wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Аябо

Pages: [1] 2 3 ... 12
1
Ainuke viis on valida erakond mis ei toeta sellist asja ja Eestis on neid ainult üks : EKRE  neil on ka hea idee kuidas tõsta palgasid ja kust raha selleks võtta ( ettevõtjad maksaksid selle kinni läbi maksude kui nad pannakse võtma ettevõttedest kasumit välja ) . Samas oleks se raha uuesti ringluses ja toetamas teise ettevõtjaid ja Eesti majandust.

Ise olen ettevõtja ja soome kodanik ja ei saa hääletada kedagi.

Nassin Nicolas Taleb : "Kui näed huijamist ja ei ütle huijaus, oled huijari"   mõelge selle peale erinevatel tasanditel ja saate aru et peaks ikka olema aktiivsem muidu kaob ka hiljem üldse sõnaõigus.

Eesti valimised ongi üks suur huijaus, e-valimisi kontrollib kes ? votvot, rohkem ma ei ütle midagi.

2
tra need moslemirõiped tuleks kõik seinaäärde panna !

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: November 30, 2018, 19:42:44 »
Ma usun ka selle koha pealt, et tehke ennem tulemused, et te vähegi tõsiselt võetavatena tunduks, praegu on personaaltreenerte uputus kontreetselt, igaüks teeb paberi ära omale, mõni ei tee sedagi ja tehakse oma lehekülg, et noh näed ma tean kuidas asjad tegelikult käivad, treenime koos, a sa köhi pappi :D, laki tn 24/7 fitnessis käib üks ülekaaluline tädi kel on seljal suurelt silt personaaltreener, aga samas pekk konkreetselt võdiseb igast nurgast üle, treener peaks siiski ka ise vormis olema ja eeskujuks, mitte nagu paks toitumisnõustaja, kes ütles et tehke mu sõnade mitte tegude järgi, oh ajad oh kombed, see on vist popp värk ja lihtne raha auk tundub nii, samas kui nii mõelda, siis keda kotib, et mingi töll tuleb kuskil foorumis ütlema, et aa meil on personaaltreener te uputus ära sina küll... Siiski kõik on ju kuskilt alustanud, aga endal võiks siiski olemas olla praktilised kogemused ja need erinevat moodi läbi katsetatud, enne kui teiste kallale minna, ja selle eest ka raha küsida. Lihtsalt mõttelend, edu!
Väga õige ! Treener peab olema eelkõige eeskuju treenitavale, ülekaaluline tädi/onu ei ole mitte kuidagi tõsiseltvõetav.

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: ETV 20:00 "Miks mitte"
« on: November 03, 2018, 12:09:35 »
edu !

5
Mingi imeloom  :o

Janel Kraus    Audi 100 avant    2.2T (600hj)
Olen istunud kõrvalistmel sellel elukal :D


6
Mulle väga meeldib selline ütlus, et ei ole olemas positiivseid ega negatiivseid olukordi/kogemusi, vaid on meie suhtumine nendesse. Seega kui sulle miski, mida sa nii võii teisiti muuta ei saa, ei meeldi, siis tööta enda suhtumise kallal. Sageli küll raskesti teostatav, aga tulemuseks see, et endal lihtsam elada.
õige, kuid ma pole sedasorti inimene, kes teeb head nägu ja liigub seniilsusega kaasa. :)

7
Olgu keegi nagu on, igaüks on omamoodi.

Olgu kellegi kavad nagu on, igaüks pakub omamoodi.

Peamine on alati mis ?  Kes ja millise pühendumusega neid kavasid järgib või üldse teistesse ja ellu suhtub.

Muus polegi küsimust.

Toimivad nii Mareki kavad väga hästi, kui ka minu kavad väga hästi kui ka usun, et suurema osa teistest pakkujatest kavad väga hästi.

Ise alustasin ka just Marekilt kavad tellides ja just tema kavadega sain ju nii head tulemused, et see süstis mulle sellist inspiratsiooni ja tahtmist selle kõigega ka ise tegelema hakata.

