wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 866
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: 2.koht
« on: May 21, 2019, 08:32:38 »
Mis siis veel põnevat? Vaikselt kulgeb. Vahepeal käis tütreke inglismaalt külas oma lapsega ... jah aeg lendab .. viuhhhhh.

Tütar ja ema :)Lapsed, vanaisad, lapselapsed jne jne.. krt neist enam aru saab.Muidugi saab ka trennis käidud aeg-ajalt. Harjutasin poseerimist. Tuleb veel harjutada vist ...

Aga enamvähem nn puhkusevormiks kärab ikka ...... sellepärast, et juba ülehomme lendame Katiga Itaaliasse, täpsemalt Sitsiiliasse nädalaks. Eks teeme ikka reisist väikse ülevaate ka video näol ja katsume leida üles kohad, mida Paljas Porgand ei leidnud :)Ja kes varem tahab stuffi näha, siis Instastorydest ikka näeb :)

https://www.instagram.com/trainhard.ee/ ja
https://www.instagram.com/nitrokatz/ tuleb lihtsalt followida :)

TRAIN HARD!

2
Well Done. 2.koht 6 võstleja hulgast :)
Seekord otsustasime bikini-fitnessi jätta kus see ja teine ja liikuda tase ülespoole kuna tundus, et madal rasva% ja suurem lihasmass sobib Ms.Shape kategooriasse paremini.Poseerimistõed olid küll lava ajaks tiba meelest läinud, aga nii need kogemused tulevad ja poseerimine on kahes kategoorias tiba erinev. Ehk Poola ajaks juba parem :)Soovid ka vormida oma keha keskmisest erinevaks?
https://www.facebook.com/your.fitness.body/

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: hakkasin bändimeheks
« on: May 16, 2019, 14:43:24 »
Sulle sobib küll sellist tüüpi esinemised väga hästi, näoprofiil juba on eeldus, suu peale ka pole kukkunud, reklaamklipid on küll vahvad, kus oled olnud. Tükk aega pole kiiganud pilte ja foorumid, aga Kadri lugu on küll ilus. Seal jah on näha tahtejõudu, sümpaatne tüdruk. Aga Jokeri ekraaniüllitisi ekraanil isegi ootan rohkem , kui võistlustulemusi. :D


:D no ma ise ka ootaks rohkem neid kui võistlusi :D ... aga eks see paraku hooti käib. Vahest pole tükk aega midagi, siis jälle siia sinna kutsutakse.

Aga antud Suvehitt ja lugu "Suvemees" ansamblilt "Öed" on DONE. Nii, et tõmmake lugu sisse ja kindlasti iga trenn kuulake - vaadake :DTRAIN HARD!

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: mõttetalgud
« on: May 13, 2019, 16:34:22 »
Aga ise ma ei viitsi jah trennida ja ajada seda fitnessi teemat. Ma mõtsin nüüd ülejäänud elu pühenduda muusikale.
Ansambel ÕED kutsus mind oma punti.

TRAIN HARD!

5
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: the Job is Done!
« on: May 13, 2019, 09:45:41 »
Kadri võistles siis nädalavahetusel Leedus bikini-fitnessi kategoorias, aga paraku ta top-6 ei jõudnud. Nu võib-olla, siis NAC liiga on nii tugev, et isegi sellise vormiga ei pääse püünele või siis olime liiga kinni bikini-fitnessi kategoorias ja oleks pidanud proovima Ms.Shape kategooriat, mis peaks hindamiskriteeriume arvestades rohkem sobima ... nagu ka lava taga teised võistlejad ütlesid kui Kadri nägid: "Bikinis sul küll väga lööki pole ja Ms.Shape on sinu kategooria."

Minu kui treeneri täielik veendumus on, et Kadri kehatüübile sobiks kõige rohkem hoopis Figure (ehk nn klassikalise kulturismi, ifbb physique) kategooria, kuhu ta tõsi peaks lisama umbes 3kg lihaseid ja natuke sulatama veel keharasva, Eelis on see, et poseerides suudame me välja tuua oma tugevad küljed ja tõelise vormi, mida paraku bikinis ja shapes pole võimalik välja tuua eriti. Lihast ja vormi on aga Kadril piisavalt, mida näidata.

