wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - R

Pages: [1] 2 3 ... 32
1
Marko ja Raivo!

Helistage üksteisele, ning rääkige suud puhtaks või võtke ühendust pressiga, ning andke neile ka mõni kont närida! Usun, et Eesti rahvas loeks ka, mis kass teie vahelt läbi on jooksnud 8)
Minu poolt on teema lukus, ma ei hakka siin pesu pesema ega arveid klaarima.

2
Härra Gannibal endine Tervexi juhataja - siis käitugem ka oma sõnade järgi. Miks on vaja igas postituses teha maha Annika tegemisi - jahuda igal pool kus vähegi võimalik, kuidas küll see ja see ei sobi BodyFitnessi kategooriasse. Ma saan aru, et pettumus on suur, et mõned aastad tagasi kui üritasid Summelile püksi pugeda ja ta vedu ei võtnud - see käib meheliku uhkuse pihta jne.

Kui Indrek Otsuse hinded tühistati kuna ei olnud piisavalt pädev (ja ma saan tast aru kuna natukene reageerisin üle, et dop kontrollid tehti nii ebamugaval ajal ... ja me jõudsime sellepärast võistluspaika viimasel hetkel tagasi ja ei jõudnud korralikult ette valmistada rääkimata õigel ajal söömisest jne (ja igaüks nägi, et Annika vorm oli hoopis muud autasustamise ajal ... aga paraku see dop.jura TÕESTI SEGAS!!!!

PARAKU sinu hinded antud võistlusel läksid samasse kategooriasse, mis tähendab seda, et kas oeld väga ebakompetentne või on sul isiklikud huvid andmaks selliseid hindeid!!!???

Kui sa oleksid natukenegi mees, siis käituksid ka väärikalt selles mõttes, et ei lase end panna kohtunikuks kategooriates kus su enda õpilane osaleb. Aga sa lausa pressid sinna!!!! Sorry
aga mehele, kes nii käitub ja igaühele kurdab kuidas sinu õpilase suurim konkurent ei ole see ja see, mees kes hindab kohtunikuna oma õpilast ja mees, keda süüdistatuna kahtlastes tehingutes kõrvaldatakse Tervexi spordiklubist - MUL EI OLE SULLE MIDAGI VASTATA. Sa oled kõige kahepalgelisem ja tühisem inimene paraku üldse selles kulturismimaailmas. Vähemalt minu silmis.

Kunagi EKFL president andis mulle lubaduse, et edaspidi Raivo Piiber enam ei hinda Eesti MV-i ja vähemalt mitte BF katti. Ma ei tea, miks ta oma sõnadest taganenud - AGA JUBA SEE LUBADUS NÄITAB, et see arvamus pole ainult minu oma.

See, et Chrissi tagumikku kommenteerisin - mul pole Chrissi vastu MITTE MIDAGI ja ta vääris võitu - aga see oli suunatud sulle, et tunneksid mis tunne on kui selline mahategemine käib.

Nii, et lase nüüd korraks õhk välja kopsudest - vaata peeglisse ja sügavalt endale silma ja saad ise ka aru ...

Joker
Ma ei vaevu isegi sellel lamedale ja solvavale postitusele muud midagi ütlema, kui loll, kes vabandust ei leia ja see oli nüüd suunatud Sulle. Kahjuks on Sinu näol tegemist indiviidiga, kelle kohta kehtib ütelus, et olid trennis, kui mõistust jagati. Ela selle teadmisega, sest enam madalamale on isegi Sinu puhul raske langeda.

3
Lugupeetud Marko Tooming (aka Joker) ning kõik teised bonsunakad.

Käesolev postitus on minu ametlik pöördumine nii selle lehe eestvedajate kui ka kõikide huviliste poole. Ühtlasi on see ka minu viimane postitus sellel lehel, sest viimaste sündmuste valguses ei pea ma vajalikuks enam siin lehel eksisteerida. Miks? Kohe selgitan!

