wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - A.L

Pages: [1] 2 3 ... 30
1
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #teamkanasült
« on: June 19, 2018, 22:10:30 »
Täna oli siis #teamkanasült miitup. Hea kohe vaadata, kuidas poisid sammusid saali, kõigil kanged rohud kaasas. Tekkis kohe kodune tunne, omad joped. Kõik on umbes sellised, et kui nimetissõrme ette paned, siis pole kutti saalis nähagi - mina tundusin nende kõrval lausa raskekaalasena. Ei mõnus, kõigil mott laes, davai, kükk 200, tõmme 300. Endal tuli ka hirm peale aga kuna ma olen #tõmbejõuekspert, #humaninfluencer ja #spiritcrusher, siis pidin lihtsalt külma meelt hoidma. Ei, vibud olid võimsad ja paremad lõpetasid Regionaalhaiglas - hästaag #3%.

Aga ise tegin seljale järgneva trenni: Ütlen kohe ette, et nii treenin mina ja kui ühiskond arvab, et nii pole õige, siis #fakoffühiskond.

1) Jõutõmme 5x 120, 130, 140, 150 ja 4x 180 ( eelmisel korral 3x ).
2) Traktor kahe käega 2x8, 80, 90.
3) Istudes tõmbed vastu kõhtu 2x8 @ 80, 90
4) Istuded tõmbed ülalt vastu rinda 2x8, 60, 70 ( mina käsi sirgeks ei lase, kuna siis ma alusatn tõmmet ALATI seljaga ).
5) Kangi tõmbed vastu kõhtu 2x8 @ 40, 45
6) Uisutamine, Suusatamine 1x8 @ 30
7) SäärAga ma kavatsen ikkagi 3x BW tõmmata ja hetkeseisuga peaks see olema 225kg. Kas õnnestub või lõpetan ka Regionaalhaiglas? Seda ma pole veel otsustanud, kas rihmaga või ilma.

Olge mõnusad :)
A.

2
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #teamkanasült
« on: June 19, 2018, 13:35:07 »
Need uued Tere pudingud on tõest head. Parimad, mida proteiinipudingutest maitsnud olen.

Ma olen igast paska proovinud - mõnda sööd ja tuleb pisar silma. Kui Sa soolakaramelli oma pole veel proovinud, siis tee seda. Võiks öelda, et kõigi proteiinide E M A. Raudselt aasta toode igasuguses kategoorias.

A.

3
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #teamkanasült
« on: June 18, 2018, 14:17:22 »
Olen siin suht uus ja lappan tööl teiste blogisi,peab ütlema et sinu oma on üks parimate seast:D keep it up ;)

Sten, siin Sa natukene eksisid - mitte parimate seast, vaid P A R I M :)

Aitäh!
A.

4
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #teamkanasült
« on: June 17, 2018, 16:32:22 »
Kui ma olin kõik kolm Tere uut proteiinipudingut ära proovinud, siis saabus šokk - see maitses nagu PÄRIS TOIT. Uskumatu. See kdi Barebellsi sült ja Pudix jms. on raudselt kas robotitele või mingitele supehumanitele mõeldud aga mina nende hulka kahjuks ei kuulu. Ma ei ole nüüd natsionaalsotsialist aga elagu Eesti toit! Algul ma olin Stevia suhtes natukene skeptiline aga kõik valgupulbrid ja muud magustatud tooted maitsevad üle ootuste hästi.

Ei no siis mul poleks midagi süldi vastu, kui Rakvere Lihakobinaat sponsoriks tuleks. Saaks mõnuga hästaagida #teamkanasült või taagi kolm sõpra kellele meeldib sült? Swipe UP to discover sült! Elu keeb ...

Silm hakkas juba kinni vajuma ja korraga kuulsin, et keegi koputab külmkapi ukse taga! Surmahigi tuli otsaette. Avasin kapi ja ossa imet - Oti juust oli ise kapis teise külje keeranud? Huvitav, kas tal väsis üks külg ära või mul on stress? No rahulik uni maksab ka midagi ja seega läks see ollus parematele jahimaadele. Seega sorry guys - 2039 maitsvat juustusaia ei saa. Igaks juhuks panin mädakala ka külmkappi, kuna selle karp oli sahvris mõnusalt pundunud ja naaber ütles, et kui pauk käib, siis tema peab ka uue korteri otsima endale. Olge kaasinimeste suhtes mõistvad!

