wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - A.L

Pages: [1] 2 3 ... 27
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Kati jõutõmme 100kg. Video
« on: January 16, 2018, 22:16:12 »
see ei ole enam selle harjutuse juures oluline - ise leian isegi, et üleliigne osa.

Kohe näha, et Sa pole seda harjutust ise väga teinud. Kui teha seda tagumisele ahelale, on see osa KÕIGE magusam. Ühesõnaga 1/3 kehast ( tagumine ots ) ei saa koormust.

Aga jah, hirmuga vaatasin, et ega järsku 180 peal ei ole :o

A.

2
Aju käskis mõnda uut Ostroviti kalorivaba kastet proovida. Vaatasin, et Joker siin kiitis kõvasti. Iseenesest mulle sõna Blueberry meeldib aga kui ma vaatasin videost, kuidas ta seda toidu peale valas, siis nägi see välja nagu auto sinine klaasipesuvedelik. Peale maitsmist oli VAIKUS 10 sekundit - selge, A Sa ei osta seda! Urr, ma saan insuldi, kui see peaks samamoodi ka maitsma. Kui ma rikkaks saan, siis Walden Farmsi ma kaeban kohtusse, kuna see jättis mulle ajju kustumatu jälje. See on nagu tatoveeritud sinna ja kätte seda ei saa sealt mitte mingi nipiga. Nende pähklivõi maitset ma suudaks kirjeldada ka 50 aasta pärast, sest midagi nii jubedat ei ole iial minu suhu sattunud. Ja see ei lähe mul ka meelest, et Timo kirjutas selle kohta "best taste ever" :)

Mingeid asju lihtsalt aju vastu ei võta. Ükskord ma ostsin ühe trennieelse buusteri ( B poes ka oli seda müüa aga nime ma ei nimeta ) ja see lõhnas sõna otseses mõttes k..e järele. No ei suutnud ma mingi nipiga seda omale sisse valada - veelvähem kellelegi tasuta ära anda. Kui keegi oleks küsinud, et miks ei meeldinud? Siis oleksin pidanud vastama, et mulle lihtsalt kse maitse ei meeldi? Ja wc ta alla läks. R.I.P ...

Trenni tegin ka aga kang oli heavy as fuck. Ma arvan, et keegi on selle pulga vahepeal raskemaks teinud.Ma ei ole suutnud veel otsutada, et kas peaksin soolase ennem ära sööma ja siis magusa otsa või vastupidi? Kõik seisab selle otsuse taga. Kui Joker seda kala omale suhu pistis, siis mul hakkas lihtsalt ila jooksma aga õnneks aitas naabrimees mind hädast välja ja tõi mulle ühe teene eest selle kingituseks. Jumal õnnistagu teda.

A.

3
Võrreldes noorema mehega ju korralikud sooritused - "tehnika" kohapealt.

Nõus :) Ja eks Hendrik ka nüüd näeb oma tõmbe tehnikat ja saab aru, et midagi tuleb muuta. Kõik tuleb ajaga ja hullu pole siin midagi. Pealegi on ta lahe tüüp, kes on ka trenni teinud, mitte seal ainult käinud :)

A.

4
Ei hakka tehnika kallal kobisema, ise teate mis teete  :), aga parandage mind palun, kui ma eksin. Kas seal samas mitte spetsiaalselt raske kangi opereerimiseks m6eldud p6rand pole, et tavalist p6randat mitte l6hkuda??

Tehnika kallal on võimalik kobiseda küll aga selleks pead minuga koos trenni tulema ja ette näitama. Paneme kõik liikuvasse pilti ja siia üles. Vastasel juhul on see kõik üks suur müra :)

PS: See vineer õõtsub ja on libe.

A.

5
Aga mis mõte on adidase tõstesaabastel kui neid ei kasutata...

A mis kasu on Tallinna linna ühistranspordist, kui Sa käid jala? :) Tõstesaabas pole pealegi jõutõmbeks mõeldud, kuna kand on ca 2cm kõrgem.

A.

7
Teate ju küll seda kala nimega Pangasius, keda toidetakse nagu siga farmis? Selline lõbus kala, kellele meeldib sitas supelda ja peale seda püüab tädi Vietnamist ta kinni, roogib kakast puhtaks, külmutab, itsitab pihku ja saadab Ida-Euroopasse müüki. Sattusin ka üks kord selle konksu otsa. Oleksin tahtnud lihtsalt põranda prao vahele voolata, kui töökaaslane küsis, et kes siin kala järele haiseb? Õudukas. Not recommended.

