wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 880
1
Sa ajad midagi segi jälle. Riigid ikka annavad WHOle raha mitte vastupidi.  Suurim annetaja USA näiteks andis aastas üle 400miljoni.

Jälle :) Ma lihtsalt üritan teemat käima tirida ja et siis tore oleks jälgida, kas piibel rääkis tõde või ei.

Kui riigid ei tee nagu WHO ütleb, siis ei saa ju abirahasid, et nö riiki kriisist välja tuua. Õigemini vist võlgu võtmist. Trump vist mingi aeg keeldus seda maksmast WHO-le. Suurimaid WHO annetajaid on ka Bill Gates, kes või läbi tema "väidetavalt" Lukassenkole pakuti 90 milli personaalselt pluss riigile , et ta korraldaks samasuguse paanika nagu Itaalias ja vaktsiinimüük ikka põhjendatud oleks - valgevenes vilistati koroonale ja sellele pakkumisele ... AGA see on jälle "jutud" millele ma muidugi ei saa alla kirjutada ja läheb sinna konspiratsiooni teooriate manu. Aga siit sealt ikka satub ette ja lased silmadega kiirelt üle ja üritad kaasa mõelda, millest see hirm tuleb või miks nii arvatakse.

Pole ise juures olnud ja nii tõsiselt ka süüvinud ja mis saab ja kas saab näitabki aeg.

Tegelikult oleks lihtne lahendus see vaen ja ussitamine lõpetada. Süüvigu kasvõi riigitasandil nende nö lamemaalaste teooriatesse ja katsugu siis tegeleda nende hirmudega. Praegu on aint vastastikune lahmimine ning naeruvääristamine- sa oled idioot, ei sa ikka oled. Kui iga järgnev samm on justkui maha kirjutatud nö Lamemaalaste piiblist, siis see aint süvendab ju nende usku?

Aga kedagi justkui ei huvitagi enam see vaen - aina hullemaks aetakse.

Kõige haigem on inimeste süüdistamine - kui su mask ja lockdown tulemust ei anna ja see viirus nii vägevalt levib ikka (või loetakse valesti või mis iganes), milles see inimene siis süüdi on?


2
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi
« on: November 26, 2020, 13:46:24 »
Kas müügilt eemaldatud?

Kahjuks jah, kõik mis toimib, see keelatakse. Paar purki ehk kuskil veel vedeleb.

3
Milline põnev arutelu :D
Aga tundub jah, et WHO-l pole isegi plaanis naasta "tava-elu" juurde ja teada on, et  riigid kummardavad WHO ees käpuli - kui ei kummarda, et tule ka raha ...
Tulgu või 10 vaktsiini - "igaks-juhuks" tuleb olla lockdownis ja isolatsioonis edasi, kanname maske ja see elu, mis elasime ongi kaputt - vähemalt Big _Boss nii jahub ?
Hirm-paanika, süüdistused, tülid, ei lõppe niipea isegi vaktsiini tulles ...

4
Kas koroona ongi kolmas maailmasõda, kus inimesed alistati mitte ühegi lasu ja paari veekahuriga või on see siiski tavaline viirus, mis haaras terve planeedi ja tõemeeli keegi ei saa kuskil mingit kasu?

Kuna keegi enam muust ei huvitu kui koroonast (trennigi teevad ainult allesjäänud fossiilid), siis mõtlesin, et teen siia foorumisse ka teema - et miks mitte 5a pärast see teema uuesti välja tuua ja näha - mis tegelikult siis oli või polnud. Facebooki ka ei julge torkida, sest seal saab vist juba iga natukenegi kahtleva postituse või pildi eest banni jne - siis on täielik isolatsioon :)

Aga et ikka teemasse vürtsi anda, siis käin algatuseks välja ühe suurima vandenõuteooria, mis tundub utoopiline, aga samas kui selles natukenegi tõtt, siis paneb kukalt kratsima küll ja kes teab, kas meidki enam alles on 5a pärast seda teemat juurdlemas :)

Kas see on kokku vorbitud lõbu pärast või mitte, ei mina tea - aga paratamatult on "stsenaariumis/plaanides" väga palju seda, mis tegelikult ka hetkel toimub - seega mine võta kinni vo see ongi loomulik asjade kulg. Maskid (ka lihtsalt näo varjamine suva nartsuga), mis kusagil pole piiri pannud, on kohustuslikud vaatamata lubadusele, et nad ei saa kunagi kohustuslikuks. Lennufirmad on ka algust teinud teadetega, et edaspidi saab lennata kui vaktsiinipaber taskus - asi millega tembeldati skeptikuid idiootideks jne: https://trip.ee/uudised/qantase-juht-pardale-lubatakse-ainult-vaktsineeritud?fbclid=IwAR0TCuyS4DOy66ktFjZOcKOfs2Sji2rNsNR4dmEE3qZOtzYC7GkiFIMtzn4

