wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - Timo Majuri

Pages: [1] 2 3 ... 19
1
Osalege ja toetage =ja uurige = www.jousport.ee


2
Tere,

Seoses sellega et erootikapood24 liiklus hakkas vähemaks ja vähemaks jääma ja serveri ning arenduskulud saavutasid break-even:i nii
otsustasime panna erootikapood lehe kinni ja panna selle suunama hot lipsi kodulehele www.hotlips.ee .
Need kes on tellinud erootikapood24 uudiskirja saavad tulevikus hotlipsi uudiskirja selle asemel.

T: Hot Lips

4
ПРИГЛАШЕНИЕ.

Приглашаю уважаемого Тимо Майюри, руководителя спортклуба HC GYM, в Кохтла-Ярве (Эстония) в качестве почётного гостя на международный турнир «Три богатыря»-V по народному любительскому Пауэрлифтингу по правилам WDFPF.

На сутки, до или после соревнований (с 29.11.2019 по 30.11.2019 или с 30.11.2019 по 1.11.2019), Вам предоставляется бесплатный двухместный номер с питанием в гостинице ToilaSpa по возможности. Просьба ответить, интересно это Вам или нет, будете ли или нет на параде и открытии турнира 30.11.2019 в 11.00 по Ярвекюла теэ, 60 и в какой день Вам лучше отдохнуть в гостинице-курорте, если надо.

Сергей Дермелёв (Sergey Dermelev), организатор, член Правления спортклуба DARS, President EDFPF (Estonian Drug Free Powerlifting Federation).

10.11.2019.

5
Selle Ferrariga ei saa sõita kusagil maanteel , hind ca 3milj eur , aga hinna sees on hooldustiim kui sõidad sellega koos sõbradega erinevatel radadel koos..


7
Nii mõtleme hetge ja püüame tulla ajupesu seisut välja...tean et 99% se nagunii ei õnnestu aga püüame seda saavutada.

On tee mida pole korda tehtud ja pole vahetatud liiklusmärke viimase 10 aasta jooksul . Kiiruse piirang on 70km tunnis, reaalsus ka siis ajupesu ohvritele on et spiidomeeter näitab mitte 70km tunnis vaid pikem 80km tunnis..kõik korras..please follow me..

Nüüd sama tee lõik tehakse ideaalse korda ja siledaks ja kiiruspiiranguks muudetakse 50 km tunnis...nüüd tulevad samad inimised hommikul uuesti tõõle ja sõidavad selle sama tee läbi +70km tunnis ja politsei ( meie suur sõber muidu kes tahab meile ainult head) seab sinna uudis toote mida kutsutakse automaatseks kiirusemõõtajaks ( mis isegi suudab saata otse trahvid emailisse) ja suurem osa saab heal juhul kihutamise eest 30-60 eurose trahvi enda meilisse juba enne selle sama tõõpäeva lõppu.

Tegemist on paldiski maanteega ( mis on veelgi suunaga maale 70km tunnis) ...seniks kuna liiklusmärki onu saab uue portsu valmis ja linna liikluseplaneerijad saavad raha eelarvesse...ja siis meie raha antakse liiklusmärki onule ja meie hakkame sõitma ka suunaga maale 50 km tunnis..praegu meie pole siis kihutajad..ainult peale seda kui oleme kinni maksnud ülehinnatud liiklusmärkide mere kristiinest rocca al maresse ja liiklusmärki onu on saanud rahad endale.
( Mis siis et peale seda automaat kiiruse mõõtja kogub meie taskudest teise, kolmanda jne korra rahad välja..turvalisus enne kõige)

Kes siin on kusipää? Kihutaja pede?

Kas liiklusmärki ettevõte omanik ja tema sõbrad tallinna linnavalitsuses? Kas tõõl käivad inimised ? Kas se kes peidab ennast põõsastes ? Kas se läskipää kes annab intervjuusid ala "meie peame piirama kihutamist ..turvalisus enne kõike"

Või on kusipäädeks saanud need tavainimised kes on küll ajupesu saanud ega näe oma telefonist kaugemale ja keil on tõeline vajadus saada normaalse ajaga ja normaalse kiirusega tõõle, lasteaeda, enda ettevõttes , isegi surevatele Eesti äärealadele tõõkohti looma ,jne?

