wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: 1 [2] 3 4 ... 852
16
See suur, et palju õnne siis. Igatahes!

Tnx.
Aga oleme sattunud karupersse kus hea kui kuskil paariks minutiks wifi levib ja konditsioneerid töötavad. Telekast ei maksa unistada. Nuh vo see isegi hea, aga kyi tahaks tsivilisatsioonist välja telkima minna, siis ju teisi mooduseid selleks kui pappi maksta mitte millegi eest :) . Vähemalt leidsime enamvähem ok jõusaali ... aga eks videost näeb lähemalt kui tagasi :)
Kuna kõik krdi toidud räige õliga üle valatud, siis vaatama kas pärast üldse mõtet ettevalmustumisega jätkata või lootusetu värk :D Paleo ja rasvahulludele muidugi paradiis.

17
Kuna Katil puhkus ja et mitte kodus passida enamasti terve puhkuse, siis tekkis lambiidee täna hommikul, et homme võiks kuhugi sõita. Kuna kumbki pole Tuneesias käinud ja viimase hetke pakkumine tundus ok, siis homme hommikul sinna sammud seame. Mis teha, eestis jahedavõitu ... tahaks ikka soojemat ilma :D

Nädala pärast ka väike reisivideo ja nuh katsub ka niisama pilte teha. Äkki leiab ikka mingi jõuka ka vms või siis terve reisi aja kätekõverdusi tegema. Nuhjah, selline see selleaastane ettevalmistus nüüd siis on :(

TRAIN HARD!

18
Ühesõnaga mõtlesin, et teen Katist ausa tüdruku ja küsin ühtusöögi ajal, kas ta teeb mulle seda au.
Arusaamatul kombel oli ta nõus ... :)

... nii et teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab ja kunas ... :)

Täna aga juba räige jalatrenn ...Pariisi-tripp lõi toitumise tiba loppi. Arvasin küll, et siiberdame nii palju ringi ja kõik kulutan ära, isegi kui 3p mitte kõige puhtamat fitness-foodi süüa, aga tee, mis tahad, kaalu lükkas ikka üles ja välimuse tiba loppi. Mis ikka. Fiksime ära  8)

TRAIN HARD!

19
Kuna Katil oli sünnipäev (29. juuli), siis viisin ta Pariisi Eiffeli torni sööma selle puhul :) Soovid näha, kuidas reis kulges ja mida nägime? Vaata videot ja võta aega, sest pikkust 1.40min.
(Ps! Olemas on ka kerimis- ja stop nupp, sestap ei viitsinud eriti cuttida ja lõikuda :) )

Head vaatamist ;)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< Ikka siit !

20
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets gooooo ....
« on: July 29, 2018, 23:05:21 »
Ja muidugi kui pariisis tuleb seal restos söömas käia ja tipust läbi astuda :)

21
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets gooooo ....
« on: July 28, 2018, 17:29:07 »
Vaade hotelliaknast ... klišee ... ::)

22
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets gooooo ....
« on: July 28, 2018, 17:26:55 »
Kohal ja eks jäägem videot ootama :)
Soovitused alati teretulnud ;)

23
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets gooooo ....
« on: July 28, 2018, 07:10:45 »
 :)

24
Lets goooo ... Kati sünnipäeva tähistama :)

25
Kui pole eriti pikkust antud, siis kuidas on külastada jõusaali?
Tseki järgi ... pikem video juba augustis ... mingi aeg :)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

26
Nu võiksid küll kuskil Mustamäe haiglas vms üle mõõta :) Hea märk oleks maas.
Kuna saal ja ilm oli ikka räigelt palav, siis vo see päris kuivus välja ei tulnud, mis oleks võinud olla, aga nuh "enda jaoks" kärab küll. Seega ajage susser-vusser võistlema, mis seal ikka põdeda :)

27
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: tiba trennijuttu
« on: July 22, 2018, 16:52:54 »
Siin ka väike moti-video:Ja paar klõpsu hetkevormist:TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

28
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: tiba trennijuttu
« on: July 21, 2018, 20:47:29 »
Laupäeval ikka


Sent from my iPhone using Tapatalk

Aaa, seda ma mõtsin kuhu reede jäid :)
Aga homme ka susseri uued vormikad ;)
Stay Tuned!