Lugedes Marko poste käesolevas teemas, tuleb mul tunnistada, et mul on häbi selliste nn treenerite pärast. Kaotada tuleb osata, kaotustest tuleb õppida, kuid konkurentide solvamine ei ole kindlasti mitte selle parimaks näiteks. Olles nii treener kui ka kohtunik, tean ma, millest räägin. Väita, et nii oma kategoorias kui ka absoluutarvestuses Eesti meistriks tulnud Christina Alev on vormitu, ei ole kooskõlas hea tava ja eetikaga. Tegemist on madalalaubalisuse musternäitega, milliseid teisi ega ka seda konkreetset arvamust ei saa ega ei tohigi tolereerida. Üks asi on võistluste, võistlejate ja võistlustulemuste analüüs, sootuks teine on vastaste/konkurentide avalik mustamine, solvamine ja mahategemine. Küsimus ei puuduta vaid Christinat, vaid ka Jaanikat ja teisi sportlasi. Olen nõus, et kõik võistlejad nii bf-s kui ka muudes kategooriates ei olnud ehk oma parimas vormis, kuid nende solvamiseks ja nende mudaga loopimiseks puudub igasugune alus. Eelpool on paar tähelepanelikku foorumlast juhtinud tähelepanu sellele, mida eelkõige hinnatakse bf-s, ei hakka neid kriteeriumeid siinkohal üle kordama, kellel huvi, see leiab. Ja tendents kogu maailmas on naiselikkuse säilitamise poole ja seda selleks, et välistada bf-i muutumine kulturismiks. Nende jaoks, kes ei mahu mõiste "esteetika ja sportlikkuse ning naiselikkuse harmoonia", loodi kategooria klassikaline kulturism. Mina hindan sporti ja tööd, mida selle nimel tehakse, kuid ma pole kunagi halvustanud mitte kedagi, ka konkurente mitte!

Lõpetuseks tahan ma öelda, et Marko Toomingu poolt oleks kohane avalikult vabandada, võtta tagasi oma sõnad, mida ta on öelnud kõikide võistlejate kohta ning loeme selle loo lõppenuks. Marko käitumise vastuvõetamatusest olen ma informeerinud ka Marekit ennast ning vaevalt, et Marek soovib omanimelise keskkonna muutumist peldikuseinaks.

Loodan, et see postitus püsib siin kauem kui paar minutit ja seda saavad lugeda mitmed.

Jõudu ja jaksu ning kainet meelt kõigile!

Lugupidamisega

Raivo Piiber
EOK kulturismi ja fitnessi III taseme treener
IFBB kulturismikohtunik
2008, 2009 ja 2010 Eesti parim bf treener

4
huvitav, kuidas seal valgustus jne. kas peaks äkki statiivi ka kaasa tirima
Lava on valge, pidlistatakse välguta. Kahtlane on muidugi, kas sa esimestesse ridadesse pildistama mahud, ilmselt pead jooksma edasi-tagasi lavaservadesse, kui sa just akrediteeritud fotograaf ei ole :)

5
Kunagi oli jutt, et tattoo ei sega midagi .. sorry aga ma siiralt usun, et selle mehe 3.-s koht on paljuski just tänu ta tattoole. Ma ise uskusin ja Igor (M&F omanik), et vormi, massi, proportsiooni  ja lihase tiheduse poolest - et saab esikoha. Vähemalt omas katis - no aga esimene asi mis silma ka hakkas oli see suur tatoo, mis jooksis ka seljale välja. Tattoo nähtud, siis vaatasid, et ohoo, mees ka seal ja pole üldse paha.

Seega ikka kuskilt-maal jooksevad piirid küll - kui tahtmist oma potensiaali maksimaalselt laval ära kasutada, siis mõtlemisainet vähemalt.
Ilmselt antud juhul ka grimm paistab liiga läbi, aga sellise lavavalguse puhul pole ka nagu eriti võimalust end tökatiks võõbata.
Aga mis nüüd siis teha, kui tattood on olnud juba pea 10 aastat, kuid huvi ala vastu tärkas mõned aastad tagasi? Lõpetama? Mitte võistlema, sest 3st kohast ettepoole nagunii ei tõuse? Ja küsimus on ikkagi selles, mida ka Kixs mainis - pigem ilus pilt kui miski silvariivav veidrus :)

6
Kui arvestada neid sõdu ja intriige meie kulturismimaailmas paneb imestama, et nii vähe võistlussportlasi on.
Huvitav, et mingi toidulisandi(nimi läks meelest)  :D  sponsorprogrammis on jubedad musklimäed aga laval ei näe neid. Miks? Vandenõuteeoria pooldajad ütleks, et roidid. Ise nad väidaksid, et teravust ei ole ja mida veel ja veel.
Ajuvaba, et medali saamiseks piisab enda lavalevedamisest.
Keda silmas pead? Kui Fasti, siis Leinvald, Raudsepp, Viska, Vähi ja Konsap on laval ju? Naistest Jürgenson ja Alev. Mis veel?

