wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - René Laane

Pages: [1] 2 3 ... 166
1
Mis see 8cm surumine on ?  ;D

Mingi joke v ?


6 cm sry, aga siin see on julmalt halva kvaliteediga :-)

2
Samas ilma abivahenditeta tippu enam ei jõua :D

Nii loll ei saa olla!

3
Sellist aega pole olnudki kui sinna ilma jôudnud on keegi. 150a tagasi neelati juba amfetamiini ei kauem kesta. Mehed neelasid ja surid jooksurajal ülepingutusest. Avastati steroidid ja muu sodi jôudis see sporti pm kohe. Spordis on need siiani ja jààvad seni kuni sporti tehakse. Aineid leiutatakse juurde. Vb puhtamaid vb vôimsamaid. Sport ja doping oli on ja jààb. Samamoodi jààvad muinaslood puhtast spordist. Eks erandeid tuleb ette kuid ajalugu on nàidanud, et peaaegu kôikidest kangeladtest saavad yhel pàeval lihtsad inimesed. Inimesed enda nii inimlike nôrkustega. Sooviga panna ennast proovile. Riskida, et vôita.

Võin panna käe südamele ja anda dop proovi või ka vereproovi jne proovi, et mina ei ole mitte iialgi mitte midagi keelatut kasutanud!
Kui keegi maksab kinni minu dop proovi, siis olen kohe nõus seda andma.
Ilmselgelt ei ole ka 220-230 kg rinnalt surumist mingi tulemus, aga Eesti tasemel midagi siiski. Tehke järgi ilma steroiditeda ja ma austan teid.
Mul veel 1 hea video, kui 300 kg surusin 8 cm ja mu liigesed ei läinudki katki :-)!

Marek tegelikult saab mu postitusest aru ja teab, et ma vihkan ja jälestan steroide ning ma olen ka ilma selleta teistest tugevam :-)

4
Gaselliks on saada lihtne:
1.a käive 10 euri, kasum 3 euri
2.a käive 21 euri ja kasum 7 euri.
3.a käive 43 euri ja kasum 15 euri jne :-).

See oli nüüd lõbus huumor, mis ei iseloomusta muidugi sind Timo :-).
Sinu puhul räägime me teistest summadest ja mitte fabritseeritud gasellist!
Väga lahe ja 5 +.

5
Kes sots meedias võimalikult hea välja tahab näha siis siin on üks spikker järgmiseks aastaks.
FB keerab nagunii pildid suht kräpiks aga kui õige mõõduga foto sisse sööta siis ehk on lootust et mitte niiväga  8)

http://www.slrlounge.com/social-media-image-sizes-infographic-2016/


Suht suvaline leht ja pigem vaadata otse koduka juhenditest, sest siin näiteks on FB ajajoone mõõdud valed.

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: spray-päevitus ja depilatsioon
« on: November 15, 2015, 12:50:42 »
Super töö!

Nüüd nautige, esimene pidupäev on käes :-)

7
Lootus on muidugi. Kuid jutt oli esmapostituses olevast rivist. Sellisena nagu nad seal seisavad on asi kulturismist kaugel lihtsalt.

Mis arvad, kellel oleks neist kõige rohkem lootust?
Esmapilgul tundub, et miks mitte paremalt kolmas ei võiks olla hea kandidaat? Või siis vähemalt mingite lootustegagi, kui saaks hea õpetaja ja ainult selle nimel tööd hakkaks tegema?

8
Paksud on kôik. Kui neist kuiveim panna emvl kôrvuti oti imre ja janariga nrx jààks ta kindlalt neljandaks. Jaaks ta viimaseks ka siis kui ta sama kuiv oleks kuna need vorstid ei oska reeglina absl ennast nàidata. Ja ei peagi. Nende eesmàrk ongi olla selline tugev kàhmakas. Kulturism on sümbioos balletist ja jôutôstmisest vms.

Siiski siiski, vähemalt üks Kuusnõmm õppis selle ära :-), mis tähendab, et ka jõutõstjatel on lootust.

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: Andrease Blogi! Klassika tase eestis...
« on: October 25, 2015, 21:25:07 »
Vähi - Kui on kohal, siis klassikas oleks talle ainuke konkurent Ryck ehk hetkel ilmselge 100 % võitja.
Anissimov - Teise koha põhjus varasemad saavutused teisel alal ja kindlasti ka hea vorm, kuigi minu arvates võiks olla tegelikult kolmas Merisalu järel eelnevate vormide põhjal.
Merisalu - Alati hea vorm ja kuivus. Äkki ilmub välja ka lopsakus.
Ants - Pürgib kolmandaks, aga veel ei õnnestu. Võidaks ehk Anissimovi, aga ei lasta. Merisalule jääb alla poseerimise ja kuivusega.
Sten- Hea vorm loodetavasti, aga esi kolme hulka asja pole.
Harri - alati tubli, aga esi kolmikusse asja pole - ei praegu ega ka tulevikus, kui samad võistlejad kohal.