Vähemalt saab näha, kas ka järgmised "planeeritud etapid" järgnevad ja kui järgnevad siis ... polegi Terminator see kõige ohtlikum mees, .. aga Skynet mingil kujul küll :D

Ühesõnaga kogu selle koroonajura vastu on seekord ka sõna võtnud tippteadlasd, arstid epidemiloogid, siis see kõik ei saa ka vist olla päris hullunud vandenõuteoreetikute niiske unenägu pelgalt, mis ei toeta üleüldist meediat? Estonia ei vedanud relvi, Estonias pole auku jne jne - paratamatult paneb mõtlema, et oodake nüüd - ma parem ei usu kumbagi poolt - olen keskel ... vaatame.

Keegi sõna nagunii ei viitsi võtta siin, aga las jääda siis Bonsuna serverisse oma aega ootama, et siis pärast öelda : Näete mis ma ütlesin .. või näete, ei läinudki nii :)

Kordan: see on copy-paste ja mina pole seda kirjutanud ja eks igaüks kokkuvõttes usub seda, mida tahab. Kohati tundub nagu ulmefilm  :D .. aga jällegi, kas vandenõuteoreetikutel õigus - saame juba 5a pärast teada :)
Oodatud on kõik arvamused - ei hakka bännima kedagi .. kui just teemast välja ei lähe ja väga isiklikuks solvamiseks.

Lugege rahulikult, ilma eelarvamuseta ja andke teada :) Vaatame, kes ennustab õigesti kogu koroona kulgu. KIRJUTA OMA ENNUSTUS SIIA!
AUHINNAKS loosime 3 purki WheyMix proteiinipulbrit. Loosimine 2026 1 jaanuar.
http://www.toidulisandid.ee
**************************

Rockefelleri Sihtasutus on organisatsioon, kes vastutab WHO (Maailma Terviseorganisatsiooni) prototüübi loomise eest. Seda kutsuti esialgselt Rahvusvaheliseks Terviseosakonnaks. Kõik, kes on tõsiselt uurinud maailma ajalugu, teavad, et Rockefellerite perekond on Rothschildide perekonna juhtimisvarras. David Rockefelleri raamat “Memuaarid” tunnistab salasepitsemist uue maailmakorra loomiseks.
Ja siin on veel üks tõend sellest, et see “pandeemia” oli ette planeeritud. Vaata ka infot Eesti kohta alates 1989. aastast: https://wits.worldbank.org/tariff/trains/en/country/ALL/partner/EST/nomen/h5/product/902780

WHO dokumendis https://apps.who.int/gpmb/assets/annual_report/GPMB_annualreport_2019.pdf leheküljel 10 on kirjas, et ÜRO (+ WHO) viib läbi vähemalt kaks kogu süsteemi hõlmavat koolitust ja SIMULATSIOONIHARJUTUST, millest üks puudutab TAHTLIKULT VALLAPÄÄSTETUD SURMAVA hingamisteede patogeeni keskkonda viimist (mille teine laine peab olema levimas 2020. aasta septembriks).
Selles 2019.a raportis on kirjas, et praeguseks on simulatsiooniharjutusest osa võtmas 103 riiki.
Leheküljel 26 saab lugeda, et valitsusjuhid peavad määrama riikliku kõrge tasemega koordinaatori, kellel on juhtiv autoriteet ja poliitiline vastutus valitsuse ja kogu ühiskonna suhtumise osas, et viia regulaarselt läbi mitut valdkonda hõlmavaid simulatsiooniharjutusi ja säilitada tõhus valmisolek.

Vaata ka World Economic Forumi tutvustust sellest, kuidas COVID-19 on kiirendanud Agenda 2030 ja New World Orderi elluviimist ning tehnokraatide superinimeste/küborgide loomist, millega saadakse ligipääs meie mõtetele ja emotsioonidele ning kontroll nende üle.
Kõik on juba valmis selleks globaalseks lähtestamiseks: kiibid, digivaluuta, digitaalne immuunsuspass, “koroonadetektiivid” jne. Ja see on ka see tegelik põhjus, milleks neil on vaja 5G-d.