Küsisin temalt miljon küsimust ja mujalt ja lugesin ja õppisin lisaks ja nüüd juba paar aastat teengi seda ise kõike.

Aga kokkuvõttes just suured tänud Marekile, olgugi, et tema jaoks oli see rutiinne töö ja igapäevane tegemine, muutis see minu elu kategooriliselt ja selle eest ma olen talle alati tänulik !

Meie teed läksid küll laiali aga kui näeme siis teretame ja räägime paar sõna juttu.

Jällegi mida keegi kelleski näha suudab, oleneb sellest rumalast kibestumuse astmest ja pimedast vihast. Kas see takistab näha millegi ilu või ei.

Kes on ise saamatu, leiab ja näeb vaid vigu. Kes mõistab, et kõik on alati iseendas kinni ja algab endast siis oskab ka vajalikult enda elu suunata, seda elada ja ka teistel lasta elada ja näha ilu kõiges ümbritsevas.

Ja me ka siin Marekiga ja varem ka teistega vaielnud, sappi pritsinud ja muul moel rumalalt käitunud, mis on väga mõttetu kokkuvõttes :)

Minupoolsed vabandused kõigile, kellele olen varem kunagi siin sitasti öelnud, ei arva ma teist kellestki tegelikult halvasti, mingi rumal ja lapsik käitumine on vahel meis kõigis ja oluline ongi vast seda mõista ja alles seda mõistes saan ka seda muuta :)

Pole sellel vähimatki mõtet ja tehku igaüks nagu teeb, kõigiga ja kõigega ei peagi omavahel nõustuma ja mingit õiget või valet polegi kunagi. Kõik on alati suhteline ja oluline see, mis kellelegi toimib.

Ainult rumal inimene näeb ja otsib vigu mujalt kui iseendast.

Revole selline retooriline küsimus...kumba on lihtsam muuta ? Maailma või iseennast ?

Teistele ka olge mõnusad ja vähem vaenu.
sa oled üks vähestest, kes saab aru, et igal ühel on oma arvamus, koik inimesed on erinevad.

vastus : maailma lihtsam muuta.

8
Siin foorumis ei kâi keegi, kuna kõik kellel on kellegist oma arvamus, pannakse lihtsalt suusapeale, et aa karotse tõmba naaksu siit kui sa mind ei austa.. kurb, kurb eks ma siis teen ka nii. olge kolmekesti ja pugege üksteisele sisse

10
Nii siis....õõsel tahtis keegi soomlane proovida kuidas enda auto liigub ...mõtles vist et on nagu soomes et politsei ei kohe kindlasti maal õõsel kiirust mõõta...eksis..eesti politseil se on prioriteetides päeval , õõsel , hommikul enne kuut ja alati seal kus tee on sirge ja nähtavus hea ..vahepeal kilomeetreid..( va põõsad ja puude taga )kiirust mõõta ...seal kus keegi ei peaks elama ega poleks nagu mingid põhjust seda kiirust mõõta...

https://auto.geenius.ee/uudis/raplas-seisab-politsei-parklas-ulikallis-mclaren-720s-ja-omanik-istub-arestimajas/

NB! Mis kell ja kellele tekitati ohtu?
Mis jäi faktiks? Kas keegi sai viga või "oleks võinud juhtuda seda ja teist millest oleks keegi võinud saada seda ja teist "

===========
Mida mees saab teha ilma shokivangitust neist:

- Näita munni lastele avalikul kohal
- Lüüa pihku naiste ees kus iganes
- Tõmmata keskel linna narkoportsu sisse ja mängida zombied
- juua ennast purju ja karjuda linnas "ma tapan kõik kusipead kes mu teele jäävad"
- Lüüa hambad sisse suvaliselt tüüpilt
- Anda kinga persele kellele iganes
- Sõita sirgel teel 200km/h autoga tahtes enda auto minekut proovida
- Võtta naise vägisi peale koos purjutamist peale resto õhtud.
- Sõita kelle üle iganes linnas või mujal ja õelda et se juhtus kogemata ( keegi hüppas ette, halb nähtavus jne)
- Lüüa bussipeatus või mis iganes objekt tükkideks

Ma tean et need on provoseerivad näited aga 1 seal nende hulgas on se millest saab anda ka 2 nädalad vangistust ilma probleemideta.

