wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 848
1
26-aastaselt surnud kulturisti lahkamine tõi avalikkuse ette uskumatuna tunduvaid detaileSuvel sai suurt meediakajastus USA 26-aastase kulturisti Dallas McCarveri surm. McCarveri surma põhjuseks oli lämbumine. Mees oli oma Florida kodus parajasti söömas. Sõber üritas McCarverit veel abistada ja kulturist viidi haiglasse, kuid tema elu siiski päästa ei õnnestunud.

Nüüdseks on avalikkuse ette toodud ka McCarveri lahkamise aruanne ning sealt selgub mehe kohta nii mõndagi.

Lahkamine näitas, et McCarver kasutas insuliini, kuigi tema puhul ei olnud tegemist suhkruhaigega. Nimelt on insuliinil anaboolsed toimed, mis aitavad lihastel kasvada. Seetõttu olevat tegemist kulturistide seas vägagi populaarse ainega, kirjutab Iltalehti.

Nii kasutas ka McCarver insuliini, kuna selle tarvitamist ei ole võimalik kontrollida. Lahkamine tuvastas, et insuliini tarvitamise tagajärjel olid McCarveri maks ja neerud tunduvalt suurenenud. McCarveri maks kaalus tavapärase inimese omast koguni kolm korda rohkem.

Lisaks olid väga kõrged McCarveri kolesterooli ja testosterooni tasemed. Lahkamise käigus tuvastati ka kanepi tarvitamise jälgi, kuid sellel ei olnud mehe surmaga midagi pistmist.

Alllikas: http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/26-aastaselt-surnud-kulturisti-lahkamine-toi-avalikkuse-ette-uskumatuna-tunduvaid-detaile?id=80391408

2
Väike ülevaade ka nn ettevalmistusest võistusteks. OSA 4.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

3
Midagi justkui põnevat pole. Samas pole ka nii, et midagi ei toimuks.
Eile käisime väiksel õhtusöögil kus HC GYM tegelinskid olid koos. Toit mõjus hästi, sest pildil paistan nii 160kg-ne vähemalt :)

Tegelikult kaal on nagu on. Plaanis on hoida 105kg kandis ja selline ta ka hetkel on. Jõud tuleb juurde, kaal sama - järelt lihas areneb .. loodetavasti ja üritan rasvollust kvaliteetsema vastu välja vahetada. Hetkel kiiret pole ja hetkeseis pm rahuldab. Kummaline oli see, et ükspäev sõin seljanka ja next day oli kaal pea 1kg otsas :D Krt teab vo lihtsalt ka testosterooniboosterid mõjuma hakanud: https://pood.bonsuna.com/bonsuna_et/toidulisandid-703/booster.htmlTeeme trenni ja vaatame, mis saab. Järgmine nädal saame uue korteri võtmed kätte ja siis kolima hakkama - see tähendab, et kõvem pekipõletus tulemas. Kuuendalt korruselt üheksandale ... usun, et nii mõnigi kalor saab kulutatud, sest lifti mahub heal juhul kaks väiksemat paksu ja suuremaid asju sinna ei saa sisse vedida. Seega kand ja varvas.

Täna käisime Paljassaarel päevitamas ja jalutamas. Soe ja megapalju rahvast ning tore teada, et Paljassaare oma nime ikka väärib, sest paljaste sardellidega vennikesed jooksevad endiselt usinasti ringi.

Väike selfie ka vahelduseks.TRAIN HARD!

4
Unustage ära sellised nõrkade 10 000 kalorit väljakutsed jne. Proovige parem 100 000 kalori väljakutset.
Reegel lihtne: 100 tundi 100 000 kcal :)


5
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: June 13, 2018, 20:16:52 »
Kuidas saada NOCCO enda toetajaks. Väga lihtne. Tseki järgi :)TRAIN HARD!
Aminohapped - https://pood.bonsuna.com/bonsuna_et/toidulisandid-699/aminohapped.html

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: June 13, 2018, 20:06:28 »
millisest mahhimast on need batoonid pärit ? :D olen üritanud leida, kuid tulutult .

