wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Revo

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: Andreas Jääger- Siim Savisaar
« on: June 17, 2018, 19:45:30 »
Revo see kõlas küll veits imelikult, et vaevalt Andreas ei tea... aga netis ju infot palju ja küllap see mees niipalju teabki kui lugenud, ja tutvusringonnas lugusid kuulnud ehk?  :)
Eks me kõik tea sellest nii mõndagi muud, a kes seda tunnistada julgeb, kes valetab nii teistele kui ka iseendale :)

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: June 17, 2018, 19:44:00 »
Blast:
Test E ,250mg,jaotatud pooleks-2 korda nädalas-teisip ja reede.12 nädalat
Dianabol ,20 hommikul ja 20 õhtul.6 nädalat."kickstart" niiöelda

Cruise:
Test e,200mg,jaotatud pooleks-2 korda nädalas,teisip ja reede -Kuni järgmise blastini( järgmine "blast" oleks siis arvatavasti kusagil 400-500mg test e ,2korda nädalas) peale seda jälle kruiisima.See kestab mul arvatavasti elu lõpuni nii.

Mõtlesin ja kaalusin seda otsust pikalt.Kuna tahan võistlema hakata siis mul pole enam aega 10 aastat trenni teha et mingi põhi alla saada.Olen 26 aastane juba.Teadsin et varem või hiljem ma selle Test Ega algust teen aga lubasin endale et ennem teen vähemalt 3 aastat trenni.Vanuses umbes14-21 tegelesin taipoksiga,21 tuli ajateenistus.Lõpetasin edukalt,läksin scoutsi edasi,pool aastat hiljem olin juba aafrika missioonil..5 aastat "seiklesin" kokku.Selle sees 3 missiooni (neist üks siis "piraadijaht" maakeeli).Terve see 5 aastat teadsin et tahan tegeleda mingi jõu alaga aga militaar karjäär oli juba hoos..ja noh skaudi elu +jõusaal ei sobi kohe üldse.Reaalselt pool aastat kokku, ühest aastast elad metsas ja sööd oma faking kräkerit.Ning missioonidel pole ka toiduga just kiita.Nüüd 2018 jaanuar tulin sealt ära,vahetasin tööd et keskenduda täielikult treeningutele.Ei too siin mingeid vabandusi aga eks kõik juhtub põhjusega.Olen iga asjaga kaldunud ekstreemsustesse ,elan põhimõtte järgi:kui midagi teha siis täiega! Eks nüüd näha ole mis saab ,Heiterid hakkavad sitta loopima ja mu surma ootama ja jumal teab mida :D eks näha ole.Jätkuvalt ei propageeri midagi ! Aga idiootne on näha inimesi suits ees ja viin näpuotsas pargi pingi peal kõvatamas ,samal ajal kerge suts test e-d on jube paha.Selline meie ühiskond kahjuks on.
(Y) :D
miks klassikalist kuuri ei teinud, test + deca :D
Vaevalt keegi heidib, enda otsus, kui katto paneb sõitma, siis tuleb lihtsalt osata lõpetada .. :)
natuke nalja ka su teise jutu peale, kes "heittima hakkavad"

3
Eluaeg olnud. Ta ilmus lavale kuskil 94-95 aastal môni aasta minust noorem. Rohmaka vàlimuse ja propotrsiga ei saavutanud ta kunagi erilist edu kuid mees vôimleb siiani. Muide. Dront ja troll ka teised lemmikloomad. Plaksute siin pea igas teemas oma "tarkusi" aga oma maa sportlasi ei tea. Mida te yldse teate siis alast. Suurt tarkust teie postitustes kunagi ei tule. Miks te siin olete? Sama hàsti vôiksite kuskil buduaari foorumis enda seosetut möla kirjutada. Naljanumbrid. Omastarust aga kôvad poisid. Kurb lihtsalt  kui teiesugustel pere ka on. Mida teil on enda lastele ôpetada kui te ise peast nii pehmed olete. Kole môelda, et môni pereisa vôi ema, krt teab kez te olete kàite siin ja vb veel kuskil foorumites ennast vàlja elamas. Kuidas saab yldse keegi nii haige olla nagu nimetatud foorumlased ja veel môned siin on? Kuidas? Poolemeelseid on ikka liiga palju krt eesti rahva seas. Sry, tainapàid.

Ma ei mölise siin praegu, ega midagi, kuid "Eesti kodanik" saab mõtestada lahti mitut moodi, kas ta on südamelt ka Eesti kodanik, või on lihtsalt siin elav "Venelane".
Ilmselt oled isegi neid siin näinud, "Все наше! Все наше!".