29
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: contest prep osa 5
« on: July 19, 2018, 17:35:27 »
Niisama trennijuttu. Vastik palav ja pidev higistamine ei anna ehk kehal väga õiget tagasisidet, aga mis ikka. Leevendust toonud see, et Katiga õhtuti ujumas käinud.
Praegu vaikselt olengi süsikatega mänginud. Nüüd jälle lisasin tiba, kuna kaal hakkas langema. Vara veel. Kaal ongi nüüd ainult 1kg kõikunud. Hetkel ~1,5 kuu tagusega võrreldes 1kg kõrgem. Varasemalt olen bulkinud ikka rohkem kilosid otsa. See aasta proovin nii. Kas see just õige on? Krt teab. Teeme trenni ja vaatame, mis saab :) Vo järgmine aasta ikka bulkin 120kg ja siis olen nagu notsu ja just siis kutsutakse kuhugi seriaali või reklaami ... nuh nagu ikka :D Seega ka sellel tasandil mõtlema.

Kava jaotus on väga lihtne. Lihtsalt keha pooleks ja 4x nädalas jõutrenn (rind-selg-käed ja jalad-õlad). Mõtlen, et kas splittida rohkem. Samas hetkel on areng väga ok ning kas mõtet muuta, mis ju toimib. Samas olen käinud aegajalt ka trennis viienda "lisapäeva" kus liigutan läbi kõik lihased, suti pikemad seeriad ja igale lihasele üks harjutus. Jällegi - kas see ok? Krt teab, aga tunnen, et nii päris mõnus. Kuna Katile meeldib 4x nädalas trennis käia, siis selle "viienda" käin päeval mingi aeg suvalisel ajal. Seega kui keegi tahab kaasa tiksuda vahest, andke teada.
Muidu baas-kavas kordused ikka madalad 8, 6, 4 enam-vähem.

Mis veel? Hommikuti cardio enne hommikusööki. 20-25 minutit 5x nädalas. Ilmselt mingi aeg lisan 30 min ja siis ka laupäeva.
Siiani ei tea kuhu võistlema. Kui augusti algul rohkem shreddima ja valima toidud, mis mulle paremini sobivad kui teised, siis peaks ehk ikka vorm tulema. Suur küsimus - kas toidul ja toidul vahe? Krt teab. Eelmine aasta nägin ikka väga suurt vahet, seega eks teen samamoodi. Isegi kui poleks vahet - nuh mulle nagunii meeldib süüa nagu söön.

Cheating dayd -  jah loomulikult. Iga laupäev hommikust õhtuni - ei loe kaloreid -naudin täiega :) Vo jah selle muutuse teen, et hommikul ma liiga palju süssareid ja suhkruid sisse ei pane - tunnen, et siis trenn kuidagi ebamugav. Justkui vati sees oleks.

Tänasest fullbodyst ka üks mobla-kala-selfie. Homme jalapäev ja reede vaatame susservusseri vormid ja veenid üle :)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< tänud kõigile, kes siit oma valiku teevad :)


30
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: contest prep osa 5
« on: July 19, 2018, 07:08:00 »
Saan aru ja,see kergelt lõõpiv huumor on hea:D  isiklik lemmik on igavene äng.Jon ikka üritab jah metsikult,poeb varsti nahast välja vist.Niikui followi viskasin sain sõnumi et kava ostaks ja sada muud asja.Rohkem ei risusta siin:)

Ära muretse "risustamise" pärast. Normaalne vestlus edasiviiv jõud :)

Pages: 1 [2] 3 4 ... 852
Kaubamaja
youtube