7
Vaatasin piltide pealt, et see Jaanika Saareleht on ideaalse raamiga.Mulle vähemalt tundus nii, et jumal on talle rohkem andnud  8) Selles katis saab vist väga huvitav võistlus olema ...

Argo
Raami ja eeldusi tal on, kuid viimati võistles poolteist aastat tagasi. Paljuski asi kinni selles, kuidas ta oma potentsiaali on suutnud või suudab realiseerida.

8
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: STEN - progressi peab olema!!
« on: September 30, 2010, 16:00:21 »
Raivo, kui Siriuses käisin siis tegingi nii! aga hinnad seal krõbedad, nüüd juba enam kui aasta spordikeskuse jõusaalis.
Aa, siis selge. Spordikeskuses pole ma käinud ...

9
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: STEN - progressi peab olema!!
« on: September 30, 2010, 15:57:06 »
Kahjuks ei ole sellist tüüpi masinat saalis :( muidu teeksin!
Siriuses on ju see hackmasin/jalapress olemas ju? Sellel saad teha! Keerad näoga masina poole ja muudkui teed :) Või siis teed jalapressi asendis pöiasirutusi, jalad selle plaadi allservas ...

10
Õnnitlused Jürile ning tõe huvides peaks märkima, et tegemist oli siiski võistlusega Norway Open, mitte Nordic, mis alles tulemas on. Aga see muidugi ei kahanda Jüri ja Martini tulemuste väärtust!  :)

11
EKFL-i eilne avaldus Põhjamaade MV kohta oli järgmine (ehk siis pileteid pole veel kellelegi ostetud ega jagatud):

Vastavalt EKFL juhatuse otsusele on Põhjamaade MV-le sõitva Eesti koondise suuruseks kuni 8 sportlast. Valik toimub Eesti MV tulemuste põhjal.
Klassikalise kulturismi MM-i koondise moodustamisel arvestatakse Põhjamaade MV tulemusi.

EKFL juhatus

12
Kuidas saada hästi kuiva vormi? Toidust ja teatud kogusest rasvast ju loobuda ka ei tohi. Mõistmatu. :-[
Näide - Christina Alevi vorm enne 2009a. MM-i.

13
Ma olen Pärnus selle aparaadiga kükkinud.
Hästi mugav on. Ise kükkisin teistpidi, ei saagi aru, miks niipidi parem on??? Äkki keegi seletab ära
Teistpidi kükkides saab ilusti seljatoele toetuda ja otse kükkida. Seda läheb keha rohkem ette, järelikult saavad koormust rohkem tuhar ja alaselg vist ::)
Aga väga tubli.
Point ongi rohkem tuhara ja reie kakspea koormamises ja korralikus venitamises. Aga ta kükib teistpidi ka :)

14
Võin siin lisada, et kuni eelmise sügiseni oli minu lamadessurumise rekord 135kg (kehakaal oli siis 113kg). Tänaseks on see tõusnud 190x1 peale, kehakaal hetkel 104. Toidulisandid - pärasttrenni sheik, vitamiinid ja ei muud. Mingi aeg tarvitasin ka enne trenni Trücki, kuid viimased 3-4 kuud pole sedagi teinud. Ja vanust 43, seega arenen veel :)

15
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: Tiivi blogi
« on: August 30, 2010, 14:56:38 »
Mhmh...a õnneks paljudel naistel see biits ja triits märgatavalt ei kasva, eriti kui tegu väikeste raskustega, siis ei pea nii väga kartma neid treenida  :D
Nii on! Õnneks :)

Pages: [1] 2 3 ... 32
Kaubamaja
youtube