Igastahes palju õnne saavutusepuhul mehele, kõva töö on taaskord tehtud.

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: June 17, 2018, 16:44:28 »
räägi siis kuurist ka ligemalt, mida ja kuipalju ja kui pikalt plaan ?

5
BLOGID / БЛOГИ / Re: Andreas Jääger- Siim Savisaar
« on: June 16, 2018, 14:52:18 »
Andreas, ära sa nüüd ütle, et sa metaanist ja muudest "mazaasiõlidest" midagi ei tea :D muidu video oli 5+ :D

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: June 14, 2018, 16:02:28 »
Respect aususe eest, edu goalidega.

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: June 13, 2018, 19:43:34 »
millisest mahhimast on need batoonid pärit ? :D olen üritanud leida, kuid tulutult .

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: May 16, 2018, 18:54:25 »
Side Chest pose on maasikas (Y)

10
Päev pärast jalatrenni võiks uuesti teha jalatrenni? Kas on väga suured doosid või väga vilets jalatrenn...
Muidugi kui on eesmärk niisama liigutada ,et veri ringleks ja oleks tore olla , siis miks mitte igapäev kükke teha jms.  A kui on plaanis trenni teha ja vbl iseendaga võistelda ,siis võtab jalatrennist taastumine ikka mitu päeva.  Isegi võtan päevakese vabaks peale rohkete tõusudega rikastatud rattatrenni.
:D Täpselt nii.

11
Päevad valiks vastavalt taastumisele ja tundele ikka, mitte fikseeritult E, K, R jne

Taastumisega probleeme ei ole, tegelikult on split hea, fikseeritult, kohati on isegi tunne, et kohe peale treeningpäeva järgmine päev võiks trenni minna, sest energiat jagub ja tahet ka.

12
Ise jagaks harjutused ülakeha/alakeha või surumis/tõmbamis loogika alusel.
Ülakeha alakeha jaotus on ilmselt selge.

Surumine: Kükk, Rind, Õlg, Triits, säär.
Tõmbamine: Jõutõmme, Selg, Biits, kõht.

surumist ja tõmmet olen proovinud, ei istu see viis.
Kui teha ülakeha, see on liialt koormav päev, samas alakeha jälle liiga vähe koormav. See split mis minul kirjas leidsin kuskilt youtubest, proovisin erinevaid, kui nt teen rind / õlg sama päev, siis healjuhul jõuan 1 harjutuse rinda teha, see teeb kuskil 2-3 harjutust nädalas, mida on ilmselgelt vähe. peale õlga / rinda on embkumb juba niigi koormatud, kui hakata teist tegema.

See split mis kirjas, seda olen teinud teine nädal ja tundub suht okei minujaoks, lihtsalt küsisin arvamust, et kas niiviisi on okei treenida.

13
KÕIK TREENINGUST - küsi nõu tegijatelt / Küsimus Spliti kohta.
« on: April 26, 2018, 10:34:10 »
Küsimus siis treeningu spliti kohta.
Idee oli proovida midagi uut, kuna 4x nädalas leian aega saali jaoks, siis kas see split on teie arvates norm:
Esmaspäev: Jalg, Säär, Õlg, Triitseps
Kolmapäev: Rind, Selg, Biitseps, Kõht
Reede:Jalg, Säär, Õlg, Triitseps
Pühapäev:Rind, Selg, Biitseps, Kõht

Jalale 3 harjutust
Säärele 1-2 harjutust
Õlale 3x harjutust
Triitseps 2x harjutust
Rind 3x harjutust
Selg 3x harjutust
Biitseps 2x harjutust
Kõht 2x harjutust.

Harjutused siis kirjas 1x treeningpäeva kohta, ehk siis nädalas peaks kõike tulema x2.

4-5 seti, 8-12 . kõhtu 12-20

14
PIHITOOL / Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« on: June 20, 2017, 14:28:01 »
Mõelda vaid üks tolmukübe ei palunudki vabandust :D
palutakse ikka vabandust, kui oled miskit valesti teind 😉🙂

15
PIHITOOL / Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« on: June 19, 2017, 19:48:09 »
Aga okei, ma väga rohkem jaurata ei viitsi. Palun vabandust siis, Revo, võtan sõnad tagasi, mis sinu kohta ütlesin halvasti ja fb kommentaar saab ka kustutatud "Kui revolt küsida tulevikus surivoodil, mida ta oleks teinud elus teistmoodi, siis Revo vastaks:eeeee .... eeee, rohkem eeee....eeee öelnud". Ootan seda kõike sama ka sinu poolt
Kustuta ära nt. See, mis sa Kalmuse pildi all fb-s kommenteerisid lambist mu kohta. Palud vabandust Helerinilt solvamise eest ja samuti Siimolt, keda üritasid maha teha, nimetades tema elu lambist mõttetuks (instagramis siis varikonto alt) ja miks mitte ka treenija123-lt. Ei tea, eks neid kindlasti veelgi. Oled ju nii viisakas ja korralik, ehk suudad siis näidata end natukenegi positiivse poole pealt 😊

Ole tubli!


