wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - A.J

Pages: [1]
1
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Andreas Jääger- LIFE UPDATE
« on: March 09, 2013, 15:34:28 »
   [/b][/b]Tervist kõigile. Olen Andreas (30 a) ja otsustasin ka siia blogi teha.
Trenni olen teinud vahelduva eduga enamvähem koguaeg. Väiksena veidi kätekõverdusi, kõhulihaseid. Hiljem jõusaali, rannavormi hoidja olen olnud pikalt. Muidugi valesti tegemiste, ületreeningute tulemusena on neid vigastusi elu jooksul ikka palju olnud.
Mis seal siis ikka, hakkame vaikselt siia internetiavardustesse ka oma õnnestumisi- ebaõnnestumisi talletama. Lisan ka pilte ja videosid.
Tavaliselt ikka mainitakse, et blogi hakatakse pidama enda motiveerimiseks ja tundub, et minulgi on seda vaja, kuna see aasta ei suuda end kokku võtta....ehk nüüd.
Veel treeningutest. 2010 veebruar tõmbasin oma kaela niimoodi ära, et käisin kuid pea vaskule poole ja olin nagu sant. Magada ei saanud, surusin valuvaigisteid sisse. Käisin läbi kompuutrid, spordiarstid, vesivõimlemised, massaazhid, ning aasta hiljem olin juba konditsioonis, et taas end treenima hakata. Nüüd siis täpselt 2 a. hetkest kui taaskord jala saali tõstsin. Ja muidugi selle aastase pausiga tõmbasin end ikka päris pilpaks. Kaal oli noorena 65-80 kg. Tõusma hakkas alles hiljuti, võta siis kinni, kas vanusega või massi lisandumisega :)
Treenin Tartus Fitlife'i saalis, kust sirgumas uueaja tippkulturistid. Mina sinna alla ei lähe, aga palju nõu olen saanud nii legendaarselt Imre Vähilt, kui ka tulevikupro Paul Eerik Rosenbergilt. Detsembris'12 pöördusin Marek Kalmuse poole, kes aitas toitumis-ja treeningkava kokku panna. Aga ega need nimed ei loe, ise pead olema kõva mees :)

Pages: [1]
Kaubamaja
youtube