wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 861
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: December 15, 2018, 09:00:13 »
Mõtlesin, et tsekin vormi täpselt 3 nädalat peale võistlust. Kiloke paar võiks kaal väiksem olla, aga nuh ...
Toitumist jälgin 6p nädalas konkreetsemalt. 1x nädalas cheating-day terve päev - ka täna.
Avastasin mingid külmutatud mexican chilli aedviljad. Lisasin neid menüüsse, aga vist vaatama pakendilt koostist, sest nad ei lase mul kaalu soovitud suunas liigutada. Ju siis vähem tarbima neid või millegi muuga asendama.

Kui asjad enam-vähem kontrolli all, siis suht lihtne aru saada, mis sobib ja täidab eesmärke, mis mitte.
Hullu ei pane toitumisega, aga üritan mitte väga lasta pekil selga ronida ... va näkku vist nagu näha :D. Pigem, et oleks parem stardipositsioon järgmiseks ettevalmistuseks ... tõsi küll, mille plaane pole paika veel pannud.
Muidugi trennis tüütum käia ja raskem pingutada, aga mis ikka.

Nagu öeldud, siis aedvilju rohkem menüüs, proteiine vähem ja ilmselt vähendan veelgi, rasvu rohkem tiba ja süsikad enamvähem samad, mis enne.

Igasugu lisandid ja kangem kütus hetkel täiesti 0 juba 3,5 näädalat. Eks lihasele hakkab ja keharasva raskem kontrollida, mida aeg edasi, aga vahest lihtsalt tahaks kogu pasast puhata ja tiba vaiksemalt kulgeda. Refreshida, et seda paremana välja tulla :)

Eks teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab ...TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

2
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: December 14, 2018, 12:23:04 »
Kassist ka paar klõpsu ... kes muudkui kasvab ja kasvab :)TRAIN HARD!

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: proteiinikohuke vs kohuke
« on: December 14, 2018, 08:05:54 »
Paar plõksu eilsest:

Eks ikka sama asi. Kui teed hea vormi mingiks hetkeks, siis kui hiljem lõdvemalt võtta, siis näed igatepidi kuidas ollus tahab nahavahele sahiseda ja muskel kärbuma :) Tegelt peaks vähem sööma, kontrollin ikka, et päris hulluks ei läheks, aga .... aga .. aga ....TRAIN HARD!

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: proteiinikohuke vs kohuke
« on: December 12, 2018, 07:44:06 »
Vahepeal panin kassi kuurile. Kasvab, mis mühiseb.
Tegelikult lihtsalt "kalasilm" kus tunduvalt eespool asuv objekt oluliselt suurem ... nuh nagu biitseps küljepoosis :)
Trennidest niipalju, et muutsime tagasi 4x nädalas trennid, ehk et kava kaheks.
1 päev: tuhar, rind, selg, käed
2 päev: sääred, jalad, õlad
* kõht emba-kumba päeval - nagu tuju on
** igale lihasele 2 harjutust, 2 tööseeriat igas. Mõnele lihasele 1 harjutus.
*** milleks punnida rohkem kui vähemaga sama tulemus :)

Võimalik, et võtab ka mingi nädala totaalselt OFF - nt kui jõulu- või aastavahetuseroogasid mugides toidukoomas olla :)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

5
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Kati vs vormikad
« on: December 11, 2018, 10:00:11 »
Võrdlesime TERE proteiinikohukest ja nö. tavalist kohukest :)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Kati vs vormikad
« on: December 08, 2018, 17:25:28 »
Sai seekordne Kati vorm ka photoshootina salvestatud ... et vanaduses hea vaadata oleks ja nostalgitseda :)
Ilmselt rohkem pilte näeb Kati instaframis: http://www.instagram.com/nitrokatzNüüd aga sööma ...
TRAIN HARD!

7
Paar Kati vormikat, mida ta siis iseenda "lõbuks" teinud ... aga maksimaalse saavutamiseks. Ma küll ei poolda selliseid "lambivormi" tegemisi nii ekstreemselt, aga nuh, mis targutaja mina ikka ... "klient" on kuningas.
Eesmärk pole siis lihtsalt vormis vaid vaadata kui palju suudab endast välja väänata.

Antud parempoolne pilt on lihtsalt korraks iseenda jaoks, peale mida nüüd järgneb toitumine ja treening "normaalse rütmiga" ja kindlasti sellise vormi hoidmine pole 365p aastas väga mõistlik.
 
Soovid ka abi kehavoolimisel?
Kirjuta trainhard.ee@yahoo.com

Kati jalgadest miljon korda rääkinud, et kuidas halas, et nendes jalgades ei hakka lihased kunagi paistma - aga kui pushida ja teha ja teha ja teha ja mitte alla anda, siis ühel päeval avastad, et need on ühed parimad võrreldes teiste kehaosadega.

Väike meenutus:
Siin pilt siis umbes kaks kuud tagasi kus Kati mõtles, et teeb minuga dieedi lõpu kaasa kui ma ise võistlusteks valmistusin. Lühike aeg, aga midagi ette. Lühike aeg eeldab liiga pushimist, mis pole küll ka õige ... aga nuh peab siis kõik reeglite ja standardite järgi käima :) Kuna otsused kipuvad "lambist" tulema, siis enne jah oleks võinud natuke mõelda ka "lean buklimise" peale, et rohkem lihast järgi jääks. Aga see selleks. Kokkuvõttes kui soov madal keharasv, siis tuleb ka arvestada palju REAALSET lihast all ja seda mitte valge ollusega segi ajada. Tulebki valida, oled pehmemas vormis "suurema lihasega" või oled kuiv ja rasvavaba ja lepid sellega, milline REAALNE lihasmass on .. isegi kui T-särk üle õlgade maha kukub :)Ja lõppu "targutuseks" veel pilt sellest ajast kui Kati soovis teha ka iseenda jaoks paremat vormi nüüd kevadel.
Miks nüüd tunduvalt madalam keharasv? Tegelikult oli enam-vähem kõik sama koos makro kogustega ... vist  isegi dieeditamise aeg sama. Suht AINUS asi, mis muutus oli see, et ütlesin : SÖÖ NAGU MINA ja UNUSTA see topakas "makro on makro" toitumine kalkuleerimine ja igapäev toitude vahetamine - peaasi, et makrod samad. Kuidas saab eeldada, et erinevatest toiduainetest saame sama palju proteiine nt kuigi paki peal kirjas, et 100g 18g valku. Keha omastab sama hästi ? Kahtlen siiralt.

