wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Marek /BONSUNA/ Kalmus

Pages: [1] 2 3 ... 390
2
http://www.youtube.com/watch?v=ZN8toxhSn9Y

juhtusin peale, Arnie teeb tõsise rolli ka
hf
Sama vana uudis pm juba nagu pumping iron 1977 ju. 😊 ilmselgelt ei ole sa arnoldi fànn. 😉

3
Puhangus vôiks olla môni tôstevöö kultuursetele toitujatele ka. Praegu on vaid mingid  maokorsetid.  Meetrise ka enam ”taljega” vendadele. Igaljuhul ma ei leidnud yhtegi millest tuge oleks olnud. 😭

4
A kutsu teinekord raskuste paigaldajaks kaasa - üks teeb siis jalatrenni, teine full body - tõsted maast üle õlajoone ;)
Kas maanteel rattaga sõit ei paku enam üldse pinget?
Pakub ikka. Suvel kui ilmad head. Vhma ja lagaga on kunagi liigagi palju sôidetud. Seda enam ei soovi.

5
09.10 2018... olin hommikul esimene saalis. Tahtsin monster jalapressi proovida. Vàga hea nurgaga. Vàga jooksuga. Jama on vaid see, et kes krt ronib sinna ylesse, et raskusi laduda?  Peaks trepi ka siis ehitama kylge vôi lifti? Raskuste kohad vôiks olla nende kummipulkade asemel. No mille jaoks on monsterpressil kummipulgad? Üldse see kummide teema on... Ok surujad kasutavad seda, môistetav, loogiline, aga  kôik need naiste x harjutused nendega - moevàrk. Tehke kykke vàljaasteid ja tôstke rauda kui ilusat kanni ja reit tahate. Kummid jààgu reisikohvrisse ja taastusravi kabinettidesse. :)

Muidu saal ilus puhas. Miniatuurne. Nagu kodusaal vôiks olla. Maja esimesel korrusel ntx.
Vôrdlesin ennast iidoliga ka muidugi. Selge et jààn alla, aga on kuhu pyyelda. Kui poleks siis vaevalt ma kunagi rauda oleks tôstma hakanudki. Sôidaksin vaid rattaga ja vaataksin, et sellelt maha ei kukuks. ✌🏾

6
Ma arvan ka et se rutiinidele mitte vastu pidamine on suurim põhjus..enne muidugi oli igasuguseid alternatiivseid vaba aja veetmise "pakkumisi" sada korda vähem ( ei ma ei liialda) .
Nüüd joostakse igapoolel haaramas "võimalustest" kinni ja palju on ka seda et peab näitama ennast paremana kui tegelikus?
Siis polegi aega teha ühtegi asja korralikult?
Se ka tõesti kulunud vabandus "Ma oleksin kohe sama suur ja sama kuiv kui kasutaksin keemiad" = poleks sa ikka midagi muud kui vett täis pelmeen...kust vesi pihiseb ära peale "kuuri" ja alles jääb finnid/akne.

Ehk siis teistpidi: Iga asja saab saavutada kui on tahtejõudu

Tätsvrait.

7
Kes siis on uus vàgedejuhataja seal vôi on vanad nyyd vôimelised toimetama taas nagu vaja?

8
Kunstabilelu, igasugused takistused ja selline lihasmass ning propotsioonid...kui me vaatame tänapäeva lisandite valikud ja neid mitte lubatuid lisandeid nii iga saalis peaks olema Annuseid 10 tk...aga pole,  millest se on tingitud? Ja ei hakka solvuma..se on neutraalne küsimus ;)
Eks fyysilisi eeldusi peab natuke olema, et tippu jôuda. Peamiseim on tervise potensiaa kuid pôhjus selles, et sisu lihtsalt pole. Ei suudeta panustada selleks nii palju, et Annuseks saada. Unistatakse kuid rutiini taluda ei suudeta. Otsitakse imerohtu kuid seda pole olemas. Tôô tôô ja veelkord tôô. Ka siis kui raha napib, kas siis kui igapàevane elu vb kôige paremini ei suju, mitte ei otsita pôhjuseid enda suutmatusele làbi kivi minna.
Teine arvamus, ekslik on see, et suured kogused keemiat teeb sind Arnoldiks vôi Annuseks. Ei tee kui mees rààgib rohkem kui teha suudab. Vôtke Arnold. No milliste eeldustega ta silma paistis noorena? Kôhna. Tolle aja ja ka praeguse kohta liiga pikk kulturismi jaoks.  Kitsas ôlaraam kuid mees pani tollal kôik yhele kaartile. Saan parimaks maksku mis maksab.
Kôik ei saa ega peagi olema kulturismi maailmameistrid. See on absl normaalne.

