wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 852
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Super
« on: August 20, 2018, 15:59:52 »
Aga vahepeal ka trennipilte - ikkagi treeningblogi või nii.

Kui alustasin nö ettevalmistumist juuni algul, oli kehakaal 105,5kg, täna hommik oli 105,9kg. Vahepeal Prantsusmaa ja Tuneesia reisid tegid toitumise ebamugavaks. Kui tavaliselt käin 7p kõik hinnas, siis on kehakaal +7...8kg, siis seekord hoidsin end kõvasti tagasi ja Tuneesiast naastes oli kaal isegi 1kg kergem kui sinna minnes. Eks oma osa oli ka sellel, et Kati arvutas välja, et Prantsusmaal ja Tuneesias jalutasime kokku ~145km :)

Toitumine hakkab nüüd ilmselt iga nädal muutuma ja loodetavasti tuleb ka vorm järgi. Panen ka hetkepildid, mis täna jõukas sai tehtud. Esimese oletatavate võistlusteni 11 nädalat ja järgmisteni oletatavate võistlusteni 14 nädalat. Eks vaatab jooksvalt kas ja kuhu. Kuna tuneesiast naastes õnestus ka mingi kõhuviirus saada, siis tiba annab see ka toitumisega tunda. Viimane cheating-day läks ka sp aia taha, et lihtsalt isu polnud. Kõik, mis sööd hakkas sees käärima :) Aga nuh - loodetavasti enam väga suuri jamasid ei tule ja saab rahulikumalt võtta.

TRAIN HARD!
Ikka siit: http://www.toidulisandid.ee <<< Tänud ;)

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Super
« on: August 20, 2018, 15:36:51 »

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Super
« on: August 19, 2018, 22:06:48 »
Käisime jalutamas ja vaatasin ooo, mingi tuttav nägu vaatab plakatitelt vastu, mis üle linna kleebitud :) Teema, mis sai mingi aeg kevadel juba üles filmitud.
Seega ärge siis väga palju peeniseid ja vuntse peale joonistage ... jäägem ikka viisakateks. Aga nuh vähemalt, kes tahavad hullu Jokeriga koos pilte teha, siis nüüd see võimalus ...Homme aga kuhugi trenni. Plaanis rind ja selg.

TRAIN HARD!

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tuneesia reis VIDEO
« on: August 15, 2018, 11:52:11 »
Ei võtnud tuult tiibadesse. = Koorti HC GYM

Müüme terve vara koos müügiletiga, riidekappidega ja terve varustusega hinnaga 12900eur sis km 20%.
Ka järelmaksuga.

Kuskil 7 pv on aega otsustada terve saali kohta. Edasi müüme osadega kiirematele / vahetame parimad asjad linnamäe/sikupilli saalidesse.

Vahetus ka USA auto vastu / Osamaksena Usa auto.

Saal on lahti ja tutvuda saab kuni reedeni.
Muu info ja pakkumised : info@hcgym.eu

Nu mis teha, old-school sureb välja nagu kommunistidki. Tuleb teha new-school lillade seinte ja roosade pehmete aparaatidega :D
Endale väga meeldis, aga nuh linna teises otsas ja seab karmid piirangud.

5
need kohad toimivad nagu planet fitness ameerikas. aja suured kollid minema (no grunting, no deadlifts - sest see on "hirmutav" vms) ja aja "uue aasta lubaduse" inimesed sisse, kes käivad saalis vb 3 korda, aga lepingut ei lõpeta sest hind on nii odav. lepingutega käibki see inimeste lõksu püüdmine. psühholoogiliselt on masendav teha mingi leping ja siis jälle lõpetada sest sa ei viitsinud trennis käia. või arvavad, et motivatsioon tuleb veel tagasi.

https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2016/01/05/what-your-new-gym-doesnt-want-you-to-know/?noredirect=on&utm_term=.a3f19402ed54

https://medium.com/thrive-global/why-your-gym-doesnt-want-you-to-succeed-ebf27e389842

Isegi mitmega suhelnud, kes täpselt sama räägivad. Ah käin kuus 1x trennis, aga ei hakka ka lepingut lõpetama, sest äkki ... ja muidu ei saa üldse käia vms... kuigi nüüd ka saale kus 1x pääse pole enam üle mõistuse.
Nn tõsiste tegijate pealt nagunii ei teeniks, sest neid on siiski suht vähe ja hajuvad nagunii laiali erinevate saalide peale. Seega parem "massidesse" ja seal pole ka tähtis, mis aparaadid ja palju raskusi panna saab jne.

