wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - A.L

Pages: [1] 2 3 ... 28
1
Hea sooritus tõesti. Videost tundus, et väikse varugagi - 170kg kevade lõpuks peaks küll reaalne olema.
Kui sa sama entusiasmiga treeniksid ka ülakeha, siis tahaks arvata, et saaksid päris head tulemused.

Eks kõigil on mõnes harjutuses geneetilised eeldused ja arenetaksegi peamiselt seal, mida VÄGA teha meeldib. Kükis- ja jõutõmbes ma olen tugev aga surumises väga nõrk, kuna õlg ei lase mul sellele 100% pühenduda. Nüüd ma võtsin asja uuesti ette ja vaatame, kas õnnestub selles kaalus 100 suruda.

A.

2
Super tulemus ju kükis. ;) https://strengthlevel.com/strength-standards/squat  - eks sinna eliidi kategooriasse kuuluvad juba väga andekad.(NB. seal on lahter ka vanuse tarvis.)
Aga Otteri küsimusel on jumet - Kui sa ei ole ise ennast opereerinud, siis kuidas sa saad seda teiste peal teha?
Hea treener pole see, kes enda peal hea tulemuse saab vaid see kes saab hea tulemuse paljude õpilaste peal.
Mina ei kuulaks nõu inimeselt kes on ise geneetiliselt väga andekas või kasutab abistavaid aineid ja kelle peal töötab võibolla igasugune lähenemine, ka keskmise inimese jaoks sitt lähenemine kuid kelle üldteadmised jätavad soovida.

Laias laastus ma olen sinuga nõus aga mis raskejõustikusse puutub, siis ilma "kui puudub kirurgias aastatepikkune kogemus" pole võimalik. Miks? Ala on nii kuradi tehniline, et paljalt guuugli ja juutuubiga pole võimalik endale asju selgeks teha. Noh, erandeid on alati.

Aga mis kükki puutub, siis 170 ei ole kaugel, kuna 160 peal oli pisike varu sees. Mitte nüüd kohe aga ühel ilusal päeval kindlasti. Mis aga edasi saab, ei tea.

A.

3
Hüpoteetiliselt on see täiesti võimalik, et sa sooritad keerulisi toiminguid, milleks teised peavad aastaid valmistuma, "andekusest".

Lisaks - teoreetilised teadmised ei pruugi üle kanduda tegevusse/tulemusena välja kukkuda - sa võid midagi teada peensusteni aga sind piiravad mimngid tegurid, et neid teadmisi rakendada.

Loogika ja ratsionaalne mõtlemisvõime - eesmärgiks!

Vanakes kohta kükk kärab küll! Anna aga minna!

Okey, ma esimese proovioperatsiooni sooritaksin sinu peal :D

Aga tänud :)
A.

4
Mõtlsin siin vaikselt, et hakkan neurokirurgiks. Vaatasin juutubist videod üle ja tundus, et saan hakkama. Mis siin keerulist, puur kätte, väike pzzzzzz ja auk sees. Riistad seisavad mul ka veel käes nagu autoremondi luksepal. Ei tundu üldse keeruline, kui videost vaadata. Lollid käivad 6+ aastat koolis ja alles siis saavad arst-residendi staatuse. Mina siin guugeldan ja vaatan vidosid ja olen kuuga kirurg. Lihtne. Tegin siin juba väikse eeltöö ka ära ja leidsin, et teaduslikud uuringud on tõestanud, et kadedus, füüsiline valu ja tunded jagavad ajus ühte piirkonda. Ja ja, selles suunasme me siin B liigume ...

Kükkisin ühel ilusal talvehommikul 160kg. Räägin nüüd natukene lähemalt sellest ja küsin tarkade arvamust - ise pole mind loodus kahjuks sellega õnnistanud. Jalga on nagu palju antud aga sealt ülevalt on vastutasuks kulbiga see viimne välja kraabitud.

