wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Joker

Pages: [1] 2 3 ... 877
1
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi
« on: March 31, 2020, 13:54:43 »
Hakkame siis tegema. Marko näita ette  :) 20 teemant kätekõverdust alustuseks .

20 kole palju. Selga treenides hakanud lõuga tõmbama... kohutav .. üldse ei jõua :)

2
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi
« on: March 27, 2020, 15:23:52 »
Igav.

Aga nuh, teeme kodus kätekõverdusi ja vaatame, mis saab :)

3
Eks see oli aja küsimus, loodame kiiret positiivset resultaati asjale. Hoidke ennast! Loodan nüüd, et mandrile naastes süüa saan osta vähemalt. 😄

Kui pole mine Stockmanni .. seal kõike :D Saab isegi pasanteeriale abi ...

4
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/koroonaviirus/otseblogi-valitsus-paneb-eesti-saared-lukku-siseneda-tohivad-vaid-nende-elanikud-jousaalid-spad-ja-paevakeskused-tuleb-sulgeda-ule-eesti?id=89225163

OTSEBLOGI | Valitsus paneb Eesti saared lukku: siseneda tohivad vaid nende elanikud. Jõusaalid, spad ja päevakeskused tuleb sulgeda üle Eesti

5
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi
« on: March 09, 2020, 19:59:01 »
Vahelduseks ka blogindust.
Mingi aeg hüppas turja 43 aastat. Ega see ei ole mingi 3.50.-  :o

Aga vähemalt tegi Kati toreda "üllatus-sünna" ja kamandas limusiini koos külalistega ... päris imperssive  ::)... mis lõppes KGB teatris-kohvikus ja päris öösse venis asi juba meie pool. See KGB asi päris lahe ... eriti neile, kes seda aega mäletavad. Seega väike seltskond või üritus seal pidada ... miksmitte ;)Mis muud põnevat?
Väike plaan ikka sügisel üks võistlus teha inglismaal ... aga selle koroona-juraga nüüd ei teagi .. kas vaibub või läheb hullemaks ... kas üldse kohale jõuab, kas üldse võistlus toimub, kas linn kus toimub karantiini ei lähe jne jne jne ... elame päris keerulisel ajal, kus plaane ikka väga raske teha.
Aga nuh pigem, mis ikka ja tuleb positiivselt mõelda ... seega oma treeningu ja toitumistega olen suuna sinnapoole võtnud. Eks näis, mis välja kukub. Nuh kui persse ... siis vähemalt saab pekist lahti ...

Seega nagu klassikud on öelnud: Teeme trenni ja vaatame, mis saab.

TRAIN HARD!

6
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi: nattyboy
« on: March 05, 2020, 08:14:24 »
Mis teste sa Synlabis teha soovitaksid sellisel juhul, äkki viitsid täpsemalt kirja panna?

No minu "baas" on see, mida mu arst mulle soovitanud ja kes teab mu "tegemistest". Sinna juurde võib alati, mida iganes teha ja huvitab lisaks.
PSA muidugi siis rohkem neile, kes 40+ .... nagu mina ...
Üksikanalüüsidest kokku pandud, mis soodsam, sest valmispaketid ikkagi sisaldavad puudulikult seda, mida mul vaja teada ja mitu paketti kokku panna ... liiga kirveks.

Aga tulemusi arutage perearsti või synlabis pakutava konsultatsiooniga, kes kindlasti oskavad paremini ja põhjalikumalt vastata, mis üks või teine tulemus tähendab täpsemalt. Või kui esimene kord lahti seletatud,  tulemused aastate lõikes suht samad ja kõrvalekaldeid pole olulisi - ju siis asjad enam-vähem.


7
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi: nattyboy
« on: March 04, 2020, 11:18:46 »
Mis sa arvad DAA-st, Tribulusest, kas on üldse mõtet nattyboy'del võtta selliseid asju ja kui palju?

Tänapäeval on uuringuid nii seinast seina, et raske vahet teha, mis õige, mis vale. Kui kehaomane testosteroon on väga madal, siis usun, et ikka abiks. Nii mõnigi tagasiside on, et peale tribuluse kasutamist näiteks habemekasv intensiivistunud.
Kuna tegemist on lisanditega, mis lubavad testosterooni tootmist, siis väga lihtne lahendus on tänapäeval see, et teed Synlabis östrogeni ja testosteroonitesti ja peale mõned nädalad kasutamist teed uued analüüsid ja ongi nähe, kas kasu või mitte. Kuigi jah siin jääb alati see "aga" - et hormoonid kehas võivad väga palju kõikuda niisamagi - olgu siis toitumisest tingitud või lihtsalt kavõi seksist.

