wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 863
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Rõvedad bikini-fitid
« on: February 09, 2019, 19:50:01 »
Vaikselt ikka trennilainel. Endiselt 4x nädalas jõussaal ja kava lihtsalt kaheks jaotatud.
Paar klõpsu Kati punnimisest:

Endast ka mingi plõks: ... nuh bulkin + 10kg võistluskaalust :)Lasin ka testotaseme üle mõõta kui nädalake või 1,5 asjalikumalt trenni lammutanud: oli 98,5 nmol/l ... normaalne meesterahval on 8-29 nmol/l ... vot mida seksikas naine testosteroonitsemega vanal mehel veel teeb :)

Aga nuh, eks teeb trenni ja vaatab, mis saab. Katsub ka rohkem cleanilt süüa, sest mis teha, kipun ka nädala sees läbi sõrmede toidukordadele vaatma, aga nuh eks see kohe ka maksab kätte. Samas sea aasta, siis võibki vist nagu pax emis välja näha ... austusest hina kalendri vastu :)

Edit: ahjaa vahepal sai ka austusest euroopa liidu vastu kass sooneutraalseks teha:TRAIN HARD!

3
Janne valmistub ka enda esimeseks kulturismivõistluseks sellel kevadel.Kes soovib ka võistlustasemel ettevalmistust kas võistluseks või iseenda jaoks, siis võtab siin ühendust:
https://www.facebook.com/your.fitness.body

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Erik Orgu kohupiimakook
« on: January 30, 2019, 07:57:26 »
Eile sai boobsidele hagu antud:TRAIN HARD!

5
Ja siis veel huvitavam asii teiste erakondade suust  " Meie ei tee kindlasti koostõõd EKREga tulevikus"  .....no ma saan aru kui EKRE saaks võimule nii käsk nr 1 kõlab = "Meie ei varasta ega anna teiste ka varastada"

Mis siis saab ?

Kas EKRE nimekrijas just olnud kõige rohkem vargaid ja kriminaale? Päris naiivne arvata, et kui hinges oled varas, siis suurema rahapataka juures küüsi taha ei aja ning õilsus lööb lõkkele :D ? Aus poliitik - kõlab nagu maailma lühim nali, teise nalja kõrval -neeger päevitas :)

Rääkides neegritest, siis kui Kai Greene kirjutab mulle, et "Õu Joker ma tahan külla tulla sulle, teeme koos ägeda trenni", siis kas EKRE võimul olles, see üldse võimalik või ta pannakse vangi või loobitakse kividega surnuks ... kuna neeger? :)

*** Lihtsalt targutan, mulle jummala savi, kes võimul on ja mis teeb. Lollus ja lühinägelik poliitik jah teeb meele kurvaks, aga mis ikka - keegi pole täiuslik. Samas eks selle "lolluse" varjus võib just suuri tegusid teha omakasu eesmärgil õel geenius, mille tegelikke tagamaid me ei tea :)

Mulle selles suhtes meeldiks näha EKRE-t võimul .. aga lihtsalt sellepärast, et oma õeluses hiljem irvitada - on siis nüüd Eesti elu parem  või läheb nagu Keskerakonna või Sotsidega - kui enamus nende käes, siis üks lollus teise otsa ja Eestlased ja Soomlased jooksevad Lätti viina järgi ja tänu kõrgetele ja järskudele kütuseaktsiisidele toiduhinnad ei tõuse poes mitte päevade vaid tundidega :) Minu arust ei piisa alati "suurest patriotismist" ja "kõva häälega röökimisest" kui pädevus puudub :)

Meenuvad alati sellised "uljad ja värsked poliitkud" kes valimiste eel ja valituks saades pühivad silmanurgast härduse pisara (mõni ka erutusest püksist), aga kui reaalne argipäev kätte, siis on mömm mömm ja joostakse saba jalge vahel minema ja öeldakse - nu ei tulnud välja - poliitika nii raske ja viu viu.

Meenub alati Ene Ergma kes hommiku tv-s suure innuga rääkis kui tubli tema on kuidas kõik pahasti kuidas tema ikka jääb ausaks jne.... hiljem kui tuli teemaks poliitikute palga vähendamine või kuluhüvitiste piiramine oli ta esimene emalõvi, kes möirgas ja üritas teha kõik selleks, et palk suureneks ja kuluhüvitised säiliks :)

Jutu mõte: mina ei eelista ühtegi erakonda - lambad määgivad, hundid uluvad, aga karavan läheb samamoodi edasi ja kunagi pole keegi rahul :)

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 27, 2019, 00:12:06 »
Sai mekitud Erik Orgu kohupiimakooki, milles süsivesikuid ja rasva vähem kui teistes.TRAIN HARD
http://www.toidulisandid.ee

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 22, 2019, 11:41:19 »
Vahelduseks ka tipp-näitlejate kirevast salaelust :)
https://diktor.geenius.ee/rubriik/seriaalid/eesti-tuntuimad-taustanaitlejaid-naeb-nii-rimi-reklaamides-kui-ka-padjaklubis-grete-kleinile-ligi-ajamas/

"Eesti tuntuimad taustanäitlejaid näeb nii Rimi reklaamides kui ka “Padjaklubis” Grete Kleinile ligi ajamas".8
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Kati - minu keha 5 saladust
« on: January 18, 2019, 21:26:41 »
Nati blogimist.
Trennid "vaikselt" 4x nädalas, päevad kaheks. Pigem selline "ei tea mis teen või tahan". Liigutama peab, muidu läheb rooste.

