wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Marek /BONSUNA/ Kalmus

Pages: [1] 2 3 ... 391
1
Martinile toetuse eest aitàh, aga see revali mees peaks aja maha vôtma korraks muidu kypseb yle. 😎
Olge tugevad. Vanatoi pyyab ka ikka olla. Never give up! ☺️

2
Mida mul on teha sinusuguse turaka austusega? Super treener? Kust selline tiitel? Sinult? Ma olen alati ôelnud et ma ei ole mingi spetsialist. Teen nagu oskan. Samuti teeksin ka jutuks olnud saalis asju nii nagu alati. Tôô puudust pole mul kunagi olnud. Ehk siis vàga valesti ei tee? Ja àrgem unustagem, et olen siiski 12 aastat saali pidanud. Selle ise nullist ylesse ehitanud. Mitte ostnud  masinaid ja palganud ehitajad. Jah, nii rott olin kuid mul oli meeletu tahe ja sellest said kasu vàga paljud vàikelinna inimesed tollal.
Esimene asi on hingega seda teha. Kes kasu taga ajab leidku muu valdkond.
Sa môistad ise kui hale vend sa oled? X nime all kôvat mees màngida. ☺️ Targutada. Sàravaid fraase loopida. 😁 Hale. Vàga ale, aga ole pealegi. Ju saad sellest rahulolu mida elu sulle ei  paku. Aga vàike soovitus! Môtle sellele, miks ei paku, millest sul puudus on elus, et pead anonyymsena mingis foorumis ennast lôbustama. ✌🏾😊

3
Kl môtle loogiliselt. Sama hàsti vôib mistahes saal minna pôhja kui seda valesti pidada.
Ma ei tahaks pahasti ôelda sulle, aga sellel teemal oled sa vôhik. Mine myy tomateid turul. Sry.

4
"paneme".. kasu ju sinul selliseljuhul ainult sees, pikas perspektiivis ei tasu see ära, timo jaoks.
Kuidas ainult minul??? Klient maksab saali eest ju samamoodi nagu mistahes teises hc gym is. Môte miks naistele spessal saal vôiks olla on teine. Olen kindel, et see toimiks kuid eks Timppa vaatab ise kuhu investeerida. Vôi kuivôrd see jôusaalindus yldse tema jaoks investeering on. Pigem hobi ja heategevus.

5
Paneme yhe Tallinna saali kàima ainult bikiininaiste jaoks? Sinult saal sisustusega, minult naised. 🤪

6

Tegelikult ma muidugi ei usu, et pôhjus nii karm on ja tôesti tuul kysija sônad mikrist mööda puhus. Eks mul on ka lihtsalt nii karm ja tugev hààl, et tuul minu omast jagu ei saanud ja salvestas need kôik arusaadavalt.  😊

! No longer available

7
Tunnen et pean lisama lause - ei pea sind silmas Joker. Ja veel, et teeb see Sander mis ta teeb kui vormi detsembriks àra teeb on kôik vôimalik.

8
Nu huvi kohta nii ja naa. Tegelikult on huvilisi palju ja ikka päris palju võistlejaid on Eestiski. Aga sellega nõus, et kultuuri kui sellist pole ja lisaks kui üleöö muskel ei kasva, siis lihtsam on Maincrafti mängida vms :)
Pigem võib-olla mõte selles, et kui sa ise alaga ei tegele ja ei adu elementaarsetki anatoomiat ja füsioloogiat ning ei reaalsustaju puudub ning ajud täis mingit jahu aetud, siis kuidas seda asja saab edukalt juhtida? Usu palju tahes, aga täiesti mõttetud on kategooriad kulturismis +80kg ja kui sea jahu siiralt ajada, et saab ka 100kg-na vormis olla, siis sorry see näitab ikka üüratut võhiklikust.

Eile alles tuul sosistas kuidas enamus bikiinidki, kes laval käinud nüüd Eestis kevadel, kes kust ja kellelt mis aineid sebinud. Siit võite ise edasi mõelda :)

Sama nagu rahamees teeb jõusaali, ostab räha kokku ja ei saa aru, miks saal pole eriti professionaalne või miks tegijamad vaid ohkavad. Ilmselt võib paralleele tuua mis iganes valdkonnas. Lambimees kellel raha hakkab juhtima ehitusfirmat, aga puudub elementaarne haridus ehituse, materjalide  jne kohta.
Muide seda tuulesosina juttu isegi môelnud kui vaadata mône viimase aasta bikis vôistelnuid. Tegi tegi ei midagi. Nyyd toimus aga màrgatav areng mis tôi medali(d). Ei tea. Vb tôesti nagu kunagi siin minu aadressil targutati, et teadus treeningmetoodikates on nii palju arenenud, et kes viimast malli v malle jàrgivad saavad ka tsempioniteks. Mina ajavat oldshool asja ja ei oska seega enam midagi. :)Kysimuse tekitab minus ainult see, et miks to teadusemees ise siis ei arene?  Treenib ju visalt kuid vaat, et kehvemaks jàànud kui paar aastat tagasi oli. :) Ju siis modernsed meetodid enda peal ei toimi lihtsalt. :)