Ma tahaksin oksele minna kui vaatan neid huijareid kes telekas valetavad maksumaksajatele otse näkku "liikluse läbilaskevõime suureneb kiirust piiramal" jne utoopilise pasaga.
Nad ise teavad et valetavad kuna faktid on ka nende teada . Miks seda ikkagi tehakse ? Egotrip = Ma olin jälle telekas ? Meie hoolitseme teie turvalisuse eest = tulevad valimised ?

Se on suur vale . Suur hästi peenelt sõõdetud vale..

"Kui sa näed huijamist ega ütle huijaus oled sa ise huijari" = mõelge selle peale kui hoiate suud kinni.


NB! Ma võin küll sõita munasid kraapides ümber linna 30 kuni 50km aladel 5 km alla...sellest pole küsimus..automaatkaamerad ja pask poliitika ning korruptsioon veevad meid sinna et Tallinna ja Eesti tervikuna muuduvad umbes 20% aeglasemaks sellest hetgest kui esimised 50 000inimist on saanud meiliga trahvi koju.

Sellest tekib lambadele hirm ja nad ei sõida +10km linnas ega +15 kuni 20km rohkem maanteedele vaid igaks juhuks 5 alla. Ja need kes tegi suitsu ja lõivad niisama pihku kui oli matematiika tunnid ütlen et iga asja liigutamine vajad siis 15-20% rohkem tõõjõudu mis tähendab et Eesti konkurentsivõime langeb ja kui tahad veel vaimaselt peksa saada et saaksid silmad lahti : Sina...just sina..maksad selle kõik kinni iga ostu pealt ja kui sellest ei piisa tõstetakse makseid.


Jes,

Need kes pole veel kogunud endale 1 000 000euri tagavaraks ja peavad tulevikus hakkama saama nii teie peaksite olema need aktiivsed vastupanijad . Kuna teilt kes olete tuleviku ettevõtjad ja hakkajad...teilt viiakse võimalused ...mitte neilt kellel on juba kõik olemas

Timppa

8
Дорогие друзья!

И еще одна приятная новость для участников всероссийского мастерского турнира Открытого лично-командного Чемпионата Москвы по пауэрлифтингу, жиму лежа, становой тяге, народному жиму и армлифтингу WPC/AWPC/WAA, который состоится 27-28 июля 2019г.:

Поступило 150 заявок на участие от спортсменов из 7 стран: Португалии, Греции, России, Эстонии, Молдовы, Румынии и Беларуси!

Список участников: http://wpcmoscow.ru/c6-entry-list

Возросло количество выступлений от спортсменов из Московской, Курской областей и Москвы! Среди номинантов WAA возросло количество выступлений в Русской рулетке и Русском хабе.

Первые рабочие фото эксклюзивных медалей для награждения победителей и призеров

Актуальный список команд:

Команда «KAMI POWER PRO» (г. Москва)
– капитан Андрей Зайкин;

Команда «НОСОРОГ ФИТНЕС» (Курская область)
– капитан Игорь Умеренков.

Положение, Бланк командной заявки и образец его заполнения, актуальный список участников смотрите на
официальном веб-сайте WWW.WPCMOSCOW.RU

10

Hello,

I hope everyone is well. The following are the bids for the next two years. Only current standing members can vote. Please email me your vote no later than April 1st. After that date the decision will be made.

2020 Schedule   
bids   Ireland     AWPC Worlds.   
Gt Britain AWPC Worlds   
Gt Britain   WPC-AWPC  European Championships
Latvia        WPC-AWPC European Championships    
2021 Schedule
bids   Latvia - WPC Worlds
    Portugal - WPC Worlds
South Africa WPC Worlds
Gt Britain WPC Worlds
Gt Britain WPC-AWPC European Championships

11
Первые фото уникальных супермедалей на Кубок Европы "Русская Весна - IV"