Mingi hullus läinud lahti #10YearChallenge nuh vaatasin ka siis paar pilti teemasse. Täpsemalt öeldes on 1 kuu puudu 2019, aga samas on mõlemad nö prepipildid.Nuh eks vahe treenitusel teadmistel ja eks ka lisandunud S-vitamiinidel .. aga selline see nn. bodybuilding on.Rohkem pilte mu instas: https://www.instagram.com/trainhard.ee/

Täna käisin oma õelapsega kiisul järel:
Homme rind, selg, käed ja cheating-day.
TRAIN HARD!

9
Põhimõtteliselt kõik kena ja võiks minna nii, et EKRE saab üle 50% häältest ja teeb nii nagu lubas.
Paraku arvan, et 4a hiljem loeme neidsamu lubadusi ja midagi pole eriti ellu viidud ning selle asemel on asju veel rohkem persse keeratud ... ja siis kaob helesinine unistus - aga keda nüüd valime? Elu näidanud, et need, kes rahakraani juurde pääsevad unustavad oma aated kiiremini kui sulab kevadine lumi +30 kraadise päikese käes ja ka Helmed lasevad lihtsalt õige summa puhul pederastist neegril endale taha keerata :)

Kui pole unistusi ja lootust, et lõpuks ka keegi teeks ja muudaks midagi, siis mis enam alles jääb. Seega loodame, et suurte lubadustega parteid ei saa valituks, sest siis on meil vähemalt LOOTUS (ehk enesele valetamine), mis oleks KUI saaks võimule ... küll aga vibutaks nõiavitsa nagu Harry Potter parematel päevadel ja muinasjutul õnnelik lõpp :)

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: Mr.Olympia Sanderi blogi- Road to IFBB pro
« on: January 11, 2019, 07:45:28 »
Minu teada liituks veel +3 võistlejat Läti/Leedu ... aga eks näis, kas iseloomu jätkub :) Keegi veel?
16 weeks left ...

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: kontrolli tervist
« on: January 10, 2019, 10:13:05 »
Mõtlesin, et kriban ka väikese artikli oma treenerilehele. Lugege, Liituge, Likege, Sheeriga .. nagu ikka :)

KAS JA MIKS PINGUTADA SEERIA LÕPUNI, ET ARENDADA LIHAST?
https://www.facebook.com/your.fitness.body/photos/a.379814695368723/2513697285313776/?type=3&theaterTRAIN HARD!
https://www.facebook.com/your.fitness.body/

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 08, 2019, 14:55:02 »
Aegajalt peab tervist kontrollima, eriti kui vanus peale pressib.Lisaks muidugi on elementaarne, et kontrollite oma siseorganeid ja nende tööd kui kasutusel ka "kangemad vitamiinid". Sest kui koguaeg hoomamatult paugutada, mitte taastuda ja kontrollida, siis võibki ühel hetkel hilja olla. Isegi ei mõtle ainult steroide. Kui surute keha viimase vindi peale (nii toitumise kui trenniga), siis oleks alati mõistlik kontrollida, kas saate ohutult jätkata ja kas keha kannatab veel edasi. Võta pits ja pea aru ;)

Mul sedakorda olid näidud ok jätkuvalt. Üks maksanäitaja oli kõrgem (see koguaeg olnud ja varem isegi kõrgem olnud ja oma osa kindlasti jõuludel kus sai seda hundijalavett liigselt manustatud ja nädalavahetusel oli ka sünnipäev, kus seda va kangemat kulus liiga palju ... seega illegaliseerige alkohol), aga teised maksanäitajad olid korras. Neerud korras <<< mis põhiline minu arvates.
Tegin lisaks ka kilpnäärme ja eesnäärmevähi testi lisaks ... oleks ju mõistlik? Õnneks need olid ka täiesti normi piires. Suhkruhaigus ka ei kimbuta.

Seega üleskutse - synlabis käib asi kiiresti, mingi paari tunniga sain juba vastused. Eelnevalt netis maksad ära lihtsalt.

Mingit paketti ma ei võtnud vaid lasin perearstil kirja panna need analüüsid, mis just minul vaja ... minu vajadusi ja tegemisi arvestades. Lisaks tuli see soodsam kui erinevaid pakette võtta ... ja ka siis osades pakettides on asju, mida tahaks veel testida ning mitu erinevat paketti võtta tuleks ikka päris kirves kuna üks pakett ala 40-50 eur. Mul läks kõik vajalik maksma 35 eur. Kes nooremad neil pole PSA vaja ja juba 10 eur veelgi soodsam. Loll oleks ennast selle raha pärast testimata jätta, sest hiljem võib see kordades kallimaks minna ja tervise arvelt lisaks.

Täna aga trenni. Plaanis rind-selg-käed :)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee


14
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: January 08, 2019, 14:34:04 »
ja nüüd alles mainid ;D Nu vahet pole, kogun julgust, las roostetab veel seal külmkapis, tulevad soojemad ilmad, saab öues ära proovida, söetabletid igaksjuhuks körval ;)

Kati jah toona oli veel nii arg ja ei lubanud lõpptulemust filmida ... aga suht kaame oli tükk aega :D


15
BLOGID / БЛOГИ / Re: lükkan ukse lahti ja ütlen tere
« on: January 07, 2019, 14:39:53 »
Tere tulemast ... ;)

Pages: [1] 2 3 ... 863
Kaubamaja
youtube