Okey, eelneval päeval toppisin ennast kõike head ja paremat täis ja hommikuks kaalusin 75,7. Kükitasin 160. Tankisin ennast uuesti head ja paremat täis ja järgmine päev kaalule ei julgenud astuda. Tekkis hirm ja olin ühe päeva tõeliselt tubli ja järgmisel hommikul näitas kaal 74,1. Ja nüüd suure ringi küsimus on: Kas peaksin selle küki rekordi kaaluks arvestama 75,7 või 74,1?A.

5
Ei tea, minu arust viimastel aastatel on nende inimeste hulk kes oma tegemistes toetuvad teadusele ja faktidele päris palju kasvanud.

Ilmselt see "I just know" tuleneb sellest, et kui on teatud asju aastaid samamoodi tehtud, arvataksegi, et see on ainuõige, isegi kui see ei pruugi olla optimaalne. Samas omal  kogemusel on treeningutes koht olemas küll, sest ükski uuring ei tunne sinu keha paremini kui sina ise. Aga jah, oma kogemus ei pruugi teisele jälle sobida.  :-X

Mis võiks parem küll olla, kui suudad "placeboga" and ajule käsu, et teed õiget asja ja oled õigel teel? Või "teadus" on ajust siiski üle, kuigi tunneme sellest ju väga väikest protsenti? On kordi, kus 2+2=6.

A.

6
BRAND NEW NORDIC HAMSTRING CURL STUDY!

STUDY TITLE - Region-dependent hamstrings activity in Nordic hamstring exercise and stiff-leg deadlift defined with high-density EMG

SUMMARY OF FINDINGS:

-Nordics preferentially activate semitendinosis over biceps femoris

-Stiff-leg deadlift recruits semitendinosis and biceps femoris more evenly

-Nordics cause more distal biceps femoris activity. Whereas stiff-leg deadlifts have a more even proximal to distal hamstring activity profile.

**************************************

-This goes against the ‘deadlifts for proximal hamstring’ mantra.

-More accurate summary is that Nordics target medial hamstrings more and deadlifts activate medial/lateral and proximal/distal hamstrings more evenlyStudy link here:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/29143379/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


https://www.strongfirst.com/understanding-why-less-is-more-with-anti-glycolytic-training/

Ma hakkasin selle postituse peale lausa mõtlema, et minu sooritus ei ole RDL ega ka SLDL. Peaks selle versiooni patendeerima, kuna see on kõige effektiivsem. Tüüpilise RDL puhul kang maad ei puuduta ( muideks, kõige magusam koht ) ja tüüpilise SLDL puhul põlvest väga ei pendita ( just seda teen aga mina ).

A.

7
Mul on miljon kanalit telekas aga ma vaatan neist ainult ETV, ETV2, National Geographic ja Discovery. Vahel vaatan RTL pealt f1 ka ja BBC, kui mõni põnev äktion kuskil maailmas toimub. Ausalt, ma pole viimased 5 aastat vabatahlikult Kanal2 või TV3 peale keeranud. Jumal taevas võib seda tunnistada. Kas need kanalid veel tegutsevad või on juba pankrotis?

Ajendas mind kirjutama dokumentaalfilm "The Other Jerusalem", mida etv peale Välisilma näitas. Ise külastasin Iisraeli aastal 2006.
Ma ise oleks sellele filmile pannud pealkirjaks "Jerusalem - The Other Little America", sest täpselt nii see ongi. Nägin väga hästi, kuidas elasid juudid ja mis elu elasid palestiinlased Hebronis, Bethlehemis, Ramallah jne. Kuigi Arafat on sündinud Kairos, siis maetud on ta Ramallah ja seda viimast matmispaika olen ma oma silmaga näinud. Muideks, juutidele on Palestiina aladele sisenemine seadusega keelatud.