Vahet näeb igaüks ise. Seda olen ma praktiseerinud enda peal, Kati ja paari kliendi peal, kes tõesti tahavad ja viitsivad järgida mu juhiseid, ilma topakaid teooriaid toomata. Olgem ausad,  neid on ülivähe. Tahtjaid, kes usuvad et neil tahet aga väga palju.
AGA möönan, et inimesed erinevad ja mõnele pole tõesti vahet,mida sööb :) Kui IME DNA-ga õnnistatud pole, siis tuleb järgida seda, mis toimib.Ah, mis ikka. Vahet pole. Mina teen nii - ja igaüks leiab lõpuks iseenda jaoks selle, mis kõige paremini toimib just TEMA peal.

Täna aga juba esimene jõulupidu ... :)

TRAIN HARD!

8
Mulle endale meeldib see tavaline munavalge, mis mingi 2 euri liiter maksab. Tea kas sellel mingit vahet ka Oti nimelisega on, või mitte? Hinnavahe on küll kahekordne, aga munavalgepuder oliividega on küll ülihea, maitseaineid isegi pole vaja.

Kati ka kasutab neid tünne palju. Oti oma pole proovinud.
Mulle kuidagi tundub, et praadimisel tekib imelik tekstuur ja kuidagi "vesine" vms ja olen eelistanud tavalisi mune. Samas eks kanister kindlasti mitu x mugavam - kui just keeta ei taha :)

9
Kas on mõtet osta L-suuruses kanamune, et saada rohkem munavalget? Vaata videot.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

10
Kati ikka teeb trenni ja püüab jõuludeks vormi sada :)Triitsad ja jalad paremad kui kunagi varem ...

Teeme trenni ja vaatame, mis saab ...

TRAIN HARD!

11
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 03, 2018, 20:13:22 »
Üks treeningvideo ka, mis sai enne võistlust sisse filmitud: õlg, biitseps, triitseps.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

12
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 02, 2018, 19:34:14 »
Täna TV3 kl.20:55 "Rohelised kassid" kus ka avakaadritest läbi käin vangina. Aga ära silmi pilguta, muidu jääb nägemata :)
15 sekundit kuulsam ...


13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 02, 2018, 18:09:07 »
Mitu korda rääkinud jah, et kui Katiga tuttavaks sain, siis üks suurimaid "pirinaid" oli see, et tal on jalad nagu pakud ja üldse ei joonistu ja kunagi ei hakka joonistuma ... aga nuh täna sai jalgu tsekitud ja vaata, et tuleb järele ja ise rohkem pingutama :) Ütlesin, et anna aega endale. Kui kehal on kohti, mis ei allu paari nädalaga, siis järjepidevus viib ikka lõpuks sihile.Viimasel ajal maininud videodes sellist toodet nagu 100% munavalge puding NutriEGG-lt
Siis küsitud kus seda võimalik osta ja näiteks üks koht kus osta on nüüd Tallinnas kesklinna HC GYM Sikupillis. Selleks ei pea olema HC GYM klient vms.

Kellel huvi, siis astuge läbi ja proovige. Megapuhas toode võrreldes kogu selle jama kõrval, mis poelettidel laiutab (nn.proteiini-toodete all) ja maitsestatud ka vägagi hästi. Munavalge üldse ei kuma läbi. Banaani oma vist on tiba midagi partiis nihu läinud, aga teised täiesti ok.

Toode, mida pole häbi soovitada.
Kes edasi neid müüja tahab kirjutage mulle ja annan vajalikud kontaktid : trainhard.ee@yahoo.com või kontakteeruge minuga FB-s: https://www.facebook.com/Joker.alias.Marko.ToomingTRAIN HARD ja loomulikult ilusat esimest ja mõnusat adventi kõigile ;)
14
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: reisivideo Mr.Universe 2018
« on: December 01, 2018, 09:39:28 »
Paar plõksu nädal peale võistlust. tundub, et väga käest pole läinud ... kuigi peale jõuluturge tõusis ilmselt kaal oma 5-6kg, siis peale seda sai tagasi rutiini. Mis ma ikka seaks õgin ohjeldamatult ... kogun kangema kütuseta "massi" ? :D
Lihtsalt erinevus see, et vähendasin proteiini osakaalu, rohkem rohelist, lisasin rasvu, aga carbsid hoidnud samad esialgu.

Eelmine aasta samal ajal oli asi juba väga käest läinud ja endal oli tiba rõve olla ning jube raske oli lõpuks normaalset kaalu tagasi saada ....
... samas kes teab vo nädal hiljem ikka asi käest läinud :)Täna Cheatin-Day ja väike rinna-selja trenn....

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

15
Siin ka video reisist Saksamaale ja osalemisest Mr.Universe 2018 võisltustest.
Kuna keskmisest pikem, siis popcorn ligi, varuge aega ja järgmine aasta juba rohkem ja kõik koos?


Pages: [1] 2 3 ... 861
Kaubamaja
youtube