wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Nlv

Pages: [1] 2
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 23, 2018, 02:01:35 »
Mul on kaks kassi ning kogemusest võin siinkohal öelda, et alates eilsest ei ela kass teie juures vaid teie elate kassi juures. Vähemalt tema mõtleb nii. Kassid on bossid.

2
Palju vägevaid reisielamusi!

3
Rahu härrased, krt pea iga teema kisub riiuks kätte juba :) naudime sooja suve, trenni samuti, vaatame mida huvitavat elu toob! Head suve jätku kõigile ;) peace

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere proteiinipuding
« on: July 11, 2018, 18:49:12 »
Okkkeeeeeey. Ses suhtes, et... päris räige eksitamine ju kui küljel näitab, et ühes topsis on 6g sv, aga tegelikult on 18g.. 2 topsi siis juba 36g süskareid, mis on ikka päris oluline vahe kui arvad ise, et saad 12g.
Ma mõtlesin jah kusjuures, et kahtlane see 6g terve topsi kohta...
Aga no mis seal ikka. Maitsesid ikkagi kuratlikult hästi :)

Kuna 100g kohta on sellel tootel 12 g süsivesikuid siis seetõttu ta ongi maitsvam kui ülejäänud proteiini kohupiimad ja sarnased tooted jne. Nendel enamasti 100g kohta 4g süsivesikuid, kohe maitsest tunda ka.

Põhja all on kirjas, et tootes 100g kohta 4,4g suhkruid, see teebki 150g kohta umb 6,6g suhkruid, täpselt nagu küljel kirjas. Süsivesikuid kohta pole küljel mingit infot eraldi välja toodud.

5
Väga viisakas ning tore inimene. Austus mehe ees.

6
Miks peaks häbi olema? Peaks oma blogis valetama numbrid suuremaks? Milleks? Inimene kirjutab nii nagu asjad on. Respect, jätka :)

7
Rahu härrad, ei olnud eesmärk poleemikat tekitada. Lihtsalt avaldasin arvamust, kuna jälk vahtida puravikest kollaseid varbaküüsi. Kunagi õnnestus dussiruumist hankida endale ka korralik puravik selliste pärast. Vbl seepärast ka häirib. Korjavad kõik menüü paljaste jalgadega kokku saalist ja siis viivad selle ilusasti dussiruumi kokku. Peale seda käin dussiruumis plätudega, igaks juhuks  :D

Käin minagi ikkagi trenni tegemas Kopli Hc Gymis, mitte teisi vahtimas, aga on asju mis jäävad vahest silma. Meil kõigil on! Loodetavasti oli, on ja jääb kodusaaliks ka edaspidi.

Nii, et respect ja teeme trenni edasi  8)

8
Just, seal on mõni kindel kunde, kel on hügieeni probleemid (hais). Veel häirib paar härrat kes toimetavad saalis palja jalu. See pole ka ok. Ning vahest satub saali ka üks hull kes mulle oma isetehtud "võlujooki" pakub, nuusutanud olen viisakusest, jubeda lõhnaga. Ise samal ajal mulle oma biitsepsit näidates ☺👍

9


Suht rahulikus tempos, plaan oli 20 ära suruda aga 1 jäi puudu krt, polnud sel korral nii värske tunne.

11
Kiidan Sikupilli HC rahvast. Juba teist korda unustan ma oma randme sidemed cardio masina peale ning järgmisel päeval on nad endiselt samas kohas mind ootamas. Respect

12
Timo, häid uudiseid? Kuidas läinud, mis veel vajab tegemist, millal prognoositav "avapidu"?  :D

14
Nii siis,

Remondipakkustega ühel pool ja esimised "nokitsemised" algavad täna/homme ja järgmisest nädalast saame hoo sisse. Kuna saal juba kinni nii nüüd teeme siis vajalikud asjad korralikult et saaks järgmised 3-5 aastat rahulikult edasi tegutseda.

Mis tehakse:
1. Naiste dushiruumi uuendus ja facelift riietusruumisse.
2. Meeste duschiruumi ja wc täielik uuendamine.
3. Ventilatsiooni/õhuvahetuse parandamine.
4. Silma enne häirinud kosmeetilised "vead" saalides = parandamine.
5. Suurem kardioala ja park
6. Vastuvõtuala uuendamine
=======
Kui aega jääb ja saame eelmised ära müüdud:
7. Uued riidekapid
8. Väiksemate mõõtudega jalapress praeguse liiga suure asemele ( et oleks ruumi kettaid vahetada jne)
9. Õlapressi trena ümbervahetamine.


Kas veel oleks midagi vaja teha?

Nimekirja on pikk aga peale alustamist peaks kõik valmis saama max 2 nädalaga.. jehova tunnistajad teeks sellise pisitõõ 2 päevaga ;)Head uudised!

Jalapressi vahetus on ka suurepärane mõte, just nendel samadel põhjustel mida Timo just kirjutas. Kõige muuga olen rahul.

15
käisin eile kohal ja leidsin ainult värava külge teibitud venekeelse teksti mida ei näinud pimedas lugeda. väga pro värk. muuseas sinna lähedusse on tekkinud "sõle spordikeskus" kus on samuti jõusaal, aga seal ei saa kaardiga maksta (üldse ei saa) ja 10x pilet on 55 euri mingi väikse urkka eest. aa ja 2 tundi pakuvad treeningaega. :D

Ehk Timo kommenteerib mis toimub? Läksin esmaspäeval trenni kui avastasin, et uksed kinni. Mingit infot eelnevalt kusagil polnud, pole siiani.

Pages: [1] 2
Kaubamaja
youtube
anything