12
Siin oleks huvilistele kõik võimalikud jõutöstmise ja muude alad milles  võistelda:


13
Suomen Yritysrekisteri = Huijarit
Varoitus kaikille : Jos saatte puhelun jossa tulee tunne että soitetaan jostain valtion virastosta / kaupparekisteristä ja kysytään firman tietoja niin tälläinen firma on siellä oikeasti takana ja lähettää "firman tietojen tarkistamisen jälkeen " teille yli 300 euron laskun . Jos te tai työntekijänne ette ymmärtäneet, että eihän tuollaista paskarekiströintiä tarvitse lain mukaan mihinkään ,niin ette pysty perumaan laskua oikeasti vaan :
1. Soittaminen paskahousuille on 2 eur min ja puheluihin ei vastata.
2. Perintätoimisto lisää omat kulut ja ette saa yhteyttä "yritysrekisteriin"

Jakakaa eteenpäin ja varoittakaa muita.

Jos laitatte google hakuun "yritysrekisteri" , niin google tarjoaa huijaus,poliisi jne liitesanoja , eli haetuimpia sanoja kyseiseen "firmaan"
===
Puheluihin ei siis vastattu ja meille oltiin kuulemma soitettu 2 kertaa ? Kumma kun puhelin ei hälyttänyt

Kiitos yhteydenotostanne,

Olemme yrittäneet tavoittaa teitä puhelimitse, siinä kuitenkaan onnistumatta. Emme voi peruttaa tekemäänne tilausta (asiakasnumero 5057679) annettujen syiden perusteella. Asian selvittämiseksi otamme teihin yhteyttä näin sähköpostitse ja tarvittaessa kirjeitse.

Olette sopineet Suomen Yritysrekisteri -näkyvyydestä 19.11.2018. Myyntineuvottelijana on toiminut Maija Korhonen. Sopimus on määräaikainen ja voimassa 12 kk. Sopimuskauden päätyttyä sopimus katkeaa automaattisesti. Kaikki tietojen päivitykset ja hakutulokset sisältyvät kiinteään vuosihintaan. Saamastanne tilausvahvistuksesta näette tilauksen tiedot ja voitte tarkastaa, että sisältö on lisätty järjestelmäämme sovitun mukaisesti.

Mikäli kuitenkin koette saaneenne virheellistä palvelua, voitte tehdä kirjallisen reklamaation ja lähettää sen osoitteella Suomen Yritysrekisteri, PL 21, 00211 Helsinki. Reklamaatiosta on tultava esille perusteet, joihin haluatte vedota. Reklamaatio ei poista maksuvelvoitetta. Tarvittaessa voitte neuvotella maksuehdoista asiakaspalvelumme kanssa.

Yritysten välisen kaupan ehdot

Yritysten välisessä kaupassa sopimus syntyy, kun yhteistyötä, tuotetta tai palvelua koskevaan tarjoukseen annetaan hyväksyvä vastaus. Sopimus on sitova sopimuksen teko hetkestä lähtien ja se voidaan tehdä suullisesti, sähköisesti tai kirjallisesti.

Yrityksen nimissä ja yrittäjän ominaisuudessa tehtyihin sopimuksiin sovelletaan yritysten välisen kaupan ehtoja. Yritysten välisessä kaupassa mielenmuutos ei oikeuta peruutukseen. Sopimuksen syntyä säädellään Suomen lailla varallisuusoikeudellisista oikeustoimista (13.6.1929/228, oikeustoimilaki). Pakottavaan lainsäädäntöön voitte tutustua muun muassa kilpailulainsäädännössä.

