wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: 1 ... 854 855 [856] 857 858 859
12826
Ausaltöeldes ma olen pettunud sinus joker. Kui olid Tokko leival siis viitsisid küll videosi ja pilte monteerida aegajalt.
Praegune peaksid just olema näljane ja uut keskkonda agaralt arendama aga tundub et sa ei oska asja iseseisvalt hallata.
MA arvasin et sa oled ala fanaatik ja tahad anda oma panuse ala arengusse hetkel tegelete vaid vaikselt Tokko selja taga nohisemisega ja räägite et kala pea on mäda..comon see on täielik bullshit... ja olete kaugenenud visioonist ala arendada tegelikult. Räägite et tahate ala muuta aga kus on siis muutused ? Praegune on tõesti ainuke asi millega see foorum fitness.ee erineb see steroidi nurgake niiöelda. Ja kus on teie tiim? sisuliselt puudub ju pärast seda ekfli otsust...marek kalmus on küll karismaatiline persoon aga kui te ei suuda enda seljataha toetajaid koguda kukub see projekt kiirelt kummuli nagu sportlab(mis oli ju ka tegelikult steroidihõnguline foorum),

Et nagu copy-pasten galeriipildid siia ümber, mis ma teinud? See nagu jah eriline mõte. Vo hiljem kui aega rohkem, siis paremad palad ehk liigutan siia.
Videosid, tutvustusi  ja asju tuleb nagunii ju siia. Bonsuna.com pole veel nädal aegagi lahti olnud - selle aja kohta on siin ikka väga palju poste, külastajaid jne olnud. Pealegi suurem osa ajast sõdimise peale kulunud :) Team on olemas ja selgus saabub ehk mõne päeva jooksul, mis ja kuidas need asjad siin olema hakkavad. (Praegu meil Teamis suisa 3 liiget, kellelt ilmselt litsens ära võetakse  :D )Suur koosolek teadupärast on 16.dets. Loodetavasti annab ka EKFL sellest teada kuidas siis asjad edaspidi olema hakkavad.
Kui viimase aja kära nimetada Tokko selja taga nohisemiseks siis ...
Aga ala arendamise kohustust nüüd küll Bonsuna.com enda õlule ei võta ... selleks jäägu ikka EKFL ükskõik, kes siis seal eesotsas lõpuks on.
Arvad, et toetajad tulevad seljataha tänu sellele, et pildimäng toimub, või saab blogi pidada, foorumi päis ja kujundus on vinge või on kõigest kõike ja kokkuvõttes mitte midagi konkreetset? Võib-olla. Mis siis ikka. Võtan oma Tiugu ja kandle ühes ja elan jälle  8)


12827
1.Tegijate treening võiks olla ikkagi tõsiste tegijatega nagu fitness.ee-s. Nt. Kiivikas, Koovit, noorematest Vootele Parts, Maiko Kängsep jne..

2.Foorumi kujundus tuleb muuta kiiresti. Kiirete muutuste sisseviimiseks on vaja karmi käega juhti kes näeb trende mida teised ei näe , suhtumisega et "hardcore jõusaalihuvilised ja koos teeme" ei tule asjast midagi head välja.

3.Kus kurat on on pildi- ja videogaleriid ?? AH ?? Tänapäeval pole tekstipõhise internetileheküljega enam sittagi teha. Fitness.ee leht särab piltidest ja videodest nagu juudi jõulukuusk, see sait meenutab hetkel aga nõukaaegse korteri odavat wc tapeetseina.

4.Äripoolt tuleb arendada ! Veebipood + auhinnamängud. Muidu kukkub see projekt välja nagu Sportlab 2...ja lämbub 6 kuuga.

Bonsuna.com eesmärk pole Fitness.ee 2 ja suur äriprojekt olla kus kubiseb igasugu lisavidinatest, teemadest, kategooriatest, vägevatest flashidest jne. Galeriid: sa ikka tead kaua Fitness.ee sellise mahuga galerii lõi??? See on koht , mis on ja jääb foorumipõhiseks, kus pildid ja videod ja artiklid ja uudised on foorumis. Tänapäev tähendab ilmselt seda, et kuni 15a-d  8) Siis me järelikult ju õigel teel.
Aga tundub, et noormehel pealehakkamist - võib alati parema teha ja vaatema kumb kauem vastu peab :)

12828
Pole küll foorumiga seotud, kuid ei hakanud uut teemat tegema.
Igatahes, koduleht näeb hetkel üsna niru välja - ei kutsu lugema. Minu arust oleks igati tark tegu lasta mõnel inimesel sellele korralik kujundus teha. Väga ilusa kujunduse eest ei pea väga suuri summasid välja käima, sest paljud noored, kes tegelevad sellega kooli kõrvalt on valmis tegema täitsa mõistliku hinna eest disaini + mingi lisaraha eest selle ka ära koodima.


Esilehele pole jah rõhku pandud, kuna nagunii oli plaanis tuua kogu tegevus foorumi. Alguses mõtesime üldse panna ala  midagi sellist http://www.getbig.com/ või veel lihtsamat. võimalik, et üldse foorum pealehe asemel ja üles eraldi suunavad viidad.
Kui kellegil pakkuda huvitavaid kujundusi, ei saa selle vastu midagi olla. Aga värvid ja ülesehitus võiks jääda suht neutraalseks ja lihtsaks. Aga momendil on Bonsuna.com rohkem nö mittetulundusühing :) Aga koostöö alati oodatud.

Ahjaa.. Telekas peab olema  ;D ja selgitavad tekstid - arvestades hiljutist sõda ja keskkonda ... tuleb lisaks foorumi viimased postitused.. aga mis siis veel muuta.. päist  ::) ju sinna tulevad lõpuks need kes jäävad rohkem bonsuna lehega seotuks. Kuidas erinevad artiklid avanevad, tegijate tutvustus jne . ..see muidugi teine teema. Aga Bonsuna.com-l praegu palju läbirääkimisi ja ehk kui asjad hakkavad paika loksuma, siis ...

12829
Simple Machines kujundusel endal pole väga viga ju midagi,aga ehk tõesti võiks kasutada midagi tuttavamat. Nö. klassikaline Vision kujundus SM jaoks täitsa olemas http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=1270

Sisu osas ootaks ehk tegijate tutvustusi ja fotosid. Peab ise aktiivsem selles osas olema ka.

Loodetavasti hakkab tulevikus ka Bonsuna tiimi abistavaid treeningvideosid ilmuma foorumis.


Kas see mitte liiga intensiivne sinine pole? vai mes teised arvavad? Heal juhul saab panna, et igaüks saab ise valida kahe kujunduse vahel - mulle endale meeldib antud juhul see mis on :) Mõningate muudatustega hakatakse peale klassika MM võistlusi vaatama.

Aga valik kujundusi siin, mis sellele foorumile sobida võiks SMF 2.0 RC2
http://custom.simplemachines.org/themes/index.php

Eks tutvustused ja videod ka juba praegu vaikselt ilmuvad ja jätkuvad kindlasti. Tulemas Andrus Jürgensoni video. Järgmine nädal Kati Grabbi jne. Kuna asi veel uus, siis osadel jõmmidel võtab asi aega ja samal ajal aastalõpu kiired toimetused ja aruanded mitmetel käsil. 8)

Aga kuidas neid hakata foorumis kõige mugavama lahendusega edastama - siin jällegi pakkumised teretulnud :) Ala et kõik laiali ei jookseks ühest teemast teise jne ... või just vastupidi, et liiga kokku.

12830
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: veebipood!
« on: December 12, 2009, 13:46:56 »
Veel ettepanekuid, milliste tootete või lisandite vastu huvi oleks?

12831
oskab keegi anda allika või siis siia kopeerida kulturisti massiperioodi ja siis enne võistluste aegse perioodi toitumiskava? Ma olen hetkel massil kui tahaksin suveks ilusti vormi saada ja kõhulihased välja punnitada. Ma tean et see on suht viga, kui tahad suuremaks saada ja oled samas algaja, aga meeldib olla suviti just ilusama kehaga ...   8)

Jah nagu BigKeidu ütles - langeta natuke kaloreid. Vaata, mis toimub. Alati ei piisa ainult süsivesikute langetamisest. Olenevalt hommikusöögi või lõunasöögi suurusest võib vabalt alustada sealt. Peale trenni süsivesikute langetamisest kohe ei soovitaks alustada - killib ehk paremini rasva, aga samal ajal võib hakata tekkima probleeme taastumise ja lihaste säilitamisega.

12832
Tegelt tegime ka väikse video. Päeva-paari jooksul ehk ka pikem ja põhjalikum ülevaade :)

Andrus Jurgenson´s back workout - trailer

12833
Aga kes tahab suureks saada peab ju söömagi USA toidulisandeid? Kas Bonsuna.com külastajad poleks neist huvitatud? Eriti kui saaks parema hinnaga?

12834
No eks näeb mis saab. Arvestades EOK presidendi ja EKFL presidendi lähedasi suhteid, siis võimalik, et tuleb ala selline avaldus, et "nojah meil suuline või telepaatiline kokkulepe oli "vms. Aga krt teab, võib-olla hakkavad õigluserattad viimaks tööle. 8)

12835
Minu idee oleks sarnaselt ühe teise "konkureeriva" foorumiga asetada viimati arutatud teemad avalehele. Nii palju parem navigeerida  uudiste seas.

Hetkel saab vaadata viimaseid teemasid klikkides foorumi avalehel "View the most recent posts on the forum" (viimased postitused) või üleval vasakult "Show unread posts since last visit." (viimased lugemata postitused), aga parema ülevaate saamiseks - asjaga tegeletakse :) Ehk tuleb eestikeelne mingi aeg ja eks harjumise asi esialgu :)

12836
Käisin Zelluloosis, nägin hullu härga. Treenis selga. Ajasin mehega juttu, tegin paar pilti ja võtsin asja ka videosse üles:

Galerii siin: http://www.bonsuna.com/galerii/main.php?g2_itemId=2220

YouTube - Andrus Jürgenson - back workout


Treeningkava:

SELG
Soojendus - ploki allatõmbed
Lõuatõmbed 4 x 8-12
Kangi tõmbed vastu kõhtu ette kallutades althoidega 4 x 8-12
Hantliga tõmbed vastu kõhtu ette kallutades 4 x 8-12

TRAPETS
Seistes õlgade tõsted kangiga 4 x 8-12

12837
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: veebipood!
« on: December 11, 2009, 19:38:23 »
No ega muud üle jää ilmselt. Aga ollakse juba huvitatud koostööst, aga kellel veel mõtteid, siis andke teada info@bonsuna.com.
Monopoli me haarata ei taha ja võimalus tuleb anda :)

12839
Aga samas, vaatake milline reklaam uuele foorumile, hetkel külastajaid ikka päris palju lehel järjest ;D

Jah Fitness.ee-le tahab ära panna vägisi - ja see on see, millest me siin räägime. 8)

12840
Paraku aga siiani polegi keegi vastu hakanud: tehakse 1:0 ära - midagi, ära mine vaatama WFF võistlusi - juba sabad värisevad enamusel, ära käi bonsuna.com foorumis - jälle kuulame sõna, saadakse kümnete ja sadade tuhandetega vastu pükse - jälle ei järgne karistust - nii see monopol ja võim võidutseb ja kogub jõudu. Eestlase orjameelsus ja mahasurutus sillutab teed igale "ärimehele."

Pages: 1 ... 854 855 [856] 857 858 859
Kaubamaja
youtube