Nii, seltsimehed seljahaiged, paluks nüüd arvuti kinni panna, kanged rohud sisse võtta ja tuttu kobida. Teie jaoks ei ole siin midagi huvitavat.

Sai siis ühe siinse foorumlasega jõutõmmet tehtud. Ma ei oleks uskunud, et Hendrik nii tugev on. Mina tegin seekord tüdrukute tõmmet ja tema ikka nii nagu üks õige mees seda tegema peab. Kui ta juba 2x170 oli teinud ja tahtis ka 180 proovida, siis ütlesin, et no mis sa hakkad tegema, pole mõtet, pärast teeb selg ai-ai. Aga ei - endamisi mõtlesin, et mis ma Sulle Hendrik küll teinud olen, et Sa minuga nii käitud? Ma olen siiski vanem meesterahvas, insult-infarkt pole nalja asi ja ma tahan ikka öösel õndsat und nautida. Aga võta näpust, sama tugev, kui mina :(

Mis siis veel põnevat-põnevat? Tumeriin sundis mind proteiini ostma. Ütles, et lihas hakkab vohama. Ahjaa, solvas veel mind - ütles, et kõigi peale tema smaili ei rasika. Aga muidu on see MP valk päris hea maitsega - aju andis rohelise tule.

! No longer available


A.

8
Juba füüsikaseduste järgi mulle kitsas tõmme ei sobi, kuna ülakeha on lühike ja alakeha pikk - kangi pole võimalik tsentris hoida. Ainuke võimalus ongi laialt tõmmata. Noh, kui ma suudaks 170-ga teha nagu 150-ga ( videos ), siis ma oleks rahul. Aga ei suuda. 7-8 aastat tagasi ma hakkasingi laialt tõmbama aga mingil hetkel ma tundsin, et kitsalt tõmmates on pingutus suurem. Ma võiks 150 ka teha aga minu jaoks oleks see sama suur pingutus nagu mõni naine 60 teeb. Tundub lihtsalt aja raiskamisena. Sama hästi võiks seda üldse mitte teha.

Paar aastat tagasi käisin ühel kontserdil ja seisin pea 3h püsti ja vot siis oli selg pizdets - jõutõmbega pole iial sellist tunnet suutnud tekitada. Seega peab see ütlus paika, et maast pliiatsi võtmine võib haiglas lõppeda :)

Urtz, mul on kerelihased väga tugevad - just need pisikesed, mida ühegi peegli ees välja ei poseeri :)

Eks ma proovin uuesti laialt tõmmata ja vaatame mis saab.

A.

9
Täna tegin üle pika aja jälle ussitõmmet. Nõrganärvilistel paluks topelt annus validooli võtta. Muideks, see viimane avastati 19. sajandi lõpul ja seega on sellel medikamendil pikk ajalugu. Pole mingi nõme steroid vaid väga mõnna-mõnna rohi. Aga kellel pole, siis laske naisel suhkruvett teha. Kui naist ka pole, siis on küll jama :)

No ma ei tea, vb peaks sumot harjutama hakkama? Netist lugesin, et see tüdrukutele. Õige mees tõmmab ikka nii, et selg vibus. Ei, krt nii madalale ma küll ei lange. See oleks sama hea, kui ma hakkaksin People Fitnessis käima.

Tõmbega on nii, et jõud pole mitte ära kadunud vaid pigem juurde tulnud - kuigi, ma pole seda mitu kuud nüüd teinud. Kaal oli hommikul 74,5kg.

Tänane trenn oli umbes-täpselt järgnev:

1) Ussitõmme 5x120, 5x150, 4x170 ja 1x180.
2) Traktor kahe käega 2xMAX @ 32,5kg
3) Ploki tõmbed kitsalt 2xMAX @ 80kg
4) Ploki tõmbed rinnale 2xMAX @ 60kg
5) Seistes surumine õlale 5xMAX @ 45kg
6) Lendamine 2xMAX @ 15kg
7) Tagaosa hantlitega 2xMAX @ 12,5kg
8) Säär 6x10 @ 100kgA.