Me leidsime Vilde tee omast :)

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: June 11, 2018, 14:27:45 »
Ahjaa ükspäev leidsime Maximast 35-sendised (täpsemalt 34-sendised) proteiinibatoonid. Seega, kes tahab kiirelt rasvast vabaks või musklisse, siis kähku ostma.
Oodake ... enne ikka vaadake video ära kuidas maitsevad :)TRAIN HARD!
Valik batoone: https://pood.bonsuna.com/bonsuna_et/toidulisandid-696/batoonid.html

8
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 2018 prep part 3
« on: June 11, 2018, 07:23:52 »
Niisama pilt eileõhtusel romantilisel jalutuskäigul koos BCAA-toetusega: https://pood.bonsuna.com/bonsuna_et/toidulisandid-696/aminohapped.htmlAga tänahommikusi mõtteid ja tegemisi ettevalmistuse lainel saab vaadata mu IG Storydest - mis paraku 24h üleval. Seega liituge ja tsekkige. Räägin ka rasvapõletusest ja kangematest ja lahjematest vitamiinidest:
https://www.instagram.com/trainhard.ee/

Cheating Dayst ka üks toidupilt, sest tuleb ajaga kaasas ikka käia. Mulle meeldivad burgerid, aga jube vähe on selliseid, mis ka maitsevad. AGA see, mis pildil oli tõesti minu maitsemeelte jaoks täiesti fantast. Mingi Triple-Cheeseburger vms.Kuna nädala sees toitumist üritan jälgida suht rutiinselt ja kehakaalu kontrollida, siis cheat-day tõstis kehakaalu 2kg. Jah mis teha, ma ikka sellel veendumusel, et Cheatid aitavad oluliselt kaasa fitnessi keha arendamisele. Muidu kui olla 24-7-365, siis lõpuks lihtsalt näeksin välja nagu rääbakas sorakil tiibadega stressis lastud vares kus lisaks lihaseid tuleb ette kujutada rohkem kuna need ära näljutatud :)
Samas nagu 1000x öelnud, see on ainult minu lähenemine, mida kajastan, sest on vääääääga palju erinevaid lähenemisi  nii toitumisega, trenniga, lisanditega ja kangemate vitamiinidega. Mis lõpuks kellelegi sobib, eks see koorub aastatega välja.

Aga täna oli kehakaal 800g vähem ja homme ülehomme peaks suhkruvesi juba ilusti liikuma ja kaal adekvaatne.
Õhtul trenni. Nagu ikka: rind-selg-käed.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 2018 prep part 2
« on: June 10, 2018, 18:29:40 »
Tänase päeva mõtteid ja tegemisi võistluste ettevalmistuse kontekstis. Head kaemist :)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

10
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: June 10, 2018, 12:53:35 »
Geneetiliselt vist Eesti parimad jalad? Sellist "kalifee-looki" vist pole küll mitte kellelgi teisel ?

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 2018 prep part 2
« on: June 09, 2018, 10:03:04 »
Osa 2 minu selle aasta ettevalmistuse putitamisest. Hääd kaemist.Paar plõksu ka trennist:

Täna aga laupäev ja see tähendab --- Cheating DAY!!!

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< mina soetan Katiga siit ;)

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: tervislik teguila shot
« on: June 08, 2018, 09:24:23 »
Kuna tulemas Jaanipäev, siis anname ka oma panuse tervislikku joomisse, sest on ju kindel tõsiasi, et kui on kasutusel bcaa või proteiin, siis tervislikumat asja pole olemas.TRAIN HARD!
Hea kvaliteediga BCAA-d siin: http://www.toidulisandid.ee

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: June 07, 2018, 12:07:33 »
Aga kuulame siis, Sinu lauluhäält (:


Nu sa esimesena :)

