wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Martin123

Pages: [1] 2 3 ... 32
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: December 01, 2018, 23:19:44 »
No ma ei oleks võrdlema hakanud, ja siin Hr.Otsuse näidet ka välja toonud, kui ei teaks, et see paks treeneritädi on max 30a vana kui sedagi, ma sügavalt kahtlen, et ei ole aega endal trenni teha ja isegi mitte oma toidulauda jälgida tervislik toitumine ei nõua erilist lisaaega, eriti kui tegu on fitnessi ja kehavormise valdkonda kuuluvate trennidega, mitte golfiga või tuulelohe lennutamisega, see on nõrkade vabandus, oh ah ma teeks ja oleks ka, aga aega kohe üldse pole, ja olla samal ajal tõsiselt võetav treener meie väikeses Eestis olles ennast ikkagi nähtavalt paksuks söönud? Kohatu on siia kõrvale A.Sõberi näidet tuua, tema on oma aja ära olnud, ja teeb Eesti sportlastega tänuväärset tööd! Ja mis noortesse puutub, siis kes ikkagi treenerit otsivad, ja piisavalt erialast kirjandust loevad kas, siis paberil või läbi neti siis küll ka lõpuks õiged valikud teevad ma usun!

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: December 01, 2018, 01:06:11 »
Ainuke asi mis siis tõsiselt võetav ei ole on Lauri toodud võrdlus ja küsimus Revole, Andres Sõber on ju ise endine N liidu kõva mängija ja kõva kogemusega mees, küllap ka siis hea treener, tema õpilased on ju häid tulemusi teinud või mis? Lauri küsitud küsimusega võiks umbes sama võrdluse tuua, et kuna Hr Indrek Otsus enam nii heas vormis pole nagu ta oli oma nn kuldajal, siis ta nagu ei ole enam hea treener? Mõlemal nimetatud mehel on ju kõva kogemus! Siinkohal kaldus jututeema siiski juba selle juurde, et nn terve pisike Eesti on juba täis neid pelmeentreenerid, kel pole praktilist kogemust, ja kiirelt mõnelt koolituselt läbi jooksnud, mõni pole isegi seda teinud... Ja selle eest võtavad raha...

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: November 30, 2018, 20:07:01 »
Just olen Revoga nõus, aga miks mitte võtta erinevaid koolitusi, ja ennast harida sellega olen ma nõus, minust endast rääkides siis tahaks täiendada kogemustepagasit ja proovida erinevaid variante, ja need läbi katsetada, ja samas Mardiga olen ka nõus, et ülekaalulisel inimesel aidata 10kg alla võtta ja kriipsu peenikese mehel 10kg juurde võtta ei nõua erilist teadust, aga jah kui kliendil on valida, et kas ta võtab sama raha eest mingi isehakanud tulemusteta personaaltreener või kellegi kes on vormis ja ka tulemusi ette, näidata, siis tehke omad järeldused...  :)

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: November 30, 2018, 12:30:27 »
Ma usun ka selle koha pealt, et tehke ennem tulemused, et te vähegi tõsiselt võetavatena tunduks, praegu on personaaltreenerte uputus kontreetselt, igaüks teeb paberi ära omale, mõni ei tee sedagi ja tehakse oma lehekülg, et noh näed ma tean kuidas asjad tegelikult käivad, treenime koos, a sa köhi pappi :D, laki tn 24/7 fitnessis käib üks ülekaaluline tädi kel on seljal suurelt silt personaaltreener, aga samas pekk konkreetselt võdiseb igast nurgast üle, treener peaks siiski ka ise vormis olema ja eeskujuks, mitte nagu paks toitumisnõustaja, kes ütles et tehke mu sõnade mitte tegude järgi, oh ajad oh kombed, see on vist popp värk ja lihtne raha auk tundub nii, samas kui nii mõelda, siis keda kotib, et mingi töll tuleb kuskil foorumis ütlema, et aa meil on personaaltreener te uputus ära sina küll... Siiski kõik on ju kuskilt alustanud, aga endal võiks siiski olemas olla praktilised kogemused ja need erinevat moodi läbi katsetatud, enne kui teiste kallale minna, ja selle eest ka raha küsida. Lihtsalt mõttelend, edu!