10
Kõik oleks tore MP, kui sa ei unustaks VÄGA OLULISI asju siin, nimelt on aaaellil kõva kükikoefitsent, tal on adidase tõste (jäin stoppama, jalanõud ? tossud ? ) ahjaa tõstekingad ja ärme unusta, et ta sööb ben & jerryst, mis nii mõnegi vanakooli kulturisti jaoks on kryptonite ilmselt  ;D

Almost forgot.... ta teeb suure raskusega mingeid koogutusi ka veel  8)

Pole nagu ühtegi sõna sinu aadressil öeldnud aga selles ma ei eksinud, et inimesed ei muutu. Igal juhul edu paremaks inimeseks saamisel :)

A.

11
Siin on selgelt öeldud, ja tulemuseski see välja toodud, et uuriti kumma makrotoitaine (süsivesik/rasv) vähendamine menüüst aitab tõhusamalt rasvunud inimestel keharasva osakaalu vähendada. Tingimuseks, et kaloraaž jääb samaks. 2 nädala jooksul. Toitumine oli kontrollitud. Uuritavad olid suhteliselt samaealised, sarnase kehakaalu ja KMI-ga.

Sellise meeletu ülekaalu juures, milleks on 40% keharasva, pole vahet, milliseid makrosid piirata - isegi 1 koogikese keelamine annab juba märgatava tulemuse. Selles uuringus lihtsalt puudub adekvaatsus minu jaoks. Okey, naisteka foorumus oleks kõik püsti tõsnud ja Sulle aplodeerinud aga selle foorumiga seoses ma ei oska kuidagi otsi kokku siduda :)

Ei midagi halba ega ärapanemist, lihtsalt minu arvamus :)

A.

12
Kas olete fred jüssiliku heitamise lõpetanud? Kõik on saanud väga olulise, reaal-elulise "oma seisukoha" öeldud?

Jep, tuli kohe parem uni kodus peale :) Aga nüüd on Sul võimalus ennast õigustada ja rääkida, miks on see uuring ühiskonnale nii tähtis? :)

A.

13
Hõõrdumisest pole siin juttugi - lihtsalt inimestel on erinevad arvamused. Kui ma jõudsin tabeli juurde, kus on kirjas, et keskmine rasvaprotsent oli pea 40%, siis oli jutt läbi. Sama hästi oleks võinud subjektidele öelda, et kallid kodanikud, jätame nüüd ühe koogikese söömata ja kahe nädala pärast oleks tulemus suht sarnane. Mida ma öleda tahan on see, et sellised uurinud on nii äärmuslikud, et reaalse maailmaga siin midagi pistmist ei ole.

Kustutama postitust ei hakka. Ma olengi loll :)

A.

14
kas dipse, lõuatõmbeid, lamades sur ka teed muidu?
Kangiga saab suuremosa korralikult nagunii juba tehtud aga küsin sportlikust huvist  8)

Neist ei tee ma kahjuks mitte ühtegi liigutust. Triitsa ma surun küll ühe ketastega ego masina peal, mis on mulle tuntava arengu andnud aga see on ka kõik. Rinda ma teen ainult sellepärast, et mehel võiks natukene tissi olla ja kuhu saab mugavalt kangi toetada :) Kui ma peaks ühe harjutuse rinnale valima, siis on see plokil ristivedu. Parim. Surumine las jääda jõutõstjatele. Vat lõuatõmbe osas mul tegelikult arvamus puudub. Isiklikult arvan, et pole vaja - nagu pole vaja tingimata kükki, et jalga arendada või surumist, et rinda arendada. Kõik on ikka kdi geneetiline - võid teha neid harjutusi, mida ühiskond õigeks peab aga tulemus on ikkagi 0 :) Ühesõnaga teeme neid harjutusi, kus kehal- ja vaimul sünenergia tekib :)

A. 

15
Selle peale ma võin mürki võtta, et täiskasvanud inimesed ei muutu - me võime mingis situatsioonis head nägu teha aga reaalsus on kahjuks teistsugune.

Mul on nii meeles, kui majahaldur oli minu vana ülemuse kohtusse kaevanud ja astus järgmisel päeval uksest sisse ja lausus kuldsed sõnad: Noh tra, oled omale samasuguse tra nüüd vastu saanud :)

A.

Pages: [1] 2 3 ... 27
Kaubamaja
youtube
anything