wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% STEROL
Pages: 1 ... 146 147 [148] 149   Go Down

Author Topic: HINGELT ÄRA - PIHITOOL  (Read 206054 times)

treenija123

• View Profile
Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« Reply #2205 on: June 18, 2017, 20:28:56 »

ühesõnaga kardad panna. ok

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
« Reply #2206 on: June 18, 2017, 20:31:53 »

ühesõnaga kardad panna. ok

Ma panen siia oma aadressi üles, kas sul puhub ülevalpool tuul v ? minult küsib anonüümne troll aaderssi, mu kodu maja aluses parklas (minu korteri numbriga kohal, ehk minu kohal) seisab 30k euri maksev auto.. ok, ma panen oma koduse aadressi siia kohe, tra sul ikka suitseb seal ülevalpool midagi korralikult . :DDDDDDD sa ütle kõigepealt oma nimi ja telefoni number, siis võin väga vabalt sulle pmi aadressi saata. või seda telefonid öelda.

Mida ma kartma sinuarust peaks, sa oled ju see "viitsiks ma lüüa, ma lööks pea kohe otse päikesesüsteemist välja" neiu ju.. debiilik, ainuke kusik oled siin sina, ajad asju anonüümse kasutaja tagant .
« Last Edit: June 18, 2017, 20:33:49 by Revo »

treenija123

• View Profile
« Reply #2207 on: June 18, 2017, 20:49:09 »

Vahepeal ajad päris naerma ja siis kisub jälle selliseks tite mölaks ära nagu 30k maksev masin :D

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
« Reply #2208 on: June 18, 2017, 20:58:29 »

Vahepeal ajad päris naerma ja siis kisub jälle selliseks tite mölaks ära nagu 30k maksev masin :D
kui sa mulle oma nime ütled ja telefoni numbri, võin sulle isegi näidata seda :O :O

treenija123

• View Profile
« Reply #2209 on: June 18, 2017, 21:00:21 »

ei viitsi neid vanasid rullnokkade bemme vahtida. 300 euri maksab on hästi :D

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
« Reply #2210 on: June 18, 2017, 21:01:49 »

ei viitsi neid vanasid rullnokkade bemme vahtida. 300 euri maksab on hästi :D

X6 tegelt, kuid pole minuoma eniveis, ei ehi end võõraste sulgedega, täpselt samamoodi nagu mõned siin ehivad end võõraste musklitega, mis on kõik ära kukkuv teema, kui lõpetad :D

treenija123

• View Profile
« Reply #2211 on: June 18, 2017, 21:18:23 »

elus on kõik ära kukkuv ;)

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Lasnamäe HC GYM
    • View Profile
« Reply #2212 on: June 18, 2017, 23:02:44 »

naturaalne poiss :) Mõned näited siis ja instagramist ka üks

Teeb omale instagrami varikontosid, et isegi endajaoks võõraid inimesi solvata. See kasutaja Tuul oled ka siin sina, pole kahtlustki enam.
« Last Edit: June 19, 2017, 02:13:55 by SanderSaare »
Treeningkava-20eur
Toitumiskava-20eur
Treening -ja toitumiskava-35eur
1Xpersonaaltrenn-25eur
SanderSaare96@hotmail.com Võtke ühendust huvi korral

treenija123

• View Profile
« Reply #2213 on: June 18, 2017, 23:27:20 »

irw @ test e kõigepealt ja hiljem sust :D sellel oleks küll eriline mõte :D

Lihalett123

• View Profile
« Reply #2214 on: June 19, 2017, 01:21:44 »

Revo - noormees kas sinu peaga on kõik korras ?  :o
Tüüd om vaja tetä mitte niisama mulkata!

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
« Reply #2215 on: June 19, 2017, 06:47:26 »

naturaalne poiss :) Mõned näited siis ja instagramist ka üks

Teeb omale instagrami varikontosid, et isegi endajaoks võõraid inimesi solvata. See kasutaja Tuul oled ka siin sina, pole kahtlustki enam.

sa oled ikka nii loll, kas üldse on võimalik veel lollimat tüdrukut leida eestist ? jäta see lause meelde : ma ei ole ainuke, kes sind ei salli ja kes arvab, et sa oled täielik debiilik. :D