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 10x kuulsam
« on: August 13, 2018, 13:10:09 »
Hahaha, sigaretiga kass, poes. Koomiline situatsioon  :D :D

See oli naljakas jah. Segadusse ajaski see, et poe omanik ütles, et see on dekoratsioon lihtsalt - aga seda saabki kahtepidi mõista. Ikka arvad, et dekoratsioon kui selline on ikka lihtsalt kuju vms.

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 10x kuulsam
« on: August 12, 2018, 19:06:02 »
Väike ülevaade meie Tuneesiareisist. Hääd kaemist :)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

8
Ise ju panid omale silmuse kaela ja otsustasid vabasurma kasuks  ;D Aga tõsiselt, õnne  :)

A.

Nu tänud :)

Aga kui see Wrestlingu Youtube video maha läheb, siis see Super kõnekaardi blakk, sest õige kampaania pidavat hakkama 20. august ... seega, siis hakkan Teie televusseri ekraani ja tänavapilti risustama :)
Seniks aga ...

TRAIN HARD!

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 10x kuulsam
« on: August 10, 2018, 22:37:11 »
Viimane trenn Tuneesias California Gym-is.


10
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 10x kuulsam
« on: August 10, 2018, 22:19:37 »

11
Minu poolt ka palju önne teile!!! Vaatasin eile lastega Pariisi-videot. Pisar tuli silma selle käepalumise peale :) Nii toredad olete :)


Nii kurb kui silmus kaela pannakse eks :D
Aga eks miksin mingi aeg ka Tuneesia video kokku. Just saabusime ja nagu ikka, siis peale reisi rohkem väsinud kui enne reisi :)
Kes niisama tahab tsekkida kuidas see maa on või siis äratundmisrõõm.

Vaatasin, et ka mingi tuttav mees jookseb ühes videos ringi ... kategooriasse 10x kuulsam :)TRAIN HARD!

12
Eesti jõusaali hunt on kõige targem ja andekam. See häbi veel puudus, et nõu julgeb küsida ja / v9i kaaskangutajat vaatama / toetama minna. Kui Dorian Yates kunagi Eestis käis /6* mr.olympia/ trenni tegemas ja polnud mingit piletiraha, siis käisin üksi vaatamas ja palusin austria sõpru filmida/pildistada, et mingitki materjali saaks :)

Kurb, aga tõsi, sellised üritused siinses konnatiigis läheb korraldajale kõvasti peale maksmiseks :)

Veider ainult, et kui kohalikud "gurud" kes pool aastat jõusaalis käinud ... neid käiakse ammulisui vahtimas, lootes imenippe toitumise ja treeninguvallas.

Konnatiik :) Aga ehk paarisaja aasta jooksul see muutub kui nn jõusaalikultuur rohkem kinnistunud.

Minna on lahe. Korduvalt kokku puutunud ja ka personalsel tasandil ja neid videosid võib leida siit: http://www.youtube.com/trainhard


Aga loodetavasti eksin ja huvi suurem :)

13
Ahjaa täna valati meri solgi ja prügiga üle aga seda näeb juba videost :)
Sina kes sa wodoo nukku õelusest torgid, jäta kohe järgi :D

14
Suht kitsad tänavad ka ... vähemalt vanalinnas :)
Pariisist otse ... nuh kontrasti tiba on ....

15
Maksab ikka küll! Ma just filmisin sulle telekat ja panin instasse. Hommikul tõused, saad netti ja vaatad! Mis enne tundus võimatu, on nüüd võimalik!

A.

Tnx. See ainus võimslus :) Reaalselt 3-4p rääkinud, et telekas täiesti pilditu. Aaaa, really ... nu teeme korda. Seega kõik see mees Marabouti hotelli :)

Nuh tore ka kogeda kuidas elementaarsed asjad siin hotellis mission impossible, aga eks seltskond tähtsam. Muidu ju tore :)

Aga eks see Tuneesia paras prügimägi ole. Kõik kukub otse käest ja sinna see jääb ja kui ihuhäda kallal, eks kuseme tänavale :D

Vaese mehe India?


Pages: [1] 2 3 ... 852
Kaubamaja
youtube
anything