wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 868
1
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: VIDEO toitumine jne
« on: August 17, 2019, 09:12:13 »
Et siis viimane aeg mõelda, et kas teha sügisel väike võistlus. Kui, siis see oleks täpselt 14 nädala pärast (IFBB Leguae) ja vo mõni NAC Lätis vms.
Täna kaal 105kg ... kui tahan classicasse, siis peaksin olema max kaal 96kg .. kui kulturism, siis -102kg. 96 tundub päris raske, samas 102kg ... selleks andekam olema :) Kõige kehvem variant ilmselt oleks kui olen 96,1kg ja pean minema -102kg kategooriasse :)

Vorm kõige hullem pole (Seda enam, et pole otseselt "cuttimine" ja siis oleks ilmselt pilt kohe parem, aga ... siit tiba varuga rookida 9kg maha ... samas 102kg ma ka ei oleks mingis erilises vormis ... muidugi võin ka 100kg olla, et olla -102kg katis ... aga see 96kg tundub mõnusama väljakutsena .. ühesõnaga arutluse käigust võib aru saada, et ma tiba segaduses :D

Paar hommikust voodisooja vormikat ka.

... aga nagu klassikud on öelnud - teeme trenni edasi ja vaatame, mis saab :)

TRAIN HARD!

2
U welcome. Eks kõige tähtsam on lihtsalt rutiinitaluvus ja loodetavasti talud hästi :)

3
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: August 16, 2019, 17:42:19 »
Mõtsin ka teha toidu-toitumise video: dieet, kaneel ja muud mõtted.TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

4
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi
« on: August 12, 2019, 07:45:56 »
Eile sai end korralikumalt ära mõõdetud ... ja venita kuidas tahad, aja kui õieli kael tahes, siis max pikkuseks sain 182,5 cm. Tegelt olin suht kindel, et ma venitan 183,1cm välja.
Pikkus pikkuseks, aga kui heietasin mõtet nö klassikalisse kulturismi, siis mu kehakaal peaks olema nüüd max 96kg. Lootsin küll, et ma pikem ja kehakaal saab olla 100kg. Muidugi võimalus ka kulturism -102kg, aga kui kõrval seisab 160cm bb, kes ka 102kg - siis tundub suht lootusetu :)

Tegelikult ikka järjest rohkem väike kihk ikka oma ass vormi ajada ja teha sügisel paar võistlust ja üks siis ilmselt IFBB/NPC oma.
Natuke seedima veel. Aega on. Samas siin pildil olen 100kg ja sellest alla veel 4kg + tiba varuga, sest natuke vaja ilmselt laadimisruumi ka , siis saab vist päris raske olema  .. lisaks kui keha liigse stressi käes trikitama hakkab. Muidugi alati saab diuretsiga kaalu alla ajada - aga see ka suht kreisi lähenemine ja kas see seda väärt.Muidugi võiks Veganluse poole pöörduda, ... aga paraku kogemus just vastupidi ... kui neid vegan tooteid sõin mingi aeg, siis hakkas keharasv hirmus kiiresti tekkima, seega lihtsalt suu kinni teipima ja kuni võisltusteni 24-7 cardiot tegema :) Eks vaatab - eesmärk pole olla alla 96kg vaid ikka maksimaalse lihaskasvuga 96kg.TRAIN HARD!

5
KÕIK TOITUMISEST - küsi nõu tegijatelt / Re: Nüüd andekas!
« on: August 12, 2019, 06:59:30 »

Vaatsin, et Joker&Kati käsid Amsterdamis ja endal ka nüüd segane tunne hinges, et kas satanist või gei?