„Rockefeller - Lock Step, 2010”
“Simuleeritud globaalne viirusepuhang, nõutavad sammud, erinevad faasid, üldine ajakava ja oodatavad tulemused” - Rockefeller - Lock Step, 2010.
Nende stsenaarium oli kirjutatud 2012. aasta kohta, aga väga suur osa sellest stsenaariumist on tegelikult ilmne just praegu, 2020. aastal ning järjest rohkem paistab just täpselt nii minevat.
Loe alates lk 17:
https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

Oluline küsimus on praegu see, et kas globalistid kasutavad oportunistlikult COVID-19 ümber levivaid hirme, et edendada ülalt alla suunatud sotsiaalse kontrolli „lukustatava sammu” ettekirjutisi, mis hõlmaks karmide piirangutega reisimist, võib-olla asendades sularaha sanitaarse elektroonilise sularahaga, kohustuslikku vaktsineerimist, piiramatut jälgimist ja isikuvabaduste piiramist, poliitiliste protestide keelamist, kontaktide jälgimist jne, mille abil saab tuvastada inimesi, kes keelduvad testimast ja vaktsineerimast?

Üks stsenaarium kannab intrigeerivat pealkirja "LOCK STEP: rangema ülalt alla suunatud valitsuse kontrolli ja autoritaarse juhtimisega, piiratud innovatsiooni ja kodanike kasvava vastuseisuga maailm."
Eelnimetatud Schwartzi stsenaariumi kohaselt:
„2012. aastal tabas maailma lõpuks pandeemia, mida oldi aastaid ette näinud. Erinevalt 2009. aasta H1N1-st oli see uus äärmiselt virulentne ja surmav metsikute hanede päritolu gripitüvi. Isegi kõige enam pandeemiaks ettevalmistatud riigid olid kiiresti ülekoormatud, kui viirus levis üle kogu maailma, nakatades ligi 20 protsenti kogu maailma elanikkonnast ja tappes seitsme kuuga 8 miljonit inimest.
Pandeemia mõjutas majandust surmavalt: nii inimeste kui ka kaupade rahvusvaheline liikumine peatus, kurnates turismitööstusi ja purustades ülemaailmseid tarneahelaid. Isegi kohalikud poed ja büroohooned seisid kuude kaupa tühjana, kus polnud ei töötajaid ega kliente....”

See kõik kõlab praegu kuidagi kummituslikult tuttavalt.
Siis muutub aga stsenaarium veelgi huvitavamaks:

“Pandeemia ajal suurendasid riikide juhid kogu maailmas oma võimu ja kehtestasid kindlad reeglid ja piirangud, alates näomaskide kohustuslikust kandmisest kuni kehatemperatuuri kontrollimiseni ühiskondlikesse ruumidesse, nagu rongijaamad ja kaubanduskeskused, sissepääsude juures. Pärast pandeemiat selline autoritaarne kodanike tegevuste jälgimine ja kontroll jätkus ning isegi intensiivistus. Et kaitsta end üha enam ülemaailmselt levivate globaalsete probleemide eest nagu pandeemiad, riikidevaheline terrorism, keskkonnakriisid ja rahva kasvav vaesus, hoidsid riigijuhid kogu maailmas oma võimust veelgi kõvemini kinni."

