wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 32
1
Marek Kalmus räägib kulturismimaailma telgitagustest ja kutsub Ott Kiivika väitlema teemal - kas ja kui "puhas" tema ja minevik tegelikult on ning kas kulturism kui selline on eestis keelatud ja põlu all ning mis toimus kulturismi "kuldajastul" tegelikult Eestis.

Hääd kuulamist!


2
Kulturismimaailma pahapoiss ehk liiga aus kulturist, Lee Priest lühifilmis: Round Trip.


3
Viimasel ajal eriti palju mu käest küsitud (ilmselt seoses sellega, et ka ise lähen) IFBB PRO League kohta, mis see on ja kus, kuidas seal võistelda saab?
Ei viitsi ühte asja 100x üle rääkida, siis mõtlesin, et teen video ja kui mõni huvi tunneb, siis vaadaku siit kus võistlused toimuvad, kuidas saab vaadata kus ja mis toimub, kuidas regada, palju maksab, mis vahe IFBBl ja IFBB-l jne.


4
VÕISTLUS JA VÕISTLEJAD - nii kirjas kui pildis / Mr.Olympia 2019
« on: September 13, 2019, 07:26:31 »
Ja ongi käes selle aasta suurvõistlus. Kes võidab? Kas siit ka mõni võistleb?

LIVE värki näeb siit: https://www.digitalmuscle.com/olympia/


5
 NEW YORK, 12. juuli 2019 / PRNewswire / - American Media, LLC esimees ja tegevjuht David J. Pecker, Joe Weideri Olympia Fitness ja Performance Expo ja hr Olympia konkursi eestvedaja teatas täna, et ta tühistab 2018. aasta ja tulevaste Mr. Olympia võistlustel võistleva Mr.Olympia Shawn Rhodeni kvalifitseerumise ja osalemise. Teadaanne järgib hiljutisi uudiseid, kus Shawn Rhoden vägistas väidetavalt ühe fännist tüdruku, kes temaga oli nõus hotellituppa minema.

Samuti lõpetasid koostöö paljud Shawn Rhodeni meedia koostööpartnerid kaasa arvatud Muscle & Fitness ja FLEX kuni tõe selgumiseni.


6
Kes soovib võistelda nüüd NAC MM-l Poolas kulturismis/fitnessis 8. juuni 2019, siis andke teada, et regada kõik koos Eesti Teamina.

https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.Tooming

7
Kuna kogu keskkond on kolinud üle teise serverisse, siis võimalik, et foorumis ja mujal kekskonnas esineb "kalasid" ja kõik ei tööta ja ei kuva nii nagu vaja. Kui leiate midagi sellist, siis andke palun teada otse siia või info@bonsuna.com.

Üritame vaikselt tegeleda asjaga, aga hetkel ei kuva kasutajate varem lisatud avatarid ja attachmentid.
Samas pole hetkel uute lisamisega probleeme ja neid kuvatakse kenasti.

Loodame jooksvalt probleeme lahendada.

Selline värk :)

PS! Ja veebipoodi saab hetkel otse siit http://pood.bonsuna.com kuni Toidulisandid.ee suunamine korras !

8
VÕISTLUS JA VÕISTLEJAD - nii kirjas kui pildis / Mr.Olympia 2018 LIVE
« on: September 14, 2018, 19:05:06 »
Ja juba sel nädalavahetusel toimubki. LIVE saab vaadata sellel lingil:
https://www.iherb.com/info/olympia9
Tundub tõsine ja esialgsel hinnangul südamerabandus ...  :-\

10
26-aastaselt surnud kulturisti lahkamine tõi avalikkuse ette uskumatuna tunduvaid detaileSuvel sai suurt meediakajastus USA 26-aastase kulturisti Dallas McCarveri surm. McCarveri surma põhjuseks oli lämbumine. Mees oli oma Florida kodus parajasti söömas. Sõber üritas McCarverit veel abistada ja kulturist viidi haiglasse, kuid tema elu siiski päästa ei õnnestunud.

Nüüdseks on avalikkuse ette toodud ka McCarveri lahkamise aruanne ning sealt selgub mehe kohta nii mõndagi.

