wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 866
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: June 13, 2019, 19:20:30 »
Uue "julge värvi" pluusiga pilt nagu üks treener ütles :)Krrrrt aeg läheb, aga ikka ei tea, kas viitsin valmistuma hakata :) Vaatasin, et sügisal ka Mr.Olympia Amateur. Käiks ka sealt läbi - vähemalt pärast hea uhkustada, et käisin Mr.Olympial - kes ikka vahet teeb, kas amatöör või PRO või mis koht jne  ::) ::) ::)

Kaal 105,5kg, aga võistluskaal peaks olema kas 100kg või 96kg ... sõltub kumba klassi tahan (klassikalise kulturismi kategooriad mõlemad). Vitaminsikud peale ja ei tohiks ka väga palju tööd olla arvestades hetkevormi. Ah peab Jaanid ära ja mõtleb ... pudel viina, räime ja sašlõki juures liigub mõte vo paremini :D

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sdravstvuite tavarishi!
« on: June 10, 2019, 21:33:27 »
Jah eks saan aru, aga isiklikult arvan, et oleks äge kui teeksid juubeliaastal Arnold Classicul Comebacki.
Seda enam, et nüüd ... LÕPUKS ... on see võimalus ja ka eesti bodybuilderid on justkui vanglast pääsenud ja saavad enda eelistuste järgi teha ja võistelda seal kus tahavad, ilma et mingid ajudebiilid oma poliitikajura, äriga ja ettekirjutustega ajudesse käiks.

IFBB/NPC lehel on kirjas eraldi: "Join us and become a part of a revolutionary new amateur bodybuilding and fitness show! We welcome ALL Amateurs from ANY Organization!" Ehk et oodatud on KÕIK amatöörid MISIGANES organisatsioonidest. Ole kulturist / fitness, ole oma ala fänn ja TULE VÕISTLE ilma ajukepita.

Kindlasti hakkavad kohalikud onud tõmblema ja tänitama, aga nagu ma aru saanud ja foorumitest lugenud, siis IFBB ja IFBB enda vahel käib päris tõsine ärapanemine ja materdamine kus ka kõlakate järgi IFBB International väga hoolikalt teeb lobitööd, et IFBB Leguaed mustata ja ka tema üritusi kõrvaldada (nagu ka hiljutine eesti IFBB presidendi avaldus ajakirjandusele). (Nagu hiljutine Prantsusmaa juhtum kus IFBB Leguae võistlus jäeti ära päev enne tänu IFBB International sahkerdamisele). Samas Prantsusmaal toimunud IFBB Internationali võistlustel osales ikkagi ainult 3-4 kulturisti (TASE) :D Nagu konnataiik siin olnud .. aga suuremates mõõtmetes.

Seega kui mingi IFBB International jobu läheks piiksuma, et vaadake see Marek Kalmus jne, siis ilmselt saadetakse ta lihtsalt pimedasse ja koledasse auku :)

Paraku jah midagi pole samas ka suhtumises eriti muutunud - selline lapselik kius ja ärapanemine on ja jääb. Ei saada aru, et kui oled ise piisavalt hea, siis pole vaja teisi mudaga loopida - paraku sellisena IFBB International siiani oma tiibu üritab lehvitada.


Prrrr tegelt isegi närvi ajab kui haige see kõik on ... aga õnneks on paljugi muutunud ja maailm on vaba - ja teine nõukogude aeg oleks justkui läbi saanud ... mille tõttu ka Annus omal ajal jehhat tõmbas kuna kulturism kui selline oli üldse keelatud.

Edit: ainult arusaamatuks jääb, miks IFBB International ennast niiväga upitab. Kõigile ju teada, et nende mõttetu PRO CARD-ga ei pääse isegi MR.OLYMPIA PRO võistlusele. Selle kaardiga saad lihtsalt ullikesi petta ja P..-t pühkida, aga kulturismi- ja fitnessimaailma tõeliste tippudega pole neil õigust isegi võistelda ... kelle pilte näeme fitness esikaantel ja kelle sotsiaalmeedia kontosid me jälgime. Ehk et sinu poolt väljatoodud IFBB PRO-kaardi omanikul pole isegi kõige vähimatki pistmist Phil Heati, Ronnie Colemani, Big Ramy, Jay Culteri ja teiste suurte nimedega. Tal pole kunagi ÕIGUST nendega isegi koos võistelda :)
Samas on muidugi IFBB Leguae avatud ka IFBB International sportlastele ILMA igasuguse probleemita ... nagu Oleg Federov nüüd läks. Kas see vastupidi ka toimib - pole kindel. Kohe keeld peale, mustame, anname lõuga :)

Nagu jalgratta loaga F1 rooli ei saa "just like that" :)

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sdravstvuite tavarishi!
« on: June 10, 2019, 15:58:41 »
Tere.

