wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - kristo1979

Pages: [1] 2 3 ... 59
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: Mr.Olympia Sanderi blogi- Road to IFBB pro
« on: September 01, 2018, 18:31:52 »
See alumine pilt on eriti julm lihamägi ikka :) Tubli !

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: August 22, 2018, 21:13:24 »
Ma olen ikka väga hea fotograaf :D

3
Ma hingan alati negatiivses faasis kopsud max täis ja terve surumise ajal hingan sünkroonis surmisega välja ja karjun ka vahel kui tahan :D

Aga raskused räägivad enda eest...

4
Olgu keegi nagu on, igaüks on omamoodi.

Olgu kellegi kavad nagu on, igaüks pakub omamoodi.

Peamine on alati mis ?  Kes ja millise pühendumusega neid kavasid järgib või üldse teistesse ja ellu suhtub.

Muus polegi küsimust.

Toimivad nii Mareki kavad väga hästi, kui ka minu kavad väga hästi kui ka usun, et suurema osa teistest pakkujatest kavad väga hästi.

Ise alustasin ka just Marekilt kavad tellides ja just tema kavadega sain ju nii head tulemused, et see süstis mulle sellist inspiratsiooni ja tahtmist selle kõigega ka ise tegelema hakata.

Küsisin temalt miljon küsimust ja mujalt ja lugesin ja õppisin lisaks ja nüüd juba paar aastat teengi seda ise kõike.

Aga kokkuvõttes just suured tänud Marekile, olgugi, et tema jaoks oli see rutiinne töö ja igapäevane tegemine, muutis see minu elu kategooriliselt ja selle eest ma olen talle alati tänulik !

Meie teed läksid küll laiali aga kui näeme siis teretame ja räägime paar sõna juttu.

Jällegi mida keegi kelleski näha suudab, oleneb sellest rumalast kibestumuse astmest ja pimedast vihast. Kas see takistab näha millegi ilu või ei.

Kes on ise saamatu, leiab ja näeb vaid vigu. Kes mõistab, et kõik on alati iseendas kinni ja algab endast siis oskab ka vajalikult enda elu suunata, seda elada ja ka teistel lasta elada ja näha ilu kõiges ümbritsevas.

Ja me ka siin Marekiga ja varem ka teistega vaielnud, sappi pritsinud ja muul moel rumalalt käitunud, mis on väga mõttetu kokkuvõttes :)

Minupoolsed vabandused kõigile, kellele olen varem kunagi siin sitasti öelnud, ei arva ma teist kellestki tegelikult halvasti, mingi rumal ja lapsik käitumine on vahel meis kõigis ja oluline ongi vast seda mõista ja alles seda mõistes saan ka seda muuta :)

Pole sellel vähimatki mõtet ja tehku igaüks nagu teeb, kõigiga ja kõigega ei peagi omavahel nõustuma ja mingit õiget või valet polegi kunagi. Kõik on alati suhteline ja oluline see, mis kellelegi toimib.

Ainult rumal inimene näeb ja otsib vigu mujalt kui iseendast.

Revole selline retooriline küsimus...kumba on lihtsam muuta ? Maailma või iseennast ?

Teistele ka olge mõnusad ja vähem vaenu.5
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: July 17, 2018, 18:37:05 »
Revo rasva lööb toitumine alla, mingeid imeaineid ei ole olemas, on vaid väärastunud netilegendid umbes nii, et pane winnit see teeb kuivaks, metaan teeb vesist massi ja paksuks jne...

 ;D ;D ;D See on jah sama arukas jutt nagu kõrgemad kordused teevad reljeefi ja madalamad kordused massi vms :D


6
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 14, 2018, 12:23:25 »
Kunagi mõtlesin ka, et on mingi maagiline toitumine olemas mis wow toob suured lihased jne :D Samuti nagu mõtlesin, et ohh see või teine toidulisand kasvatab suure lihase :D

Reaalsus on aga see ,et pole olemas mingit kindlat ja wow efekti tekitavat toitumist...

Pole mingit tuumafüüsikat ega müstikat....

Söö protti 2-3g per kg

Rasvu söö kogu kaloraazist 20-35%

Ülejäänud täida süsivesikutega.

Enamjaolt siis täisväärtuslikust toitainetest, erinevaid rasvhappeid, enamjaolt komplekssüsivesikud, juurikaid puuvilju jne, valk lihast ja piimatoodetest ja kogu lugu.

Tee proovi ja õpi oma keha tundma veits, vaata kas sobib pigem rohkem rasvu või süsivesikuid ja nii leia endale sobiv.

See pointless küsimine paraku, pane oma toitumine või mitu seeriat või kordust sa teed jne...

Trenniga sama asi, pole mingit kindlat, et tee 6-8 kordust ja see masin või harjutus on parem kui teine ja tee nii siis saad naa jne...

Bullshit kõik ja reaalsus on see, et mis ühele sobib hästi, ei pruugi teisele üldse sobida...

Samuti on mõistlik ja optimaalne treenida erinevates kordusvahemikes jne jne jne...

Kui kuskil uuringutes mingi harjutuse kohta näiteks avaldatakse, et see tõmbab paremini ja rohkem lihaskiude töösse siis ühele see harjutus võib väga hästi sobida ja teisele üldse mitte...

Samuti esmalt vaja õppida üleüldse sooritustehnikad selgeks ja korralikult ja vajalikul määral pingutama, samuti valida just endale sobivad harjutused välja, millega on max hea edasiminek raskustes, et sooritustehnika ei kannataks ja oleks hea lihastunnetus ja areng tunda.

Samuti väga olulisel määral määrab arengu ikkagi geenid ja kehatüüp jne. Kui sul ikka on sitad geenid ja eeldused siis võid kasvõi lolliks rassida ennast ja ei saa seda lihast, mis teine saab võibolla üsna lihtsa vaevaga.

Muidugi enamustele meeldib enda ego upitada ja ei mul olid ka ikka sitad geenid tegelikult ja mul on see ikka suure töö ja vaeva tulemused siis see on samuti valdavas osas mõttetu soust...

Mõnda asja ei tee ühegi väe ega jõuga.

See ei tähenda muidugi, et ei peaks pingutama max ja lootusetu oleks, igaüks peaks andma endast parima kui midagi teha, et saada parim võimalik variant iseendale :)

Kõige suurem peab olema aga just nimelt soov ja tahtmine ja pühendumus ja järjepidevus selle ala puhul ja lihaskasvu puhul, vähemalt minu arust.

Endal näiteks seda pühendumust pole. Teen küll ja vahel rohkem ja vahel vähem aga nii kaugele ei jõua ja tulemused ongi harju keskmine at best :)

Aga eks see sellest kõik ju alati algabki, kellel on tugev tahe ja pühendumus, leiab enamjaolt ka võimalused enda unistused teoks teha.

Ülejäänud rassivad niisama lampi ja nii igal alal elus.

Kui tahta kaugele jõuda siis peab olema see kinnisidee ja miski ei saa seda mõjutada.

Igal muul juhul tehakse vaid poolikult ja tulevad ka poolikud tulemused :)

Ei olnudki nüüd otseselt kellelegi vastus vaid niisama mõttelend kerge :D

Anyway Martin on väga tubli ja tulemused räägivad enda eest !

Näeb trennis :)
7
BLOGID / БЛOГИ / Re: Minu blogi
« on: July 13, 2018, 09:06:44 »
??? ??? ??? ainult kükke ? :D damn, tõesti head geenid, edu võistlustel :D

Sa ahhueitaks kui ta jalgu näeksid :D ma pole selliseid jalgu varem näinud, päriselt.

8
Enamus Eestlasi pole rikkad aga väga paljudel perse all mersud ja audid. Soomes palgad kõrgemad aga sõidavad odavamate autodega. Siin on see fenomen, et "try to look rich" . :)

Sa oled ikka väga valesti asjast aru saanud ;)

Soomlased sõidavad õmblusmasinate peal seetõttu, et vero on nii kõrge. Muud põhjust polegi.

Rumalaid inimesi tuleb igas värvuses ja igast rahvusest.

Kui soomes poleks autovero ehk automaks nii kõrge siis sõidaksid seal samamoodi kõik nagu siin, vahet pole.

9
Rumalad inimesed ja nende rumal kadedus, ei muud ;) Keep going !

10
Teed teedeks, mõelge parem milliste pannidega enamus sõidavad. Kui piirkiirust tõsta siis hakkavad kõik need oma võrridest maxi välja pingutama ja seal ei pruugigi asi tees olla, lihtsalt autol lendab midagi ribadeks või plahvatab mõni :D :D

11
Võimas  8)

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: June 18, 2018, 23:42:47 »
Need pool ja pool jne võid heaga ära jätta ;) Kui teed 7 täispikkuses ja sinna otsa 7 ühtepidi pool ja teistpidi pool siis lõpus ehk on kuhugi mingi mõju aga esimesed 14 on kindlasti üsna madala raskusega ega arene sellega midagi. Lisaks on see pool ja pool üsna mingi x juuksekarva lõhkumine juba... Võibolla kui mingil mega tasemel olla ja tahta mingit x detaili arendada siis ehk on mingit mõju...