Lahkamine näitas, et McCarver kasutas insuliini, kuigi tema puhul ei olnud tegemist suhkruhaigega. Nimelt on insuliinil anaboolsed toimed, mis aitavad lihastel kasvada. Seetõttu olevat tegemist kulturistide seas vägagi populaarse ainega, kirjutab Iltalehti.

Nii kasutas ka McCarver insuliini, kuna selle tarvitamist ei ole võimalik kontrollida. Lahkamine tuvastas, et insuliini tarvitamise tagajärjel olid McCarveri maks ja neerud tunduvalt suurenenud. McCarveri maks kaalus tavapärase inimese omast koguni kolm korda rohkem.

Lisaks olid väga kõrged McCarveri kolesterooli ja testosterooni tasemed. Lahkamise käigus tuvastati ka kanepi tarvitamise jälgi, kuid sellel ei olnud mehe surmaga midagi pistmist.

Alllikas: http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/26-aastaselt-surnud-kulturisti-lahkamine-toi-avalikkuse-ette-uskumatuna-tunduvaid-detaile?id=80391408

11
Unustage ära sellised nõrkade 10 000 kalorit väljakutsed jne. Proovige parem 100 000 kalori väljakutset.
Reegel lihtne: 100 tundi 100 000 kcal :)


12
OSTA MÜÜ VAHETA / M: videoakaamera Canon Legria HF G40
« on: May 25, 2018, 07:26:27 »
Panen müüki oma truu, aga väga hea ja korraliku videokaamera kui kellelgi huvi.
Canon Legria HF G40 ja hind vaid 845 eur ... (poodides +1100 eur ja kui väga vaja, võib oma hinda pakkuda ;)

Väga korralik pilt, kõik funktsioonid töötavad, aku peab väga kaua vastu ja ei pea laadima iga poole h järel, megavõimas zoom, puutetundlik/pööratav ekraan, võimalik lisada lisamikrofone ja valgustusi jne. Selline pooleprofessionaalne.
Rohkem tehnilisi andmeid siit: https://www.photopoint.ee/kaamerad/550980-canon-legria-hf-g40
Kaasas kõik vidinad ja originaalkarp ning paberid.

Kellel huvi, see kirjutab ja joonistab: joker@bonsuna.com, PM või 55996990

13

Parempoolne mees on Eesti esikulturist Ott Kiivikas, temast vasakul seisavad õpilased Raigo Kuusnõmm ja Ivo Parveots. Viimane andis positiivse dopinguproovi.

Ott Kiivika õpilase Ivo Parveotsa dopinguproovist leiti keelatud ainet klenbuterooli.

Aastaid puhta spordi eest seisnud Ott Kiivikas (40) oli parasjagu Poolas Varssavis Teemantliiga etapil lava taga, kui sai ebameeldiva uudise: tema õpilase Parveotsa dopinguproovist leiti keelatud ainet. Täpsemalt öeldes klenbuterooli – anaboolse toimega ainet, mis soodustab lihasmassi kasvu.

31-aastane Parveots, kes hiljuti üllatas Eesti karikavõistlustel, saades Kiivika järel teise koha, avalikustas halva uudise ise sotsiaalmeedias. „Sain kätte Eesti karikavõistlustel antud dopinguproovi tulemuse, mis osutus positiivseks. Esimese hooga suutsin vaid pead raputada ja mõelda, et see on mingi nali,” kirjeldas Parveots esmast reaktsiooni

Loe lähemalt: http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/dopinguproovis-porunud-eesti-kulturist-mul-on-vaga-habi-kuidas-ma-vaatan-emale-ja-isale-silma?id=82174125

14
New York Pro võitja Classic Physique kategoorias Regan Grimes:
Suuremad kui teiste liigade "proffi" bodybuilderid? Pole küll teravaim pliiats ... aga ikkagi.


2. koht Divine Wilson

3. koht David Hoffmann
15
Tundub, et kaamerad lüüakse surisema ja Sly ajab muskli punni ning filmima hakatakse Rambo viiendat osa :)


Pages: [1] 2 3 ... 32
Kaubamaja
youtube
anything