Võtsin täna 60kg kätele ja sain ajult signaali "Command failed, try again next week". Kuskil parema õla esiosas on jälle error. Mõte hüppas kohe sinna, kuidas ma olen aastaid seda jubedat kanafileed omale sisse vägistanud, vandunud igavest truudust proteiinipulbrile, teinud sita juures alati head nägu ja nüüd korraga kõik see raske tööga teenitud proteiinimolekul võtab lihtsalt kätte ja A U R U S T U B. Suur masendus tekkis ja korra juba mõtlesin, et ostan Prismast õnge ja hakkan hoopis kalal käima aga siis meenus, et mul on NICE ASS ja BIG BOOBS!

5
210 oli sees küll. :) karm värk kui 220kg kunagi ära tõmbad.

Kükk 170, tõmme 220 on reaalselt tehtavad aga edasi on tõesti tume maa :)

Aitäh!
A.

6
Sõbrad häbi on, tõesti ja suur mure väisab hinge. Miks ma küll 210 peale ei ladunud? Korra kartsin, et läheb gymfukeriks kätte ära aga tuli suht ok - mingi šedööver see nüüd ei olnud aga minu jaoks suur samm edasi - või noh, kelle jaoks edasi ja kelle jaoks tagasi. Kükis tegin ka laupäeval 8x110, 120, 140 ja 5x140, 4x140, 3x140, 2x140, 1x140. Aga need on lihtsalt numbrid. Kaal on hetkel punktipealt 75kg. Vanust ei julge öelda - saan veel sõimata ka ...


Säärega peab midagi ette võtma. Mis arvate, kui buustiks kerge toiduõli süstiga? Krt, ma pole endale ise kunagi süsti teinud aga vb keegi aitab hädast välja? Peenike säär ja siis veel see pasakeha, no ma ei tea, vahel ei julge enam kodust välja ka minna, sest teiste arvamus on ülim.

Ja mis siis ikka, nautige suve, kuniks seda veel on ja olge sallivad :)
A.

7
Mul oleks häbi siukesi numbreid teistele näidata kui aus olla teiega...

Kui ma teiega aus olen, siis mul oleks häbi selliseid postitusi teha aga kõigile oma. Nothing in life is permanent, be humble ☺

A.

8
Mis siis vahepeal juhtunud on? Ütleme nii, et 170 ma pole kükkinud aga viimati tegin 5x4 @140. Sügavad kükid, persega vastu maad. Hetkel ma kahtlen, kas ma olen võimeline 5x5 @140 tegema. Isegi, kui ei ole, siis mul on väga hea meel, et ma suudan selles vanuses veel mõnusalt progresseeruda.

Tõmbejõus tegin täna 5x120, 130, 140, 150 ja 3x 180. Üks jäi kindlasti veel varuks aga võimalik, et lõpus oleks gymfukeriks läinud. Tõmbed on korralikud ja kooskõlas ühiskonna kõige karmima moraalikoodeksiga.


Avastasin enda jaoks kastile küki ja võin väita, et see on MEGALT hea harjutus. Esimesel korral tegin 4x8@100. See on kakspea- ja persekiller ja nüüdsest minu jaoks top 10 harjutus. Proovige! Video lõpus on näha, kuidas mina seda teen.


Lapsepõlvemuusika. Samuti top 10 olev plaat minu jaoks aastast 94. Mõni siin olevatest trollidest pissis kindlasti püksi siis veel. Aga pole hullu, ma olen ka seda teinud :)

The struggle inside of your mind is a waste of time, your purest thoughts evaporate ... ja nii on see ka päriselus ...Aasta 2006. Enne Arnold Classikut tõmmasin ennast kuivaks. Siledaks. Viimase pildiga on kaaluvahe 7kg. Järsku ma siiski selle 12 aasta jooksul olen 10kg omale selga kasvatanud? Krt seda teab ...