5
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: November 26, 2018, 16:08:19 »
Ei tubli muidu, vorm visuaalse poole pealt tundub parem, aga ära poolt liitrit nädalas küll sisse torgi! :D

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 25, 2018, 23:06:22 »
No nii päev on õhtal omadega pikutame siin hotellis, homme Eesti tagasi, võistlused on läbi(mul on ammu läbi :) )  Jura siis hiilgas oma 2kohaga 11 mehe seast ja 1koht ei olnud nüüd kah niivõrd hea, et mõtlesime, et emba kumba kes võidab nüüd kas Jura või too 1koht, aga liiga kellelegi ei tehtud, sest 1koht oli hea vorm, ja Jura kohta samad sõnad täpselt, Gert jäi 10ndaks, aga tal alles võib öelda, et oli esimene võistlus alles nii, et arenguruumi veel on ja vorm polnud ka üldse paha ju tegelikult, Danill tuli Jura ja Gerdi katis top6te täpselt ehk 6s koht, Joker jäi enda katis napilt jälle top 6st välja, ehk 7mes koht 15 mehe seast, kuigi oli eluvorm tal nii massi, kui ka kvaliteedi poolest, ja tõesti oli hea, aga saksas oli ka lava valgus oluliselt tugevam ja isegi mõni kes kasutas dream tani paistis küllaltki hele rääkimata, siis kuivast grimmist, täitsa kindel, et Joker Seekord lõikas lihtsalt grimmiga näppu, ja oleks pidanud ikkagi dream tani kasutama kuiva grimmi asemel, kõik vorm oli olemas tal ja veel pealegi aga jah grimm siis Seekord... See selleks Täna siis tuiasime Kati ja Jokeriga ja minu naisega Hamburgis linna peal ringi, külastatud sai lõputult suurt jõulutivolit ja muid erinevaid huvitavaid poode, vaadake kindlasti meie reisivideot, mille Joker ilmselt nädala jooksu kokku monteerib, sest kaamera ette jäi nii mõndagi...  ;D panen ka paar pilti siia üles, ja mis seal ikka olge tublid närige kapsast ja tehke trenni! Tsau :)

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 22, 2018, 09:32:36 »
Jalad jalgadeks, ja need nüüd kindlasti võitu üksi ei too, siinkohal loeb ka jalgade pikkuse suhe ülakehaga, aga enda suhtes arvan, et just nii ongi jalad lühikesed plus head lihaskinnitused, seda siis selles mõttes, et võimas välja näha ja ülakeha pikem siis, ja kui nüüd Otist ja Marekust rääkida siis ilmselgelt on lühemal mehel palju vähem fileed peale vaja, et üldpilt võimsam välja näeks, sest ainult võhik võiks arvata, et x mees võitis kuna tal on jalad suuremad :)

8
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 21, 2018, 17:30:07 »
.

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 21, 2018, 17:18:04 »
.

10
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 21, 2018, 17:12:36 »
MEN body 2

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 21, 2018, 17:04:55 »
Juuniorid - 23

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 21, 2018, 16:56:35 »
Tere üle pika aja, mis siis vahepeal toimunud on? Ise küsin ise vastan :) ühe võistluse tegin siiski kaasa 3 nov baltimaade meistrivõistlused, siis võitlesin kahes kategoorias - 23 juuniorites ja MEN body 2-s Leedu naci president tuli minu juurde lava taga ja pakkus ise välja kas tahan võistelda kahes katis ja kuna ma Leetu juba tulnud olin, siis miks ka mitte, vorm oli nagu oli lõpus keerasin ise asja metsa muidugi, ei hakka siin foorumis täpsustama seda, aga see selleks laval koos laadimisega võis kaal olla 92-93kg ei tea täpselt ja numbrid numbriteks, loeb siiski visuaalne pool, juuniorites sain 2 koha ja meeste klassis 4 koha, vahepeal 3nädalat trennis ei käinud ja mõlgutasin mõtteid et kas mis ja kus edasi, tegin teatud järeldused jne, plaan võistelda kevadel siis aprill-mai võimalik, et ka suvel eks näis, tõsisem ettevalmistus algab täpselt aasta algusest praegu taastan vormi just visuaalse poole pealt, vahepeal nägin kaalul ka 106kg ära juba, hetkel hommikul oli 99,3kg ja liigub alla üritan sinna 90kg juurde tagasi sihtida, et oleks hea stardiplatvorm kevadeks, egas muud väga polegi koos kaaluga tuli ka jõudu, esmaspäevast alustasin taas normaalsete trennidega ja tegin rinnalt kangiga surumises uue rekordi 150kgx6 isegi imestan, et nii hästi liikus, reedel varahommikul sõidame pundiga Saksamaale Hamburgi kus 24nov toimub Nac Mr.Universe mis on väga kõva tasemega võistlus seekord, siis omadele kaasa elama ja pöialt hoidma! Lisan mõned pildid ka viimasest võistlusest, ja olge ikka tublid ja hoidke kokku! Tsau!  :)

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: November 02, 2018, 21:20:12 »
92kg

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 24, 2018, 19:46:27 »
Kahtlemata parima enda vormi tood lavale enda puhul, mis kunagi toonud!  :) 8) Väga lahe igaljuhul, tuleb lahe trip!  :)

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 09, 2018, 18:21:38 »
Tubli no siit tuleb midagi korralikku see aasta, mitte et eelnevad aastad poleks olnud aga grammgrammi haaval ikka paremaks!  :)

Pages: [1] 2 3 ... 32
Kaubamaja
youtube