Kõik mis ma küsinud olen, olen küsinud kellegi jaoks, milleks ma kasutan steroide, kui pole plaanis kuhugile võistlemagi minna ? niisama heast peast istun süstlaotsas ja kui enam ei viitsi, lõpetan ära ja kaob kogu see kaal ? nagu why? mis mõttega sa igapäev end süstid ? et alfa olla ? sa pole alfa, sa oled luuser ja kusik, kohe kui ma ütlen sulle, et dav saame kokku, sa hakkad jututeemat ümber lükkama ja mingit hülgemöga suust välja ajama..
Minu viga ongi see, et ma ennem olen "Munn Revo" ja kommenteerin enda nimega, kui hakkan siin kasutama mingeid krdi varikontosid, sa ole ettevaatlik, mida sa suust lahmid väike tont, sa oled siin nii kõva vend nagu see foorum kuuluks sulle.. miks ? kui sul niipalju võimu on ooo mr olympia, siis miks sa ei tee ip kontrolli, ja veendu, et kelle kasutajad kuidas klapivad :D Mari ka oletas, et Sandri noku veel tõuseb, aga näed, ei tõuse enam... :(

Ootan ikka infot sinupoolt postkasti, kuna me saaks kerge sparri kinnastega või ilma teha :D Või lõid araks ? :D
Ära pls hakka mingit "olen 7-8 ajal saalis" paska ajama, vaevalt majuri tahab, et keegi ta saalis kakleks. sa oled seal saalis ju samamoodi mitte keegi.

Su blogi on lahe lugeda, kuidas see välja hakkab surema, kuna sa nii lõvi täis ja taod vastu rinda, et oled 100% naturaalne :D mitte miski ei muuda fakti, et ma olen 0-92kg naturaalne, see, mis ma edasi plaanin teha või mitte on mu oma asi.

Peaks ka meie vestlusest paar pilti tegema ja Eesti Politseile saatma, kuidas sa steroidide müügiga tegeled .. huvitav kui kaua läheb aega, et sulle tormijooks tehakse :D  Ja kui sa tuled nüüd ütlema, et ma lubasin nuiaga sul põlve sodi lüüa, siis okei. lubasin, sest sa ähvardasid mind tapmisega :D easy as that, mul isegi screenshot olemas sellest, kuidas sa mu surma hakkasid ajama :D
Sa mõtled seda, et sa oled massi selga süstind, sa oled suur ja sa oled boss.. ei.. sa oled lihtlabane maakast kukk, kellel on null aju, kui sa oled steroidi / narko või misiganes parõõga / ärikas, siis sa ei nori kellegagi labaselt tüli, sa ajad oma asju, elad oma elu ja teenid oma raha.. sa ei lähe mingi lambika kutiga fbs panema, et "revolt ka surivoodil küsiti" mis see surivoodi sulle tuua võib, mis sa arvad, nagu oleta, kui ma sind kuskil näen, VÕI kuidas ma sulle sitta võin keerata sinukohta mingit infot teades ? pane oma nupp järgminekord tööle, kui sul midagigi alles on, et kui sa oled mingi lambirott, kes elab oma vanematega ja kellel pole isegi raha, aja oma asju vaikselt ja ära tõsta pead, lõpptulemus on see, et need, kes sind varustavad koristavad su lihtsalt ära, (ma ei räägi siinkohal tapmisest) kuna sa sead õigete inimeste ärid ohtu, saad aru jah ? sa ei pea isegi mulle siia rohkem midagi vastama, sest need laused minupoolt on viimased, edasi kui midagi on, siis pm, sa oled lihtsalt nii eit, et jube.

Ja see instagrami asi on väga lambikas, ära seosta mind mingi noliferiga, ma käin instas ainult ühe kontoga ja kindlasti ma ei käi sinu lehte seal stalkimas, lol kelleks sa ennast pead :DDDDDDDDDDD
« Last Edit: June 19, 2017, 07:03:40 by Revo »

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
« Reply #2216 on: June 19, 2017, 10:53:30 »

miks kirjutad mu sõbrannadele 😂? saareke, auuuu?? tahad kokku saada? saame 😄😄

no steroididiiler, mida see siis tähendab😂😂
« Last Edit: June 19, 2017, 11:18:11 by Revo »

Revo

• REVAL SPORT
  • #Natty
    • View Profile
« Reply #2217 on: June 19, 2017, 11:26:35 »

ja kui sa tatt plju mu sõbrannasid tülitad, siis ma teen su kogu internetis kuulsaks, siis saad tunda kuidas ma ajusid nussin

S

• #VeganGainz
    • View Profile
« Reply #2218 on: June 19, 2017, 13:09:25 »

Varsti kinni minek v ?
Hello my strong strong friends!

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #2219 on: June 19, 2017, 14:14:13 »

Eestlasi on niigi vähe ja peaksid kokku hoidma. Revo, Sander on Sinu kaasmaalane ja sa peaksid temaga suurema austusega suhtlema. Kedagi ei huvita millega keegi sõidab või palju tal vara. See on vaid munnipikenduseks. Rohkem sallivust, kedagi ei pea kasti lööma või veel vähem mõnitama..
Pages: 1 ... 146 147 [148] 149   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja