wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - A.L

Pages: [1]
1
OSTA MÜÜ VAHETA / Müüa: Samsung Galaxy S7 edge
« on: November 22, 2018, 17:38:34 »
Garantiikorras vahetati välja LCD ja aku ja seega telefon nagu tutikas. Kaasa saab karbi- ja laadija - klapid olen ära lõhkunud :) Hinda sooviks 250€. Kui keegi näitab reaalselt, et "siit" saab odavamalt, siis saab ka "siit" odavamalt :) Muideks, pilti- ja videot teeb hämaras paremini, kui minu olemasolev OnePlus 6. Kahetsen juba, et uut kahe simmiga Samsungit ei võtnud.

Spec: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge-7945.php#g935f

A.

2
Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis figureerin ( patented @Roos ) siin alates 2009 aastast ( ühe teise kasutajanimega, mille Joker lukku pani ) aga pole veel ühtegi teemat ise alustanud. Proovime selle vea nüüd parandada.

Alati ma ei viitsi, aga vahel panen huvi pärast oma toidu mõnda kalkulaatorisse ja vaatan, mida numbrid näitavad. Täna kasutasin sõsarportaalis asuvat kaloriarvutit. Näidiseks on tänase päeva jooksul ( tööpäeval hoopis teine kaloraaž ) söödud toit. Et asi selge oleks ja mingi ettekujutus tekiks, lisan veel juurde tänase päeva treeningu. Arusaadavalt on tegu mehega 178cm/76kg/41a.

Kuna Tann ka mind igas oma postituses viimasel ajal meeles peab, siis mõtlesin, et oleks ju tore, kui tema ka pihku saaks itsitada ja mõelda: "Kdi vorst, ma ju rääkisin, et Sa ei saa Iiiiiiiiiiiiial vormi!!!". Miks ainult minul peab lõbus olema?

Oleks tore näha ka teiste samasugust ülevaadet. Eelistaks visuaalset ( mõni ilus kellade- ja viledega kaloriarvuti ) materjali pildi kujul.

C.J tehnika harjutamine @ 60kg
Eeskükk 6x3 @ 90kg
Terehommikust 8x60kg, 7x70kg, 6x80kg, 5x90kg
Svung 5x5 @ 50kg
Lendamine hantlitega õlale 4x8 @ 15kg
Säär masinal 5x15 @ 50kgPages: [1]
Kaubamaja
youtube
anything