Paneme nüüd paika plaanid: Kas 50 ja Arnold Classic on jõus ja hakkame siin nägema transformatsiooni selles liinis? :)

4
Sai eile trennis käidud. Nagu ikka, trenni ei viitsind teha - tegime pilti "ühtekatest" :)

Midagi jube-põnevat pole rääkida. Itaaliasse minnes oli kehakaal 107kg. 10 päeva saia, juustu, pizzat, lasanjet ja palju veini ... tagasi tulles oli 107,5kg ja päev hiljem isegi alla 107kg. Seega ärge tehke trenni, sööge, mis tahate - aga jalutage +100km ja muud pole vajagi. Ahjaa, trennis võib siis käia 10p jooksul 1-2x ja piisab :)

Aga vot ei tulnud seda "kirgastumist", et oi tahaks jubedalt dieeditada ja võistlema minna sügisel - äkki veel tuleb ... ?`

Ahjaa - Itaalia reisipilte näeb mu FB lehelt: https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.Tooming/media_set?set=a.2504043442947228&type=3

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

5
Ja siin meie Itaalia/Sitsiilia reisi kaks vimast osa :)
Hääd kaemist!

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

6
Ja siin OSA 2 kus jõudsime juba omadega Sitsiiliasse :)TRAIN HARD!

7
Puh lõpuks Itaaliast tagasi :)

Siin ka meie reisivideo esimene osa, mis baseerub Roomale. Järgmised juba Sitsiiliast.TRAIN HARD!

8
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 2.koht
« on: May 21, 2019, 08:32:38 »
Mis siis veel põnevat? Vaikselt kulgeb. Vahepeal käis tütreke inglismaalt külas oma lapsega ... jah aeg lendab .. viuhhhhh.

Tütar ja ema :)Lapsed, vanaisad, lapselapsed jne jne.. krt neist enam aru saab.Muidugi saab ka trennis käidud aeg-ajalt. Harjutasin poseerimist. Tuleb veel harjutada vist ...

Aga enamvähem nn puhkusevormiks kärab ikka ...... sellepärast, et juba ülehomme lendame Katiga Itaaliasse, täpsemalt Sitsiiliasse nädalaks. Eks teeme ikka reisist väikse ülevaate ka video näol ja katsume leida üles kohad, mida Paljas Porgand ei leidnud :)Ja kes varem tahab stuffi näha, siis Instastorydest ikka näeb :)

https://www.instagram.com/trainhard.ee/ ja
https://www.instagram.com/nitrokatz/ tuleb lihtsalt followida :)

TRAIN HARD!

9
Well Done. 2.koht 6 võstleja hulgast :)
Seekord otsustasime bikini-fitnessi jätta kus see ja teine ja liikuda tase ülespoole kuna tundus, et madal rasva% ja suurem lihasmass sobib Ms.Shape kategooriasse paremini.Poseerimistõed olid küll lava ajaks tiba meelest läinud, aga nii need kogemused tulevad ja poseerimine on kahes kategoorias tiba erinev. Ehk Poola ajaks juba parem :)Soovid ka vormida oma keha keskmisest erinevaks?
https://www.facebook.com/your.fitness.body/

10
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: hakkasin bändimeheks
« on: May 16, 2019, 14:43:24 »
Sulle sobib küll sellist tüüpi esinemised väga hästi, näoprofiil juba on eeldus, suu peale ka pole kukkunud, reklaamklipid on küll vahvad, kus oled olnud. Tükk aega pole kiiganud pilte ja foorumid, aga Kadri lugu on küll ilus. Seal jah on näha tahtejõudu, sümpaatne tüdruk. Aga Jokeri ekraaniüllitisi ekraanil isegi ootan rohkem , kui võistlustulemusi. :D


:D no ma ise ka ootaks rohkem neid kui võistlusi :D ... aga eks see paraku hooti käib. Vahest pole tükk aega midagi, siis jälle siia sinna kutsutakse.

Aga antud Suvehitt ja lugu "Suvemees" ansamblilt "Öed" on DONE. Nii, et tõmmake lugu sisse ja kindlasti iga trenn kuulake - vaadake :DTRAIN HARD!

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: mõttetalgud
« on: May 13, 2019, 16:34:22 »
Aga ise ma ei viitsi jah trennida ja ajada seda fitnessi teemat. Ma mõtsin nüüd ülejäänud elu pühenduda muusikale.
Ansambel ÕED kutsus mind oma punti.

TRAIN HARD!

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: the Job is Done!
« on: May 13, 2019, 09:45:41 »
Kadri võistles siis nädalavahetusel Leedus bikini-fitnessi kategoorias, aga paraku ta top-6 ei jõudnud. Nu võib-olla, siis NAC liiga on nii tugev, et isegi sellise vormiga ei pääse püünele või siis olime liiga kinni bikini-fitnessi kategoorias ja oleks pidanud proovima Ms.Shape kategooriat, mis peaks hindamiskriteeriume arvestades rohkem sobima ... nagu ka lava taga teised võistlejad ütlesid kui Kadri nägid: "Bikinis sul küll väga lööki pole ja Ms.Shape on sinu kategooria."

