wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 147 148 [149]   Go Down

Author Topic: HINGELT ÄRA - PIHITOOL  (Read 217316 times)

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« Reply #2220 on: June 19, 2017, 14:34:42 »

Eestlasi on niigi vähe ja peaksid kokku hoidma. Revo, Sander on Sinu kaasmaalane ja sa peaksid temaga suurema austusega suhtlema. Kedagi ei huvita millega keegi sõidab või palju tal vara. See on vaid munnipikenduseks. Rohkem sallivust, kedagi ei pea kasti lööma või veel vähem mõnitama..

no täpselt, tema ei tohiks minu surmast ka kuskil rääkida 😉

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #2221 on: June 19, 2017, 14:41:32 »

Eestlasi on niigi vähe ja peaksid kokku hoidma. Revo, Sander on Sinu kaasmaalane ja sa peaksid temaga suurema austusega suhtlema. Kedagi ei huvita millega keegi sõidab või palju tal vara. See on vaid munnipikenduseks. Rohkem sallivust, kedagi ei pea kasti lööma või veel vähem mõnitama..

eestlaste suurim viga ongi see, et erinevalt venelastest meil puudub absoluutselt ühtsus tunne. ja Revo sugused tegelased sünnivad ju ka eesti peredesse ja kasvavad üles eesti ühiskonnas. ta pole isoleeritud juhus. räägib, et elab teises maailmas vms. ju siis õppis varakult, et inimesi ei saa usaldada ja lihtsam/õigem on teistele keerata. ma ei räägi siin ainult Sandrist, aga kõik need petuskeemid, käib trennis, et inimesi paremini peksta jne. ma ei usu, et see mingi geeniviga ja tüüp lihtsalt sündis sellisena. meie ühiskonnas on lihtsalt midagi väga mäda.

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2222 on: June 19, 2017, 16:44:02 »

Aga okei, ma väga rohkem jaurata ei viitsi. Palun vabandust siis, Revo, võtan sõnad tagasi, mis sinu kohta ütlesin halvasti ja fb kommentaar saab ka kustutatud "Kui revolt küsida tulevikus surivoodil, mida ta oleks teinud elus teistmoodi, siis Revo vastaks:eeeee .... eeee, rohkem eeee....eeee öelnud". Ootan seda kõike sama ka sinu poolt
Kustuta ära nt. See, mis sa Kalmuse pildi all fb-s kommenteerisid lambist mu kohta. Palud vabandust Helerinilt solvamise eest ja samuti Siimolt, keda üritasid maha teha, nimetades tema elu lambist mõttetuks (instagramis siis varikonto alt) ja miks mitte ka treenija123-lt. Ei tea, eks neid kindlasti veelgi. Oled ju nii viisakas ja korralik, ehk suudad siis näidata end natukenegi positiivse poole pealt 😊

Ole tubli!

Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #2223 on: June 19, 2017, 17:17:32 »

Miks ma olen pidanud täna kaks või kolm korda siin teemas Glocki postitust lugema, sama asja, mis siis uuesti kadunud ja nüüd saatis ta selle mulle PERSONAALSÕNUMINA, täiesti üldine pikk kommentaar siinse teema kohta?! Mul tõesti tekib tunne, et päris vaimselt terve olukord ei valitse...
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #2224 on: June 19, 2017, 19:42:00 »

Miks ma olen pidanud täna kaks või kolm korda siin teemas Glocki postitust lugema, sama asja, mis siis uuesti kadunud ja nüüd saatis ta selle mulle PERSONAALSÕNUMINA, täiesti üldine pikk kommentaar siinse teema kohta?! Mul tõesti tekib tunne, et päris vaimselt terve olukord ei valitse...

mulle saatis ka.

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
« Reply #2225 on: June 19, 2017, 19:48:09 »

Aga okei, ma väga rohkem jaurata ei viitsi. Palun vabandust siis, Revo, võtan sõnad tagasi, mis sinu kohta ütlesin halvasti ja fb kommentaar saab ka kustutatud "Kui revolt küsida tulevikus surivoodil, mida ta oleks teinud elus teistmoodi, siis Revo vastaks:eeeee .... eeee, rohkem eeee....eeee öelnud". Ootan seda kõike sama ka sinu poolt
Kustuta ära nt. See, mis sa Kalmuse pildi all fb-s kommenteerisid lambist mu kohta. Palud vabandust Helerinilt solvamise eest ja samuti Siimolt, keda üritasid maha teha, nimetades tema elu lambist mõttetuks (instagramis siis varikonto alt) ja miks mitte ka treenija123-lt. Ei tea, eks neid kindlasti veelgi. Oled ju nii viisakas ja korralik, ehk suudad siis näidata end natukenegi positiivse poole pealt 😊

Ole tubli!