- Looge väga nakkav, kuid ülimadala suremusega viirus, et see sobiks vajaliku plaaniga (SARS/HIV hübriidsed uuringutüved, mis loodi Fort Detricki 4. klassi laboris aastatel 2008-2013 osana uurimisprojektist, et selgitada välja, miks koroonaviirus levib nahkhiirtel, kuid neil on äärmiselt raske inimesi nakatada).
- Looge palju kõrgema suremusega viiruse ohtlikum variant kui tagavaraplaan, mis on valmis vallapäästmiseks 3. faasis, kuid AINULT VAJADUSEL (SARS/HIV/MERS ohtlikum tribriidne tüvi, mis loodi Fort Detricki 4. klassi laboris 2015. aastal).
- Transportige uurimistüvi teise 4. klassi laborisse (Kanadas Winnipegi riiklik mikrobioloogia labor) ja laske see sihipäraselt Hiinasse (Shi Zhengli) smugeldada ning viia Hiina ainsasse 4. klassi laborisse (Wuhani viroloogiainstituut). (Esmane stsenaarium on see, et tegemist on loomuliku viirusega, varustsenaarium see, et Hiina lõi selle ja päästis kogemata valla.)
- Rahastage juba enne teadusliku viirustüve kavandatavat vallapäästmist kõiki sõnavõtjaid (Fauci, Birx, Tedros jt) ning organisatsioone (WHO, NIAID, CDC, ÜRO jt), kes on seotud pandeemiale reageerimisega, et neid kontrollida kogu operatsiooni vältel.
- Looge ja rahastage vaktsiinide arendamise ja kasutuselevõtu kava, nii et seda saaks kogu maailmas rakendada (Gates, „Vaktsiinide kümnend: Globaalne vaktsiinide tegevuskava, 2010–2020“).
- Looge ja rahastage vaktsineerimise kontrollimis- ja sertifitseerimisprotokolle („Digital ID“), et vaktsineerimisprogramm pärast kohustusliku rakendamise kehtestamist ellu viia (Gates, „ID2020“).
- Simuleerige “Lock Step” vahetult enne kavandatud uuringutüve vallapäästmist, et määrata eeldatav reageering, ajakava ja tulemused (Gates, „Event 201“, oktoober 2019).
- Päästke ise valla Wuhani viroloogiainstituudi teaduslik viirustüvi ja süüdistage neid loodusliku viirustüve vallapäästmisel, kuna see on soovitud põhistsenaarium (Wuhani turg, november 2019).
- Laske nakkusel levida nii kaua kui võimalik, et teaduslikud viirustüved saaksid globaalses mastaabis edasi kanduda, enne kui ükski riik saab esmase nakatumise vältimiseks reageerida.
- Kui riigis on nakkus paigas, peatage sissetulevad ja väljaminevad reisid, kuid hoidke levikut riigisiseselt üleval nii kaua kui võimalik.
- Kui riigis või piirkonnas on piisavalt inimesi nakatunud, kehtestage sellel alal kohustuslik karantiin või isolatsioon ja laiendage aja jooksul aeglaselt sulgemispiirkondi.
- Suurendage suremuse näitajaid, sidudes viirust surmadega, millel pole tegeliku viirusega vähimatki pistmist, et hoida hirm ja kontroll maksimaalsel tasemel.
CDC ametlikud juhtnöörid kogu maailmale  (https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf) COVID-19-ga seotud surmade arvu määramiseks on järgmised: arvesse tuleb võtta kõik surmad, kus haigus põhjustas või arvatavasti põhjustas surma või võis surmale kuidagi kaasa aidata. Kinnitavaid laboriteste vaja ei ole. Nüüdseks on CDC kinnitanud (tabel 3), et koroona tõttu on surnud tegelikult ainult 6% nendest, kelle kohta öeldi, et suri koroonasse. Teised olid kõik kõrges vanuses keskmiselt 2,6 teise eluohtliku haigusega.
- Hoidke avalikkuse karantiini nii kaua kui võimalik, et hävitada piirkondade majandust, tekitada elanike seas rahutusi, lõhkuda tarneahelat ja tekitada massilist toidupuudust ning põhjustada inimeste immuunsüsteemi nõrgenemist, kuna puudub suhtlus teiste riikidega (kokkupuude teiste inimeste ja bakteritega ehk välismaailmaga, mis hoiavad meie immuunsüsteemi erksana ja aktiivsena).
- Vaadake läbi ja rünnake kõiki võimalikke "ravimeetodeid", nt Hydroxychloroquine tsingiga, ja jätkake retoorikat, et ainult vaktsiin on selle viiruse vastu võitlemiseks elujõuline.
