuna nüüd rohkem matkaselle, siis ka vo rohkem filmida ja siis muidugi ka vaadata.
Plaan käia kahel jõuluturul ja eks siis vaatab, mis ja kas edasi saab.

Suured tänud muidugi HC GYM-le ja Timole jällegi, kes sportlasi toetab ikka kui saab ja teeb selle suht kalli ala ja ettevõtmise natukenegi soodsamaks :)

See küll üldse teine teema, aga täna oli ka Tartu mnt. HC GYM-is väike filmimine, mille tulemust saab näha ilmselt hilistalvel või kevadel kuskil TV-kanalil.
Natuke persoonilugu, natuke puudutab ka kulturismi ... aga eks kui kunagi rohkem infi, siis annan teada.Sellised lood :)
TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< Ikka siit ;)

Edit: Ahjaa Kati ikka teeb ka trenni .. väike klõps lõppu :)


45
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 4 päeva astuda - vormikas
« on: November 22, 2018, 12:24:48 »
Nuh ongi 2 päeva jäänud. Aeg lendab. Tundub, et siiani parim vorm ja mass, millega hakkama saanud. Kui laval väga ära ei käki, peab rahule jääma.
Kes ka tahab head vormi, siis: https://www.facebook.com/your.fitness.body/

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 863
Kaubamaja
youtube