wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Lauri

Pages: [1] 2 3 ... 13
1
Mulle endale meeldib see tavaline munavalge, mis mingi 2 euri liiter maksab. Tea kas sellel mingit vahet ka Oti nimelisega on, või mitte? Hinnavahe on küll kahekordne, aga munavalgepuder oliividega on küll ülihea, maitseaineid isegi pole vaja.

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: December 01, 2018, 21:46:28 »
Aga loomulikult Eesti kohta ei oska öelda, ei ole õnneks näinud treeneriteenuse pakkumisi (võibolla ei käi piisavalt sotsiaalmeedias), võibolla selles mõttes siis ei olnud tõsiseltvõetav tõesti...

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: December 01, 2018, 21:42:45 »
Ainuke asi mis siis tõsiselt võetav ei ole on Lauri toodud võrdlus ja küsimus Revole, Andres Sõber on ju ise endine N liidu kõva mängija ja kõva kogemusega mees, küllap ka siis hea treener, tema õpilased on ju häid tulemusi teinud või mis? Lauri küsitud küsimusega võiks umbes sama võrdluse tuua, et kuna Hr Indrek Otsus enam nii heas vormis pole nagu ta oli oma nn kuldajal, siis ta nagu ei ole enam hea treener? Mõlemal nimetatud mehel on ju kõva kogemus! Siinkohal kaldus jututeema siiski juba selle juurde, et nn terve pisike Eesti on juba täis neid pelmeentreenerid, kel pole praktilist kogemust, ja kiirelt mõnelt koolituselt läbi jooksnud, mõni pole isegi seda teinud... Ja selle eest võtavad raha...
Ma küll ei taha siin teise blogi risustada,aga siin foorumis niigi vaikseks jäänud, arvan et ei ole hullu. Ma arvan, et see on väga tõsiseltvõetav võrdlus, sest kui öelda, et saalis on mingi paks naine, kellel selja peal treener, siis ta võibolla oli ka kunagi profisportlane või on pühendunud treeneritööle ja seetõttu ei ole aega endaga tegeleda ( sest treenerina jääb minu teada üsna vähe aega, et ise trenni teha) . Eriti hea on see Otsuse näide, sest kui keegi noor näiteks küsib, et kes on hea treener ja öeldakse, et näe Indrek Otsus, legend, siis sama loogika järgi vaatab ta peale ja ütleb, et see on ju mingi vana päss, mis tema ka teab. Ehk siis, väga vabalt võib ülihea treener olla ka ise ülekaalus, sest keskendub ainult enda õpetatavatele. Näiteks üks koht, kust väga paljud oma teadmisi ammutavad on ... by science, Greg Nuckolsi poolt ja ta näeb küll välja väga DYEL, või siis Ed Coan, ka väga autoriteet paljude jaoks, aga näeb üsna ülekaaluline välja jnejne.

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: December 01, 2018, 00:02:51 »
Väga õige ! Treener peab olema eelkõige eeskuju treenitavale, ülekaaluline tädi/onu ei ole mitte kuidagi tõsiseltvõetav.

Andres sõber näiteks , eks ? Mitte kuidagi tõsiseltvõetav.

5
BLOGID / БЛOГИ / Re: Liina blogi: Tagasi rajal
« on: October 12, 2018, 00:01:09 »
ma pakun 68, bulking  :-X

6
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Toit ja trenn.
« on: October 05, 2018, 21:40:03 »
Mõtetu minu arust selle taha enda progressi, või siis selle puudust, püüda seletada. Kui kaloraaz on plussis ja toit piisavalt mitmekesine, et oleks kaetud mikrod ja makrod, ning trenn piisavalt stimuleeriv, siis tahes tahtmata tulevad ka lihased. Ja kui ei tule, siis võib viga mujal olla, et toitained ei imendu või mingu muu geneetiline haigus (need viimased ikkagi suhteliselt haruldased, pigem jääb kas toitumise taha või liiga kergete trennide). Teoretiseerimise mõttes muidugi võib arutleda, aga mina selle põhjal midagi muutma ei hakkaks , või kindlalt midagi jälgima.

