wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 850
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: tiba trennijuttu
« on: July 21, 2018, 20:47:29 »
Laupäeval ikka


Sent from my iPhone using Tapatalk

Aaa, seda ma mõtsin kuhu reede jäid :)
Aga homme ka susseri uued vormikad ;)
Stay Tuned!

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: contest prep osa 5
« on: July 19, 2018, 17:35:27 »
Niisama trennijuttu. Vastik palav ja pidev higistamine ei anna ehk kehal väga õiget tagasisidet, aga mis ikka. Leevendust toonud see, et Katiga õhtuti ujumas käinud.
Praegu vaikselt olengi süsikatega mänginud. Nüüd jälle lisasin tiba, kuna kaal hakkas langema. Vara veel. Kaal ongi nüüd ainult 1kg kõikunud. Hetkel ~1,5 kuu tagusega võrreldes 1kg kõrgem. Varasemalt olen bulkinud ikka rohkem kilosid otsa. See aasta proovin nii. Kas see just õige on? Krt teab. Teeme trenni ja vaatame, mis saab :) Vo järgmine aasta ikka bulkin 120kg ja siis olen nagu notsu ja just siis kutsutakse kuhugi seriaali või reklaami ... nuh nagu ikka :D Seega ka sellel tasandil mõtlema.

Kava jaotus on väga lihtne. Lihtsalt keha pooleks ja 4x nädalas jõutrenn (rind-selg-käed ja jalad-õlad). Mõtlen, et kas splittida rohkem. Samas hetkel on areng väga ok ning kas mõtet muuta, mis ju toimib. Samas olen käinud aegajalt ka trennis viienda "lisapäeva" kus liigutan läbi kõik lihased, suti pikemad seeriad ja igale lihasele üks harjutus. Jällegi - kas see ok? Krt teab, aga tunnen, et nii päris mõnus. Kuna Katile meeldib 4x nädalas trennis käia, siis selle "viienda" käin päeval mingi aeg suvalisel ajal. Seega kui keegi tahab kaasa tiksuda vahest, andke teada.
Muidu baas-kavas kordused ikka madalad 8, 6, 4 enam-vähem.

Mis veel? Hommikuti cardio enne hommikusööki. 20-25 minutit 5x nädalas. Ilmselt mingi aeg lisan 30 min ja siis ka laupäeva.
Siiani ei tea kuhu võistlema. Kui augusti algul rohkem shreddima ja valima toidud, mis mulle paremini sobivad kui teised, siis peaks ehk ikka vorm tulema. Suur küsimus - kas toidul ja toidul vahe? Krt teab. Eelmine aasta nägin ikka väga suurt vahet, seega eks teen samamoodi. Isegi kui poleks vahet - nuh mulle nagunii meeldib süüa nagu söön.

Cheating dayd -  jah loomulikult. Iga laupäev hommikust õhtuni - ei loe kaloreid -naudin täiega :) Vo jah selle muutuse teen, et hommikul ma liiga palju süssareid ja suhkruid sisse ei pane - tunnen, et siis trenn kuidagi ebamugav. Justkui vati sees oleks.

Tänasest fullbodyst ka üks mobla-kala-selfie. Homme jalapäev ja reede vaatame susservusseri vormid ja veenid üle :)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< tänud kõigile, kes siit oma valiku teevad :)


3
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: contest prep osa 5
« on: July 19, 2018, 07:08:00 »
Saan aru ja,see kergelt lõõpiv huumor on hea:D  isiklik lemmik on igavene äng.Jon ikka üritab jah metsikult,poeb varsti nahast välja vist.Niikui followi viskasin sain sõnumi et kava ostaks ja sada muud asja.Rohkem ei risusta siin:)

Ära muretse "risustamise" pärast. Normaalne vestlus edasiviiv jõud :)

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: contest prep osa 5
« on: July 18, 2018, 19:41:57 »
 :)


5
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: contest prep osa 5
« on: July 18, 2018, 19:35:54 »
keda seekord parodeerid?:D See kerge sarkasm jne päris huvitav,alati paneb mõtlema "hmm ,kes või mis seekord ette  jäi:D"

Nu eks neid ikka silma jäänud kui videosid vaadata. Tuleb karmi juttu ajada, siis tundub usutavam :D
Näiteks üks on https://www.instagram.com/the_jon_andersen_ifbb_pro/

Ega see pole pahatahtlik ... just for fun :)

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: July 18, 2018, 16:38:02 »
Üritasin trende järgides teha video oma toidulisandivalikust hetkel.http://www.toidulisandid.ee - kõik videos olevad lisandid saadaval siin!

7
Kui on reeglid, siis ju neid ikka järgima - aga samas mõnes kohas võiks nagu tiba mööndustega asju võtta. Kiiruse ületamine ja täispeaga sõitmine pole ilus, isegi kui ferrari. Saab spetsiaalsetel radadel end välja elada kui vaja.