9
https://sport.ohtuleht.ee/871272/kommentaarid

Paari lolli ei kujunda yldist pilti. Sarnaseid on igas teemas. Neile ei meeldi enamasti miski. Alati midagi valesti ja halvasti.

10
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: "vormikas"
« on: March 01, 2018, 16:14:36 »
Ma enne võistlusi tarbisin (nädal enne jätsin ära, et vesi korralikumalt liiguks).
Kuna dieedi ajal alakaloraaziga lihas ja jõud ikka kipub kaduma, aga kuna kreatiin annab powerit, siis ma arvan, et hea oleks kasutada ... aga .. möönan, et võin ka eksida :) Lihtsalt mina tegin nii ... kui eesmärk ka lihast hoida.
Kui rààkida naturaalsest bodamisest siis nàdal varem ei soovita kread vàlja vôtta. Kukud tàiesti tyhjaks. Kaks pàeva on ok kui muidugi oled pekid enne àra pôletanud. Kui ei ole siis las jààda see kogus sisse lôpuni muidu pole pupmpi ja pole ka vormi.
Kemmi puhul ok. Nàdal môistlik. Môlema variandi puhul kirjutasin enda kordvates kogemustest.

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: February 28, 2018, 12:15:13 »
Pole endast ammu mingit nn vormikat teinud. Pildi peal täna kaal 112kg + tiba kopikaid. Hommikune kaal muidugi natsa vähem peale ärkamist, aga nuh ... eks teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab. Pilt siis pumpimata (peab mainima) sest pumpides ma tegelt 3x suurem ning kuivem  8)
Võistluskaal oli sügisel 97-99kg vahel kuna need olid erinevad ja erineval ajaetapil.
Kõige paksem pole, seega krt teab .. vo lisama süsikaid tiba, et kaal tõuseks veel ja ehk ka muskel saaks paremini areneda. Palju ei julge tõsta, muidu õeluskotid hakkavad kohe peekoniks kutsuma :D ... samas ei taha väga langetada ka ... muidu hakatakse jälle rääbakaks kutsuma :D
TRAIN HARD!
Soovid ka päris-kulturismiga tegeleda? Tseki siia - no bullshit: https://www.facebook.com/your.fitness.body


Pidev mure teiste arvamuse pàrast kas mitte ei pidurda progressi?  Teed ju seda kôike enda pàrast ja endale. ☺️

Vb peaksid ka heinatoidule yle minema? Tundub jube popp olevat. 😉

https://www.riseofthevegan.com/blog/the-biggest-film-of-2018-the-game-changers-documentary

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 350kg hack-kükk
« on: February 23, 2018, 22:21:19 »

13
Uus monster jalapress ja seljatraktorid kohal..jes!
Proovisin uut pressi. Nyyd kus ôiged terasest rullikud on kylge kruvitud siis on see linna parim ja karmim jalapress. Liigub vàga hàsti. Seega kui tahate kykke tegemata endale korralikud pakud alla  treenida tulge Tartu mnt HC GYM i.

14
Suurem vàiksem vôrdne. Selge on aga see, et Ott on kulturist iga nurga pealt. Teistel on  selleni pikk maa kôigil veel.☺️  Iga eesti korvpallur on ka otist suurem. Tôenàoliselt vb isegi raskem. Ja siis? Imestama paneb, et uudis tehakse mitte millestki. Kas otil teamil on hirm, et poiss unustatakse àra kui iga nàdal temast kuskil midagi ei kirjutata.

15
Meil on plaanis viia ära 1 mitte hästi tõõtav jooksurada + se stepper ja panna asemele proff jooksurada ja parem stepper.
Vaatan ja hoian meeles ettepaneku ja kui saame kuskilt normaalse hinnaga nii võiks asendada spinningratta sellega?

Timppa
See nukker kàkk mis saalis on vôiks kuskile àra kinkida. Selle  asemel vôiks seal ollagi selline tugitoolratas. ☺️
Need mis n adminni juures ok ol rattad.

Pages: [1] 2 3 ... 391
Kaubamaja
youtube
anything