Jerusalem jäi minu ajurakku kinni sellepärast, et ma sattusin hostelis ühte tuppa ühe ameeriklasega, kelle nimi oli James. Noh, tal ei olnud kupli all  kõik korras. Igal hommikul, kui ma rõdu peal istusin, tuli ta minu juurde ja tutvustas ennast - arvatavasti ta ei mäletanud, et oli mind mitu korda juba näinud. Ja noh, iga jumala kord istus ta minu kõrvale ja hakkas aga biiblist rääkima ja mina ainult mõtlesin, et mida kuradit ma õhtuks küll süüa teen ...ja nii need hommikud aina möödusidki ...

Trenni tegin ka - vabariigi aastapäevaks kükkisin 155@75BW.


Ega siin pikka pidu ei ole - varsti kükib Hendrik ka juba 140. Ma koguaeg räägin, et elu on ebaõiglane. Viimasel ajal 2x nädalas kükki teinud - seekord ilma vitsata ja laia jalgade asetusega. Tuli 8x 100, 110, 120 ja 3x 130 ja 1x140. Sellel päeval keskendume jala biitsepsile ...Ühel päeval nädalas treenin omi nõrku külgi, sest siiralt veel usun, et deedlift 225 ( 3x bodyweight ) on võimalik. Ulme või reaalsus, näitab aeg.Olge mõnusad,
A.


8
Siiani pole mulle mitte üksi jalapress meeldinud, mida minu jalg puudutanud on - välja arvatud Arcoman, mis oli tõesti hea. Mõnes nostalgia laksuga saalis võib seda veel kohata. Järsku siis tulen mõni päev ja proovin selle monstri ära :)

A.

9
Much better. Isiklikult püüaks natukene vähem kükkida ka, oleks nagu rohkem klassikaline deadlift. Aga mõned teevad ka nii, kes teadlikult (vahelduseks), kes teadmatusest - ei ole kedagi, kes viitaks sellele.

Kuna ta teeb kitsalt ( tema soov ), siis jalad jäävad ette ( alakeha pikk ) ja tekibki selline squat-deadlift - vahel aga nii, et võtab kõigepealt jalad eest ära ( nagu tõstmises cleani tehakse ). Eks sõu sõu värk aga pole paha :)

A.

10
Ma ei tea aga tundub, et Hendrik tahab pind purux treenida. Jube elukas. Kaks päeva järjest selga teinud - #everydayisabackday. Tõmbasime nii, et seljad vibus. Arvasin, et kui Hendrik veel ühe korduse teeb, siis käib pauk ja keskel raksti pooleks. Mina siin laman voodis kanged rohud sees ja mõlgutan mõtteid, et kas homme kerge selg või raske surumine?

Ise tegin 5x 100, 120, 130, 150 ja 3x 170. Hendrik tegi natukene vähem :)

Aga olge moodsad ja ärge viha pidage :)
A.

11
OSTA MÜÜ VAHETA / Re: M: Tõstesaapad Adidas Adipower nr 45 1/3
« on: February 19, 2018, 20:06:15 »
Ma olen sellistega nii umbes täpselt 4 aastat treeninud ja võin väita, et parimad. Kerged, stabiilsed, mugav jalga panna jne.

A.

12
Kirjutada võivad siia alati kõik ja tegelikult mul on isegi hea meel, kui keegi seda vahel teeb. Aga pidage meeles, et jääda tuleb INIMESEKS. Kellele see sõna võõras on, siis hammustage kätt ja pange arvuti kinni. Aitäh :)

Täna siis saabus see kauaoodatud 5x 100, 110, 120, 130, 140. Kui ma ausalt ütlen, siis oli 1x veel sees aga olin tark ja tegin "rack it". Lihast mul väga palju ei ole aga tundub, et täna tegin seda mõttejõul. Vast kõige suurem lihas ongi mul kahe kõrva vahel.

Nüüd ei teagi, mida edasi teha. Vb peaks proovima kehakaaluga ( 75kg ) 10x10? Aju ütleb, et liiga kerge aga tegelikult mul pole õrna aimu ka, mis mind ees ootaks. Teinud olen 15x110kg ja 12x120kg. Need numbrid teeks praegu vast üle ...

