wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - R

Pages: [1] 2
2
Hetkel peaks siis olema seis selline (kinnitatud andmed:)), et:

1. Liisa Otsus naiste fitnessis -163cm 1. koht ehk Euroopa meister!
2. Natalia Nazarenko-Kiivikas naiste fitnessis +163cm 2. koht
3. Oleg Anissimov meeste fitnessis 3. koht


3
Seoses sellega, et paljud kodanikud on küsinud ning mõned ka teinud juba paanikat, et üritus jääb ära, siis teatan, et ka sellel aastal toimub Pärnus Rannabiitseps, arvult juba 4. Eelmisel aastal leidis üritus aset Bacardifiilinguga samal ajal ja samal laval, sel aastal on toimumisaeg veel lahtine, kuid ilmselt saab see olema kas juuli eelviimane või viimane nädalavahetus. Ka on peatoetaja lahtine, eelmise aasta üritus toimus nime all Sportshack Pärnu Rannabiitseps 2009.

Nii et kui kellelgi on midagi küsida, siis kas PM või kirjutage meilile, kuid mitte ärge helistage Tervisexi, selle klubi alt ei korraldata minu poolt enam midagi.

Jaksu harjutamisel!

Pilt eelmisest aastast

4
Kes teavad, need mäletavad ...  :-[ RIP
Ukraina korvpalliliit teatas, et elavate hulgast lahkus endine Nõukogude Liidu koondise kapten Aleksander Belostennõi. 51-aastane Belostennõi suri Saksamaal kopsuvähki. 1982. aastal kuulus Odessas sündinud Belostennõi MM-kulla võitnud Nõukogude Liidu koondisesse ja 1988. aastal tuli ta Soulis olümpiavõitjaks. Lisaks oli Liidu koondise legendaarne keskmängija kolmekordne Euroopa meister. Maailmameistriks tuli Belostennõi koos Heino Endeni ja olümpiavõitjaks koos Tiit Sokuga.
Enamus karjäärist veetis Belostennõi Kiievi Stroiteli ridades, lisaks veel ka Moskva CSKA-s.
Nõukogude süsteemi lagunendes õnnestus karjääri jätkata ka Hispaanias Zaragozas ja Saksamaal Trieris. Lõpparve tegi ta tippspordiga 1994. aastal.
Spordikarjääri lõppedes avas ta Trieris restorani ja seal ta ka suri.

5
Tallinna Loomaaia vast hetkel kuulsaim asukas, amuuri leopard, kes hiljuti sai hakkama ka maailma mastaabis "suure asjaga" - tõi ilmale kaks kutsikat.
Postimees.ee:
Loomaaia direktor Mati Kaal ütles, et esimene leopardikutsikas nägi ilmavalgus täna hommikul kell 7.51 ja teine 9.55. Mis soost pisikesed on, selgub heal juhul kahe nädala pärast, mitte varem. Alles siis saavad arstid vastsündinud üle vaadata.
«Darlat koos oma vastsündinud kutsikatega võib loomaaia kodulehel vaadata igaüks, ega meie ka ei näe neid teistmoodi,» selgitas Kaal.
«See pesakamber on kottpime, aga tänu infrapunakaamerale saab loomi jälgida. Niisugune asi on terves maailmas ainulaadne, kus Amuuri leopardi sünnitust on võimalik avalikult internetis vaadata.»
Kaalu sõnul hakkas kaamerapilt juba eile õhtul näitama, et nüüd ei ole enam pikka pidu. Ta selgitas, et varem on ka nii juhtunud, et ühel päeval on leopardil sündinud pojad ning teisel päeval on neile veel lisa tulnud. Väga võimalik, et samamoodi läheb ka seekord.
Praegu käivad talitajad ning muud loomaaia töötajad Darla puuri juures kikivarvul, et mitte üleliigset müra teha ning ema ja tema kutsikaid mitte häirida.
Darla sündis 16. aprillil 2004. aastal Berliini loomaaias ning praegune on tema teine pesakond. Kutsikate isa on 1995. aastal Tallinnas sündinud Fredy, kes vahepeal käis Ameerikas sugu tegemas ning 2006. aastast on jälle Tallinna loomaaias.
Darla eelmises pesakonnas oli kolm kutsikat, kes kõik on juba teistesse loomaaedadesse saadetud. Viimasena neist lahkus Helsingisse Toomas. Kaia ning Edgar viidi varem minema.
Otsepilti saab jälgida siin:
http://www.digisilm.ee/loomad/amur/pesakaamera.html

6
USAs kogutud andmed näitavad, et jõutreeninguga kaasnevate vigastuste arv on tõusuteel.


 Aastatel 1990-2007 kasvas nende hulk ligi 50 protsendi võrra, kirjutab Healthday.

Seejuures saadi enamik vigastustest vabade raskuste, mitte masinatega treenides.

Jõutreeninguga seotud vigastusi esines tunduvalt rohkem meestel, kes moodustasid sel põhjusel traumapunkti jõudnud patsientidest 82 protsenti. Ligi pooltel juhtudest oli tegu 13-24 aastaste noortega.

90 protsendil juhtudest saadi vigastused vabasid raskusi kasutades, mitte masinatel treenides. 65 protsenti vigastustest oli tingitud sellest, et raskused olid kannatanule peale kukkunud.

Uuringu autor Dawn Comstock, kes on pühendunud traumade uurimisele, pani inimestele südamele, et nood enne jõutreeninguga alustamist arsti või treeneriga nõu peaks ja oma vanusele ning võimetele vastava ohutu treeningkava koostaks.