Eks aeg näitab, mida Kadri edasi teeb ja kuhu suunas liigub. Igatahes järgmine nädalavahetus toimuvad Lätis juba uued võistlused kus sedakord proovib kätt Ms.Shape kategoorias kus rohkem hinnatakse madalat keharasva ja lihast.
Teisel pildil poseerib Kadri koos Ms.Shape kategooria võistlejaga, mis ehk annab aimu tasemest. Jah paraku võrdlust vaadates, siis mis teha ... Dr.Pree sekkumiseta ikka annab siluetis vasakpoolsele eelise :D :(

Muidugi võiks pulli teha ja saata ta Poolas välja Figures :D ... aga jah mõne nädalaga ei muuda ja kasvata väga palju enam ... samas ma olen näinud kuidas ta keha poseerides muutub ...  ??? ??? ???

Kadri insta: https://www.instagram.com/_ladypinkcat_/

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: the Job is Done!
« on: May 11, 2019, 09:20:06 »
Kas trenbolon ka toitumiskavas?  Ulme kuiv

Ei ole.
Drugidega või mitte, siiski et päriselt kuivaks saada on ikka ja ainult: toit toit toit ja tohutu rutiin. Seda paraku suudavad vähesed või siis ikalduvad igasugu vabanduste taha ja/või otsivad lihtsamaid alternatiive jahutakse mingist "makro on makro" omamata kunagi tegelikuses seda õiget kuiva vormi.
Oleks see nii, et panen aga mingi "vinge" steroidi sisse ja vorm tuleb just like that :) Drugidega lihtsalt see eelis, et võimalik rohkem lihast hoida. Tegelikuses, kes sellises haiges vormis on lõpus ikka selline efekt:Aga jah möönan, et imestan ka ise, mille suutnud Kadri välja väänata, arvestades just lähtepositsiooni.

7
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: kalorivabad mahlad
« on: May 10, 2019, 07:44:34 »
Eile sai Kadri vorm üle tsekitud, kes nüüd nv-l võistlema. Ütleme nii, et töö on tehtud :)
Sai ka väike fotoshoot tehtud HC GYM-is, et tal penskarina või ... nuh kaks kuud hiljem meenutada tore oleks :D

* Esimesel piltida vahe 16 nädalat ja 5 päeva.

Mõned pildid ka mu treenerilehel: https://www.facebook.com/your.fitness.body ja ju Kadri paneb teisi oma Instasse ja FB-sse jne.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

8
BLOGID / БЛOГИ / Re: lükkan ukse lahti ja ütlen tere
« on: May 02, 2019, 19:05:31 »
Kadri tubli olnud. Esmakordselt kui vormi nägin, siis mõtlesin jah, et nu daaa ... siin palju tööd teha ja eks neid jutupaunikuid palju, kes vastu ei pea, sest mu eesmärk on, kas väga hea vorm või ... parem üldse mitte ja tean, et see lihtne pole. Muidu kuidagi lihtsalt ... igav. Seda siiram imetlus ka minu poolt ja õnneks Kadri ka inimene, kes kuulab, mitte ei targuta "raamtutõdedega" ja kuidas "keegi ütles" või "kuskilt luges", aga "see treener rääkis hoopis toda". Kuulab, teeb ja ongi tulemus selline nagu on. Usaldus ennekõike. Kui ei meeldi vorm ja lõpptulemus, saab treenerit hiljem alati vahetada ja see saab mõnuga eelmist treenerit tümitada ... nagu siin konnatiigis need asjad käivad :D

Kuna esimene koostöö võistlusega, siis eks näis kuhu poole, kuidas ja kas liikuda, sest põhivõistluseni aega, mis siis Juuni alguses. Igaljuhul silmis on see tiigripilk ja tahe ja ju seda lisab ka seda, et ka ise näeb, et "kas tõesti mina sellises vormis". Loomulikult tuleb veel väike lihv, aga suurem osa tööst tehtud ja nüüd lihtsalt rohkem tiksumine ja rutiinitaluvus.

Mis koht - tänamatu ennustamine :D Loeb see kuidas avaneb pilt kui konkurendid kõrval ja eks selle järgi saab teha ka lõpuks järeldusi ja kuhu liikuda. Peaasi et ise rahul ja iseendast parem olla.