Samas ma ise sain ühe trahvi vahetult enne 70 märki. Minu viga, et ei teadnud täpselt kus Lasna kanalis see 70 hakkab, arvasin ise, et juba selles alas, aga pm kuna 2-300m enne oli 71-72 km/h sees vms, siis on see küll tiba nõmetsemine seadusesilmade poolt. Samas olen õnnelik, et vangi ei pandud ja sain nuh minimaalse :)

8
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: July 16, 2018, 14:50:52 »
Täna taas trenni ... koos superstaari Katiga. Äkki õpetab midagi mullegi :)
Jalad ja õlad. Vaatab, kas jaksu veel on kui päev läbi vett kehast välja higistanud ...

TRAIN HARD!

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere proteiinipuding
« on: July 15, 2018, 12:57:35 »
Vaikselt trenne. Olete pannud tähele, et kuidagi jube palavaks väljas läinud? Eriti kui cheating-day. Süssarid-suhkrud kütavad keha lisaks. Käisime jalutasime merepäevadel. Päris korralik saun kokkuvõttes :) Ja endiselt, kes soovivad rohkem klippe näha, siis hoidke Insta Storidel silm peal: http://www.instagram.com/nitrokatz ja http://www.instagram.com/trainhard.ee
Muidu aga Katil sünna tulemas. Väike eesmärk vormi kõpitseda, et kuidas, siis näeb välja 29- aastasena :) Sümboolne number, sest 29-l juulil saab Katile õnne soovida ... ja 30-l Arnold Schwarzeneggerile :)
Kindlasti ei hakka tegema sellist vormi, mis hiljuti proovisime kevade poole, aga lihtsalt natukene.Kui olla toitumise ja treeningurutiinis sees, siis see kehamuutmine ja vormi tegemine või just vastupidi ... ühesõnaga kontroll keha üle on ikka väga lihtne ... isegi kuidagi liiga lihtne. Iga väike muutus toob kaasa väga suure muutuse.

Ja kuna eile oli cheating-day, siis loomulikult lööb sooned välja ja kui sinna veel arbuusi kõvasti sisse lükata, siis voilaaaa :)Täna trennist vaba päev. Homme taas jalatrenn + õlad ja toitumisega nagu ikka.

Ise ehk tõmban süsikad tiba allapoole, sest ikka kaal kipub tõusma ja tekitab sellist rõvedat siledust ja veepeetust. Samas kuna nädal tagasi hakkas kaal just liiga langema, tuli tõsta kaloreid. Seega taaskord. EI SAA OLLA kindlat toitumist ja kaloraaži all-the-time ...  kaloraaz ikka sõltub sellest kuidas keha reageerib. Muutub keha - peab muutuma toitumine ja vastupidi. Sellepärast ärge häbenege küsida treeneritelt täiesti PERSONAALSET lähenemist ... nuh kui tahate maksimumi. Loomulikult ei pea friigistuma selle toitumisega. Lihtsalt pigem see jutt nö kehapededele :)


TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee <<< suured tänud, kes oma ostud ikka siit teevad ;)

10
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere proteiinipuding
« on: July 12, 2018, 07:34:43 »
Vahepeal ka üks klõps trennist. Et ikka vahest käime ... aga rohkem niisama passime :)TRAIN HARD!

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere proteiinipuding
« on: July 12, 2018, 07:18:26 »
Nuh jah - igatahes "peen" numbritega mängimine :)
Kui vaadata, siis ka rasvad on viidud "madalamaks" kuna on välja toodud ainult küllastunud rasvad, mitte tegelik rasvakogus.

Valesti midagi pole iseenesest, aga ... nuh müügiks hea. Sama nagu panna suurelt peale PROTEIINI_SEE_JA_TOO, aga tegelt on rasvu ja süsikeid rohkem kui proteiine .. aga midagi valesti ka pole, sest proteiini ju ka sisaldab ...mis siis, et 1g :)

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere proteiinipuding
« on: July 10, 2018, 15:01:19 »
Vahepeal saab ka antud personaalseid trenne. Ei saaks öelda, et see mul prioriteet, aga kui kellelgi huvi ja vajab juhendamist, siis võimalus kontakteeruda: trainhard.ee@yahoo.com ;)
https://www.facebook.com/your.fitness.body

Täna soovis abi näiteks A.Summel. Eks näis, kas noorem õde lööb bodyfitnessis platsi puhtaks või mitte :)Väike klipp ka:


TRAIN HARD!
Toidulisandid vali ikka siit ;)
http://www.toidulisandid.ee

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: HC GYM OLDSCHOOL - video!
« on: July 09, 2018, 14:10:17 »
Mekkisime ka ära TERE FIT proteiinipudingud.TRAIN HARD!

14
Selle nädalavahetuse pakkumine ja soodustused:
kliki pildile
15
Külastasime ka Katiga HC GYM OLDSCHOOL jõusaali Koorti 23 aadressil. Tseki videost, mida me arvame ja mine proovi ka ;)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

Pages: [1] 2 3 ... 850
Kaubamaja
youtube