Et ee mis-mis ? :)

6
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Amsterdam - VIDEO
« on: August 05, 2019, 20:33:18 »
Nagu öeldakse - ''Viin on tarkade jook.''  Samamoodi võiks ka kanepi või seente kohta öelda.
Kui, peaksid kunagi veel proovima, siis soovitan valida ''õige aeg ja koht''.  Võid ise ka ette kujutada, kui Sul kaamerat näos ei oleks olnud ja viibinud oleksid sumedal suveõhtul maal/suvilas...kuskil, kus on kindel ja hea tunne. Lased mõtted lahti ja ei püüa midagi kellegi jaoks seletada (:

Igatahes, ei  soovita lihtsalt kuskil proovida :D  Aga noh, natuke naljakas oli siiski küll


Nu ma usun, et mulle sellest ühest korrast aitas. Iseeenesest ok kogemus, aga milleks seda uuesti teha - vat küll ei tea :)
Eks kõik siin elus tarkade värk. Söö kasvõi pizzat ja joo cocacolat - kui liiga palju, siis lõpetad ülerasvununa jne :)

Täna väike trenn Lasna HC GYM-is. See ikka kõige kõige jõusaal - tee mis tahad :)

13 weeks out ... tundub nagu 13 mounths out :D
Tegelt ei teagi - nu ei tule vaimu peale, et 100% pühenduda - vist mingit laadi keskeakriis tunda andma ja vahest tunne, et nahhui üldse nada ja valiks üldse hoopismingi muu tee jne ... teeme trenni .. sest mitte midagi muud nagunii teha pole :)

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

7
Ehk siin siis meie lühike ülevaade Amsterdami reisist :)TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

8
Isa isa isa ... poisid lähevad mu pärast kaklema :)

Las auto olla 10 000 eur, kui keegi ei taha ju saab allapoole lasta hinda kui veel tuju müüa :) Nagu ütlesin, mul kiiret pole ja isegi pole päris kindel, kas tahan müüa kuna hea mõnus auto ja teenib hästi. Nagu autoost ikka - järgmine võib igapäev remonti vajada või igapäev sõites tunne, et pole päris see :) Lisaks ongi selle Jeepi võlu, et see pole igaühel ning mida müügis +20tk. Mina ostsin omal ajal puhtalt välimuse peale ja Kati üldse avastas selle. Muidu poleks selle aasta Jeepi ostnud kuna näevad suht igavad välja :) Samas tean kindlalt, et valget autot ma ei osta kunagi kuna iga väiksemgi rooste karjub silma jne.

Lisaks kas keegi üldse kauplemata ostab ja see "ruum" peab ka jääma. Kui kohe 8000 müüki ja keegi kukub hullult 6000- peale kauplema, siis milleks ma peaks müüma, et osta hullem rääbakas asemele kuna ma investeerin pigem raha reisidesse või emotsioonidesse :)

Aga mis ikka - katsun Amsterdami videoga maha saada - krt lõigun küll, aga ikka tahab 2h tulla :D

Peace ...
TRAIN HARD!


9
Ja muidugi  Trainhard.ee kleebis lööb ka hinna üles....(:

Jup ... plus superstar Jokeri oma ... auto nii võttes poolmuidu :)

10
Salongi oled küll kenasti puhtaks küürinud  ;)  Või lasid Katil seda teha?  :D

Hind natuke krõbe pole?  2010 aasta pill 1.5k odavamalt müügis. Lisasid ka rohkem...  :o

Aga mul must ja ma ei tea, mis lisad täpsemalt :) Mul kiire pole, kuna auto korralik. Lihtsalt ostaks uuema kui keegi tahab. Kui ei taha, mis ikka ... ja kui väga konkreetne huvi, eks saab alati kaubelda :)

Sellise kerega pole palju. Tavalise kerega ... neid jah palju ... ja näevad igavamad välja :)

11
Koogi söömiseks tasub tõesti rohkem valmistuda :D :D
Kuskil kohvikus/võõras linnas keset melu ei tarbiks.  :D
Isegi voodis kerra tõmmanud end paariks tunniks peale kooki, hee  :D