Oli mingi saade "sporditeadus" vms. Profipoksija oli tsölibaadis ja tehti analüüse ja sportlikku sooritusi sel ajal. Peale paar nädalat (vist oli umbes) seksis oma naisega ja analüüsiti uuesti ja mõõdeti sooritusi. Sportlikud tulemused paranesid (hüpped ja löögid jne) .. aga samas näitas ka testosterooni olulist tõusu.

Aga synlab - väga lihtne lahendus. Samas ka kreatiin, mis on sadade uuringutega tõestatud ei anna kõigil efekti. Tuleb uskuda ja küll platseebo teeb oma töö ;)

https://pood.bonsuna.com/toidulisandid-787/testosteroon.html

8
Kõige parem siiski ilmselt kuldne kesktee ja kombinatsioon mõlemast. Ei maksa liiga keeruliseks mõelda seda :)

Veganitel vist rohkem see teema paljuski, et loomadest kahju kui nad neid söövad, kes lisaks veel väärkoheldud jne.
Aga muidu jah nõus - milleks äärmused? Lisaks on ikka väga raske orienteeruda, mis see "päris" tõde ja mis mitte, sest iga "teadusliku uuringu" kohta on "teaduslik uuring" mis esimese ümber lükkab ja igaüks usubki ja järgib seda, mis enda jaoks usutavam ... ja ka kasulikum on.
Minu "veganlus-toidud" on tavaliselt sellega lõppenud, et ma ei suuda kuidagi oma keharasva kontrollida kuna nad nii rasvased ja seega ka kaloririkkad. Muidugi ma polnud vegan, aga nö mugavusest üritasin juurde süüa nende toodangut. Esimene kord mõtlesin, et ... aga teine kord juba sain aru, et need pole mulle ...  :)

Aga teemasse. Millal siis debatt tuleb ja suured ässad ETV otsestuudios väitlevad vms?

9
Natuke ka tegemistest, trenni ja vormijuttu.

Peale võistlusi nüüd täiesti vabalt võtnud kangema kütusega. Ei mingit "cruisimist madalatel kogustel". Lihtsalt totaalne puhkus kehale ja organitele selles suhtes ja jääb loota, et kui järgmine ettevalmistus, siis seda paremini keha reageerib, mitte pole "year around" ning lõpuks keha nagu läbinätsutatud näts ja suht tuimalt reageeriks kui uuesti võistelda ja ette valmistuda. Aga jällegi .. no panic ... need lihtsalt minu tegemised ja lähenemised, mis täiesti valed, sest pole mr.olympia, millele toetudes argumenteerida ning usutav olla  :D Ma nii ... jutu jätkuks ..

Sestap sai ka eile ennast igaks juhuks põhjalikumalt testitud nagu iga aasta:Tulemused/näidud enam-vähem stabiilselt samad olnud viimastel aastatel ilma suuremate kõrvalkaldumisteta ptüi-ptüi-ptüi. Kuna pikemalt puhanud, siis mõned näidud ka paremad -- nagu näiteks hemoglobiin nüüd normis. Teadupärast, et kogu verepilt uueneks, siis vaja 2,5-3 kuud selleks. Kui mõni "natty-boy" kes suur ja soonetab, taob vastu rindu kuidas ta andekas ja isa pärandas suurepärase DNA, siis mõõtke alustuseks ta hemoglobiin üle - juhul kui ta vahetult enne doonoriks ei lähe või ise aadrit ei lase endal, sest see ka alandab hemoglobiini vajaduse korral. Nii nagu ikka meie "nattyd" teevad "nattyks" see kui hästi suudavad välja vingerdada, mitte see, et päriselt tegelikuses oda perses ... aga mis ikka. Jällegi igaühel siin maailmas oma tõde ... nagu minulgi. Samas eks ma isegi "natty" juba kolm kuud - järelt "õige mees"... isegi kreatiini ei söö. Keemikud raisk!!!

