wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - fullspeed

Pages: [1]
1
Eesmärk on lihase kasvatamine ehk massi lisamine. Miks ei soovitaks tarbida? On kogemusi?

2
Kas keegi on seda lisandit kasutanud, on see toimiv toode nagu lisainfos kiidetakse? ja Kui palju seda 90kg mees tarbima peaks päevas?
On kellelgi kogemusi?

3
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Ecdisten
« on: October 10, 2015, 09:33:42 »
Marek kunagi kirjutas et 1g 10kg kohta, et siis mõjub. Tarbima peab vähemalt aasta.
Proovinud ise pole, kuid on ka plaanis. Kui 1g 10kg kohta seda süüa siis läheb see mega kalliks maksma, sest tabletid on ju mingi 500g ja neid peaks sööma 100kg mees 20 tükki. Pakis vb max 60 neid ongi. Siis saad 2-3 päeva karbist ju ja karp maksab mingi 30 euri.

4
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / rasvapõletaja
« on: August 12, 2015, 21:13:41 »
Küsimus selline, et kas on mõtet tarbida lisaks mingit rasvapõletajat kui toitumine korras? Kui palju ta lisa annab?või on mõttetu raha raiskamine ja on parem täpselt kava jälgida ja kõvasti trenni teha?

5
Ebn i oma ja 100qg ikka mitte 100qu :)

6
Ostsin endale 100qu d vitamiini. Mis on see soovituslik kogus millest ka kasu on. 1 tabletist piisab või on vähe? Olen 28 a ja 90kg :)

7
Jutt on selline, et hakkasin tarbima Bcaad, glutamiini ja Alat. Olen nüüd umbes nädala neid tarbinud ja selja peale on tekkinud palju igasuguseid punaseid punne, nagu organismile ei meeldiks midagi. On kellelgi nende toodetega olnud selliseid kogemusi? või oskab keegi öelda, milline neist võiks seda tekitada ja kas peaks selle oma toidumenüüst eemaldama või võib edasi tarbida?

8
Joker---Huvitav mismoodi sa trenni teed, et nii kuiv oled :). Ma ka pingutan kõvasti aga pole kunagi isegi kõhulihast välja saanud  :(. Teed dieedi ajal siis jõutrennile lisaks nii palju aeroobset??? või mis ime asju sa teed :D? Räägi oma saladused välja, äkki saan ka siis teada mida valesti teen :)

9
Selline küsimus, et kui tarbida kummastki neist valkudest, kas siis lisaks võiks tarbida veel BCAAd ja Glutamiini ka? või on nad seal juba sees olemas?
http://pood.bonsuna.com/hydroiso-maasika-1-8-kg-proteiinipulber.html

http://pood.bonsuna.com/beef-protein-750g.html

Joker sa soovitasid, et nendest proteiinidest võiks 1 valida :). Enda oma hakkab otsa saama ja nüüd valin siis mida uut osta.
Hetkel tarbin proteiini ja kreatiini aga mõtlesin ka lisada lisaks BCAA ja Glutamiini. Aga ei tea kas neid peab lisaks juurde ostma või nad seal sees olemas? :)

10
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Toidulisand
« on: June 05, 2015, 18:58:33 »
Millist toidulisandit soovitate peale kreatiini ja valgu oma menüüsse lisada, mis annavad jõudu ja lisavad massi?? Toitumine on korras ja jõusaali trenn on kõva :). Müügil olevate lisandite nimekiri on pikk ja kõike suvalt ju proovima ei hakka. Ehk oskate midagi head soovitada?
Olen lugenud midagi ECDY STERONE kohta ja seda on ka Bonsunas müügil? oskab sellest keegi midagi rääkida?
Tänud juba ette ära :).

11
Suurimad tänud sulle, sain oma küsimustele vastused ja tean nüüd kuidas edasi tegutseda :).
Mõtlesin jah, et küsin ühe küsimuse siin, et ei hakka Marekut tüütama aga lihtsalt üks asi viis teiseni ja nii need küsimused tulidki :)

Väga võimas pilt sul siin jah, et mees teab ikka mis mees räägib :)
Peab nüüd homset ootama, et saaks juba pumpama minna :).
Jõudu sulle jõusaalis ja suured tänud sulle vastamast :)

12
Et kui nüüd su jutust õigesti aru sain, siis pole mõtet proteiini sheiki sisse peale trenni süsikaid lisada? ;) et siis on lihas ilusam ja kuivem ;)?

