wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - aleks144

Pages: [1] 2 3 ... 5
1
Soomes on maanteedel piirkiirus -10 mitte +10...

2
Hommik,

Eestis õngi maailmas ainulaadne IFBB ... 1 ettevõte on seda "juhtinud" ...ja eelmine president ja kulissides teised on ajanud terve kulturismi alas /põhja nii et oleks olnud võimalus tekitada "võitmatu" kangelase müüt.

Päris reeglid on igapoolel maailmas IFBBs samad ja kui vaadata eelmise NV võistlusi soomes Nordic Fitness Expo ja kohe peale seda järgmisel päeval Soome meister võistlused ja võrrelda viimaste 5-10 aasta Eesti omade vastu nii....lihtsalt kurvaks tõmbab. Soomes tuhandeid pealvaatajaid ja suur happening..Eestis võistlejate tuttavad ja esikus kahjumis paar lisandite müüjad..

Tean et juba kui seda kirjutan nii siia alla tekib "võitmatu kangelase" jüngride kommentaarid ...aga mind se ei huvita. Vaadage kulturismi seisu Eestis...te jüngrid poleks saanud kulturismi kategooriates isegi lavale minna Soomes ..nii siis mitte isegi hommikul kui publikud pole kuna teie pole kulturistid soome mõõdu puu järgi ega poleks olnud vist asja ka klassikalises osaleda? ( kuna lisaks pehme vorm ja lihaseid puudu)

Soomes eriti juhtiv figuur ütles Eesti "kulturistede" poseerimise kohta et "nad venitavad olematuid käsi ja jalgu nagu neil oleks kused püksis" = rind/bits/reis külje pealt. ( vajutakse peale pikad venitamist sügavale kükki , surutakse reied kokku ja surutakse olematud kätt vastu selga/rinda)

Ise lisaksin siia "biits ees" kommentaari Eesti lavadelt = põlved lähevad laiale, "mees vajub pool kükki" nagu oleks pasas püksis...  Nii kaugele me oleme siis tulnud kulturismi arendamisega Eestis?

Ala kus esitletakse lihaseid ja estetiika on muundunud lihasteta "kused ja pasad" püksis venitamiseks ja grimmide võrdlemiseks?

Ja veel kui lisame siia et parimaid neist "naha venitajatest" ei testida off seasonil ega ka tegelikult muidu ka kui se pole poliitiliselt korrektne nii tekib soome keeles lühike küsimus:
Mitä vittua?  :-[

Vau, soomlased on nii andekad, et eestlasel ei ole isegi laval asja nende kõrvale, nii muljetavaldav. Või äkki on vahe kütuses? See eriti juhtiv fitnessi esikoomik peaks ka aru saama, et millest tuleneb see et Eesti kulturismi tase nii madal on. EMV-l on enamus naturaalid ja nii peabki olema. KEs tahab olla suur ja üritab saavutada midagi maailmatasemel, selle jaoks on olemas teised liigad.
Selge see, et rahvamasse mingi naturaalne kulturism kohale ei too.

/ Sõnastan paremini. Võrrelda naturaalset ja ainetega kulturismi ja siis naerda ja näidata näpuga millised sitakotid need esimesed on, on hale.

3
PIHITOOL / Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« on: June 16, 2017, 17:35:55 »
Üks humoorikas video siia pingelisse pihitooli

4
Sirgete jalgadega hea 2pea harjutus.  Kui jala ka toose rakendad tombad rohkemgi.  Endal ka see viga,  et jalga raske rakendada tombes suurtemate raskustega.

Aja jalad rohkem laiali, saad paremini jalad kaasa

5
Aga kui tüüp saab järsku uhke filmi tööotsa kus ta peab 3 kuuga musklis tondiks saama, siis raha paneb asjad ekstreemselt käima. Sama teema selle kõhnumisega või kaalust juurde võtmisega, vaja filmis seda või toda karakterit mängida, siis väga suure raha nimel on seda vaja teha. Kui filmi eest saadaks näiteks 20 miljonit dollarit, asi see mõned kuud rumalat trenni teha. Alati tuleb vaadata konteksti miks midagi tehakse. Mina teda hukka ei mõista.

Arusaadav, et osad näitlejad peavad lühikese ajaga ekstreemseid kaalumuutusi läbi viima, kuid kuidas see vee all hantlitega jalutamine kaasa aitab sellele? Et kui 20 miljonit käivad asjaga kaasas, siis lihased keelduvad maa peal kasvamast?

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Before & After
« on: June 05, 2017, 21:03:24 »
http://www.felix.ee/?op=body&id=29&art=234

"Pai Pro proteiinismuuti sisaldab vajaliku hulgal kvaliteetset piima vadakuvalku, mistõttu on tootele lubatud lisada märgistus “valguallikas”."

 ;D

7
Get big or die trying on siin kontekstis vist sobiv

8
Ära sellist jama küll tegema hakka, pildi pealt ei tundu asi üldse nii hull olevat, et peaks üleliia muretsema

9
Huvipärast- kas ise trenni ka teed?

10
Säärt tehes midagi päkkade alla ei panegi, et suuremat amplituudi saada?

11
Linnamäe otsa tuleb MyFitness ka veel :D Kui varem oli siin jõusaalidest puudus, siis varsti on liiga palju neid.

Eks see jõusaali/fitnessi trend üks hetk hakkab vaibuma ja siis hakkab neid jälle kinni minema.

12
Ma pean häbiga tunnistama, et antud eluperioodil ma olen ka rohkem arvamusel, et 70% geenid ja 30% ülejäänud mudru. Mõnel noorel mehel pole toitumisest ega trennist õrna aimu ka aga peale vaadates tekib mul kohe küsimus, et how the fuck you did it :)

A.

Tuleb nõustuda.  :)

13
Ok, räägi Otist mida tahad, aga selgita, kuidas see teeb võistlused ebaausaks? Kas kedagi ei lastud võistlema või võeti kelleltki ebaausalt võit käest ära?

14
See vôistlus on taas korruptiivne/kehtetu, kuna lábiviijaks on Oti töökaaslane Reinart, klubiks Oti äri pōhipromomise koht Meldoonijumi-Revaal ja tütar veebikajastab EJTL/Fitsopi lehel.
:D

Âkki teeks járgmise vôistluse igaúks oma poes?

Küll sa oled ikka tore ja positiivne inimene.

Pages: [1] 2 3 ... 5
Kaubamaja
youtube