Ootan videot :o


Jah video peab valmis lõikuma. Jube tüütu - aga ju laon jälle lihtsalt ritta, mis kaamerasilm haaras. Kes kerib edasi, kes tahab vaadata :)
Aga jah - peab vahet tegema kus kanepikooki osta. Nn turismipoodides on igasugu jura kus kõik täis justkui kanepit, aga süüvides on see nii mõttetu kogus, et ei tunne nendega midagi. Coffee shopides jah teine tera kus kanepikoogi sisaldus 300-500mg. Turismipoodides on "mega-strongid" 60mg :) Ajuvaba on eriti hind: coffee shoppides 5-6 eur. Turismipoodides 20 eur ... kuigi need poed tihti kõrvuti.
Proovisime ka neid nn seenetrühvleid .. aga eks videos näeb ... :)

Aga nüüd sai veidi puhatud ja lõõgastatud. Täna üle tüki aja esimene trenn:

Ja kes soovib korras autot, siis võib ühendust võtta ;)

https://www.auto24.ee/used/3186863

TRAIN HARD!
http://www.toidulisandid.ee

12
Ära siis unusta jointi suitsetada ja pane Kati filmima   :D

Ostsin kanepikoogi kuskilt coffeshopist. Kuskilt kapist välja võeti, mis seal sees oli lõpuks ... mul ikka kakkus paariks tunniks nii korralikult ära, et ausalt seda enam kogeda ei taha. Pärast olengi skiso valmis ... mitte et ma muidu poleks. Eks videost näeb ... :D kuigi seal vust suht mitterääkiv samal ajal paanikas potipilter :D

13
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Rootsi kruiis video
« on: July 26, 2019, 11:46:44 »
Ootame pilte ''uuest'' mersust! Et see lähiajal juhtuks!!!!  Kõigepealt laena Timo käest proovisõiduks   :D
Ise julgen soovitada S klassi. omal nt s500 4matic (: Ega mujale enam istuda väga ei tahagi  :D


Nu ennekõike pean saama oma praeguse auto müüdud, siis vaatab mis edasi :)Aastaarv 2009. Jeep Cherokee Limited, mis tähendab, et sellise nina ja kujuga igaühel ei ole. Meenutab pigem Jeep Commanderi, aga tiba lühem ja kompaktsem. Diisel/automaat.
Auto korras ja igapäevases kasutuses. Uus aku, õlid vahetatud, klotsid üle käidud, esisild ka alles kontrollitud / regullitud, ülivähe roostet, vo põhja all tiba siin seal tiba, mootor töötab veatult, sild ei kolise, ülevaatus ka alles järgmine aasta, rehvides muster korralik - lamell.
Mäluga istmed, soojendused, gps/raadio ekraan, tagurdusandurid, konditsioneer, aknad uksed töötavad. Ühesõnaga korralik.

Müün lihtsalt sellepärast, et uuema aastaarvuga osta.

Hind 9990 eur.

Ja muidugi followige ka mu Instagrami: https://www.instagram.com/trainhard.eeJa homme hommikul lendame Amsterdaaaaamiiiii :)

TRAIN HARD!

14
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Sweden
« on: July 24, 2019, 20:36:38 »
Väike ülevaade/tagasivaade Rootsi kruiisist :)TRAIN HARD!

15
BLOGID / БЛOГИ / Re: JOKERI Blogi: Bic Tric Supersets VIDEO
« on: July 21, 2019, 14:40:22 »
Mõtsime, et peaks Rootsi kruiisil ära käima ... eriti kuna Kati sõnul ta pidavat olema ainus eestlane, kes seal käinud pole. Seega 3 ... 2 ... 1 ... lets go.

Jälgi meie reisi Storysid instas ... ja nuh seekord teeme ka mingi pikema video ... neile, kes pole käinud ... või neile, kellel äratundmisrõõm.

https://www.instagram.com/nitrokatz

https://www.instagram.com/_ladypinkcat_

https://www.instagram.com/trainhard.ee

Niisama klõps eilsest:

TRAIN HARD!

Pages: [1] 2 3 ... 868
Kaubamaja
youtube
anything