wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 864
1
Käisin külas THE AESTHETIC PROJECT poistel. Kes ma selline üldse olen, kust tulin, millega tegelen, ajasime ka tiba trennijutt ja filosofeerisime elu üle.

Usutlust saate vaadata siit:TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

2
Nuh eks lihtne valesti aru saada nagu iga kokkulõigatud saadet üle võlli keerata õigest kohast lauseid kasutades.

Aga kui ikkagi kogu asja rahulikult võtta, siis inimesed meeletult taunivad sportlasi, et need dopingut kasutavad. Aga tegelikult tarbivad inimesed ise dopingut väga palju:
https://sakala.postimees.ee/3889229/keskmise-eestlase-kodust-leiab-portsu-dopingut

Sportlane on aga see paha alati :) Ise tohin, sportlased ei tohi. Jah saan aru kui on reeglid et see ja too aine pole lubatud VÕISTLUSEL kasutada ... aga mis siis kui osaled võistlusel kus pole kontrolle. Mille vastu siis eksitakse või mis taunitav? Mõni lihtsalt tahab iseenda jaoks sooritust võimendada. Üks ravib kiirust, teine sudafediga nohu.

See polnud nüüd vastus su postile vaid vahepeal läks arutlus edssi iseendas :)

3
Nu paratamatult ei saa tervele maailmale meeldida :) Isegi kui päästad uppuva koera, on neid, kes targutavad , kas on vaja, sest koerad ründavad inimesi jne.

Miks Radarisse läksin? Tegelikult algas jutt sellest samast foorumist kuna me julgesime rääkida selles kontekstis, et kui inimesed hakkavad kasutama keelatut, siis nad vähemalt teeks seda mõisltlkult. Sest kõik me teame, milliseid imekuure liigub, mida prod kasutavad kus kogused 10 000mg kanti. Kuna EKFL tituleeris inimeste "mõistusele toomise õhutamiseks, siis lõpetasime selle teema ära. Järelikult siis ükskõik palju keegi kuskil nurga taga kasutab, sest google ütleb nii. Mileks meile see jura? Ja kuna ma ei tahtnud, et JÄLLE mu seljataga materdatakse ja maha tehakse ning kontekstist asju välja rebitakse, siis olin nõus osalema.

Sportlased võistlevad ja kasutavad dopingut seal kus reeglite ja lepingutega kirjas. Tänapäevaks vist igaühel lõpuks selge, mis suusatamaises toimub. Minu lihtne point oli see, et kulturismis selliseid pettureid iseenesest pole ja kulturism kõrgema kehakaaluga pole füsioloogiliselt võimalik anyway. See, et doping kahjulik üldse pole, seda ma pole väitnud. Pigem on see kurb paratamatus tänapäeva teadmiste juures.

Et kui räägin kuidas asjad on olen naljanumber? Jah ma samas ka ise veendumusel, et ei kannata tõtt siin ilmas mitte üks sunnik, sestap on alati vaja valetada ja vassida. Aga kui valetad ja vassid, on jällegi neid kes ei suuda ära targutada, et vaata valetab.

Mis puudub neisse, kes kasutavad ja millest saade oli - oli  minu sõnum lihtne. Kui see on probleem, siis tuleks ennekõike rohkem teavitada lihtsalt inimesi ohtudest. Tänapäeval on aga nii, et kui on sõna doping, siis kõik minestavad ja mingi arutelu polegi võimalik vaid see lõppeb taunimisega, et üldse julged rääkida. Kui rääkida alkoholi kahjulikusest, siis kõik kiidavad takka jah nii on, istuvad autorooli ja sõidavad mõne perekonna surnuks. Koogutatakse mõistlikult ja  öeldakse: jah nuh juhtus, mis ikka. Paha inimene. Joome edasi.

Aga vahet pole, eks elame siis pimedas ja teki all edasi, sest päris maailm on liiga jube. Asi lõppebki sellega kus valimatult kriminaliseeritakse dopingu kasutamine ja isegi unistus saada Arnold Schwarzeneggerist on kriminaalne tegevus.

VÕI ikka on kuskil usk, et Arnoldiks saab ilma dopinguta? Väike küsimus: Miks nt Raigo Kuusnõmme VÕISTLUSKAAL on alla 80kg kuigi ilmselgelt on ta geneetika freak ja tal on maailma esinumber kulturismis treeneriks. Liiga lühike staaz, liiga vähe kogemusi, ei oska trenni teha, ei oska toituda, andetu?
Sama loogika kehtib ka hetkel My fitnessi kõige müüduma treeneri kohta, kellel oi kui palju aastaid staaži ja peaks kõike teadma peensusteni toitumisest ja treeningust ja valmistub võistluseks ja tema kehakaal tuleb 74-75kg kanti. Jutt siis K.J.Konsapist.