- Jätkake karantiini pikendamist (2-nädalase intervalliga), pannes üha enam inimesi lõpuks välja astuma ja selle vastu protesteerima.
- Lõpetage 1. faasi karantiin pärast seda, kui on tekkinud piisavalt avalikku vastuseisu (alates 15. mai kuni juuni 2020), ja teatage avalikult, et arvate endiselt, et on liiga vara isolatsiooni lõpetada, kuid kavatsete seda ikkagi teha.
- Kui üldsus naaseb normaalsesse eluollu, oodake mõni nädal ja jätkake siis viiruse suremusega liialdamist (umbes augustis - septembris 2020) ning ühendage see tavapärastesse haigustesse surevuse suurenemisega, mis on juba normaalsest kõrgem, kuna immuunsüsteem on kuudepikkuse isolatsiooni, maskide kandmise ja desinfitseerimise tõttu nõrgestatud - see aitab suremuse näitajat veelgi suurendada ja eelseisvat 2. faasi fikseerida.
- Kehtestage 2. faasi karantiin (umbes oktoobris – novembris 2020) veelgi äärmuslikumal tasemel ja süüdistage meeleavaldajaid (enamasti inimesed, kes enam ei usalda valitsust) hullema 2. laine põhjustamises („me rääkisime teile, et oli liiga vara..., see on kõik teie süü, sest teil oli vaja juuksurisse minna... , teie vabadustel on tagajärjed...“).
- Kehtestage 2. faasi karantiin palju äärmuslikumal tasemel, suurendades allumatute karistusi (asendage trahvid vangistustega), pidage IGASUGUST reisimist ebaolulisteks, suurendage kontrollpunkte (sealhulgas sõjaväelist kontrolli), suurendage elanikkonna kontaktide jälgimist (kohustuslikud rakendused), võtke üle kontroll toidu ja gaasi üle (suuremahuline puudus), et inimestel oleks juurdepääs olulistele toodetele ja teenustele ainult juhul, kui neil on ESMANE luba.
- Hoidke 2. faasi käimas palju pikema aja vältel, jätkates riikide sulgemist ja globaalse majanduse hävitamist, tarneahela jätkuvat halvendamist ja toidupuuduse suurendamist veelgi jms.
- Lõpetage äärmuslike toimingute või jõu abil igasugused avalikkuse meeleavaldused ning nimetage kõiki, kes ei allu, avalikkuse vaenlaseks nr 1 nende jaoks, kes on nõus alluma. Allujad tunneb ära maskikandjatena.
- Pärast üsna pikka 2. faasi kehtimist (rohkem kui 6 kuud) käivitage vaktsineerimise + vaktsiinisertifikaadi programm ja muutke see kõigile kohustuslikuks (andes eelisjuurdepääsu neile, kellel on see algusest peale olnud) ning laske neil, kes vaktsiine pooldavad, rünnata neid, kes on selle vastu, öeldes, et nemad on kõikide probleemide põhjustajad (“me ei saa minna tagasi normaalse elu juurde enne, kui igaüks laseb end vaktsineerida...“ „need inimesed, kes ei allu, ohustavad meie elu ja on seetõttu vaenlased”).
- Kui enamus inimesi allub ettekirjutustele, laske neil uues süsteemis oma eluga jätkata („uus normaalsus”), piirates samal ajal vähemust ja nende võimalusi koolis käia, töötada, reisida ja avalikel üritustel osaleda.
- Kui enamik inimesi ei kavatse ettekirjutusi täita, päästke 3. etapis valla palju ohtlikum SARSi/HIVi/MERSi viirus, mille suremus on 30%. Sellest peaks piisama, et ka mitte allujad tunneksid hirmu ja alluksid “uuele normaalsusele”. Kasutage väljendit "me ju ütlesime teile".
- Käivitage uus majandusmudel ja sotsiaalkrediidi süsteem (Microsofti patent 060606 - krüptovaluutasüsteem), mis jälgib inimese käitumist, kasutades toitu, vett, eluaset ja muud eluks olulist uue majandussüsteemi jõustamise vahendina: „Tehke põhimõtteliselt seda, mida me tahame, ja me anname selle eest tasu (koguge krediiti või punkte ja saate rohkem juurdepääsu asjadele, mida ellujäämiseks vajate) või käituge vastupidiselt sellele, mida me tahame, ja saate karistada (kaotate krediiti või punkte ja juurdepääsu asjadele, mida ellujäämiseks vajate)“.

Selleks ajaks on maailm nii laastunud, et meie arvamuse järgi on vaktsiinisurmade, vägivalla, ainete kuritarvitamise, enesetappude, viiruse ja loodusõnnetuste tõttu maakeralt kadunud kaks kolmandikku rahvastikust.
Eesti 2017: 1,3 million inimest.
Ennustus 2025. aastaks: - 25.4% ehk 932 320 inimest.

http://www.deagel.com/country/Estonia_c0066.aspx
Kogu selle protseduuri lõpptähtaeg on 31. märts 2025.

Siis enam sularaha alles pole, ja inimesed maksavad kiibiga või oma näoga. Järgmise 5 aasta jooksul näeme kogu sotsiaalsüsteemi täielikku ümberkorraldamist, ja see toimub terves maailmas. Nad ütlevad, et pole ühtegi riiki, kes sellest pääseks. Surudes peale teist viiruselainet, tahetakse üha rohkemates riikides maske kohustuslikuks teha. Nad kinnitavad juba ette, et teise ​​lainega on kindlasti palju raskem hakkama saada kui esimene lainega, ja et see ei kao kuhugi! Teise lainega kasutatakse veelgi rangemaid meetmeid kui esimese lainega, ja riigid mitte ei lähe jälle ainult lukku, aga kõikide inimeste liikumist ja vabadust piiratakse veelgi rohkem kui varem. Inimesed kogu see aeg arvavad, et see on ajutine, aga tegelikult nemad plaanivad sellest kinni hoida kuniks kõik inimesed on vaktsineeritud. Nad kehtestavad kõiki piiranguid “meie endi turvalisuse nimel” ja teevad seda järk-järgult, et inimesed kõigega paremini kaasa läheksid.

Need kes näevad, mis tegelikult toimub, võivad muidugi häält tõsta ja vastu hakata, aga ainuke viis kuidas me globaalsest kommunismist pääseme on siis kui me äratame üles ka piisavalt teisi inimesi. Sest kui nemad edasi magavad, siis need massid tõmbavad meid oma passiivsusega sellesse kaasa.
Nüüd propageeritakse "kaitske oma naabreid". Ja põhimõtteliselt sellega nad tahavad, et inimesed oma naabrite järgi nuhkima hakkaks, ja neid välja reedaks… Kas meil eestlastel ei tule praegu siin meie endi ajalugu meelde? “Kaitske oma naabreid, hoidke neil silm peal ja andke meile teada kui nad ei kanna maski, ei hoia sotsiaalset distantsi või ei vaktsineeri” Kuidas sellist propagandat nimetada? Kas kõik see on tõesti vajalik “nii ohtliku viiruse eest, et pead tegema testi et teada saada, kas sul on see on või mitte. Nii ohtliku viiruse eest, mis pole poole aasta jooksul kinnaste ja maskide jaoks vajanud ühtegi biohazard jäätmekotti!” ÄRGAKE ÜLES!

Mida rohkem inimesi testivad, seda rohkem tuleb ka positiivseid tulemusi. Aga positiivseid tulemusi annavad ka puuviljad, loomad, mootorõlid ja testid, millel pole isegi proovi peal. Testid testivad ainult RNA viirusi ja geneetilist materjali!
Teises laines muudavad nad testimised kohustuslikuks, mis loob rohkem positiivseid viirusenumbreid, kuni nad saavad piisavalt suure “pandeemia”, mida neil on vaja oma järgmise etapi elluviimiseks.
Nende eesmärk onmaailma majandussüsteemi täielikult krahhi viia. Nende plaani järgi see kõik läheb ainult hullemaks. Seda on vaja selleks, et kõik inimesed kardaksid ja seetõttu ka nõustuksid lasta end vaktsineerida ja kiibistada. Järgmisena tuleb mängu kohustuslik Covi-Pass (digitaalne tervisepass), millega kõik inimesed peavad tõestama, et nad pole nakatunud. Nad proovivad seda praegu Aafrikas, kutsudes seda “Trust Pass”iks (usalduse pass), et olla kindel, et inimene on vaktsineeritud, et ta saaks siis käia koolis, tööl, avalikel üritustel ja reisida.

31. märts 2025 on see tähtaeg, mil kogu see protseduur lõppenud ja kogu planeedi süsteemi kontrollib AI. Peale meie DNA muutmise läbi Covid-19 vaktsiini, and tahavad meid lisaks veel masinaga liita. On tekkimas süsteem, kus inimesed hakkavad igapäevaste toimingute tegemiseks täielikult AI-st sõltuma. Kõikjale, kuhu läheme, mida teeme, räägime ja ostame, logitakse süsteemi. Hüvasti privaatsus.

Praegused poliitikud vist ei saa aru tegelikult, ei näe suuremat pilti sellest, mida nad tegelikult teevad ja kuidas iga nende väike otsus panustab kõigepealt Euroopa Liitriigi, ja seejärel ühtse Globaalse Valitsuse loomisele. Neid kasutatakse lihtsalt ära… neile öeldakse Euroopa Liidu poolt, mida nad tegema peavad, ja kui tahavad raha, siis peavad sellega nõus olema. Kas see pole mitte altkäemaks riikide iseseisvuse ära ostmiseks?