9
Ladusin 170 peale ja võtsin selga - alla laskudes ja just paralleeli juures läks pilk peeglisse ja mida mina seal näen? RAISK, seavitt vaatab vastu! No see oli totaalne šokk ja aju läks automaatselt avariirežiimi. Peale seda 170 isegi ei lubanud enam. Lootusetu. Mõtlesin siin, et kui ma nüüd netist otsin mõne ultramoodsa treeningkava ja söön 24/7 keedukana, et kas ma siis lõpuks vabanen sellest pasakehast? Mis arvate? Kopp juba ees.

Pealtnägijas oli üks huvitav lugu, kuidas juutuubi on vallutanud igasugused kavalad ravitsejad. Sosistavad mikrofoni ja see pidavat väga rahustava toimega olema ja seega stressi leevendav. Instas surfates avastasin, et mulle sobib natukene teine lähenemine - nimelt need toidu hakkijad. Igal õhtul nüüd vaatan, kuidas spetsialistid sibulat, maitserohelist jms. hakivad. Tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh ja suunurgad keeravad ennast automaatselt üles ja silm vajub kinni ....

Mida te arvate sellest, kui sportlased riiki juhivad või on mõne väga keerulise ameti peal, mis nõuab spetsiifilist haridust? Hetkel tuleb meelde kohe Klõtško, kes poliitikasse suundunud on. Kui ma vaatan tjuubist tema sõnavõtte, siis mees on sõna otseses mõttes "braindead". Tõsiselt. Umbes nagu meil siin 101 braindeedi, kes jalgu seal üleval kõigutavad.

1) Kükitasin ilma rihmata 8x100, 110, 120 ja 1x140, 150 ja 0x170
2) Häkitasin 8x330, 350, 370 ja 5x385,5
3) Sääresirutus 8x90, 95 ja plokk põhjas 5 vüi oli 6 ...
4) Jala biits 8x60, 65 ja 6x70
5) Säär 10x70, 12x65, 14x60A.

10
Tõstmine, kulturism jms. sport ongi hääbumas, kuna see pole tavainimesele põnev. Olemasolev generatsioon ei oska seda enam hinnata. Maailma on konstantses muutuses. Nii on. Palju põnevam aga oleks teada, kes need seavitu näoga pasakehadega vanamehed on? ☺

A.

11
Kuna ma olen Bonsuna foorumi influencer, modell ja brand ambassador, siis tundsin, et pean selle teema üles võtma. Hetkel mul lebab sahtlis 4 Eesti treeneri poolt spetsiaalselt minu jaoks koostatud toitumiskavad. Kahe treeneri makrod arvutasin sportlikust huvist välja aga siis läks elu kiireks ja rohkem ei viitsinud. Nüüd aga aastaid hiljem tekkis huvi mineraalide jms. vastu. Lasin silmaga need kavad üle ja vaatasin lisaks veel neid moodsaid tasakaalustatud toidu pakkujaid netist ja leidsin, et üks ülioluline mikro on neil kõigil puudu. Isegi seda RDI pole täidetud. Soovituslikust vb 1/3 on. Ja nüüd suure ringi küsimus: Millisest mineraalist jutt käib? Mul on instas miljoneid subscribereid aga ainukesena vastas õigesti Kati. Aga tehke proovi, kes viitsib. Kui ma ausalt ütlen, siis neid muid mineraale ja vitamiine on ka nendes kavades väga vähe ja ma ei taha kuulda, kui keegi ütleb, et ma võtan midagi ilusast läikivast purgist juurde.

Mõne kuu pärast võiks proovida 100 suruda ja 170 kükkida. Jõutõmbes on ilma rihmata 200 täitsa reaalne ja selle absouluutse maxi peaks sinna 220 juurde nihutama. Ainuke mida ma trennis viitsin teha ongi kükk, tõmme ja surumine. Kui ma seda kõike 77-78kg juures teeksin, oleksin rahul.

Üks päev juhtus siuke pull, et jalapressil ei läinud lukk enam peale. Raskust oli 230. Viimane seeria, jalg suht kutu. Kõigil saalis klapid peas. Aga lõpuks kaks kutti võtsid raskuse maha. See alumine lukustus on ka sellise piiri peal, et pressik mul põlved silmaauku. Hetkel ma üksi seda enam ei julge teha.