Või miks mitte dna-ime Ott Kiivikas, aga kelle võistluskaal on siiski 85kg kanti. Mis on prode ja suuremate amatööride võistluskaalud? Kiivkas ka lihtsalt andetu ja ei kaalu 120kg? Äkki ikka lihtne loogika ütleb seda, et naturaalsel kulturismil on piirid, mida ma korduvalt rõhutasin? Lihtne.

Ahjaaaaa, nad ei tahagi rohkem kaaluda? :)

Paraku kõik need arutlused ja paljugi veel oli Radarist välja jäetud. Nuh ikka selsamal põhjusel - peidame pea liiva alla ja kriminaliseerime kõik.

Ainus küsimus: MIKS peaks see biitseps siis nii suur olema ja sp mingit dopingut kasutama? Jah alati võib õli süstida ehk syntholi - siis oledki naturaal ja suure biitsepsiga ?

Kui nüüd mõelda saate osa peale, mis minuga seotud oli, siis mina rääkisin AINULT 100% võistluskulturismist (paari väikese erandiga) - mis jah möönan paraku oli väga ähmaselt vist välja toodud ja mulje jäi kuidas ma 10a vahetpidamata megadoosides dopingut kasutan, mis on natuke haige kontekst. Enda arust olen just see, kes ütleb et see on mõnes mõttes paratamatus kõrgemal tasemel ja isegi kui keegi tahab kasutada, siis kasutagae vähemalt mõistlikult ja pidage pause, sest kui need oleks nii ohutud, siis võiks ju tõesti kasutada vahetpidamata ja miks 10 000mg ja miks mitte 20 000mg .

Aga jällegi kõigil on õigus oma arvamusele ja uskuda, mida tahavad.

EDIT: Saade Radar oleks ka ilma minuta eetrisse läinud paraku. Pigem ma ütlesin enne mitu korda tegijale, et milleks seda saadet jälle vaja on ja tuleb jälle haige materdamine ja mahategemine ning milleks selline tähelepanu. Minu eesmärk oli natuke selgitada asju, aga nuh - kukkus rohkem välja vist nii nagu ikka. Selles mõttes jah ma loll ja ei roni enam kohtadesse antud teemal, mida hiljem võimalik kokku klopsida sobivalt ja oleks saates olnud jälle ainult keegi, kes räägib totaalset muinasjuttu ja möga ikka stiilis teine leer ja kui lollid teised kõik on ... seega nii ja naa..
4
Tegin ükspäev  oma Facebooki kontol postituse suusatajate valguses. Kui mu postid saavad suht mõttetu arv tähelepanu, siis seda imelikum, et üks postitus inimestele nii palju korda läinud. Üle 1000 like ja üle 600 sheerimise ja isegi pole nn auhinnamäng.

Võib nõustuda või mitte - aga lihtsalt minui arvamus.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2353155224702718&set=a.105150482836548&type=3&theaterTRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

5
Pluss ei tee saladust, et veredoping ikka ka teemaks. Kui tavalisel inimesel on voodikõrval öölambid, siis meil pesuehtsa härjaverega tilguti kotid. Mis selle inmese verega jamada. Ööläbi tilgub ja hommikuks on jube värske olla :)

Ei imesta kui enamus sellist jura usubki ja visiooni loonud endale. Aga mis teha, igaüks mõtleb vastavalt oma ajumahule.


6
ja tead, ma elusees ei usu, et see neiu kes su kõrval on, on teinud oma vormi (rasvapõletuse) ilma kemmita. arvatavasti on ka tema steroide kõrimulguni täis ja jutt mingist super toitumisest on selline naljateema. kui üks kasutab kemmi, siis kasutavad ka kõik need kes selle inimesega kokku puutuvad.