9
KUi môni viitsib otsida ja leiab vôib siia lingi panna. Vaataks isegi veel seda. ☺️

10

Ilus vaadata tänapäeva rasedate  kõrvale .

Vaba kavadest rääkides siis ajaoost leiab selise video ! No longer available
Sai ise seda nähtud ja   tuleb  öelda Aitähh Kalmus Ja Kiivikas , peale seda    hakkasin jõusaalis käima .  Või noh esimesed pool aastat sai lõuga tõmmatud   ja 16kg  pommi rebitud .

Minu esinemine on seal nagu on kuid Ott on eestis vaieldamatult vôimekaim selles osas. Ta on enda kava ikka tàiuseni pm lihvinud. Mina pole viitsinud selkega vaeva nàha eriti. 96 aastast lôpuni panin sama tantsu laval. Parim esitlus oligi esimene kord selle mussi jàrgi. 96 karikal. See klipp on kuskil youtubis yleval ka. Mihkel Vaino selle sinna laadis ga ei oska seda leida enam kahjuks. Muidugi jààb seegi tugevslt alla oti esitlusele kuid powerit ja shôd andis tolkorral lavalolek edasi toredalt.

11
Tuntud nimi on potensiaalne klikimagnet ja Schwartzi annab pookida alati lisaks kus lihaseid on. Pigem on siiski tegelikult see pôhjuseks.
Poseerimine on jah naljakas. Jààb mulje et mees ei tea mida laval teha. Tollal oleks juba vôinud teada. Ok 60 datel aastatel aga 87 - muide annus ise kirjutas peale viimast MM tiitlit, et môtles alles vôistluspàeva hommikul hotellis vabakava peale. Pani suvalise mussi pleierisse ja vaatas vannitoa peegli ees mis tekib. Selle ka laval ette kandis. Ega siis vabakava eriti hinnatud ka. Rohkem rahva jaoks see esitati. Aega jooksul on antud vabakavake erinevaid variante. 2000 alguses hinnati seda liigagi kôrgelt kus tàiesti lambikehaga jyri tôusis finaalis kindlalt kuuendalt kohalt medalile. Peale seda juhtumit vàhendati selle tàhtsust taas.

12
66 aastaselt saavad isegi ifbb prod naturaalideks. Minu siira austuse juures Annuse puhul tôid teatud read jutus muidugi muige suule kuid see selleks. Tore nn esiisa ikkagi eesti kulturismile.

https://sport.ohtuleht.ee/849852/meie-oma-schwarzenegger-eesti-aegade-parima-kulturisti-metsik-elu-kaklus-kgbga-valeabielu-ning-mr-universumi-tiitel

15
Sellest sain ammu aru, et olid vaid seni sõber kuni kasulik sulle oli ;) Oska ikka lugeda ka, sõbrakene ei = sõber ;)

Saan aru, et tahad ikka viimast sõna öelda aga ära oma plõksimistega liiale mine :)
Ja mis siis saab kui ma làheksin liiale sinu meelest? Sa pole mulle sôber kunagi saanud olla. Inimene keda nii pôgusalt tead ei saa olla sôber. Ma ei saa aru miks sa minusuguse vastiku inimesega kelle kohta mitte keegi ei saa midagi head öelda siin enda aega ja nàrve kulutad yldse? Aga enne loe palun enda tekste siin. Ylbe yleolev hoiak ja sônavara. Kyll sinuga plôksitakse ja teised on ôhku tàis. Tômmaku oksad koomale jne jne. Kyll sina oled ikka tore ja armas. Nagu roosa kaisikaru lausa. Iga inimese unistus ja parim kaaslane.
Sellega ma lôpetan siin. Isegi siis kui siia veel mistahes provokatiivset yritad lisada. Kôva àrpleja. . Ole ole.

Pages: [1] 2 3 ... 390
Kaubamaja
youtube
anything