Tee samad harjutused proovi nii, et teed 3x6-8 ja suure raskusega, muidug nii suurega, et ikka biitsaga teeks, mitte ei kõigutaks niisama raskust :)

Järjekorra teeks ise

Kang (kangi asemel võtaks ise siia just selle kaldpingil hantlitega ja ikka nii, et käed jooksevad põrandaga risti, mitte kehaga kaldes, et ikka korraliku venituse saaks) siis scott (pigem just laiema haardega, et lühikesele peale anda rohkem vatti) ja viimasena võid teha seda neutraalse haardega välisküljele või pealthaardega, mõjub ka käsivarrele.

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: June 18, 2018, 21:31:05 »
Kui valutab siis kindlasti lasta puhata jah, läbi valu pole pointi treenida...

Ses suhtes, et mitte ainult neid kahte teha aga need võiks sees olla, ehk üks harjutus biitsa pikale peale ja üks triitsa pikale peale. Biitsale siis saab jah kaldpingil (ehk kui käsi jääb selja taha) selle venituse ja triitsale siis kui käsi on üles tõstetud asendis. Üldiselt ise väga üle kahe harjutuse ei näe mõtet per lihas käel. Kui kolmas lisada siis hammercurl mis on rohkem välisküljele ehk brachioradialisele ja triitsale kolmas harjutus plokil peopesad ülespoole nt.

See 6-8 kordust pole muidugi ainult mu enda tähelepanek vaid ka uuringud kinnitavad seda, et nii triitsas kui biitsas on ülekaalus kiired lihaskiud, mis alluvad rohkem suurele raskusele ja keskmistele kordustele... käsivarres seevastu peaks olema vastupidi ehk aeglased lihaskiud ja rohkem korduseid kergema raskusega.

Täna just lugesin huvitavat artiklit bayesian bodybuildingult, kus olid siis välja toodud mis lihasgrupil mis lihaskiud on ja millistes kordusvahemikes jne soovituslik treenida. Ajaviiteks teen proovi edaspidi...

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: June 18, 2018, 21:11:12 »
Ma olen oma käed saanud 46-47 sendini vaid suuri raskuseid kasutades, kordused vahemikus 6-8.

Millalgi proovisin mõni nädal teha 10+ kordust ja kuna ei kasvanud ei raskused ega ka käsi siis sain aru, et see on umbes :D

Soovituslik oleks teha biitsale üks harjutus kus pikk pea saaks parema venituse > kaldpingil ca 45-60 kraadi ja hantlitega ja triitsale samamoodi üks harjutus, kus saaks pikk pea venituse parema ehk kätt üleval hoides. Kas siis pea kohalt või kukla tagant surumine hantli või köiega plokil või prantsuse surumine lamades, kus käed üleval asendis annab samamoodi parema venituse.

Ise teen biitsale scott pingil masinaga 3x6-8 ja ühe seeria lõppu 10-15, triitsale teen prantsuse surumist tavalisel rinnapingil sirge kangiga ja samad seeriad ja kordused. Sedasi teen mõlemat 2x nädalas. Rohkem ei näe pointi väga käppa treenida, eeldades, et need 4 seeriat mõlemale on max pingutuse ja õige raskuse ja tehnikaga tehtud...

Pole eriti viitsinud viimasel ajal pingutada ja mingit sihti ka otseselt pole aga peale korralikku trenni kisub käsi ikka 47 poole. Kaal 88 ja pikkus 177

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: June 17, 2018, 23:19:46 »
Tänapäeval enamus kasutavad midagi ja peab ikka väga sinisilmne naiivitar olema, kes arvab, et kasvatab suured lihased proteiinipulbri ja kreatiini peal vms :)

See nagu ka enamus muid asju elus on ikka igaühe enda otsustada ja teha ja see kas või mida keegi teine usub või heaks kiidab peaks ikka siiralt ükskõik olema :)

Ühiskond on ääretult napakas paraku ja aina hullemaks läheb.

Edu tegemistes ja kindlasti lase aegajalt synlabis näiteks teha veranalüüse ja hoia teatud asjadel silm peal

1. Hematokrit ehk punaste vereliblede arv tõuseb kui kasutada ja veri läheb paksemaks järjest, millega võivad kaasneda tõsised terviseprobleemid (kõrge vererõhk, insult, infarkt jne) Lahendus - anna verd korra kvartalis näiteks.

2. Östradiool - seda tahad ka kindlasti hoida normaalsel tasemel ;) arimidex jne abiks.

3. Kolesterooli võiks ka jälgida.

4. PSA ehk eesnäärme mingi marker, ehk eesnääre võib suureneda ja seda sa kindlasti ei taha :)

Elementaarseid vereanalüüse soovitaks muidugi igal ühel aegajalt teha...

Ja noh toitumine hoia korras ja trenn tugev, mis muud ikka soovitada :)

Edu ja vilet !
Pages: [1] 2 3 ... 59
Kaubamaja
youtube
anything