«Vigastuste riski vähendab ka varustuse õige kasutamise ja tõstetehnika osas juhiste saamine ja järelevalve treenivate noorukite üle,» lisas uurija.

Link on siin http://www.tarbija24.ee/?id=245284

7
Kui MuPo-l oleks olnud Normanni asemel Ukraina siseministri Lutsenko pressiesindaja ... Karauul!  ;D
Vaadake siia ja vaadake ka videot http://www.elu24.ee/?id=242041

9
Alles see oli, kui sai siia riputatud õpetus, kuidas labidaga lennukit alla tuua :) Nüüd siis midagi täiesti uut (või siis unustatud vana) ehk nn sõiduauto, mis kaalub (kaalus) 28 tonni!
38,8-liitrise mootoriga varustatud monstrum tarbib 100 km peale 120 liitrit kütust, on võimeline sikutama tervelt 85 tonni kaaluvat haagist, ent on seejuures miskipärast vormistatu sedaankerega sõidukiks. Miks? Nõukogude ajal sellist küsimust reeglina ei küsitud.
Kuuldavasti ehitati sääraseid omal ajal vaid kolm, millest ühtegi pole enam tänaseks elu ja tervise juures. Roole oli sel absurdsemast absurdsemal sõidukil miskipärast kaks.Näib, et tegemist oli lennukite pukseerimiseks ja manööverdamiseks mõeldud eisõidukiga, millele üritatud autolikku vormi anda. Kui tead, mis sõidukiga tegemist, kirjuta kommentaariumisse. Pildigalerii kentsakast autost leiad siit:
http://englishrussia.com/?p=11440#more-11440


10
Venelaste fantaasial pole piire  ;D Tegemist siis radaritele nähtamatu USA ründelennukiga, mis ilmselt sellesama ohu - labidarünnaku - pärast 2008 aastal tootmisest maha võeti :D
Copy-paste ...
"A secret document has leaked revealing some of the inner directives of one of the military agencies. It reveals the exact information on how to fight and intercept latest stealth jets of enemy states. We’ve got our copy here and translated those. Title says: “Hit with showel all the weak spots of F117″.  Then more detailed instructions go: “Hit the navigation dashboard and armaments controls with a showel.” “Hit the pilots place.” “By hitting the surface of the plane with a showel you make the anti-radar stealth surface damaged”
“Put the small stones inside the engines with a showel”.

11
Saada või poiss Eesti meistrikatel kulturismis lavale  :D

12
Jääme siis ootama uudiseid!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Õhtuleht kirjutab, et ...
... Soome 90ndate aastate üks paremaid suusatajaid Mika Myllylä on tunnistanud üles, et tarvitas karjääri tippaastatel keelatud ainet nimega EPO.
Praegu on EPOga vahelejäämine spordis tavaline, kuid kümmekond aastat tagasi oli see raskesti avastatav ning seetõttu võisid tippatleedid seda ainet (pikema nimega erytropoietin) julgelt tarvitada.
Soome telekanalis Nelonen ilmub teisipäeva õhtul saade, kus Myllylä intervjuus EPO tarvitamist tunnistab. Nii teatas telekanal eelreklaamis. Soome suusatamise juhtkond on tollast dopingu tarvitamist eitanud ja nõuab kohtu kaudu kompensatsiooni valeandmete eest.
Myllylä võitis 1999. aasta MM-il maratonikulla Andrus Veerpalu ees. Et tagantjärele võeti ära ka Marion Jonesi 2000. aasta olümpiamedalid, pole miski võimatu. Järsku saab Veerpalu kulla 11 aastat hiljem?
Myllylä jäi dopinguga vahele 2001. aasta Lahti MM-il, kuid aine oli tookord Hemohes, mis muutis vere paksemaks ja sellega parandas sportlase hapnikutarbimist. EPO tarvitamise eesmärk on sarnane ja leiab kasutamist eelkõige vastupidavusaladel.

13
sport.postimees.ee kirjutab, et ...
... Melbournis toimunud rammumeeste mõõduvõtmise võitis eestlane Rauno Heinla, kes teenis kutse Austraalia tugevaima mehe võistlusele juunis. Kuuest kavas olnud alast võitis eestlane neli (hantel, kivide kantimine, palgi viskega kantimine, kivide tõstmine). Jõutõmbes (290 kg korduste peale 75 sekundi jooksul) jäi Heinla 26 tõmbega esikohta jagama, kirjutab rammumees.ee.
Kõige põnevam ala oli kahtlemata caber toss ehk palgi viskega kantimine.
«See ala nõuab palju tasakaalutunnet ja vajab harjutamist,» kirjutab rammumees.ee. Eestlane sai hoolimata oma kogenematusest ainsana ülesandega hakkama.
Heinla lühikommentaar võistlusele: «Clean work (puhas töö – toim.).»

15
Kui südamelähedane on siinsetele foorumlastele sumoteema? Hetkel Baruto (Kaido Höövelson) lammutamas järjekordsel suurturniiril, mongolid, bulgaarlased ja jaapanlased aina langevad ... Seis (võidud/kaotused) 8:1 ning jagamas sellel turniiril esikohta!
Lisaks veel niipalju siia, et olen ise osalenud Eesti Meistrivõistlustel sumos aastal 2005 ja pole see mingi lihtne spordiala. Endise vabamaadlejana lootsin (olin teinud ka mõned trennid), et saab olema suhteliselt lihtne, kuid võta näpust. 2 matši ja 2 kaotust (üks neist Baruto vennale Meelis Höövelsonile ja teine endisele džuudomehele)... Aga lõbu oli laialt ja vahelduse mõttes päris naljakas

Pages: [1] 2
Kaubamaja
youtube