Minu kui treeneri täielik veendumus on, et Kadri kehatüübile sobiks kõige rohkem hoopis Figure (ehk nn klassikalise kulturismi, ifbb physique) kategooria, kuhu ta tõsi peaks lisama umbes 3kg lihaseid ja natuke sulatama veel keharasva, Eelis on see, et poseerides suudame me välja tuua oma tugevad küljed ja tõelise vormi, mida paraku bikinis ja shapes pole võimalik välja tuua eriti. Lihast ja vormi on aga Kadril piisavalt, mida näidata.

Eks aeg näitab, mida Kadri edasi teeb ja kuhu suunas liigub. Igatahes järgmine nädalavahetus toimuvad Lätis juba uued võistlused kus sedakord proovib kätt Ms.Shape kategoorias kus rohkem hinnatakse madalat keharasva ja lihast.
Teisel pildil poseerib Kadri koos Ms.Shape kategooria võistlejaga, mis ehk annab aimu tasemest. Jah paraku võrdlust vaadates, siis mis teha ... Dr.Pree sekkumiseta ikka annab siluetis vasakpoolsele eelise :D :(

Muidugi võiks pulli teha ja saata ta Poolas välja Figures :D ... aga jah mõne nädalaga ei muuda ja kasvata väga palju enam ... samas ma olen näinud kuidas ta keha poseerides muutub ...  ??? ??? ???

Kadri insta: https://www.instagram.com/_ladypinkcat_/

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: the Job is Done!
« on: May 11, 2019, 09:20:06 »
Kas trenbolon ka toitumiskavas?  Ulme kuiv

Ei ole.
Drugidega või mitte, siiski et päriselt kuivaks saada on ikka ja ainult: toit toit toit ja tohutu rutiin. Seda paraku suudavad vähesed või siis ikalduvad igasugu vabanduste taha ja/või otsivad lihtsamaid alternatiive jahutakse mingist "makro on makro" omamata kunagi tegelikuses seda õiget kuiva vormi.
Oleks see nii, et panen aga mingi "vinge" steroidi sisse ja vorm tuleb just like that :) Drugidega lihtsalt see eelis, et võimalik rohkem lihast hoida. Tegelikuses, kes sellises haiges vormis on lõpus ikka selline efekt:Aga jah möönan, et imestan ka ise, mille suutnud Kadri välja väänata, arvestades just lähtepositsiooni.

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: kalorivabad mahlad
« on: May 10, 2019, 07:44:34 »
Eile sai Kadri vorm üle tsekitud, kes nüüd nv-l võistlema. Ütleme nii, et töö on tehtud :)
Sai ka väike fotoshoot tehtud HC GYM-is, et tal penskarina või ... nuh kaks kuud hiljem meenutada tore oleks :D

* Esimesel piltida vahe 16 nädalat ja 5 päeva.

Mõned pildid ka mu treenerilehel: https://www.facebook.com/your.fitness.body ja ju Kadri paneb teisi oma Instasse ja FB-sse jne.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: lükkan ukse lahti ja ütlen tere
« on: May 02, 2019, 19:05:31 »
Kadri tubli olnud. Esmakordselt kui vormi nägin, siis mõtlesin jah, et nu daaa ... siin palju tööd teha ja eks neid jutupaunikuid palju, kes vastu ei pea, sest mu eesmärk on, kas väga hea vorm või ... parem üldse mitte ja tean, et see lihtne pole. Muidu kuidagi lihtsalt ... igav. Seda siiram imetlus ka minu poolt ja õnneks Kadri ka inimene, kes kuulab, mitte ei targuta "raamtutõdedega" ja kuidas "keegi ütles" või "kuskilt luges", aga "see treener rääkis hoopis toda". Kuulab, teeb ja ongi tulemus selline nagu on. Usaldus ennekõike. Kui ei meeldi vorm ja lõpptulemus, saab treenerit hiljem alati vahetada ja see saab mõnuga eelmist treenerit tümitada ... nagu siin konnatiigis need asjad käivad :D

Kuna esimene koostöö võistlusega, siis eks näis kuhu poole, kuidas ja kas liikuda, sest põhivõistluseni aega, mis siis Juuni alguses. Igaljuhul silmis on see tiigripilk ja tahe ja ju seda lisab ka seda, et ka ise näeb, et "kas tõesti mina sellises vormis". Loomulikult tuleb veel väike lihv, aga suurem osa tööst tehtud ja nüüd lihtsalt rohkem tiksumine ja rutiinitaluvus.

Mis koht - tänamatu ennustamine :D Loeb see kuidas avaneb pilt kui konkurendid kõrval ja eks selle järgi saab teha ka lõpuks järeldusi ja kuhu liikuda. Peaasi et ise rahul ja iseendast parem olla.

Minu arust geneetikat ja raami on - miks mitte ... vormitegemisega saab ju hakkama. Easy Cake.Pages: [1] 2 3 ... 866
Kaubamaja
youtube