Ühesõnaga ei väida, et organism mul nagu noorel ratsahobusel - aga lihtsalt mõistlik enda tervist kontrollida aegajalt - mis muidugi ei tähenda, et mind järgmisel hetkel koroona maha ei võiks niita  :o Aga eks tõde ole ka see, et arstirohud ikka teevad inimesi terveks, mitte vastupidi, miks neid muidu välja kirjutatakse kui tervis põdur  :D (nali). Samas apteegireformi agooniat arvestades (raha tekitab alati tüli), siis ilmselt vägagi palju istuvad nn tava-inimesed ravimite peal .. samas kisavad suure häälega .. fui sportlased, keemikud - doping ... värdjad, surevad kohe nagunii. Aga eks kahepalgelisus alati edasiviiv jõud.
Ahjaa -  kolesterool oli ka ok - seega mõõdukas peekonipeki tarbimine ei tee häda :) Nimelt pikemat aega ühes toidukorras hauganud rasvu just peekonist. Selline laboratoorne kinnitus.

Aga nüüd kõige olulisem. Kui midagi ei kasuta ja ei cruisi, kas siis vorm persse? Nu eks ikka - on ajuvaba eeldada, et mis kunstlikult üles ehitatud, siis seda võimalik 100% hoida. Väheneb lihasmass, keharasva tekib kiiremini - aga mis siis kui see aegajalt nii?  :D Jube kui biits mõni cm väksem aegajalt eks ;)

Plõksisin ka hommikul paar "vormikat". Nii ja naa. Viitsiks rohkem liigutada ju oleks parem. Olen üritanud hoida siis kehakaalu madalamal, sest ma pole siiani otsustanud kuhu minna sügisel. Kas kulturism -102kg või classic physigue -96kg.
Vorm vormiks, aga see päris suur allasurumine ikka kärbutas lihast ka ja eriti jalga ja just siis kui jäid viimased nädalad, mis viib kohe keha proportsioonist välja ... samas krt teab vo jalga rohkem treenides, säilitab ka lihast rohkem - sest eks ma ju uuesti valmistudes tahan olla veel parem kui olen olnud. Nüüd andnud jalale ülepäeva hagu 3 kuud (ehk iga trenn) ja enda arust ikka jalg massina oluliselt parem .. võrreldes just ülakehaga.
Hetkel lihtsalt ülepäeva trenn 3 kuud olnud. Kas rohkem olekski vaja ja kas see annaks midagi juurde?

Nuh siledam tiba on - aga mis ikka - räägime ja näitame nagu asjad on ... mis seal ikka valehäbis põdeda ja paska jahuda :)

99,2kg
Seega teeme trenni ja vaatame, mis saab.
TRAIN HARD!

10
Marek Kalmus räägib kulturismimaailma telgitagustest ja kutsub Ott Kiivika väitlema teemal - kas ja kui "puhas" tema ja minevik tegelikult on ning kas kulturism kui selline on eestis keelatud ja põlu all ning mis toimus kulturismi "kuldajastul" tegelikult Eestis.

Hääd kuulamist!


11
krt täna ei saa küll ei istuda ega astuda. Jalad täiesti läbi :D

Ja tegime jalapressi 2 tugevat seeriat ja sirutust otsa 2 tugevat seeriat + kolmas seeria see "tuunitud pump". Mis näitab, et kui lühikesed võiksid tegelikult trennid olla lihase kohta.

12
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi: Talve
« on: February 18, 2020, 16:29:07 »
Üks pikem trennivideo ka Raineriga. Filmisime kõik harjutused sisse, mis tegime, aga mitte kõiki seeriaid. Tööseeriaid nagu ikka harjutuses 2 ... vahest 3.TRAIN HARD!

13
Kui trennis ei viitsi käia, siis võib kinos käia ja analüüsida nähtut ;)TRAIN HARD!

14
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: JOKERI Blogi
« on: February 14, 2020, 17:09:27 »
Vaatasin, et youtubes polnudki täispikka versiooni eesti keeles. Seega head kaemist :D
Juba üle 10 aasta möödas kui enamus võistlevad fitnessid ja kulturistid tulid kokku, et üks tore linateos valmis filmida. Aeg kui muru oli rohelisem ja taevas sinisem ja vend polnud venna ja õde õetapja ... sest olime ju kõik rauakangutajad ja hingasime sama higihaisu jõusaalis :) Olid ajas ...TRAIN HARD!

15
BLOGID / TREENINGPÄEVIKUD / Re: Rein vol:3
« on: February 07, 2020, 13:25:37 »
Päris karm. Eestis ela ka nagu džunglis - mürgised mutukad.
Aga edu!

Pages: [1] 2 3 ... 877
Kaubamaja
youtube