A.

12
Mis toit Teile meeldib? Mina näiteks ei saa elada ilma vürtsideta - kõik mis suu põlema paneb on hea. Mõnel korral elus olen ma toiduga kas väga puusse pannud või meeldivalt üllatunud. Kui ma peaksin konkreetselt midagi välja tooma, siis on need Lähis-Ida riigid. Jah, just need riigid, kus tänapäeval kuulid vilisevad ja pead lendavad. Aga süüa nad teha oskavad rsk, pole kahtlustki. Igasugused koogikesed jms. on mürkmagusad ja kõik muu nõretab rasvast. Kes on vb mõnes kenas hotellis viibinud, siis seal on toit teistsugune.

Vaatasin just, et üks Oti juust on mul veel külmkapis. No mitte kuidagi ei avane suu, et see sealt alla suruda. Ma usun, et säilivuskuupäev on 1. jaanuar 2040. Saadan selle targa postiga mp-le. Mõtle kui hea - 31. detsebmber 2039 teed ahjus maitsvat juustusaia.

Nii. Njuu Jork, tsainatown. Hea koht Manhattanil, sest kõik on kenasti käe jala juures. Brooklyn Bridge, 9/11 Memorial jne. Astun hotelli treppist alla ja kohe ukse kõrval on üks hiinakas - käisin seal igapäevaselt söömas. Hommikusöök aga oli selles kohas esimest korda. Lappan neid pilte seal ja tellin toidu. Uhh, jälle 10$ võrra vaesem. Mõte liigub juba seal, kuidas need vürtsid mu maitsemeeli paitama hakkavad. Muideks, kui seal tippi ei anna, siis tuleb su laua juurde ja ajab käe ette ja küsib. Ok, see selleks aga kui toit lauda toodi, siis ma olin šhokis. Suur pott T O F U T ja K A K S pulka. Davai söö! No ma oleks valinud hukkamise kohapeal aga seda jälkust ma ei oleks nõus ka nälja ajal sööma. See oli kohutav. Õnneks oli seal peale minu veel kaks klienti - naeratasin viisakalt kõigile ja põgenesin. Esimesest shifuudi putkast ostsin mingeid rasvast nõretavaid pirukaid ja sain sõna otseses mõttes orgasmi. Lõpp hea, kõik hea.

Aga on ka ülipositiivseid kogemusi toiduga - esimene, mis kohe meelde tuleb on Shirazi linn, Iraan. Kuna igas hotellis korjatakse passid ära, siis õhtul kell 23.00 ei hakanud enam väga ringi jooksma ja valisin üle tee oleva kebaabiputka. Poolel teel sinna aga kuulsin selja tagant häält STOPPPP! Ausalt, selline tunne tekkis, et nüüd olen mõnele tütarlapsele silma vaadanud ja nüüd ootab mind eluaegne range režiimiga vanglas. Aga ei. See oli hoopis hotelli omanik, kes ütles vigases inglise keeles, et dont gõu, bäd pleiss, veri veri bääd pleiss. Ja noh, ma olen sõnn ja sellega on kõik öeldud. Ausalt, ma pole elu sees nii head kebabi saanud, kui see. Tõesti, ei tea, kas ta põletas autokumme, et tuld üleval hoida või mitte aga see oli maitsestatud nii hästi, et ma suudan seda veel 13 aastat hiljem ka meenutada.

Trenni tegin ka. Kükis tuli täna ilma rihmata 8x100, 110, 120, 130. Pole sellist seeriat kunagi teinud. 140 oleks ka üht koma teist suutnud veel liigutada aga plaan oli täidetud. Jõutõmbes tegin ühel päeval 5x120, 130, 140, 150 ja 2x180 ja eile 1x190. Beltless. Ilma rihmata on tunnetus kuidagi väga hea ja kang püsib ideaalselt tsentris. Kaal kõigub ikka seal 75-76 vahel aga mõtlesin, et peaks seda siiski vähe tõstma.Lõppu lisasin väikse vormika ka. Head õhtut!
A.