Seadused on seadused ja kui rahvas näeb et nii peab olema nii loeme selliseid artikleid ilma kriitikat ka tulevikus . "Seaduseid ei saa muudata" ..muidugi ei saa kui on põhjalik ajupesu tehtud ja ei oska mõtiskleda enda peaga

Kommentaare seal samas lugedes saan aru et kõik jääb nagu on

59 aastane ... :d See võttis küll imestama :D

11
Mida mul on teha sinusuguse turaka austusega? Super treener? Kust selline tiitel? Sinult? Ma olen alati ôelnud et ma ei ole mingi spetsialist. Teen nagu oskan. Samuti teeksin ka jutuks olnud saalis asju nii nagu alati. Tôô puudust pole mul kunagi olnud. Ehk siis vàga valesti ei tee? Ja àrgem unustagem, et olen siiski 12 aastat saali pidanud. Selle ise nullist ylesse ehitanud. Mitte ostnud  masinaid ja palganud ehitajad. Jah, nii rott olin kuid mul oli meeletu tahe ja sellest said kasu vàga paljud vàikelinna inimesed tollal.
Esimene asi on hingega seda teha. Kes kasu taga ajab leidku muu valdkond.
Sa môistad ise kui hale vend sa oled? X nime all kôvat mees màngida. ☺️ Targutada. Sàravaid fraase loopida. 😁 Hale. Vàga ale, aga ole pealegi. Ju saad sellest rahulolu mida elu sulle ei  paku. Aga vàike soovitus! Môtle sellele, miks ei paku, millest sul puudus on elus, et pead anonyymsena mingis foorumis ennast lôbustama. ✌🏾😊

Nüüd sa räägid küll enda sõnadele vastu!! Sa oled üks omakasupüüdlik hale vennike, müü facebookis meeleheitlikult oma "treening ja toitumiskavu" edasi ja ole õnnelik kui lollidelt ülekaalulistelt Eesti naistelt saad 20 eurot välja hujjata.
Punkt, sinuga mul rohkem midagi rääkida pole, sa oled üks seniilne rahamaias vanatoi, kes arvab endast liiga palju.

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: July 16, 2018, 19:58:38 »
Kuidas winny ja teksade jalga mahutamine seotud on?  :D ma vb ei hammustanud läbi praegu :D
lööb rasva alla :D

13
Kl môtle loogiliselt. Sama hàsti vôib mistahes saal minna pôhja kui seda valesti pidada.
Ma ei tahaks pahasti ôelda sulle, aga sellel teemal oled sa vôhik. Mine myy tomateid turul. Sry.

... ja ise sa soovid, et kõik austaksid sind kui vanakooli fitness-isa ja super treenerit. Kui su iga vastulause on solvav, siis niipidi sa kohekindlasti austust ei saa.  ;)

14
Kuidas ainult minul??? Klient maksab saali eest ju samamoodi nagu mistahes teises hc gym is. Môte miks naistele spessal saal vôiks olla on teine. Olen kindel, et see toimiks kuid eks Timppa vaatab ise kuhu investeerida. Vôi kuivôrd see jôusaalindus yldse tema jaoks investeering on. Pigem hobi ja heategevus.

See "saal" on ainult sinujaoks nn rahaauk, kuni see põhja läheb. Eelnevad inimesed kõik rääkinud.

15
Paneme yhe Tallinna saali kàima ainult bikiininaiste jaoks? Sinult saal sisustusega, minult naised. 🤪
"paneme".. kasu ju sinul selliseljuhul ainult sees, pikas perspektiivis ei tasu see ära, timo jaoks.

Pages: [1] 2 3 ... 12
Kaubamaja
youtube
anything