Isikulõhestumine? Just kirjutad, et rasvapõletus ilma kemmita võimalik ja kõik oskavad seda (kuigi vist mitte sina) ja siis ikka et steroide vaja lausa kõrimulguni täis toppida, et rasva põletada. Võta nüüd seisukoht. Bipolaarne häire tundub. Millest see on? Endine stroidimees vä ja nüüd lööb välja :D ? Mine ravi ennast, muidu sa oma ajuvähist ei saagi nii lahti annad enne õiget aega saba ja polegi võimalik oma sappi pritsida :)

7
radari saadet ei vaadanud kuna pole telekat, aga ok, mida sa nende steroididega siis lõppeks võitnud oled? sportlase karjäär on olematu, ainult reality tarbeks siis kõik. ausalt. kui sa poleks kemmi pannud, siis reality elu oleks sama, aga tervis oleks parem. lõppeks pole sul ju lihaseid, võite, medaleid, ega midagi. neid kes rasvaprotsenti viitsivad madalale ajada on ju teisi, see pole mingi eriline asi elus. kogu teema ongi realitys, aga milleks siis kemmi panna? kui vähk välja lööb, siis oled ju üksi, kõik kiitjad on kadunud nagu onu bellal.

kulturism on mõttetu kui seda teha kemmiga. pay2win elu

Jälle hüsteeria :)
Paraku oli mu intervjuu väga cutitud ja lausa poole lause pealt kohati - aga see selleks. Ju siis ei peetud vajalikuks.

Minu sõnum oli lihtne. Ma kindlasti ei ütle, et sterod on "kasulikud" vaid teatud kehakaalust alates paratamatud (arvestades lihasmassi ja keharasva% ).

Tundub, et tegemist mu isikliku ihuarstiga kui tead nii täpselt :) Mis asi see siis parem oleks? Ma ei mäleta, millal ma arstiabi kui sellist vajasin. Ma teen stabiilselt põhjaliku tervisekontrolli, et oleks ülevaade. Seni on su suureks kurvastuseks kõik normi piires olnud.

Onu Bella pani steroide?

Rasva% madalale võib igaüks viia (milles kahtlen samas), aga teatud kehakaalust alates mitte, sestap ei tehtagi kulturismis kontrolle.

Lõppeks pole lihaseid - jah lahe oleks kui nad oleks suuremad ja vingemad :)
Pole võite. Tõsi. Samas Mr.Universe 3.koht, Balti MV 2. koht pole nüüd ka nii halvad.
Kolmandaks ma ei saa aru, miks sa minu pärast niiväga muretsed. Sp et ma kahjustan oma tervist? Alkoholi oled tarbinud? Alkoholiga seostatakse üle 60 erineva tervisehäda + see on kahjulik ka ühiskonnale, roolijoodikud jne. Seega ma arvan, et kui mingi bodybuilder kuskil oma tablette krõbistab, on see ikka väga väike kahju võrreldes alkoholiga. Seega ära ole kahepalgeline. Sina võid oma tervist alksiga kahjustada ja kui mina seda teen, oled pühaviha ja pettumust täis :)

Suur viha, et ma kasutan ebaausaid võtteid? Kelle suhtes. Ma pole kunagi käinud võistlustel kus reeglid, et dopingu kasutamine keelatud.

Kas kulturism mõttetu - see on suhtumise küsimus. Mina pole väitnud, et kulturism naturaalselt mõttetu. Lihtsalt kordan oma mõtet - teatud piirist alates pole võimalik naturaalselt. Või sa väidad, et kulturism +90kg keharasv max 5% olles alla 180cm on võimalik? Kui seda usud oled idioot ja seda sa ilmselt oled :)

8
Ma olen 101% nõus Mihkel Rauaga. Kui EKRE edastaks oma sõnumeid rahulikumalt, ei karjuks hai hitler ja räägiks kuidas kõik, kes teisiti mõtlevad, vangi panna ja kuidas kohtunikel tuleks pead maha raiuda jne jne, siis ta oleks väga lihtsalt valimised võitnud.

Miks on EKRE poolehoid nii palju kasvanud. Ei pea geenius olema, et aru saada, et enam-vähem AINUS põhjus on see sisseränne. Kõik on näinud videosid ja lugenud, mis sellega kaasneks kui ei piiraks seda, aga miks peab seda nii äärmuslikult edastama - lausa paaniliselt. Öelda lihtsalt, et jah me taunime seda, isegi kui me lepime kvootides mingi arvu kokku, siis pagulased ei saa mingeid eelistusi, nad ei saa oma usku peale suruda ja oma kombeid põlisrahva arvelt ja kui keegi eksib seaduse vastu, siis istub oma aja vangis ära ja saadetakse peale seda maalt välja ilma vaidlemata.
Samamoodi  euroopa liidu teema - kõik vale kõik jube kõik paha, astume välja - selle asemel, et öelda: jah me oleme valmis koostööks, aga me ei lömita kohe iga otsuse ees, mis euroopa liit ütleb ning on loomulik, et koostöö ja läbirääkimised on võtmeküsimus. Praegu on paljudel mulje, et me tahame ainult saada ja mitte midagi anda. Nagu jobud sugulased, kes kui midagi annad on käsi püsti mina kaa, aga kui endal abi vaja, et kle hoia last või laena palgapäevani 100 eur, siis on nad kadunud ja kiruvad ka veel :)

