wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Timo Majuri

Pages: [1] 2 3 ... 315
1
Paremini kui kunagi varem...kükk 170 kiloga varustuseta = ei sidemeid = ei põlvesoojendajaid :)


2
Мельчайшая деталировка, точнейшая лаковая заливка без подтёков - это всё уже так привычно, почти банально, по НАПовски. Необычно другое - дизайн. Кто-то сравнит с орденом Александра Невского, кто-то с орденом Суворова, кто-то найдёт что-то своё, оригинальное. Неважно. Важно что ранее такого симбиоза смелого дизайна и высочайшего качества изготовления не было. Ни у кого. От того ценнее становится данная Награда для победителей и призёров всех спортивных дисциплин Кубка Европы "РУССКАЯ ВЕСНА - IV".


Померили? Хватит терять время! Добро пожаловать! Жмём на кнопочки ниже.
ПОДАТЬ ОН-ЛАЙН
ЗАЯВКУ
ПОСМОТРЕТЬ СПИСОК
УЧАСТНИКОВ
ОБСУДИТЬ ВО
ВКОНТАКТЕ
 

Вы получили это письмо, потому что заявлялись на соревнования через официальный сайт НАП:  http://www.пауэрлифтинг–россия.рф

Вы можете отписаться от рассылки, но в этом случае Вы больше НИКОГДА не сможете получать индивидуальные приглашения на соревнования, любой федерации. 

4
Первые фото уникальных супермедалей на Кубок Европы "Русская Весна - IV"


5
Jah, valimised läbi  ja mis sai ja saab järgmise 4 aastaga?

EKRE tõusis nagu Soomes kunagi Perussuomalaiset. Suured "vanad" vanad erakonnad ei võtnud kuula rahva muresid ja siis sai ( ja saab edaspidi) rohkem ja rohkem võimu sellised erakonnad
mis kõnetavad rahvast.

Mis siis hakkab juhtuma?

Suure tõenäolisusega hakkab peale EKREstumine = Reformierakond/Kesk ja muud hakkavad ise "jälgima" EKRE ideoloogiad mis siis tähendab jälgima rahva soove rohkem või vähem.

Mis siis saab?

EKREle hääle andnud inimised saavad ikka hingata vabamalt ja sai siis tõestatud et "iga hääl loeb" 

Head trenni:)

6
Täna kõvemini ..intensiivsemalt kui kunagi varem.. High Intensity Training metodi on trennimetodi mis on mõeldud meestele kes tahavad saavutada maksimaalse vormi , elujõudu vanusest ja algtasemest olenemata.


8
Täna varustuseta kükki 160 kiloga + extra set biitsale 


10
On inimisi kellele peaks andestama sellepärast et nad küll mõtlevad et teevad õiged asja ntx "rasismi" vastu aga pole ise teadlikud et neile on
ammu endale juba teostatud ajupesu.

Sellisi inimisi on nii Eesti kui Soome täis.

Ütleks niipalju et lugege "majandusmõrvar" raamat ja pange peategelase asemele Eesti ja soome nõ tip pollitikud = Tip Poliitik = mitte rohkem kui 4-6 kõigidest kuna siit edasi piisab et inimisi on õigel moel mõjutatud ( ajupesu) ja nad ajavad samade parteide ( ning ühiskonna) asja täiest südamest.

Ehk siis reatõõtajad/kodanikud/ parteiliikmed on ikka siiras usus et kõik on ok ja jokk ja teeme õiged asja...ega midagi paremad saagi oodata = stockholmi sündroom

Nagu lihtne ütleb = Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab?

11
Tänane HIT suuremate raskustega kui kunagi varem


15
Alla 10minutiline trenn kus enne kükki eelväsitamine


Pages: [1] 2 3 ... 315
Kaubamaja
youtube
anything