wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - A.L

Pages: [1] 2 3 ... 32
1
Reedel võtsin esimest korda elus 170 selga - noh, kerge ei olnud aga raske ka mitte. Pigem oli vaimselt kuidagi harjutamtu. Kuna läksin soojendusseeriatega alt, siis seekord jäi realiseerimata, kuna jalg lihtsalt ei läinud soojaks ja mingil hetkel vajus selg ka kokku. Aga noh, täitsa kükitav raskus. Lootsin, et teen sel korral asja ära, kuna tulemas on keeruline tööperiood ja oleks tahtnud mõneks ajaks pisike diiloadi teha aga nagu kombeks, on elul alati teised plaanid. Kaal kõigub ikka seal 76-77 vahel.

Soojendusseeria: 3x 100, 110, 120, 140 ja 1x 150, 0x 170 - oleks pidanud viiestega üles minema aga mis tehtud, see tehtud. Peale seda aga jalg läks soojaks ja tegin veel järgneva trenni ...

Kükk: 8x 140, 7x 130, 6x 120, 5x 110 SEEKORD VIHAGA ja PERSEGA VASTU MAAD
Eeskükk: 5x1 @ 120
Jalapress: 2x Egolaks
Sääre sirutus; 2x Egolaks
Kakspea: 2x Egolaks
Säär, Saun

! No longer available


21. sajandi parim metal plaat on siin. Esimest korda ma nägin neid Londonis, Camdenis ja nüüd viimati Santa Barbaras ühes pisikeses klubis. Pidin öösel kell 1 hakkama Los Angelsesse tagasi sõitma aga KÕIK pentsukad olid kinni! Pole sellist luksust nagu meil siin, et tangid siis, kui heaks arvad. Seier näitas, et võib jõuda ja võib ka mitte. Ma teadsin, et enne LA on kiirteel siuke uss, kus ma pean mahasõidu kuskil kiirtee keskel tegema ja kui ma seal eksin, siis rampapaa +20km otsa. Palvetasin terve tee ja juba mõtlesin, et kui küte otsas, siis pargin kuhugi äärde ja küll mõni pollar mind hädast välja aitab aga see mitsu, millega ma sõitsin, ainult HINGAS kütet! Jubedalt karjus see cvt käes ja edasi ei liikunud aga kütet tõesti ainult nuusutas. Täpselt hotelli ees näitas kompu 9 miili rimeining ...

! No longer available


Olge mõnusad ja nautige sügist! :)

A.

2
See kogu tööstus ongi üles ehitatud "maitse asi" peale ja iga üks neist on mingil moel "natukene rase". Mulle isiklikult meeldis näiteks Winklaar ja vabalt oleks võinud Mr. O olla - pealegi pole piltide pealt võimalik seda öelda, kuna objetiiv salvestab miljon korda rohkem detaile, kui inimsilm. Ok, rasedus raseduseks aga "detailide" mõttes on Heat ikka teistest PEA JAGU ÜLE ja kas mitte seda just BB ei hinnatagi? Maitse asi :)

A.

3
HCs poleks seda probleemad tekinud ;)

Ntx linnamäe saalis betoon põranda paksus minimaalselt 60cm..+ kummimatid veel selle peal

Arvad ka, et peaks Arigato maja järelmaksu peale võtma? Või ostan sulas välja, sest mul neud laene rsk palju?  ???

Aga Linnamäele kindlasti tulen  :)

A.

4
Võtsin sellelt Arigato ilma peeglita räkilt eile süütuse. Pauh, sajakuuekümnekahega vastu maad. Nüüd seal suur auk sees. Ei tea, kas pean räki nüüd kinni maksma või tuleb terve maja pangalaenu peale võtta? Täitsa pucis värk.

Cheers,
A.

5
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Road To Regionaalhaigla
« on: September 11, 2018, 20:36:02 »
oot ... miks õhtul süsivesikuid ja magusat süüa ei tohi?

Ma siis kogu elu valesti toitunud ju :D

Tead, ma libistan ise ka õhtuti vahel jäätist, koogikesi, rullbiskviiti jne. Mõnus uni tuleb :) Mis nüüd igasugustesse teooriatesse puutub, siis ajule meeldibki sõnu kontekstist välja rebida ja see on ühiskonnas täiesti normaalne ja aksepteeritav nähtus. Aga kui keegi ütleb, et mina söön seda või teist ja sooritan seda harjutust just nii ( vaata, kui suur mul see lihas on ), siis paneb see kergelt muigama :) Elu on keeruline eksam ja kes teeb teiste pealt maha, see põrub haledalt, kuna igal ühel meist on küsimused erinevad :)

Ahjaa, Jokeri ees ma vabandan, sest järsku keegi tõesti arvab nii, nagu ma siia kirjutasin. Aga noh, ma olen lollakas ja mulle on kõik lubatud :)

PS: ETV käib just saade ravivigadest ja oli üks juhus, kus patsiendile tehti vereülekanne aga veri oli vale. Patsient suri. Perekond kaebas kohtusse ja haigla pidi kahjutasu maksma. Oleme jõudnud siiski sinna, et RAHA ravib kõik haavad. Elagu silmakirjalikkus!

