wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - A.L

Pages: [1] 2 3 ... 34
1
I realized that I may not have hands to hold my wife's hand but when the time comes, I'll be able to hold her heart.

:)
A.

2
Kui me nüüd sellisest žanrist räägime, siis minu jaoks on absoluutne tipp Uus-Meremaa bänd Ulcerate.


3
Pohkamaitseline BCAA on nüüd uue kodu leidnud. Tänan tähelepanu eest :)

2:10 - We've got work in the morning, But it's nearly 5 AM, Is this really what we envisioned? We won't be 21 again ...

And you don't know what you've got until it's gone
And you don't know who to love until you're lost
And you don't know how to feel until the moment's passed
I wish you'd live like you're made of glass

Aitäh Crimson! Kuulasin seda lugu vist 20x :)Ilusat õhtut,
A.

4
Täna vaatasin, et üks lollakas treener teeb 200 trapetsit. Täitsa idioot. Kus inimesel mõistus küll on?

Aga sõbrad, kes Kiwi/Pohmakamaitselist BCAA soovib, siis DM :)

A.

5
BLOGID / БЛOГИ / Re: crimson blogib.
« on: December 02, 2018, 20:08:05 »

6
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Enhanced aerboobis
« on: December 02, 2018, 15:48:17 »
Olin juba koduteel, kui järsku tuli meelde, et säär jäi tegemata. Ots ringi ja tagasi. Kaart enam ust ei ava. Helistan siis 24/7 helpi ja tütarlaps telefoni otsas vastab, et meil on selline kord, et ainult 1x päevas saab trenni teha. Et mida kdit rsk? Tasuta sain teilt JALASEENE FOR LIFE ja nüüd sisse järsku enam ei saa? Joppenpuhh ...

Ma ei teagi, kas ma annan selle tasuta kellelegi või pakub mõni tüüp vahetust millegi huvitava vastu? Potska peale on maitseks kirjutatud Strawberry/Kiwi aga mind on järjekordselt petetud. Ma nüüd proovin ühe lausega kirjeldada seda maitset: Istute baaris, joote õlut, tšatšat segamini ja siis hommikul ärkate ei tea kus kohas ja peale seda on täpselt selle BCAA maitse suus :)

A.

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: November 29, 2018, 23:40:50 »
Ah ära jama Sten, mitte sina :) Abi ma saan sulle anda küll - mine 24/7 ja näed, et 90% on särgi peal kirjas "treener". Valikut on sitax, kelle käest küsida :)

A.

8
Maailma suurim BB expert võtab nüüd sõna - arvestades kõiki nüansse, siis vorm on ikka super ja on näha, et oled 100% endast andnud. Tundub, et selles missivõistluste karussellis on geneetika ikka A ja O ja vorm, kui selline, on teisejärguline. Vat traps ja kõht jäävad kohe silma aga muus osas võiks medaleid noppida :)

A.

9
Rääkisin täna emaga telefonitsi ja ta ütles, et üks sõbranna olevat perearstile pissiproovi asemel teed viinud ja hiljem arst kiitnud, et kõik tip top korras  ???

Mida bataadist arvate? Mulle isiklikult väga meeldib just maitse poolest aga kui fitnessist rääkida, siis tavalises kardulas on mineraale ikka rohkem.

Ütleme nii, et see kangi "path" on mul väga hea. Hetkel käin lihtsalt Lakis 60 kiloga hüppamas ja pigem ma paigutaks selle "enhanced" aeroobise alla.

10
OSTA MÜÜ VAHETA / Müüa: Samsung Galaxy S7 edge
« on: November 22, 2018, 17:38:34 »
Garantiikorras vahetati välja LCD ja aku ja seega telefon nagu tutikas. Kaasa saab karbi- ja laadija - klapid olen ära lõhkunud :) Hinda sooviks 250€. Kui keegi näitab reaalselt, et "siit" saab odavamalt, siis saab ka "siit" odavamalt :) Muideks, pilti- ja videot teeb hämaras paremini, kui minu olemasolev OnePlus 6. Kahetsen juba, et uut kahe simmiga Samsungit ei võtnud.

Spec: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge-7945.php#g935f

A.

11
Minu esimene oli sepultura schizophrenia. Klassivend lindistas enda kassetilt mulle ümber selle. Päris järsk üleminek oli hunt kriimsilmalt sepulturale.   Esimene jääb ikka alatiseks meelde.