Kui seda asja rahulikult, aga kindlalt serveerida rahvale, siis oleks ta oluliselt parema tulemuse teinud ja teised jookseks sabas.

Nuh jällegi lihtsalt minu arvamus :)

Tiba ajuvaba kooslus, aga tegelikult peakski olema koalitsioonis reform ja EKRE. Nad kenasti täiendaks teineteist.

9
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: March 05, 2019, 07:49:48 »
Täna Radaris jube teema. Steroidid/doping.
Aga jah kui see hüsteeria jätkub, siis varsti on nii, et kui soovid välja näha nagu Arnold Schwarzenegger, siis on see kriminaalne unistus. Seega teen ettepaneku kõik Arnoldi filmid keelata Eesti telekanalites, sest see on konkreetne õhutamine steroidide kasutamiseks.

Aga, mis seal ikka pläriseda, vaadake Radarit ja andke tuld :D

*** Aga ühte ma ütlen: jõusaal tekitab skisofreeniat. Kust kurat tulevad sellised kuulujutud, et Radari saade taheti ära keelata kuna hull Joker räägib seal täpselt, kes mida ja palju kasutab ja mustad jõud "kellest jutt" survestavad Radari toimetust :D Kuidas perset ma peaks teadma, kes mida kasutab või mitte :) Vaatad kogu ühiskonda (ja mitte ainult seda dopingu jura) ja mõtled, et kas tõesti mingi ajukatk liikvel, mis täie hooga levib?

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee
10
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: FIT kohukesed ja kohupiimad
« on: February 24, 2019, 18:10:36 »
Täna käisime hoopistükis Kopli HC GYM-is trennis. Kuidas nn fitness ja bodybuilder ikka oskavad EV sünnipäeva tähistada ?
Õhtul sööme kiluleiba, joome viina ja vaatame televiisorikasti, kirume kleite, hädaldame kui persses kõik on ja räägime teineteisele kui toredad ja head me ikka ise oleme - nagu keskmine eestlane ikka :)

Trennist ei oska misket põnevat kõnelda. Kehakaal nii 110kg hommikul peale wc-tiiru. Kas ja mis edasi, kas rohkem süüa või hoida või vähem süüa - krt teab, ei oska seisukohta võtta ... selles suhtes pole veel ikka eesmärke paika pannud.

TRAIN HARD!

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: paar pilti
« on: February 20, 2019, 19:25:35 »
Mekkisime Tere FIT kohukest ja kohupiimakreemi.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: paar pilti
« on: February 18, 2019, 14:44:40 »
Vaikselt saab trennis käidud.Aga trennis kipub make-up laiali tihtipeale minema ...Tegelikult käisime nukumuuseumis, et oma hinge eest hoolt kanda.Täna jälle makarone treenima.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Rõvedad bikini-fitid
« on: February 09, 2019, 19:50:01 »
Vaikselt ikka trennilainel. Endiselt 4x nädalas jõussaal ja kava lihtsalt kaheks jaotatud.
Paar klõpsu Kati punnimisest:

Endast ka mingi plõks: ... nuh bulkin + 10kg võistluskaalust :)
Aga nuh, eks teeb trenni ja vaatab, mis saab. Katsub ka rohkem cleanilt süüa, sest mis teha, kipun ka nädala sees läbi sõrmede toidukordadele vaatma, aga nuh eks see kohe ka maksab kätte. Samas sea aasta, siis võibki vist nagu pax emis välja näha ... austusest hina kalendri vastu :)

Edit: ahjaa vahepal sai ka austusest euroopa liidu vastu kass sooneutraalseks teha:TRAIN HARD!

15
Janne valmistub ka enda esimeseks kulturismivõistluseks sellel kevadel.Kes soovib ka võistlustasemel ettevalmistust kas võistluseks või iseenda jaoks, siis võtab siin ühendust:
https://www.facebook.com/your.fitness.body

Pages: [1] 2 3 ... 864
Kaubamaja
youtube