Et pigem siis süsivesikud ennem trenni koos valguga? siis rohkem powerit trenni teha ja raskuseid tõsta :)?

13
Jutustan sis natuke pikemalt sulle endast, siis saad asjast selgemaks :). Umbes 1.5 aastat tagasi ei tegelenud ma trenniga ja olin 100kg ja üks lodev sült, ikka korralik ujumisrõngas oli ümber ja lihast polnud midagi,  pikkus on mul 186cm. Siis otsustasin ennast käsile võtta ja lasin Marekul kavad teha ja hakkasin korralikult trenni tegema. Asi toimis korralikult ja kaal kukkus ilusti umbes 84kg peale ja pilt läks ilusamaks. Ujumisrõngas kadus kõhu pealt ja muskel kasvas. Mul selline halb organism ainult, et kõik tahab rasvaks minna. Tegin kõvasti trenni ja jälgisin kavasid korralikult aga kõhulihaseid välja ei saanudki kunagi.Muutsin natuke toitumiskava, arutades Marekuga aga ikka midagi. Treenisin umbes 7 kuud sama kaaluga 85kg ja tulemused olid samad, ei raskused muutunud enam lõpus ega mõõtes lihased,  natuke keha pilt muutus aind ilusamaks aga kõhu peal oli ikka natuke rasva. Kuna naine mul tegeleb ka jõusaaliga ja ta sööb ükskõike mida tahab ja ikka kõhulihased väljas siis ma nüüd loobusin. Tunne on, et lihtsalt teen ja teen kõvasti trenni, 4-5 korda nädalas aga midagi ei muutu ja mõõdud ka ei muutu, et seisan nagu paigal. Siis nädal tagasi otsustasin, et hakkan juurde võtma ja olen parem suur ja turske, sest tean, et juurde tuleb mul ilusti :). Seda on mul lihtsam teha kui sixpacki välja saada :). Muidugi ei taha ma kõike süüa ja lihtsalt suur turske olla rasva arvelt vaid ikka lihaste arvelt. Seda ma ka tean, et juurde pole võimalik võtta ilma rasva lisamata, natuke rasva tuleb nagunii. Hetke kaal on mul 86.6kg ja kui peeglisse vaadata siis pilt on suht hea ikka võrreldes sellega kui 100kg kaalusin :). Muskilt natuke ikka juba on :D.
Kuna Marek soovitas suurendada valkude osakaalu suht palju, siis ma ei jaksa seda kogust kõike sisse süüa mida peaks ja otsustasin võtta kasutusele proteiini, aga siis oligi, et neid nii palju erinevaid ja erinevad hinnad. Et ei teadnud mida valida, selge on see et tahaks ikka parimat :).  Nüüd olen vähe sinult infot saanud ja tean juba rohkem :). Kas peale trenni proteiini sheiki sisse on kohustus lisada süsivesikuid ka või võib ka ainult valgu koksi taastamiseks juua?
Selline jutt siis :)

14
Suurimad tänud, nüüd tean enamvähem mida valkude valikul vaadata.
Kui juba küsimiseks läks siis küsin veel mõned küsimused siin. Millist proteiini aga ise kasutad, kui saladus pole ja millist soovitaksid osta Bonsuna poest, et milline on parim, võib olla ka kõige kallim :)?
Toitumine on korras, Mareku tehtud. Eesmärgiks on nüüd kaalust juurde võtta ja musklid suureks :).

15
Proteiine on nii palju erinevaid firmasid ja erinevaid hindasid aga kas neil on ka vahe. Mõtlen just seda et ühe proteiini saab 60 euri eest 4kg aga teise firma oma 85 euri ja aind 2kg, et kas neil on sama vahe nagu autodel, et väikse raha eest saad Kia ja ega tast eriti asja pole või ostad kalli raha eest bmw ja kõik muu ikka kohe palju parem. Küsingi, et kas on mõtet panustada kallimatele proteiinidele, kui tahan ka tulemusi või on asi lihtsalt üle pingutatud ja käib odav ka?


Pages: [1]
Kaubamaja
youtube