A.

6
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Road To Regionaalhaigla
« on: September 09, 2018, 17:47:26 »
Ühel ilusal kuuvalgel ööl sattusin Mustika Prismasse, mis on 24/7 lahti. Enamasti on sel ajal avatud ainult üks kassa ja mina pole näinud, et rohkem kui viis inimest oleks korraga poes olnud. Ok, astun siis kassasse ja minu ees on üks korpulentne daam banaanikott käes ja ajab kassapidajaga juttu. Kuulen, et teevad seal vene keeles teineteisele öösel KOMPLIMENTE! Mind nähes tuli välja, et veidel rsk banaanid kaalumata! Ja mis läks lahti? Oi, ma ei hakka neid ostma! Kassapidaja lahkelt nõus neid jooksujalu kaaluma aga veit ajas oma otsustamatusega mul harja nii punaseks, et palju juba ei puudunud, kui oleksin oma korvi sinna samasse maha jätnud ja minema jalutanud. Mis hull iha ajab inimest öösel kell kolm Prismasse banaanide järgi?

See TUUM on mul ikka strong as fuck! Midagi ei ole teha. Hetkel ma tunnen, et see on vahepeal tublisti edasi arenenud nagu eesmärgid seatud olid. Kükis pole hetkel üle 155 ja jõutõmbes 190 läinud aga usun, et sees on rohkem, kui välja paistab. Kaal kõigub ikka seal 75-76 vahel aga peaks selle kaloraazi sinna 2800-3000 juurde tõstma, sest muidu jäävad raskused tõstmata ...


Täna aga tegelesin Gymfuckeriga. Kui ma teeksin väiksemate raskustega, siis tunnen, et lihtsalt väsitan ennast ja mitte midagi ei toimu ja seega võimlemisega antud hetkel tegeleda ei viitsi. Naturaalselt vb 5-6 aastat on võimalik veel tiksuda ja loota, et need eesmärgid saavad täidetud ...


Ma olen seda meest kaks korda oma silmaga näinud - esimest korda siin Tapperis ja teist korda Santa Barbaras. Iga jumala kord olen mõelnud, et miks rsk mina nii kuradi andetu olen? Mida ma küll teinud olen? Pole ühtegi kärbest elu sees tapnud! Viimati astus ta mulle elusuurusena siin Tallinnas vastu - nii silmaga hinnates on tiba üle kahe meetri tal pikkust ja sama palju laiust. Mõtlesin, et noomin ja vibutan näppu ja avaldan talle ühe suure elutarkuse, et ÕHTUL SÜSIVESIKUID ja MAGUSAT SÜÜA EI TOHI! Kui ei usu, siis küsi Jokeri käest! Aga see tema pikkus ja laius olid nii hirmutavad, et loobusin otsekohe maailma parandamisest.

! No longer available


Cheers,
A.

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: August 30, 2018, 11:57:36 »
Sinu geneetika juures ja kitsalt pole võimalik kangi tsentrisse saada ja õlgu taha suruda - seega teeb enamuse tööst ära juba selg. Aga tõmme ju iseenesest nitsevo ja pealegi on väga üksikud, kes suudavad sirge seljaga seda teha aga neid on juba eelnevalt õnnistatud hea mobiilsuse ja jäsemete pikkusega.

A.

8
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #TeamNoCalves
« on: August 25, 2018, 22:25:44 »
Gym! Esimesel päeval olin natukene skeptiline aga kui saabus kauaoodatud #squatday, siis kõik muutus. Saal mulle iseenesest väga meeldiks, kui seal oleks lisaks veel tõstepõrand, crossfiti kettad jne. Kõik see staff mahuks sinna kenasti veel ära. Selle 15€ eest saab seal väga edukalt rasket jõutõmmet ja kükki teha. Ei, kokkuvõttes oli väga positiivne emotsioon ...

Ise tegin sellinse trenni:

Kükk: 5x 100, 110, 120, 130, 140 ja 1x 150
Kükk pausiga: 3x 100, 105, 110, 120 ja 1x 125

Otsa veel natukene pressi, nelipead, kakspead jne.