2025 on see murdepunkt, kust tagasiminekut enam ei ole. On vaid loota, et enne seda piisavalt inimesi oma silmad lahti teevad. Aastal 2025, kui Internet saab iseseisvalt täiesti autonoomseks ja ta kontrollib kõike ise, muutub kogu maailm. Meie sõltuvused internetist ja elektroonilistest vahenditest selleks ajaks on nii suured, et praeguse pilguga paraku enamuk oleks isegi sellise tehnokraatilise eluga nõus… kaotades seejuures ära ühendus oma tõelise olemusega, Loodusega.
Kui me midagi ei muuda, siin ja praegu, siis järgmised viis aastat restruktureerib täielikult kogu meie sotsiaalsüsteemi. Just praegu oleme murdepunktis.
Loe ka “Koroonaviiruse sarnane pandeemia, mis saab politseiriigi kontrolli käivitajaks”.

5


Uues uuringus on leitud, et veganid murravad tõenäolisemalt luid kui  lihasööjad.

Uuring võttis terve hulga andmeid umbes 55 000 inimeselt - kellest umbes 2000 olid veganid - ja avastati, et liha söömisest hoidujatel on 43 protsenti suurem tõenäosus igasugusteks luumurdudeks.
See pole nii, et veganid kukuvad tõenäolisemalt jalgrattalt maha või trepist alla või midagi sellist, kuid see võib näidata, et veganid murravad suurema tõenäosusega luu sellise juhtumi korral.

EPIC-Oxfordi poolt läbi viidud uuringus osalenuid jälgiti keskmiselt 18 aastat.
Sel ajal oli kokku 3941 luumurdu, millest suurim oli puusaluu murrud, mida veganid said 2,3 korda suurema tõenäosusega kui nende lihasööjatest kaasosalised.

Uurimisprojekti tulemused on nüüd avaldatud ajakirjas BMC Medicine, kus juhtiv autor dr Tammy Tong Nuffieldi rahvatervise osakonnast kirjutas: "Leidsime, et veganitel oli suurem luumurdude risk, mille tulemuseks oli ligi 20- aasta jooksul 1000 juhtumit rohkem, võrreldes liha söönud inimestega. "

Lisaks puusaluu murdudele avastasid nad, et veganitel on suurem tõenäosus ka jalgade, käte, randmete ja ribide murdumiseks.

Samas pole andmeid selle kohta, kas luumurrud olid tingitud luude kehvast tervisest või lihtsalt õnnetustest ja ebaõnnest.

Tegelikult väitis dr Tong, et taimse dieedi söömisel on mõned selged ja ilmsed eelised.
Tong lisas: "Hästi tasakaalustatud ja valdavalt taimsed toidud võivad parandada toitainete imendumist ja neid on seostatud vähem haigustega, sealhulgas südamehaiguste ja diabeedi riskidega.

"Inimesed peaksid võtma arvesse oma dieedi eeliseid ja riske ning tagama, et neil on piisav kaltsiumi- ja valgusisaldus, samuti peavad nad säilitama tervisliku KMI, see tähendab, et poleks ei ala- ega ülekaalulised."


6
Ei tea öelda. Aga tundub kohati jah, et käsuliin kenasti toimib ja ju tulevad ka kõik muud piirangud nagu ette nähtud ... isegi kui räägitud teist juttu ja küll need saalid ka kinni taas topitakse, sest see on nii õudne kõik.
Suremus on täpselt sama, mis viimastel aastatel olnud, aga need positiivsed testid on muidugi 1000x õudsamad. Nohu = surmatõbi jne.

Pole täheldanud, et jõusaalides inimesed jubedalt teineteise külje alla poevad -- aga see polegi tähtis. Tähtsam on näidata kui õudne see kõik on, et oleks põhjust korraliku nutsu eest vaktsiin persse toppida või mis iganes see on.

Teeme trenni , sest varsti saab jälle puhata  :D

7
Veel üks video võistlusest ja saadud emotsioonidest:Et kui videolooja loeb, siis kohtunikest  :D

Marko - ah niisama leiti kuskilt tankist. Ei tunne ei tea
Kadri: Latvia Open Ms.Shape 2.koht
Sergei: Legendaarne treener ja iseloomuga mees, keda küll keelati kohtunikuks tulemast, tegi seda siiski.
Kristo: Treener ja ka varem kohtunik olnud Läti Open võistlustel
Maiko: Balti meister ja Läti meister ja ka häid kohti noppinud IFBB PRO Leaguae liigas

8
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi: venitamisest VIDEO
« on: November 17, 2020, 19:44:36 »
Sai ka käidud nädalavahetusel Corsa Gym võistlustel nö kohtunikuna. Sai ka tiba klippe tehtud ja targutatud kui "kohtunik" :)Vedasin ka ennast Tartus trenni. Väga ei viitsi, aga eks liigutama peab.

