wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Lauri

Pages: [1] 2 3 ... 12
1
Kas praegu on lahti ? Vaatan webcamist, et mingid vöödega onud kõnnivad ringi seal, aga äkki need treenerid vms ? Tahaks trennis ära küll käia ja sinna kõige lühem tee

Edit: ma tegelikult helistan sinna, kindlasti kiirem variant.

2
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: 200
« on: February 15, 2018, 21:39:07 »
hendriku tõmmet on jube vaadata, sest ta ei saa juba algpositsoonis oma selga sirgeks ja paindub kõveraks lülisambast (kõige sitem variant), aga ma tõmbasin 2 aastat sarnase tehnikaga ja ei jäänud sandiks, ja kui keegi oleks mulle tulnud midagi ütlema, siis ma tõenäoliselt oleks nad pikalt saatnud. nii et - it is what it is. siiski soovitaks teha endale selgeks termin "abdominal bracing" ja vaadata mõni mike tuchscherer-i video teemal "lats in the deadlift".

A.L-i tõmmet ei kritiseeri. tubli töö. for real 8)

Ma ei ole kunagi selga sirgeks saanud, peeglist vaadates, samas endal tõmmata mugav ja muud ära ei ole tõmmanud kui romblihast aga see varasemast vigastusest, saab rinda tehes ka vahest ära tõmmatud. Ma ise süüdistan liig paksu kere selles, et sirgeks ei saa, äkki optiline illusioon.

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: Heiki Blogi ( Suveks Saledaks )
« on: January 10, 2018, 20:47:52 »
Nende galettide GI ka üliõrge, pmst võiks juba midagi magusat selle asemel võtta.

5
Peab ka proovima, minu arust lukustades saavad triitsepsid ja õlg rohkem vatti, mistõttu väsivad kiiremini. Lõpuni mitte minnes on suurem lihas pinge all ja ei väsi nii kiiresti äraja on minu arust ergonoomsem kui soov on rohkem korduseid teha.Lisaks time under tension mõjutab ka, mida kaugemale liigutama peab, seda kauem on kang kätel. Eks peab ise proovima, mis rohkem väsitab ja millega rohkem reppe saab, aga samas see teema siin on pigem ainult lõbu pärast ja suhteliselt tobe oleks mingeid reegleid taga hakata ajama, kui muud reeglit ei olnud, kui et jalad ja tagumik maas peavad olema.

7
Siia peab video panema või kuhugile mujale ?

8

https://www.facebook.com/hookgripdotcom/videos/1518261971561955/?

kükimehed, auu

Muidu täitsa tehtav ju, aga kui see kangi peal rullimine algusesse teha, siis kang tuleks alla tules ka kaasa :)

9
Minul paneb see reverse hyper just selja valutama, muude asjadega OK.

10
Sa raisk kus on palju valku päevas.

12
Imelik et tulemused paremad ei olnud jällegi, mismõte on dopingut panna, kui tulemused on keskpärased, sellest ma ei saa aru.

13
Kas 46 on halb vanus minna, kui on elu täiega elatud ? Mees tahtis olla suur koll ja teha asju, mida varem polnud tehtud. Sai ju hakkama küll, elas elu piiri peal ja ei plaaninudki lapsi saada või vanaks elada. Otseselt fänn ei olnud, aga ei leia, et keegi neist, kes noorelt surevad stero tõttu poleks teadlikud, et nad elu kiiremini põletavad kui ette nähtud. Olgu siis selleks Michael Clark Duncan, Rich Piana või Andreas Münzer. Nad jäävad meelde, olgugi et neid pikalt ei ole.

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: May 24, 2017, 23:23:49 »
Niimoodi 15seid ladudes saab ego korraliku pai :)

15
PIHITOOL / Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« on: May 09, 2017, 18:42:05 »
Ma arvan, et me võime hetkel ainult oletada,kas on või ei ole. Kõige parem oleks inimkatse, ehk keegi peab (näiteks trenn102 ise äkki ) ostma Jokeri kava ja seda täitma. Muidu on mõlemal väitel brosciencei maik juures.

PS! Võin teaduse nimel võtta vastu ka antud kava annetusena (a la sponsorilt) ja teha katse, a la 3 kuud.  ;)

Pages: [1] 2 3 ... 12
Kaubamaja
youtube