Kui ma siin ennast kokku võtan ja aega leian, siis kirjutan natukene pikemalt Saigon Sports Club-st. Võiks öelda, et üks maailma parimaid komplekse ja seda veel Vietnamis. Vat sealne kohalik treenerite konsiilium arutas, et kuidas on võimalik nende tikkudega 140 kükkida? Ma ei julgenud suuremat numbrit öelda aga minu vastus kõlas nii: "Kõik teevad TAHTEJÕUL aga mina MÕTTEJÕUL! Think BIG!"

Olge mõnusad,
A.

9
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #TeamNoCalves
« on: August 15, 2018, 14:30:59 »
Joker siin kirjutas, et hotellis polnud vett, telekas ei töötanud jne. Mõtlesin, et kirjutan siia paari kolme lausega milline maailma tõeline PERSEAUK välja näeb. Sellest on möödas juba 13+ aastat aga kõik on kuidagi nii eredalt meeles nagu oleks see toimunud just eile. Ok, ühel pool Mirjaveh, Iraan ja teisel pool Taftan, Pakistan.

Nägin esimest korda elus, et kraadiklaas näitas viludas 49 soojakraadi. Lühikeste käistega ei saanud väljas olla, sest vastasel juhul oleks elusalt põlenud. Eesmärk oli siis bussiga Quetta ( terrorismi süda ) linna sõita ja õnneks olin ma teepeal ühe jaapanlasega tuttavaks saanud ja oli vähemalt kellega rääkida. Mäletan, et tema kott oli raamatuid täis ja mina ei suutnud seda selga võtta - no ma ei tea, 100kg oli kindlasti ja seda ilma naljata. Kaks meest punnitasid seda bussi katusele higimull otsaees.

Ja no siis läks lahti 600km sõitu mägedes PUUPÜSTI täis bussis - isegi istmete vahe oli inimesi täis. Lamasid seal nagu sprotid karbis. Mina õnneks istusin põlved vastu lõuga, kuna istmete vahe oli nii väike. Johhaidii, 40+ väljas ja 600km. Esimene vahepeatus oli teekonna keskel ja ma nimetaks seda tõesti maailma tõeliseks PERSEAUGUKS. Ausalt, ma olin kontaktivõimetu ja esimest korda elus tundsin, mida tähendab tunne kõrbes, kui pole VETT. Bussist maha tulles juhtis aju mind automaatselt esimese putkani, kus vett müüdi aga oh seda imet, KÜLMIK oli PERSES nagu maailma PERSEAUGULE KOHANE! Andke raisk vett, vahet pole, kas või tahket! Sõna otseses mõttes kulistasin seda kuuma vett 2L kõrist alla, sest vastasel juhul oleks vist surm olnud käega katsutav. Peale seda istus bussitäis rahvast maha ja käis hullumeelne plekikolin - läbi udu
kuulsin, kuidas metalltaldrik minu ette viskus. Siis saabus mingi mehike, kes suurest sitaämbrist mingit ollust taldrikule viskas. Tunne olin selline, nagu seafarmis oleks olnud pidupäev. Maitset ei mäleta aga suu lihtsalt LIIKUS, sest ellu oli vaja jääda ja ees ootas veel 300km põlved vastu lõuga sõitu ...

Olge mõnusad ja tehke oma unistused teoks, sest elu ei ole lõputu drive :)
A.

10
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #TeamNoCalves
« on: August 11, 2018, 08:31:22 »
Kui ma esimest päeva siia saali sisse astusin, siis tellisin kohe kava "Saigon 12 Day Squat Challenge". Tulemus on teie ees!  :-*

Olge mõnusad!
Cheers,
A.

11
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #TeamNoCalves
« on: August 11, 2018, 04:58:53 »
Täna tuleb maratontrenn - Ho Chi Minh City - Doha ( Katar ) 7,5h, Doha - Stok 6,5h ja Stok - Tln 1h. Ei tea, kas elan üle  :(

Cheers,
A.

12
Nii kurb kui silmus kaela pannakse eks :D

Ise ju panid omale silmuse kaela ja otsustasid vabasurma kasuks  ;D Aga tõsiselt, õnne  :)

A.

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: August 06, 2018, 06:33:06 »
Sul on kõige positiivsem blogi siin ja seda igas mõttes. Alati, kui ma loen, siis on kerge smile garanteeritud  :)

Edu tegemistes!
A.

14
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: #TeamNoCalves
« on: August 05, 2018, 15:43:26 »
Beast mode on! #squatday15
Telekast ei maksa unistada.

Maksab ikka küll! Ma just filmisin sulle telekat ja panin instasse. Hommikul tõused, saad netti ja vaatad! Mis enne tundus võimatu, on nüüd võimalik!

A.

Pages: [1] 2 3 ... 32
Kaubamaja
youtube
anything