Aga muidu mõtlesin, et teha rohkem materjali kuidas, mis ja miks.
Kõike muidugi ei viitsi jäädvustada pikemaks ajaks ja youtube laduda, sinna ehk mõned "asisemad" ja pikemad klipid ning kui vorm looma rohkem, aga kel huvi rohkem jälgida ettevalmistust ja tegemisi läbi Instagrami Storyde, siis Followige julgelt: https://www.instagram.com/trainhard.ee

Seega teeme trenni, jälgime rutiini ja vaatame, mis saab :)
Muidugi ka küsimused teretulnud, mida soovitakse kuulda-näha.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< Ikka siit ;)

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: proteiiniküpsised
« on: June 05, 2018, 08:05:36 »
Nädalavahetusel sai Pärnus käidud. Lõpuks Kati lunastas oma jõulukingituse välja ja külastasime Viking SPA-d.
Nimi on uhke, iseenesest vist uus koht - aga kuidagi liiga kõle ja steriilne oma olemuselt. Mingit WOW-efekti pole, aga pole ka kehv. Harju keskmine. Kui tahate õhtust süüa ja paneeritud kala, siis teritage hambad ära või treenige lõualihaseid eelnevalt :)

Enne käisime trennist läbi kus Kati kiibitseb oma jalgu, mis ka aja edenedes paremaks ja töödeldumaks. Varem olid jalad sellised, mida kunagi ei vaadatud ja kaeti kinni pigem, sest olevat koledad, paksud, töötlemata, midagi näha pole jne jne ... ühesõnaga lõputu pirin :) . Seega kannatage rutiini ja ärge andke esimese kuu-kahega alla kui polegi järgmine päev juba Top-Fitness :)Endast ka mingi klõps. Nuh kui lisada tiba musklit ja samal ajal kakkuda pekki vähemaks, siis peaks enamvähem olema ja ehk mõnelt lavalaualt sügisel läbi kepsutama. Teeme trenni ja vaatame, mis saab. Lisama vaikselt ka hommikuse cardio taas sisse, esiteks mõnus äratus ja lööb vere käima koos bcaa ja muude vitamiinide ning lisanditega :)

Ahjaa, ei saa mainimata jätta, et 100% naturaalne pildil ja sööge korralikult ja tehke trenni ning kallake NOCCO-t kõrist alla, siis näete - on ju võimalik :D :) Nuh üritan ka fitness-maailma tegijate ja nende lõputu hõlgemölaga kaasas käia, sest "pole midagi kasutanud" ... juba tükk aega ... järelikult naturaal  8)Kati nautimas teel Pärnu oma elu esimest fritüüritud sašlõkki. Miks krt on vaja sašlõkki igasuguse juraga katta?Aga muidu Pärnus tore.
Teel Pärnu Olerexis nägin superstaar Stig Rästat, kellega tekkis vastasseis kumma hamburger valmis sai. Lõpuks otsustas müüja, et kuna Stig Rästa on suurem superstaar, siis tema saab esimesena. Hiljem samal päeval kui Katiga pizzat sõime Pärnus mingis pubis jalutas Stig Rästa taas vastu. ei tea mida see tähendab ... "kosmos" annab mõista, et peaksin lauljaks hakkama?
Aga mis ikka. Täna jõutrennist vaba. Hetkel kava kaheks tehtud ja 4x nädalas jõusaalis ja ehk jooksvalt käin ka vahest päeval viiendat korda trennis kui Kati tööl. Ta niigi hea. Ma pean rohkem pingutama ... Seega kes mingi aeg tahab koos kangi suruda võib teada anda.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< ikka siit :)
*** kes ECA-stack nimelist fatburnerit/ergutit tahab võib ka ühendust võtta. Paar purki on. Google abiks  8)

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: proteiiniküpsised
« on: June 03, 2018, 18:30:21 »
Mekkisime proteiiniküpsiseid:TRAIN HARD!

Pages: [1] 2 3 ... 848
Kaubamaja
youtube
anything