Ma ei viitsinud juba ammu jaurata, Vabandus vastu võetud, kuid ma ei usu neid sõnu. See pole siiras vabandus ja mitte rahuldav minujaoks, selle "nalja" saad andeks, kui tahad mind kuidagi maha teha, siis tee, mul koguaeg pohhui, kuid ära tee kunagi nalja kellegi surmaga ;) .
Mina ei vabanda, sest kõik mis ma siin kirjutasin, oli tõde, küll sa kunagi ise aru saad, kui peaksid lapsed saama kunagi (juhul KUI saad) et sa liialdad natukene, keegi ei ürita sind mõnitada või maha teha või kade olla, sa oled eestlane, comon sa ei pea olema 4x4 ambaal, et naised sind tahaks või mis mis iganes põhimõttega sa seda sodi endale oled sisse süstinud...
See kalmuse pildiall olev kommentaar kadus sama kiirelt kui ta sinna jõudis, kalmus on nkn kahe persega, üks hetk kiidab, teine hetk laidab :D kuid see selleks, ei tõmba mingit pardakki siin jälle üles.. vms . Helerini ees ma vabandust ei palu samuti, kuna tema võttis teist korda sõna mind aladandes ja kõik mis ma ütlesin, (näeb ju välja nagu ekskavaator, suured käed ja olematu keha, noo õlad ka laiad, olgem ausad) oli ju tegelikult tõsi, ta keha on proportsioonist väljas. Kuid see selleks, ma lihtsalt ütlesin valjult seda, mida kõik teised seljataga itsitavad ja ei taha mingeid "jamasid" kellegagi. :D
Kes on Siimo ? mis varikontost sa jahud, tegelt ka, tule mulle külla, vaata mu läpakas ringi, vaata mu emailisid jne, mul pole mitte ühtegi varikontot, kõik mis mu kontod on, on "RevoPehlak" "Revo.Pehlak" "Revo" ja vsjo ma ei tee kunagi varikontosid, mu kael on piisavalt paks kogu selle pasa kandimiseks, mille arvelt ma sõna võtan, mingit siimot ma ei tunne ja ilmselgelt pole mul ka temakohta midagi öelda, kui ma teda ei tunne :) Pole isegi pildil teda näinud never.
Treenija123 oli see, kes mind tuli "ära lööma" alguses, seega nope, ei vabanda ka temaees.
Ma vabandan vaid nende inimeste ees, kes on pidanud seda solki siin lugema, kuid kellel on mingi küsimus, võib anonüümselt kirjutada mulle instasse või facebooki, (kusjuures üllatavalt olen päris mitmega siin rääkinud sellest samusest teemast, kes siis erapooletud ja kes siis minu poolel pigem) kuid no, las ta jääb, inimesed on erinevad ja erinevus rikastab.
Igastahes..

Edu sulle sellega mida sa teed, lihtsalt kurb vaadata kuidas noor poiss oma tervist nii tapab ja siis mingid täiskasvanud mehed patsutavad õlale, et "ohh kõva mees". Kurb lihtsalt, küll ise kunagi mõistad seda, ajaga tuleb ka sinna peanutsusse ka midagi. Ma ei loe moraali, mulle ka loetud kuskil 20000x moraali, kuid ma ikka teen mida ma tahan, mis siis, et nüüd sellele tagasi vaadates tean, et see oli vale. Vaevalt sa kogu elu tahad selline olla, koguaeg meeleolud kõiguvad jne. Lamp, kas sa ei arva ?

ja mis te Glocki kiusate, need inimesed, kes siin blogi peavad vaevalt tahavad teiega tülli minna ja räägivad privaatselt, need, kellel süda ikka rahu ei anna, kirjutavad varikontolt siia :D Tegelt on semu Marko ainuke, kes teab, kes on kes siin foorumis :D

Pages: [1] 2 3 ... 10
Kaubamaja
youtube