wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 854
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: Today at 13:54:43 »
test

2
... ja mis rasedakõhtu puudutab, siis jah, paraku on ained, mis seda eriti soosivad -- AGA samas annavad nad ka kõvasti lihasmassi ... ning need, kes ei taha sellist väljanägemist, peavad väiksema väljanägemisega leppima .... seega ärge tulge ütlema, et steroidiliigas jube lihtne, sest "kõik panevad". Vahest on seal see asi 100x ebavõrdsem - kaasa arvatud päris massilise süntholi kasutamist arvestades jne.

3
Paraku jah ongi maitseasi kus lisaks põimuvad ka isiklikud suhted, mis maitset kujundavad jne.
Muidugi möönan, et pildid ja reaalsus võib kardinaalselt teine olla. Nagu Dexter ütles, et inimesed kes LIVE vaatasid ütlesid, et ta off .. aga Blade pole kunagi off :)

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: September 17, 2018, 19:08:19 »
Paar trennipilti ka tänasest.

Mis seal muud ikka: Kuivame - Kasvame.

TRAIN HARD!


5
Phili pregnanza karistati lôpuks ära, aastaid jagati hoiatusi ainult. Kas 2018 Rhoden oli parem kui 2012-14 Kai Greene vôi 2017 Rami? Maitseküsimus, minu arust mitte. Aga uus suund on antud ja elevust tekitatud, lôpuks saadi aru et vanade tsempionite “ tagasitoomine” pole see mida rahvas ootab. Roelly rahvalemmiku tiitel oli lahe, aga huvitav - tundub rahvale ikka läheb peale see “freak” bodybuilding.....

Jah ise ka mida rohkem vaatan, siis ... ok ma eelistasin Rhodenit, aga .... kui vaadata, siis nu raam on hea ... osad poosid head, aga ikkagi ülakehas eest on palju pehmust sees, käed kuidagi väiksed (tühjad), samamoodi kätel detaile vähe ... ja kuidagi loppis tiba ja võrreldes enamusega, siis topelt biitseps suht nõrk tagant mõtlen just selga ja kuivustkoos detailidega.

Kuskil on midagi lappama küll läinud või siis paraku on see Mr.O ikkagi selline kus kõik üritavad vinti võimalikult peale kruvida ja keeravad üle lihtsalt ?

6
OSTA MÜÜ VAHETA / Re: M: D3 vitamiin kõige vajalikum ja asendamatum!
« on: September 17, 2018, 14:19:34 »
Endiselt saada parima hinnaga ;)
Kirjuta trainhard.ee@yahoo.com või toidulisandid@online.ee

* Alates 5 purki postikuluta!


7
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere Fit proteiinikohupiim
« on: September 17, 2018, 11:42:57 »
Alati on päiksekatega coolim look eks?

Kuna Shawn Rhoden võitis, siis fuck the pregnant belly. OldSchool on ikka OldSchool .. eriti nii soliidses eas :)
Seega katsume siis lisada millimeeter millimeetri  haaval musklit ja hoida samas ka esteetikat ... mitte, et see võitusid tooks just, aga endal ilusam vaadata.
Täna trenni: käed ja õlad, homme rind ja selg ning ülehomme vaba või jalad. Võibolla lükkab jalad neljapäeva. Vaatab kuidas enesetunne on, sest ei tea kuidas piltidel mulje, aga kuna suht nüristav see pekipõletamine ja vaikselt toob ka hardcore looki välja, siis energiaga on nagu on.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< Tänud!

8
Kuna kogu keskkond on kolinud üle teise serverisse, siis võimalik, et foorumis ja mujal kekskonnas esineb "kalasid" ja kõik ei tööta ja ei kuva nii nagu vaja. Kui leiate midagi sellist, siis andke palun teada otse siia või info@bonsuna.com.

Üritame vaikselt tegeleda asjaga, aga hetkel ei kuva kasutajate varem lisatud avatarid ja attachmentid.
Samas pole hetkel uute lisamisega probleeme ja neid kuvatakse kenasti.

Loodame jooksvalt probleeme lahendada.

Selline värk :)

PS! Ja veebipoodi saab hetkel otse siit http://pood.bonsuna.com kuni Toidulisandid.ee suunamine korras !

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere Fit proteiinikohupiim
« on: September 16, 2018, 13:26:29 »
Tänahommikune vormikas peale cheating-dayd. Kehakaal tõusis ainult 1kg kuigi enda arust nagu tagasi ei hoidnud. Aga ilmselt nagu näha läks kõik 1kg näkku :)
Kuna oli mr.Olympia just ja sotsiaalmeedia võisltejate pilte täis, siis ikka vaatad, et krt täitsa paks ja nagu kribu-aadu :D  A mis ikka. Teeme trenni ja vaatame, mis saab ...


Ja nagu ikka, siis pildid kohepeale ärkamist, mingit pumpi sees pole nagu jõusaalis ja nurk ka lihtsalt eest - ja kalasilmaga ei saa end suuremaks "petta".
Täna aga jõusaalist vaba.

TRAIN HARD!

10

11
Ah ei usu , et Phil kurvastab. Teine koht on ju ka hea koht :);D )


12
Ma isegi oleks S.Rhodeni poolt, sest see X-shape ja vorm ok .. samas kuidagi tiba "tühi" ja selg on Heatil parem ... aga nuh, mida keegi hindab.
Roelly on ka ok, aga ma ei tea, minu jaoks pole üldse esteetilise kehaga, alakeha töötlus on väga nõrk eriti tagant ... aga ometigi ta taas pildis.

Huvitav on see, et ole kui tipp tahes, sisi sa ei oska end ise hinnata. Nagu Big Ramy enne võistlusi: "Tuleb midagi fenomenaalset, hoopis asi teiselt planeedilt, aga tegelikult oled ilmselt 6.koht "ainult". Samas on ikka ilge koll - Dexter kõrval nagu rannafitness ja sefid oma suht ok jalgadega pole nagu kunagi jalgu treeninud :)


13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: September 15, 2018, 20:26:21 »
Mekkisime Tere FIT kohupiimakreemi.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

14
VÕISTLUS JA VÕISTLEJAD - nii kirjas kui pildis / Mr.Olympia 2018 LIVE
« on: September 14, 2018, 19:05:06 »
Ja juba sel nädalavahetusel toimubki. LIVE saab vaadata sellel lingil:
https://www.iherb.com/info/olympia15
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: September 14, 2018, 18:43:13 »
Mõni trennipilt ka vahelduseks.
Ristivedu põlvili. Põlvili sp parem, et vähem tasakaalu hoidma, keha vähem õõtsub ning saab end vähem vibutada (ennast jalihast petta) ja üldse kuidagi isoleerib selletõttu paremini lihast.

Vastu valgust on pildid ja pole kõige paremad, aga mis ikka. Parem kehv pilt kui üldse mitte midagi :)Nüüd aga sööma, siis kinno ja homme legs-day ja ofcourse .. cheating day!

TRAIN HARD!

Pages: [1] 2 3 ... 854
Kaubamaja
youtube
anything