wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Martin123

Pages: [1] 2 3 ... 30
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: August 08, 2018, 20:02:07 »
Ei midagi uut siin päikese all,  esimeste võistlusteni jäänud ~12nädalat.

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: August 07, 2018, 02:03:44 »
Schreenshot=lihtsama vastupanu tee, kui ei viitsi topelt kirjutada!  ;D

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: August 03, 2018, 01:41:51 »
Tere ööd, enne magama minekut kirjutan mõned read, siis täna tegin rinda ja oli hea trenn, kuna ladusin kangile 170kg mis lendas nagu naksti üles, mõtlesin veel, et kas proovida või mitte, aga ei pidanud pettuma täna!  :) julgestas Sander, tema vorm on just viimase 3 kuuga väga kõva hüppe teinud nii, et see aasta tundub, et on ikka väga korraliku vormi oodata, parim sõber/kõige kõvem konkurent ka kindlasti minu jaoks, teisi vastaseid ei karda, teen seda siiski enda pärast, et iseendast parem olla kui eelnevad korrad, siis see ongi juba minujaoks võit, mis koht võistlustel tuleb on juba teisejärguline, loomulikult kui tuleb parem koht kui eelnevad korrad, siis on hea tunne, aga mõtlen ka mina, et võiks kedagi võita jne, aga ka teised mehed ei maga nii, et annan endast maksimumi, ja tunnen, et see aasta on just minu aasta olenemata kohast! Enda kalli naisega ka üks pilt siia juurde, tema vorm on ka väga korraliku hüppe teinud, noh pooleteist aastat trenni korralikult teinud, ja alates maikuust tekkisid tal ka võistlusplaanid bikiinifitnessis(natuke aitasin plaanide tekkimisel kaasa :D) Aitab meid, siis Hr.Kalmus kelleta ei oleks me praegu sealmaal kus oleme(kus me siis oleme?  ;D  ::)) Ma arvan, et suure teekonna alguses!  :) suured tänud Hr.Kalmusele kõige eest! Naise esimeste võistlusteni on jäänud ~8 nädalat Hr.Kiivikas korraldab algajate võistlused spartas, siis 23sept ja oktoobris, siis naisel ka Emv (13okt) minul endal esimesed võistlused Lätis 3november siis, aga mis siin ikka tõmban otsad kokku vaikselt jutuga ja magama lõpuks! Head ööd ja olge tublid, sest veerevale kivile sammal ei kasva!  ;) 8)

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 29, 2018, 19:50:11 »
Palav palav palav, aga käisime täna naisega linnamäel hcgymis tegin jõutõmmet üle pika aja viimases seerias jäi parimaks 200kgx10 tahtsin ka 240kg üles tõmmata, aga rihmad läksid pooleks, ja sinna maha see kang jäi!  :)

5
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 28, 2018, 14:34:18 »
.

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 28, 2018, 14:33:12 »
Tere vahepeal, vahepeal kiire olnud, trenn töö, trenn töö pole aega olnud kirjutada, tegin üleeile üle pika aja hackkükki viimane seeria tuli 250kgx5 ja eile tuli kangiga rinnalt 140kgx8 9sas kordus Sandri abiga, instas videod kah, muidu vorm on paremaks läinud kaal oli hommikul tühjalt 95,6kg samas jõudu juurde tulnud mis on hea märk! lisan ühe pildi ka hetkevormist. Olge tublid! :)

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Lets gooooo ....
« on: July 28, 2018, 10:10:46 »
head reisi! :) sööge palju makroone siis ja ärge turistilõksudest eiffelitorni maketti ega võtmehoidjad ostke neegritelt saab odavamalt good price to you ;D ;D

8
no aga mis siin imestada väljas on tõsiselt palav esiteks ka mul on sellest isu väiksem ja lao oma kogu päeva toitumine siia kirja, trennis pingutad ikka piisavalt? kui kōht ei lähe ōigeks ajaks túhjaks, siis kas sööd liiga palju, vōi siis vale ajastus, või mōlemat. :) kena palavat päeva ja head isu 8)