Ma ei viitsinud juba ammu jaurata, Vabandus vastu võetud, kuid ma ei usu neid sõnu. See pole siiras vabandus ja mitte rahuldav minujaoks, selle "nalja" saad andeks, kui tahad mind kuidagi maha teha, siis tee, mul koguaeg pohhui, kuid ära tee kunagi nalja kellegi surmaga ;) .
Mina ei vabanda, sest kõik mis ma siin kirjutasin, oli tõde, küll sa kunagi ise aru saad, kui peaksid lapsed saama kunagi (juhul KUI saad) et sa liialdad natukene, keegi ei ürita sind mõnitada või maha teha või kade olla, sa oled eestlane, comon sa ei pea olema 4x4 ambaal, et naised sind tahaks või mis mis iganes põhimõttega sa seda sodi endale oled sisse süstinud...
See kalmuse pildiall olev kommentaar kadus sama kiirelt kui ta sinna jõudis, kalmus on nkn kahe persega, üks hetk kiidab, teine hetk laidab :D kuid see selleks, ei tõmba mingit pardakki siin jälle üles.. vms . Helerini ees ma vabandust ei palu samuti, kuna tema võttis teist korda sõna mind aladandes ja kõik mis ma ütlesin, (näeb ju välja nagu ekskavaator, suured käed ja olematu keha, noo õlad ka laiad, olgem ausad) oli ju tegelikult tõsi, ta keha on proportsioonist väljas. Kuid see selleks, ma lihtsalt ütlesin valjult seda, mida kõik teised seljataga itsitavad ja ei taha mingeid "jamasid" kellegagi. :D
Kes on Siimo ? mis varikontost sa jahud, tegelt ka, tule mulle külla, vaata mu läpakas ringi, vaata mu emailisid jne, mul pole mitte ühtegi varikontot, kõik mis mu kontod on, on "RevoPehlak" "Revo.Pehlak" "Revo" ja vsjo ma ei tee kunagi varikontosid, mu kael on piisavalt paks kogu selle pasa kandimiseks, mille arvelt ma sõna võtan, mingit siimot ma ei tunne ja ilmselgelt pole mul ka temakohta midagi öelda, kui ma teda ei tunne :) Pole isegi pildil teda näinud never.
Treenija123 oli see, kes mind tuli "ära lööma" alguses, seega nope, ei vabanda ka temaees.
Ma vabandan vaid nende inimeste ees, kes on pidanud seda solki siin lugema, kuid kellel on mingi küsimus, võib anonüümselt kirjutada mulle instasse või facebooki, (kusjuures üllatavalt olen päris mitmega siin rääkinud sellest samusest teemast, kes siis erapooletud ja kes siis minu poolel pigem) kuid no, las ta jääb, inimesed on erinevad ja erinevus rikastab.
Igastahes..

Edu sulle sellega mida sa teed, lihtsalt kurb vaadata kuidas noor poiss oma tervist nii tapab ja siis mingid täiskasvanud mehed patsutavad õlale, et "ohh kõva mees". Kurb lihtsalt, küll ise kunagi mõistad seda, ajaga tuleb ka sinna peanutsusse ka midagi. Ma ei loe moraali, mulle ka loetud kuskil 20000x moraali, kuid ma ikka teen mida ma tahan, mis siis, et nüüd sellele tagasi vaadates tean, et see oli vale. Vaevalt sa kogu elu tahad selline olla, koguaeg meeleolud kõiguvad jne. Lamp, kas sa ei arva ?

ja mis te Glocki kiusate, need inimesed, kes siin blogi peavad vaevalt tahavad teiega tülli minna ja räägivad privaatselt, need, kellel süda ikka rahu ei anna, kirjutavad varikontolt siia :D Tegelt on semu Marko ainuke, kes teab, kes on kes siin foorumis :D

UrTz

• View Profile
« Reply #2226 on: June 19, 2017, 21:40:12 »

Ma sain ka kirja :D

C

• Rändom
    • View Profile
« Reply #2227 on: June 19, 2017, 23:24:38 »

Kuhu minu kiri jäi?
c

treenija123

• View Profile
« Reply #2228 on: June 20, 2017, 12:00:26 »