Ülejäänud on statistikud.

10
Keda võistlejatest aitasid?

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: October 05, 2014, 22:07:19 »
Eile sai käidud Arigatos kuna päeval oli vaja issit mängida (ehk lapsele asju osta), siis trenn jäi hilisema peale ja saale hakati kinni toppima.

TRAIN HARD!

Issit ei pea mängima, issi peab olema :-)

13
Ma kirjutan lahti kuidas mina mõlemat foorumit näen.

1 kasutajad on Joker, Timo, Vähi, Kalmus jpt. kes tõesti väga super tulemusi teinud ja räägivad oma treeningutest ja plaanidest mida võiks proovida teistmoodi teha. Ühesõnaga tõelised tööhobused, kes kõik omal nahal on läbi proovinud või proovivad.

2 kasutajad on vaidlejad. Näiteks Ralf, MP jpt, kes ise trenni ei tee, aga kasutavad foorumit vaidlemiseks ja arvustavad 1 kasutajate tegevusi. Kuna nad ise ei treeni, siis kasutavad nad oma väidete tõestuseks linke 5ndatele kasutajatele. Iga teema muudetakse vaidluseks kellel on rohkem õigus.

3 kasutajad on lollikesed nagu näiteks mina. Meie püstitame teemasid ja küsime lolle küsimusi, kus kasutajad 1 ja 2 jälle omavahel vaidlema lähevad. Kui ma teeks mingi teema, siis pärast vaidlust üldjuhul ma miskit mõistlikku vastuseks ei saagi. Kui küsida mis on siis õige, saan vastuseks - maksa raha:D

Mina oleks rõõmus kui kasutajad 2 üldse ei oleks ja jälgiks ainult kasutajaid 1 sest nende puhul ma näen oma silmaga tulemusi. Kui Joker hakkaks täna järgima arnoldi kava ja 6 kuu pärast vaatan tema tulemusi, siis ma usun teda. aga Ralvi või MP jutt on kuue kuuga jumal teab kuhu muutunud.

Kõvemad mehed nagu Kalmus, Ott, Vähi jt. ei tee ju ammu enam kasutajatest 2 välja, sest nad ei lase võõrastel end juhtida.

/ Teed blogi ja kirjutad kuidas meeldib kohvi juua ja oooppss kargab mitu inimest peale ja kukuvad pärima miks sa jood kohvi sedasi, joo parem nii nagu mina joon / Nagu eraelu ei tohigi olla :o

Nüüd mina solvusin:-).

14
Sai ka trenni lõpus proovitud 100ga kükke. 1. seeria 12 kordust ja 2. seeria 16x. Sai filmitud erinevate nurkade alt, et pole kahjuks esimeste korduste sügavust näha. Kui ei lähe arvesse, pole hullu. Plaan nkn tulemust parandada ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_shx8wVf8sI&feature=youtu.be


10 kükki ei vääri ka jagamist :-)

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: July 02, 2014, 21:38:13 »
Vahepeal polegi muud põnevat olnud kui see, et avastasin - juhilubasid vaja vahetada kuna aeguma. Time running. Läbi ime sain juba järgmisel päeval perearsti telefonitsi kätte. Tehti ülevaatus, mõõdeti, kuulati, testiti ... tunnistati terveks. Tempel alla 10a peaks veel vastu vähemalt pidama.

Täna sai seda va lihtinimese tööd teha. Garaaz jubedat sodi ja puidust rämpsu täis. Saagida, lõhkuda, vedada laduda nii, et higimull otsa ees ja püksis. Nuh vähemalt 3-4h korralikku aeroobset.

Väike "transformationi" pilt vahelduseks. Kui muud pole, siis keskkoht ilusti väheneb ja tekitab seega parema silueti isegi kui muud lihased oluliselt ei suurene .. vo isegi väiksenevad. Krt teab.
Tõsi ta on, et nii täpselt ei viitsi jälle toitumist jälgida kui mõnda aega siin tagasi, aga enam-vähem. Jälle üle tüki aja natuke ilusam ilm, aga nu krt isegi rullitamas ei saa enam selles kliimas siin käia. Nagu rändlind lõunapoole liikuma ... aga sinna üle kuu aja aega veel. Sinnani kannatame :)


Aeroobset saalis ei viitsi teha, siis polegi muud kui aias töötada ... vihmavarjuga.

 


TRAIN HARD!


http://pood.bonsuna.com


Krt, kui teed trenni, saad endale kunagi jalad ka alla ju :-)

Pages: [1] 2 3 ... 166
Kaubamaja
youtube
anything