13
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Hate Different!
« on: April 21, 2018, 22:14:47 »
21. sajandi missivõistlus on vist nüüdseks läbi? Kõik tuduvad kenasti kodus, Guangzhous valmistatud karikad kaisus. Mis loom see Welness Fitness on? Sama, mis Old või Happy Fitness? Igatahes Old Fitness tegi kükki. Siin võib olla koleda näo, paksu perse, laia puusa, kitsa õla või peenikese säärega. Liigutus on kõigi jaoks üks. Kedagi ei diskrimineerita ja söömishäireid ei teki.

Kükitasin täna 160kg ja 200g. Vaimselt oli kuidagi väga, väga raske. Raudselt teeb keegi minu tulekuks kangi raskemaks. Aga trenn oli järgnev ...

1) Kükk kang turjal 5x 100, 110, 120, 130 ja 2x 150, 1x 160
2) Jalapress 2x8 @ 250
3) Häkk 2x8 @ 240
4) Sääresirutus 2x8 @ 90
5) Kakspea 2x8 @ 60, 65
6) Säär 5x10 @ 70 - 50


Sõitsin täna Laagna teel ja vaatan, et üks binokliga vend piilub ja teine sihib mind püstoliga. Raisk politsei. Kuna ma sõitsin seal odo järgi 80 ja
liiklust oli vähe, siis arvasin, et peavad kinni - aga võta näpust, seekord 80 eest maha ei lastud.

Head ööd,
A.

14
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Hate Different!
« on: April 18, 2018, 21:42:36 »
Ärge pahandage, kui ma kuhugi midagi postitan, mis teile ei meeldi. Pole selle peaga enam kõik korras aga olete vist ise ka sellest aru juba saanud. No kui pole sinna antud, siis pole. Lollakas mis lollakas :)

Aga eile oli jõutõmme ja täna kükk - üht koma teist tegin veel peale ka aga sellel pole väga tähtsust. Viimasel ajal rihma uuesti kotti jätnud ja ilma teinud. Näiteks jõutõmbes ma ei saa rihmaga seda head positsiooni kätte. Kükiga on natukene lihtsam aga siiski: rihmata on parem. Viimased 5 aastat pole kõhtu eraldi pidanud tegema, kuna need kaks baasharjutust ilma rihmata tehes, treenivad abse väga hästi. Vb mõned korrad olen teinud aga peale esimest seeriat olen mõelnud, et perse ei viitsi.

Jõutõmbes tegin sellise seeria: 5x 120, 130, 140, 150 ja 3x170
Kükis tegin pikema seeria ( kükin 2x nädalas ): 8x 100, 110, 120 ja 6x 130, 2x 140.

Olge tolerastid!
A.

15
Jäi hetkel silma. Kui keegi soovib näha, mida tähendab "korralik tehnika" - ka siis kui raskus on juba korralik (kuidas kellele, muidugi)

** A mixed grip - see on maitseasi, kedagi ei sunniks just seda kasutama küll.


Lisa"inspiratsiooni" sain ühest blondist ülisihvakast ja pikast plikast, kes tegi "kogenud" boyfriendi silma all jõutõmbeid - Tallinnas HC-s - ja valus oli vaadata, kuidas tema põlved karjusid vaikides - eelkõige seetõttu, et puudus korralik hip-hinge ja alumises faasis tehti veel kükki ka. Raskus oli küll jõukohane - kuni 80 kg - aga kõik kannatas.

Ahjaa - strappidega ka veel. Äkki liigutaks asju niipidi, et kõik saaks tugevamaks/harjuks raskustega?

Oli see kuti ego, mida tüdruk pidi punnitama või miski muu aga - liigu samm sammult - kuni ei tule välja sujuvalt - ei paneks raskust juurde.


https://www.facebook.com/otffitness/videos/623055804702442/

Kõik siin elus on väga suhteline. See 10cm kõrgemalt on jõutõmbes nagu öö- ja päev, kuna 99% jaoks on see esimene faas kõige raskem. Just, see esimene 10cm maast lahti. Kui ei võistle, siis pole nagu pointi seda haaret ka treenida. Aga kui lihtsalt võimlemas käia, siis pole ka rihmadel mõtet :)

A.

Pages: [1] 2 3 ... 30
Kaubamaja
youtube