7
Loodame, et jõuab vähemalt 300 küki enne sõda ära teha  8) 8)

8
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Tere proteiinipuding
« on: July 10, 2018, 10:24:13 »
Minu arust nagu päris puding, mingit vahet ei ole, ja hea on, et süsikaid ka sees, saabki õhtul pärast maiustamist paremini magama jääda.

9
Üleüldine pilt on kuidagi paremaks läinud, samas vöökoht on natuke natuke laiemaks läinud, aga minu arust peaks tehtav olema kui pingutad !

10
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Hate Different!
« on: April 01, 2018, 13:42:01 »
Ma siin natuke risustaks blogi ja küsiks kerge temaatikavälise küsimuse, ei taha uut teemat teha. Kuna ma näen, et härrale meeldib samuti kükki teha, nagu ka minule, siis tekib eluline probleem, et reied on suuremad kui puusad. Mul läksid just viimane paar teksasid läbi, mida pmst 1 aasta sai kasutatud ja läksin otsima uusi. Kõik spordipoed käisin läbi, LEVised jnejne, aga teksad mis jalga mahuksid, ei ole olemas. Isegi need venivad joggersid on sellised, et reitest nagu viinerid. Ma kujutan ette, et see on üsna aktuaalne probleem, seega on ideid äkki ? Või ongi tulevik ainult dressipükste päralt, kui kükkimine naudingut pakub ?

11
KÕIK TREENINGUST - küsi nõu tegijatelt / Re: 5x5
« on: March 31, 2018, 16:48:05 »
Ma ei saa hästi aru, mis mõte on ajada taga kindlat süsteemi kui trennide enda järjepidavus on muutumises, siis pigem tehagi 531 süsteemi nii kuidas aeg võimaldab, või teha mingit üldist kava pidevalt natuke raskust lisades. Lisaks 531 süsteemi tehes BBB on üsna mõtetu, kui ajad just jõudu taga, kui ise kunagi tegin siis panin rõhku abiharjutustel nende asjade peale, mis nõrgad tundusid olema, või mis piisavalt vatti ei saanud. Kui sa teed kükki ja pärast teed veel sama kükki otsa, siis jõu mõistes oleks parem teha mingit abiharjutust nagu eeskükk või safety squat bariga, mis ise tunned et nõrgem koht on, et siis peamise jõuharjutuse nõrgad kohad likvideerida.

12
Kas praegu on lahti ? Vaatan webcamist, et mingid vöödega onud kõnnivad ringi seal, aga äkki need treenerid vms ? Tahaks trennis ära küll käia ja sinna kõige lühem tee

Edit: ma tegelikult helistan sinna, kindlasti kiirem variant.

13
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: 200
« on: February 15, 2018, 21:39:07 »
hendriku tõmmet on jube vaadata, sest ta ei saa juba algpositsoonis oma selga sirgeks ja paindub kõveraks lülisambast (kõige sitem variant), aga ma tõmbasin 2 aastat sarnase tehnikaga ja ei jäänud sandiks, ja kui keegi oleks mulle tulnud midagi ütlema, siis ma tõenäoliselt oleks nad pikalt saatnud. nii et - it is what it is. siiski soovitaks teha endale selgeks termin "abdominal bracing" ja vaadata mõni mike tuchscherer-i video teemal "lats in the deadlift".

A.L-i tõmmet ei kritiseeri. tubli töö. for real 8)

Ma ei ole kunagi selga sirgeks saanud, peeglist vaadates, samas endal tõmmata mugav ja muud ära ei ole tõmmanud kui romblihast aga see varasemast vigastusest, saab rinda tehes ka vahest ära tõmmatud. Ma ise süüdistan liig paksu kere selles, et sirgeks ei saa, äkki optiline illusioon.

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: Heiki Blogi ( Suveks Saledaks )
« on: January 10, 2018, 20:47:52 »
Nende galettide GI ka üliõrge, pmst võiks juba midagi magusat selle asemel võtta.

Pages: [1] 2 3 ... 13
Kaubamaja
youtube