wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Madman

Pages: [1] 2 3 ... 314
1
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi: selline värk
« on: June 25, 2019, 21:06:01 »
Palju õnne!  ;)
Kuigi ei tea kas see ikka on õnn sest 99% juhtudel minnakse pärast abiellumist ühiselt paksuks  8)

2
Neerudes ei ole probleem üldse?

4
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi: tattoodest
« on: February 06, 2016, 11:36:21 »
Päris filmikaamerat polnud plaanis, millega Hollywuudi filme tehakse. Peaks olema ka suht käepärane kaasas tassida :)
No mis me rikastest räägime ... kui raha jalaga segada hakka sponsoriks parem - kannan vastutasuks pluusi: "Madman is the best" ja lähen Kalmusega trenni :D

Muidu natuke vaadanud, siis isegi automaatsel reziimil toimib suht hästi ja valib programme, mis ekraanil jooksevad.
Manuaalsena muidugi eriti seff kus saab ava suurusi valida, fokuseerida manuaalselt, säriaegu ja kiirusi eraldi valida. Kui fotograafiast asjad selged, siis peaks hakkama saama küll.
Pluss muidugi sellel mudelil saab kohe valida nö "filmi" filtreid kohe, mis pole pelgalt contrastid, WB-d jne. Menüü ka tundub suht loogiline :) Eks näis kuidas heli püüab, aga õnneks sellel ka eraldi võimalus lisada erinevaid mikreid jne, We Will See ...

Ma mõtlesin sellist https://www.photopoint.ee/kaamerad/378973-sony-fdr-axp33 aga pole muudesse omadustesse väga süüvinud. Sinu oma on kallim siis muud asjad vb paremad.

5
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi: tattoodest
« on: February 05, 2016, 18:51:19 »
Ma mõtlesin et võtad ikka 4k ja Sony aga eks see vist ei ole ka kõige kehvem aparaat.  8)
Tahaks näha küll mis kvaliteeti see saalis teha suudab.

7
otsa ka ei lõpe need kirjad veel  :D

Head päeva

Minu nimi on Miss Melanie Tagro From ma olen 22 gaasilises vana, ma loodan, et see mail leiab teid hästi ja terve ja ma loodan, et suudame loonud suhte, sest me kohtume esimest korda. Olen läbinud tühja kõhuga ja palved paludes Jumalal juhatas mind usaldust väärt inimene, kes aitab mind selle tehingu ja see huvitab mind teiega pärast minu palveid jaoks abi, et aidata mind kanda see summa 6,6 miljonit dollarit kuus miljonit Kuus sada tuhat dollarit hilja isa pangas siin Cote d'Ivoire, enne kui ta mõrvati.

Mulle meeldib ausus, usaldus, armastus, tõde, hooliv, ja osas, mul on kõik see omadusi ja ma usun, et teil on kõik see omadusi ka, et on põhjus, miks ma otsustasin teiega seda tehingut.
palun ma nagu sa minuga nii kiiresti kui võimalik, et saaksime tean ise paremini.
Tänu ja lootes kuulda varsti.
Miss Melanie Tagro

8
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: Leho / Lexusl / Soosilla Blogi
« on: February 02, 2016, 13:28:35 »
Mul on nagu meelde jäänud et Holger jõi liirite kaupa vett. See on üks asi mida ma vähemalt pean end sundima tegema ja mingi aja pärast jälle nagu muuseas ununeb ära. 2L paljast vett päevas peaks vist ok olema.

9
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: Tuuli Blogi - tütrega trennis :)
« on: January 21, 2016, 22:42:34 »
Täna mitte aga eile küll  8)

10
No kuna see on kalmuse foorum kui domeeninime vaadata siis on õigem kui mina siit lahkun. Loodetavasti kukuvad nyyd igasugu pinged kolinal keldrisse. Marineerige edasi  8)

11
ma ei viitsi mitte seda plära isegi lugeda, Stenile ja Jokerile respect!
Ja teema algusest tulenevalt siis minu poolt:
M.O.T.T.  8)