Trenn nägi välja järgnev:

1) Ratas 15 minutit.
2) Kükk kang turjal 5x 100, 110, 120, 130, 140
3) Eeskükk 5x3 @ 102kg
4) Jalapress 3x10 @ 220
5) Säärte sirutus 3x8 @80kg
6) Kakspea 2x10 @ 20kg
7) Saun

Õudne, kuidas mind ajab vihale autoriõiguse nõue jutuubis. Koguaeg tee midagi ringi ...

Wonder if i would be better at weighlifting if i had calves that matched my thights?

13
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: 200
« on: February 15, 2018, 21:42:27 »
hendriku tõmmet on jube vaadata, sest ta ei saa juba algpositsoonis oma selga sirgeks ja paindub kõveraks lülisambast (kõige sitem variant), aga ma tõmbasin 2 aastat sarnase tehnikaga ja ei jäänud sandiks, ja kui keegi oleks mulle tulnud midagi ütlema, siis ma tõenäoliselt oleks nad pikalt saatnud. nii et - it is what it is. siiski soovitaks teha endale selgeks termin "abdominal bracing" ja vaadata mõni mike tuchscherer-i video teemal "lats in the deadlift".

A.L-i tõmmet ei kritiseeri. tubli töö. for real 8)

edit: lülisamba nimmeosast*

Ma olen Sinuga 100% nõus. Eks probleem on geneetikas ja halvas mobiilsuses. 120-ga ta teeb päris hästi aga kõik mis sellest raskusest üles, läheb keeruliseks.

A.

14
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: 200
« on: February 15, 2018, 20:55:13 »
See on nagu "god intervention", kui 80kg küki ja 100g jõutõmbega mees ütleb, et kuidas peaks 150 küki ja 200 jõutõmbega mees täpselt trenni tegema - pealegi omades guugeldamises- ja juutuubis lausa phd-d. Ainukene võimalus on lihtsalt vait olla ja austust avaldada. Sõnad on siin liigsed.

Kui 24/7 fitnessi satud, siis tule suru minu kätt ka, sest mina sind kahjuks ei tunne. Oleks suur au :)

Aga muidu tegime trennis jalga, selga, rinda ja triitsa. Arvatavasti tegime kõike valesti aga nagu staartreener ütles, siis hui snim. Kammisin juuksed lahku keskelt ja tegin mp auks laia jalgade asetusega ( tüdrukutele kohane ) 10 kükki. Nalja seekord ei teinud. Ausalt.


Ärge ainult kiudaineid küll toidulisandina ostke, sest parim on nendest vähemalt Prismas täiesti saadaval.

15
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: 200
« on: February 13, 2018, 22:11:06 »
Hahahhaha, vorm on nii hea*, et isegi ülalt allakukutamine näeb nii poolkõva välja. Nagu "plörtstssssss" :D

Muide, on täiesti olemas see harjutus  https://barbend.com/jefferson-curl-benefits-form/ - viimasel ajal eriti on "moodsa" füsioteraapia ja valuteaduse apologeedid hakanud seda konkreetset promoma "teie lülisambad ei ole nõrgakesed" - neid tuleb samuti kasutada ja treenida.

Aga ei ole mõtet nimetada jõutõmbeks, kui see seda päris ei ole :D Ära Hendrikule ka valesti õpeta, kui nii vastutustundlik :D Sest teda ei ole ka jätkuvalt hea vaadata. Selle harjutuse progr võiks käia nii: kõigepealt puhas tehnika - ja enne edasi ei lähe raskusega, kui asi sujuvalt ja "õiget" trajektoori mööda ei liigu.

Veel kord, et ei jääks muljet, et keegi kõiketeadjat "õpetab"; tehtagu kuidas soovitakse aga nalja võib kuidagi peenemlt või vaimukamalt ka teha.

Aitäh nõuande eest :)

A.

Pages: [1] 2 3 ... 28
Kaubamaja
youtube