wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - T-Mac

Pages: [1]
1
Tekkis küsimus rinnalt surumisel korrektse hingamise osas. Teen ntks 5 kordusega heavy set-i hantlitega. Kui hantlid harjutuse alustamiseks rinnale ajan hingan sügavalt sisse ja hoian niikaua hinge kinni, kuni olen sellest kõige raskemast surumise faasist käed sirgemaks saanud ja kogu liikumise viimasel kolmandikul hingan välja, siis jälle kui hantlid alla lasen hingan sisse ja jälle viimasel liikumise kolmandikul hingan välja. Ehk siis surumise raskeimas faasis hoian hinge kinni, sest saan parema pinge kehas hoida nii ja tunnen, et kõik kuidagi stabiilsem nii.
Samas peaks nagu korrektne olema see, et raskust langetades hingan sisse ja kohe kui üles liikumine hakkab, alustan välja hingamist. Ise tunnen, et kui kohe välja hakkan hingama, kui raskust üles hakkan liigutama, siis kaob selline hea pinge kehast ära ja ei jõua nii hästi raskust liigutada. Äkki vanemad ja targemad treenijad oskavad midagi arvata sellest, et mismoodi siis on see õige hingamise tehnika, et oma tervisele põntsu ei paneks? 

2
KÕIK TREENINGUST - küsi nõu tegijatelt / Trennis pingutamine
« on: June 03, 2018, 21:09:20 »
https://m.postimees.ee/section/2135/4497925
Ei tohi ikka trennis pingutada :D

3
http://publik.delfi.ee/news/kino/muskli-nimel-mida-iganes-orlando-bloomi-vene-kirve-treening-muutus-eluohtlikuks?id=78379824

Orlando Bloom tunnistas hiljuti saates “The Late Late Show with James Corden“, et kasutab treenimiseks väga äärmuslikku meetodit, mis paneb teda minestama.

Orlando Bloom on kahtlemata üks maailma ilusamaid meesnäitlejaid ja hea keha peab sellega kaasas käima. Paraku ei ole ideaalne keha Orlandole loomulikult kaasa antud ja selle nimel tuleb vaeva näha. Bloom rääkis hiljuti jutusaates “The Late Late Show with James Corden“, et ta alustas treeninguid tuntud surfari Laird Hamiltoni juures. Treening toimub basseinis, kus nad kasutavad vee all olles raskuseid. „Sa võtad kahekümne kahe kilosed raskused õlale, hoiad hinge kinni ja jalutad hantlitega vee all,“ šokeeris Bloom Cordenit. Orlando lisas: „Sa võid muidugi tulla vee peale hingama, aga sellise treeningu kogu mõte on vähendada hapniku hulka oma veres. Niimoodi hinge kinni hoides, koormad sa oma keha rohkem ja treening on intensiivsem.“
Orlando tõdes, et selline treening on küll väga tõhus, aga kuna ta treenib viimasel ajal üksi ja järelvalveta, on ta praeguseks juba kaks korda üle piiri läinud. Bloom ütles Cordeni saates lõpetuseks: „Üks kord ei olnud piisav. Ma pidin kaks korda ära minestama, saamaks aru, et ma ei tohiks sellega enam kunagi tegeleda“

4
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Õunamahl
« on: September 28, 2012, 10:39:50 »
Küsimus selline, et kuidas suhtuda koduaia õuntest tehtud mahla kui süsivesikuteallikasse? Kuna kehatüübilt olen ektomorf ja ainevahetus kipub väga kiire olema, siis on kõik vedelal kujul manustatavad toitained minu jaoks üliolulised. Seega, mida targemad teavad rääkida õunamahla kohta.

Pages: [1]
Kaubamaja
youtube
anything