Minu arust geneetikat ja raami on - miks mitte ... vormitegemisega saab ju hakkama. Easy Cake.9
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: May 02, 2019, 08:56:46 »
Kati leidis mingid uued kalorivabad "Marli" mahlad. Seega keha- ja trennihullud ... 3 ... 2 ... 1 .... Goooooooooo!Paar "vormikat" ka. Kehakaal lõpuks tiba madalam. Nii 108kg kanti.
Dennis James Classic 191 päeva jäänud  8) :) +12kg ülekaalu. Krt teab, 12kg alla võtta .. ma ei suuda ... issand jumal ... see pole võimalik ... appi ... pirukat tahan.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

10
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: April 30, 2019, 07:49:06 »
Kui Inna Uit sümpatiseerib on see austus inimese suhtes. Kui erutab sexuaalselt siis on see juba  Fetish.

Vot minend võta kinni kus see piir läheb :D

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: April 29, 2019, 14:43:17 »
Nädalavahetusel sai käidud Eesti KV-l.

Kohal oli ka legend Inna Uit, kellega õnnestus koos pilti teha ning keda koguaeg fännanud. Ei tea jah, mis teema see on, et mulle sellised musklitega ja treenitud naised sümpatiseerivad. Vo lihtsalt ma lihtsalt ikkagi pederast ja Synlabis homoglobiini üle mõõtma?TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: April 26, 2019, 07:59:19 »
Räägitakse, et homme mingi KV võistlus. Peaks ka vist vaatama minema  ???
5kg kanafileed jääb küll ostmata, aga tore ju teisi mehi vaadata  :o 8) ... ja pealegi mittesöömine põletab rasva ka.

Vahelduse mõttes jaganud trennikava kolmeks. Rind/Selg, Alakeha, Õlg/käed.

109,5kg 25.04.19

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

13
Kes soovib võistelda nüüd NAC MM-l Poolas kulturismis/fitnessis 8. juuni 2019, siis andke teada, et regada kõik koos Eesti Teamina.

https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.Tooming

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Kimberi Klubis
« on: April 24, 2019, 19:49:19 »
Täna tegin päeval suvalised klõpsud ... nuh et jalgu ka oleks näha. Ju läks südamesse, et keegi kuskil kommis mingit suva pilti, et jalgu peaks rohkem treenima - kuigi tegu oli ilmselgelt nö kalasilmaga :)
Aga kui kodus korralik kass, siis sellega hea trenni teha kodustes tingimustes .. või harjutada vabakava. Miks mitte kass vabakava elemendina kasutada?Aga trennis kus "õige" valgus ja ka "pump" lihastes, siis petab ära küll vormiga nii, et võiks nagu juba võistlema minna :D (Tegelikuses asi nii roosiline pole ja kaal krt ikka 109,8kg - ma vist ikka ei oska seda dieedivärki :(Kati ka ikka teeb trenni ...Muidu aga ...
TRAIN HARD!

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: Sten P.
« on: April 24, 2019, 07:39:03 »
Eks see "valdkond" on väääga lai ja erinev. Nii nagu on 1000 erinevat treeningstiili ja toitumist, siis ka kangema kütusega. Kui juba lihakehad sinna 120-130kg, siis mis tervislikusest ikka rääkida saab. Tasuta lõunaid pole.
Nagu Piana ütles - kui kasutada, siis üritada kasutada vähemalt võimalikult ohutult. Samas kui silmad hullunult krillis ja ainus eesmärk ületada koguseid, mida arvad konkurenti kasutavat, siis lähebki asi käest ära.

Hea võrdlus 90-d kus kasvuka tulekuga tehti seal 3-4iu 3x nädalas - tänapäeval pole haruldus 25-30iu päevas. Aga muidugi on tippe, kelle võistluskaalud alla 110kg ja kui raam ja geneetika hea, siis piisab vabalt konkureerimiseks. Samas paljud ei taha "väiksed" olla ja riskid võetakse teadlikult .. või siis mitteteadlikult .. oleneb kas IQ võimaldab :)

Pluss muidugi palju jutulinde, kes olid aineid täis ja nüüd puhtad ja veel paremas vormis ja neid, kellel väga kiire ajaga tekivad muutused ja ajavad jura kuidas steroidid pahad (sest peptiidid, kasvukad ja sarmid ja wht ever) pole ju ometigi steroidid ja sama nagu kartulipuder ... aga nad on enda arust "kavalad" ja südametunnistus ju "puhas" :) ), siis see tihti ongi ainult jutt. Ega kõike ka pea puhta kullana võtma, mida "tegijad" jahvatavad.
R.Coleman ka väitis, et esimest Mr.O tiitlit võites oli puhas ... ja on udupäid, kes usuvadki ...  sest ta ju ütles.

Pages: [1] 2 3 ... 866
Kaubamaja
youtube
anything