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

10
Põnevad uudised kulturismirindelt!

Konnatiik pole surnud, vaenlane ründab, vähemlasi ahistatakse, jumala staatuse võtnud prohvetid on töös, salasilm kuuleb, salasilm näeb, ei tohi, keelame, loobime kaikaid ja üritame ära panna.
Rõõm on tõdeda, et see persekukkunud eesti inimese pisike ja habras hing vajab kosutust ja saab ainult lohutust idiooti mängides.

TRANSLATE: EKFL tõmbas ürituse korraldajale traati ja KEELAS võistluse ära  :D :D :D Kui suure egoga ja persekukkund hingeeluga saab veel olla?
Samas pole see midagi uut siin päikese all - sest kui teisele taha ei ürita keelata, siis pole sa õige pederast :)

KOKKUVÕTE: Loomulikult toimub üritus endiselt. Seega ole kohal aasta kõige skandaalsemal üritusel, mille kõrval koroona-pandeemia lausa kahvatub :)

HOIATUS: Ole ettevaatlik kui kodus peegli ees poseerid - tuleb aeg kui EKFL karvane käsi koputab õlale ja ütleb: "ILMA meie nõusolekuta on sul poseerimine keelatud, sest vo siin salaja võistled iseendaga."

11
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi
« on: November 10, 2020, 14:06:50 »
Väike targutusvideo ka :)TRAIN HARD!

12


Maailm oli lukku pandud lukuvõti katki  murtud. Mitu seppa peavad seda parandama?
Õige vastus 6: Martin Edovald Janar Gröön Erkki Sassiad Indrek Puhm Pavel Makarov ja Gert Goršanov.

TRANSLATE: ehk kolmas kivi päikesest omadega persses ja riigid lukku pandud ning kulturismivõistlused viimasel hetkel ära jäänud, siiski otsustati teha vähemalt show-võistlus omavahel ja vaadata, kes on parimatest parim.

Tule ka sina vaatama (või miks ka mitte osalema) 14.november 2020 algusega kl 15.00 Corsagymis, Tartus.
Sümboolne osalustasu 5 eur.

Loomulikult võib kõik muutuda kui kuulutatakse välja sõjaeriolukord, sest kohutav viirus liikvel, mis sügishooajal maha tapnud paar 100-aastast inimest - aga loodame parimat!


13
KÕIK TREENINGUST - küsi nõu tegijatelt / Re: Ületreening?
« on: October 29, 2020, 00:03:57 »
Minu tagasihoidlik arvamus, et ületreening tekib kui kesknärvisüsteem üle pingutada pidevalt ... ehk et ajuvabalt palju "tööseeriaid", millel pole lihaskasvuga erilist eesmärki.


Parem kiire "kickass" - anna lihasele põhjus kohanduda ja kõik.
Üks korralik tööseeria on 100* parem kui 10 kaheldava väärtusega "vägistamist" ... lisaks vähendame riski ületreeninguks ja oleme värsked ja "näljased"  ja valmis järgmiseks trenniks.

Kordan ... minu arvamus, mis ei pretendeeri absoluutsele tõele :)

14
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: Minu blogi
« on: October 28, 2020, 17:42:19 »
98kg

Kui pole õnnestunud "väga head varjud ja valgus", siis esimest korda näen juba mingit kvaliteeti :)

15
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi
« on: October 25, 2020, 13:47:09 »
Sai käidud vahelduseks spaas ja jõukas Meriton hotellis. Miks? Praegu hotellides head hinnad - spa külastus, jõusaal + hommikusöök .. miks mitte :) Koroona hää - lööb hinnad alla ja hotellides vist isegi odavam elada kui üürida korter.

Trennid ülepäeva - ülekehatrennid. Eriti dieeditada ei viitsi - aga mingi aeg ikka vaatama, mis näoaugust sisse ajada ... aga vo ka mitte. Mis ikka pingutada - naine olemas ja võistlustele minemine nii ja naa - las minna :)

TRAIN HARD!

Pages: [1] 2 3 ... 880
Kaubamaja
youtube