wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - troll123

Pages: [1] 2 3 ... 12
1
Kariibi meres St Vinceti saarel on vulkaan kohe  purskama hakamas. Inimestele on antud evakueerimise korraldus.  Siin on üks suur AGA   kõik kes lähevad valitsuse evakuatsiooni  keskustesse vaktsineeritaske sundkorras.

https://twitter.com/Lavern_King/status/1380327071692554241

https://twitter.com/Lavern_King/status/1380329248267849734
Quote
ST vincenti  Parlamendi liigej a  turismiminister ütleb, et inimesed ei pääse praegu  varjupaikadele ligi aga kui  pääsevad siis teadke,et  kõik valitsuses varjupaikadesse saabujad vaktsineeritakse sundkorras.  Selle  vastu vaielda ei saa, ma kordan ,need ei ole õppused. 

2
Võttis aega aga tuli ära, Koroona vastased aktivistid on Kremli käsutäitjad !
Quote
Hanno Pevkur (Reformierakond), endine siseminister:
Kremli juhitud ja koordineeritud infooperatsioonide osaks on loomulikult kõik see, mis mõjutab negatiivselt Eesti riigi stabiilsust ja korda. Ka praeguse valeinfol baseeruva kampaania koordineeritus näitab, et see ei ole ühe või kahe inimese poolt saunaõhtu käigus väljamõeldud spontaanne kogunemine, vaid korralikult orkestreeritud infooperatsioon, kus esinevad nii klassikalised meetodid vale- ja ebainfo kasutamisega kui abistavad tegevused sooja tee ning plakatite valmistamisega.


https://www.delfi.ee/artikkel/93069751/koroonaprotestide-sopruskond-kremlimeelsed-aktivistid-ekre-saadikud-ja-uhhuu-arikad

3
Serbia kutsub kõiki riiki puhkama,  präänikuks on tasuta Vaktsiini süst sinu valikul Zeneca , Pfizer, Sptunik. 

Pole sõnu ...
https://www.tgcom24.mediaset.it/mondo/siero-gratis-per-turisti-non-residenti-via-al-turismo-vaccinale-verso-la-serbia_30620679-202102k.shtml

5
Aasta nali Jüri Ratas, lükkab enda AstraZenecaga vaktsineerimise edasi, aga soovitab kõigil teistel  ennast lasta sutsata  :D


Võibolla selle pärast, EU üks EU EMA juhtidest  ütles vällja ,et on otsene seos Zeneca ja trombi surmade vahel.

Quote
Üks Euroopa   ravimiiregulaatori kõrgematest ametnikest ütles  täna, et AstraZeneca Covidi vaktsiini ja potentsiaalselt surmavate verehüüvete vahel on nüüd selge seos.

Euroopa Ravimiameti (EMA) vaktsiinijuht Marco Cavaleri ütles, et CVST - aju blokeerimine, mis võib põhjustada insuldi - esineb just  noorematel inimestel oodatust sagedamini.
https://www.independent.co.uk/news/health/astrazeneca-vaccine-blood-clots-ema-b1827238.html

6
Hollandi peatas Zeneca süstimise teadma ajaks, Saksamaal ja Prantsusmaal lõpetati samuti  Zeneca alla 50.a süstimine.

Prantsusmaal on aga suurem skandala tulemas.  Kolm noort meditsiini töötajat  on surnud  vahetult  peale Zeneca saamist ja nüüd perekonnad lähevad kohtusse. Prantsusmaa valitsus üritab lugu kinni mätsida aga hukunute vanemad  ei lähe kaasa.

7
Elmar Vaher nõuab Politseile õigust maski mittekandjaid trahvida. Räägib,et  Eesti ei ole Politsei  riik ja 93% inimesi usaldab politseid.
Elab mingis teises reaalsuses vist.

Huvtav
Quote
Oleme ka väga selgelt sõnastanud vastava meetmete paketi. Näiteks kui inimene ei ole vaktsineeritud, siis ta ei saa minna välismissioonile. Meil on sadu inimesi väljaspool oma riiki Eestit teenimas ja teisi aitamas, kas või Frontexi operatsioone võib tuua näiteks.
Eesti politseil on sadu inimesi  välljaspool Eestit teenimas ???

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/92995203/politseijuht-elmar-vaher-meie-meeskonnal-peab-olema-oigus-rakendada-sundi-sellise-paha-inimese-jaoks-kes-ei-allu-reeglitele

8
AstraZeneca vaktsiinil on eilsest uus nimi Vaxzevria, pole Aprill mürki on vaja uue nime all  turustada.

Saksamaa lõpetas Zeneca süstimise alla 50.a   viiidates raskele trombi ohule aga jätkavad süstimist üle 60.a ???  Mutil vist vanadekodude kohti  vaja Aafrikast tulevatele Uus Sakslastele.

9
Tunnen kaasa Hispaanlastele 
Täna väljakuulutatud uus seadus muudab maski kandmise õues kohustuslikuks kogu Hispaanias ning seda ka olukorras, kus teistest inimestest on võimalik eemale hoida. Reegel hakkab kehtima ka näiteks rannas ja basseini ääres.

Sarnane kord on alates mullu juulist jõus Kataloonias ning laieneb nüüd kogu riigile.
https://www.postimees.ee/7213711/soomlased-nouavad-liikumispiiranguid-hispaanias-mask-kohustuslik-ka-rannas10
Olerex siis on esimene Eesti firma mis  nõuab töötajatelt vaktsineerimist või saad sule sappa. Väga värdjalik tegevus,  Olerexis töötamine pole mingi lõbu niigi nüüd kui mürki võtta ei soovi saad sule sappa. need vandenõuteooriad saavad otsa varsti  kui seise kiirusega muudkui reaalsuseks muutuvad.
https://www.delfi.ee/artikkel/92940805/eesti-plaanib-votta-vaktsiinipassi-aprillis-kasutusele

Kaka ka toimetab, et me ikka uues sigalas ees reas ruigamas oleksime.
https://www.delfi.ee/artikkel/92940805/eesti-plaanib-votta-vaktsiinipassi-aprillis-kasutusele12
Irooniline on selles Hollandi videos see, et euroopa kõige liberaalsem riik ( narkootikumid ja prostitutsioon on legaalsed) annab rahulikele protestijatele peksa. Ja veel erariietes. Lihtsalt mingid vandid jooksevad kaubikust välja nuiad peos.


Hollandi politsei  oskab veel paremini

15
Ahjaa, mis sellest arvata? See kui kõike räägitakse ju paneb usaldama :)

Palun lõpetage need inimkatsed!
Eestis surid AstraZeneca vaktsiini süstimise tagajärjel kaks noort inimest, 30 aastane naine ja 31 aastane mees. Ja ootamatult surnud kindral oli sõprade jutu järgi samuti äsja vaktsineeritud.

Kaitseliidust kuuleb kindrali kohta  sama juttu.

Pages: [1] 2 3 ... 12
Kaubamaja
youtube
anything