9
Ei ole ta anonüümne midagi meie vana sõber Revo Pehlak isiklikult ju :) Revo küsimus sulle, kuidas Marek eesti lollidelt ülekaalulistelt inimestelt raha välja huiab? Tuleb siit midagi loetavat ja adekvaatset vastusena? Kui ei siis parem ära näe vastamisega vaeva. Küsin, sest Hetkel tundsin ennast küll puudutatuna seega küsin sinult! Nii paljud inimesed on kavad tellinud ja elustiili muutnud ju, mis selles halba on? Oskad sa oma lauset nüüd põhjendada? Või tuleb vastus stiilis ''tra sa steroidiahv ära paugu siin rohkem''? Ütlen seda uuesti ja ei väsi kordamast, sa käid seni rind laiali ringi, kuni keegi jälle kellel sa põlved puruks lubasid lüüa ja kokku tahtsid saada sulle saalis õla peale tuleb koputama, siis on sul suu kinni jälle ainuke mis seal tuleb on väriseva häälel.. Ma tahaks nüüd trenni teha... Loe oma postituste statistikat, vähemalt pooled on negatiivse tooniga milleks? Ühes lauses kirjutad, et sa saad normaalselt suurte poistega läbi? Kellega? Selle poisiga kelle sõbralt kunagi iphoni üle lasid võrus? Siis tuled rääkima mingit feik lihaste juttu, Millejaoks? Sul on endal süstal perses ju alles tunnistasid seda ju ühele feik lihastega poisile isegi ainete nimed ütlesid välja pidavat su '' esimene kuur olema'' ma ei tea küll miks, aga ju siis olid mingi paugu all, üleüldse miks sa siis Siin Foorumis figureerid, kui kõik siin peale sinu lollid on? Ok jah teil oli Sandriga mingi oma kana, ptüi pohhui unustame ära, aga millega Marek sulle nüüd ette jäi? Alles oli ju, kui fbs kaasa hakkasid laulma, kuskil fitness teemas mida Marek postitas ja sa hakkasid Sandrist seal teema all  seosetu koha pealt mingit sitta tootma, ja see oli veel enne mingit  Sandri surivoodi juttu, mida ma ka õigeks ei pea, aga jah nii oli ja peale seda, kui Marek kirjutas sulle, et Sander ei puutu siia teemasse, ja ütles sulle läbi lillede, et sa loll oled ja palun lõpeta ära, siis sa ilmselt solvusid nagu väike plika, ja aegajalt käid siin oma vihapurskeid maandamas, why?

10
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 17, 2018, 22:50:38 »
No nii tere õhtust, täna käisime naisega sikupilli hcgymis, tema treenis koos Hr.Kalmusega selga ja kergelt õlga, mina, aga õlga ja triitsa ja natuke biitsa, esimeste võistlusteni on jäänud minul ~15 nädalat, ja toitumist olen rohkem luubi alla võtnud viimasel ajal, mitte küll 100% aga julge 90% kindlasti täna sain ka hantlitega surumises uue rekordi viimases seerias 55kgx7 ega muud polegi põnevat mõne pildi tegime kah, et oleks hiljem hea tagasi vaadata nagu ikka mul kombeks :) kaaluks oli hommikul täpselt 98kg aga mis seal siis ikka praegu, Olge tublid ja terved kes iganes seda blogi loeb ja tehke trenni, sest veerevale kivile sammal ei kasva! :) tsau

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: July 17, 2018, 09:06:07 »
Revo rasva lööb toitumine alla, mingeid imeaineid ei ole olemas, on vaid väärastunud netilegendid umbes nii, et pane winnit see teeb kuivaks, metaan teeb vesist massi ja paksuks jne...

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 15, 2018, 00:21:53 »
Täna hommikul oli kaal 97,9kg

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 14, 2018, 21:11:56 »
Olen Kristo jutuga nõus, mingit imetoitumist ei ole olemas, et kellegil nüüd selle minu menüüga midagi peale oleks hakata, seega ma ei viitsi seda siia kirja panna.

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 14, 2018, 03:05:25 »
Leidsin neti avarustest veel ühed pildid :)!

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 12, 2018, 21:43:11 »
Kükkidest  aega üle jääb, siis teen ikka kogu jala läbi aga kergelt ja olematute raskustega, lihtsalt töötluse mõttes, ja tänud edu ikka tarvis!  :)

Pages: [1] 2 3 ... 30
Kaubamaja
youtube