No sellel ajal polnud Sa veel vanematel plaanis ka? :) Aga, mulle ka mõned Soulfly asjad meeldivad ...


12
tundub, et meil on väga sarnane muusikamaitse. helmet, tool, crowbar, godflesh jne. aastaid kuulanud neid.

vihatud lihasgrupid, hmm. kõik mis ei treeni otseselt kükki, tõmmet või surumist. oli aeg kui ma tegin biitsa 5x12 iga päev ja midagi ei muutunud enam. kõige suurem biitsepsi ümbermõõt on olnud 47.5cm. nüüd pea 1 cm vähem. kõhtu ja selga eraldi ei treeni.

Ojaaaaa, minu esimene kassett, mille klassivend mulle Rootsist tõi oli Slayer "South Of Heaven" ja aasta oli 88 :) Aga jah, las see biits ja kõht jäävad ilusatele inimestele :)

A.

13
Ma arvan, et olen nüüd iga trenn pea 3 aastat järjest säärt teinud - ok, mõned üksikud korrad on vahele jäänud. Mõõtma ei hakka aga tekkinud on selline "treenitus", mida enne pole olnud. Ei usu, et nüüd suuremaks paisunud aga mingi silmaga nähtav muutus on toimunud. Vähemalt minu jaoks. Aga ma olen lollakas, kui midagi pähe võtan, siis võiduka/võiduta lõpuni välja.Ega mul midagi tarka pole kunagi siia kirjutada olnud ja vahel mõtlen ise ka, et miks ma siin üldse pedereerin? :)

On Teil mõni harjutus, mida tõeliselt vihkate? Või lihasgrupp, mida kohe mitte teha ei taha? Olen siin enne ka maininud, et biitsa- ja kõhu tegemist ma vihkan. Esimene neist on kuidagi eriti vastumeelne ja ma pean alati endale küsimuse esitama: "KAS MA TÕESTI PEAN?" Ull värk.

Tüüp on 58 ja näeb oma vanuse kohta ikka väga hea välja. Pakun, et 0 fitness :)

! No longer available


Be happy, it drives people crazy :)
A.

14
Jaga Siberi doktori videot ka. Aitäh (:

Kui ma üles leian, siis panen 😊

A.

15
Ma vahepeal vaatan juutuubist igasuguste autode teste ja 99% on nendest venelaste kanalid, kus on kõige adekvaatsem info. Oli üks juhus, kus omanik käis oma VW Touareg igasugused kohad läbi, et leida auto probleemile lahendust. Isegi esindus kehitas õlgu ja igasugused garaažiboksid saatsid ta pikalt. Ja siis viidi masin ühte Siberi külla, kuhu õige autodoktor ennast peitnud oli. Jopakolla, tüüp tuli toast välja sellise näoga nagu oleks kaks kuud järjest joonud, võttis kuskilt trussikute vahelt stetoskoobi välja, millega perearst südant kuulab, kõndis natukene auto ümeb ja kuulas siit-sealt ja lausus: "Vahetaga reduktori X jupp välja". Põmm, viidi esindusse ja teostati vastav töö ja auto korras :)

Ütlen ausalt, et Arigato saal mulle väga meeldib ja seega otsustasin lunastada sinna SportID vahendusel 10x kaardi, mis maksab 100€. Eriti mõnus on seal reede õhtul käia, kuna siis on seal vb paar tütarlast, kes oma peput pildistavad ja vahel ka mõni noormees, kes mitte mingil juhul mugavustsoonist välja ei astu. Ja siis see saun, millest ma kunagi loobuda ei kavatse. Mõnus :)Kükis teen vahelduseks kõik kordused seeriates persega vastu maad aga tunnen, et mingist raskusest hakkab kehast pinge ära kaduma just selles alumises faasis. Jõutõmbega on nii, et 205 tuli täitsa ok tehnikaga üles ja seega 210 on täitsa lubav number. Kaal on hetkel 79. Kahjuks ilus olemine ja suurte raskuste kangutamine ei lähe minu puhul kuidagi kokku.

Üks minu lemmikkanaleid on teie ees. Võimas. Puhas talent. Raudselt parem kui igasugune fitness, persed instas ja sex :)


There's a shadow just behind me, shrouding every step I take, making every promise empty ... Why can't we not be sober? Ma olen pea 30 aastat Tooli fänn olnud ...


Olge mõnusad,
A.

Pages: [1] 2 3 ... 34
Kaubamaja
youtube