Ystävällisin terveisin,

Suomen Yritysrekisteri
Asiakaspalvelu
PL 21
00211 Helsinki
p. 0200 999 88

info@suomenyritysrekisteri.fi

14
MEIE EI VARASTA EGA LUBA KA TEISTEL VARASTADA!
Lõpetame korruptsiooni ja onupojapoliitika. Lööme rehepapid valitsemise juurest minema. Lõpetame maksumaksjate raha raiskamise ja teeme kiire lõpu hankelepingute suunamisele nn omadele. Omavalitsuste otsused peavad põhinema elanike vajadustel ja huvidel!
TÕSTAME LASTE SÜNNITOETUSE 1000 EURONI JA RANITSATOETUSE 500 EURONI!
Lapsed on meie suurim ja kalleim vara. Ilma lasteta kaoks varsti eesti keel, kultuur ja omariiklus. Et sünniks rohkem lapsi, hakkame enda juhitud omavalitsustes maksma 1000 eurot laste sünnitoetust ja 500 eurot 1. klassi minejate ranitsatoetust!
HOMO- JA MULTIKULTIPROPAGANDA KOOLIDEST NING LASTEAEDADEST VÄLJA!
Lapsed peavad saama koolist parima hariduse, eestimeelse kasvatuse ja eluterved väärtushoiakud. Toetame lastele isamaalise kasvatuse andmist. Me ei luba koolidesse nn sallivuspropagandat. Haridusega ei mängita!
KOOL PEAB OLEMA KODU LÄHEDAL!
Iga laps peab saama käia lasteaias ja koolis kodu lähedal. Kool on kohaliku elu süda ja tuleviku tagaja. Toetame hariduses konkurentsi. Elu ei tohi koonduda ainult keskustesse!
IMMIGRANTE ILMA OMAVALITSUSE LOATA VASTU EI VÕETA!
Me ei kummarda võõrast kultuuriruumist tulevaid immigrante-majanduspõgenikke. Lõpetame sisserändajate ülalpidamise Eesti inimeste arvelt ning välistame getode tekkimise ja mošeede ehitamise. Piirame metsa- ja põllumaa müüki välismaalastele. Eestlased peavad jääma oma maa peremeheks!
EESTIS AETAKSE ASJU EESTI KEELES!
Eesti ameti- ja haridusasutused peavad olema eestikeelsed ning eestikeelset haridust tuleb anda alates lasteaiast. Paneme suuremat rõhku keeleõpetajate ettevalmistamisele ja kehtestame lisatasu eesti keele õpetamise eest mitte-eestlastele!
MAJANDUST TULEB ARENDADA KÕIKJAL EESTIS!
Meie inimesed muutuvad jõukamaks ainult siis, kui Eesti kapitalil ja ettevõtlikel inimestel läheb hästi. Kuulutame sõja omavalitsustes lokkavale bürokraatiale ja lõpetame ettevõtjate kiusamise totrate euroregulatsioonidega. Tagame korraliku transpordiühenduse vallakeskustega, et vältida seniste valdade ääremaastumist!
EESTIS TULEB EELISARENDADA RAHVUSKULTUURI!
Rahvuskultuuri areng on meie rahvusliku kestmise alus. Suurendame toetusi rahvatantsu, koorilaulu ja pärimusmuusikat harrastavatele kollektiividele. Roheline tuli rahvusteadustele!
ÜHISKONNA KÕIGE ABITUMAID LIIKMEID TULEB AIDATA!
Tõstame omaste hooldamise toetuse riikliku miinimumpalgani (2017. aastal 470 eurot) kuus ja parandame taastusravi kättesaadavust. Kindlustame erivajadustega lastele personaalse õppe!
KIIRABI, POLITSEI JA PÄÄSTETEENISTUS IGASSE OMAVALITSUSSE!
Igas Eestimaa nurgas peavad inimesed tundma end alati turvaliselt. Erakorraline arstiabi, politsei ja päästeteenistus peavad kõikjal Eestis olema kiiresti kättesaadavad. Ööpäev läbi avatud valveapteek igasse maakonda!

15
Tere,

Seis on selline et oleme otsinud saalile ostjad. .  Kui keegi tahaks teha sellest endale äri nii selle saali saaks osta varustuse eest mis on 21 000eur koos km:ga..  Saali saaks panna rohkem raha teenima nii et teeks sellest kaardiga osaliselt automaatsaali ja hoiaks 1 inimise kes siis oleks omanik seda lahti lisaks 1 korra piletite ja toidulisandite müümiseks 3- 5 tundi päevas 6 päeva nädalas lahti. Siis oleks omanik ainuke kes otsustaks palju tulu võtaks. Eelmise kuu müük oli 6890eur . Kuurent alates 01.01.18 on 900 eur. Kui keegi on huvitatud ostma nii kirjutada info@hcgym.euNB! Kõige soodsaim kaardiga ukse avamisesüsteem on ca 500eur.

Pages: [1] 2 3 ... 19
Kaubamaja
youtube
anything