12
Kas ja kelle kava ja kui kaua sa oled kasutanud ja järginud madman, et sellist ila ajad ?
Kui sa ise oled saamatu ja ei suuda järgida ja loobud, siis kõik kes sinust paremas vormis on, on automaatselt keemikud ? Kindlasti panevad midagi ? Pole võimalik ju, sest sa oled sitemas vormis ? Vaata peeglisse parem ja küsi endalt, miks nii nõrk oled, et ei suuda kinni pidada ja pole tahtejõudu, et pidada vastu ja oodata tulemused ära ja pingutada edasi.
Kui sa tahad nii väga, et kõik oleksid ausad, siis kas oled esmalt olnud aus iseendaga ? Oled andnud endast maksimaalse, et järgida nende kavasid, keda siin laimad ? Või proovisid ja ei pidanud vastu ja käsi kukkus saia järele vägisi ja pärast sitt keeb ja tahad teisi ka selle sitaga loopida, kellel jätkub tahtejõudu, et midagi saavutada ?
Teiseks ole aus ka siinsete kasutajatega siis ja räägi endast vähe rohkem ja kuidas ja kui palju sa midagi järginud oled.
Teisi mädaks tembeldama oled kõva junn küll, aga ise mädaned seestpoolt välja.
Nõrk, saamatu, jõuetu, valetaja.
Või tahad äkki väita, et mu ema, kes paari kuuga saavutas enda soovitud kaalu ja kaotas 7 kilo ja on väga tänulik selle eest ja nüüd hoiab seda kaalu ja oskab juba paremini ennast tunda ja enda vajadustega arvestada on ka keemik ? Istub cleni otsas 65 aastaselt selveris töötades ?

Naeruväärne naljanumber oled, aga ehk mõne rumalama inimese petad ära oma mölaga.
Võta kokku ennast kunagi, suudad ka ehk midagi saavutada, peale rumala inina.

Su teksti on muidugi naljakas lugeda alati aga kalmus võiks oma koera lühema keti otsa panna  :D

13
No sellest mõistest "keelatud ained" saadakse üldse valesti aru. See kui tähendab et need spordis tulemuste parandamise eesmärgil keelatud oleks ei tähenda et neid näiteks haiglas kasutada ei tohiks. Steroid ei ole tuumarelv mis on keelatud ja kellelgi ei tohi kodus olla. Mul täiesti savi kes ja kui palju end süstib v mida sööb, ausalt on täiesti savi ja ma arvan et enamusel on savi.
Aga kui ise süstla otsas istudes hakatakse promoma mingit ime toitumiskavasid siis see on valetamine ja sohitegemine. Kui oleks tegu päris ettevõttega ja päris äriga siis oleks see tarbijakaitseteema kui tarbija sihiliku eksitamise teel omale tulu teenimine.
Millegipärast ei julge keegi tunnistada kui ta midagi kasutab. Ma ei tea, vangi ei panda selle eest ju või pannakse või? Kui keegi küsib siis on mingi häma alati. Sellest hämast needsamad hämajad väsivad pikapeale ära ja siis kunagi tulevad kõike südamelt ära rääkima nagu Lance Armstrong. Aga mis selles nii hirmsat ikka on ma ei saa aru. Ma olen ise ka cleni kasutanud, siiani vedeleb paar pakki kusagil ja kogub tolmu.
Kui siin foorumis teha kasutajanimed mingi koodiga eri värvi näit. pole kunagi roide kasutanud - olen proovinud - olen kuure teinud - kasutan pidevalt - olen soovitanud klientidele.... kas oleks siin julgeid inimesi kes omale vastava värviga nime laseks panna? Seda ma ootan et kunagi saaks inimesed nii ausaks. Siis poleks vaja kellelgi enam küsida ega kellelgi ka vastata sel teemal.

14
Ah põhiline asi kuhu kõik taandub mille pärast vihastatakse on ikkagi valetamine ja sohitegemine. See on juba geenides. Või väidab keegi vastupidist?

15
Kes sots meedias võimalikult hea välja tahab näha siis siin on üks spikker järgmiseks aastaks.
FB keerab nagunii pildid suht kräpiks aga kui õige mõõduga foto sisse sööta siis ehk on lootust et mitte niiväga  8)

http://www.slrlounge.com/social-media-image-sizes-infographic-2016/

Pages: [1] 2 3 ... 314
Kaubamaja
youtube