wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 145 146 [147] 148 149   Go Down

Author Topic: HINGELT ÄRA - PIHITOOL  (Read 241496 times)

treenija123

• View Profile
Re: HINGELT ÄRA - PIHITOOL
« Reply #2190 on: June 17, 2017, 21:29:13 »

Parema meelega väldiks selliseid olukordi, laias laastus mingit kasu nagunii ei tooks. Kui tahabki keksima tulla, siis ega ma end tagasi ei hoia.

Polegi mõtet :) Viskaks hantliga kasvõi kaamera all, täiesti pohhui :)

C

• Rändom
    • View Profile
« Reply #2191 on: June 17, 2017, 21:31:07 »

Andke teada kui termiin paigas.
c

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
Re: Mr.Olympia Sanderi blogi
« Reply #2192 on: June 18, 2017, 05:56:30 »

Kui uhke tunne sul on, teades, et kõik see jõud on lihtlabaselt nende steroidikoguste pealt, mis sa endale lihastesse igapäev süstid :) ? ja mis tundega sa neid videosid / pilte siia postitad, on uhke tunne ?

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2193 on: June 18, 2017, 06:02:39 »

Ma olen õhtuti saalis 7-8 paiku, tule siis vehi, saad litaka kirja ka.

no aga lepiks siis peale trenni nt kuskil vaikses kohas aja kokku, kus ikka kaamerad ja jutud puuduvad, mida sa nagu ise arvad, mis juhtub kui saalis kakled ? mis mul juhtus kui saalis kaklesin ? :D sul aju asemel peab ikka olema üks kokku kuivand viinamari, lollakas :D kõigepealt korja mult blokid maha või saada pmi oma telefoni number, ega sa helikopteriga ju saali ei lenda :D tuled rongiga ülemistesse - näed mis kell, seal taga on ehitusplats, nt seal ? kus su marsruut liigub, äkki tulen ootan sind kuskil hoopis, vaatame milline konn sa oled ja kuidas krooksud kui üksi oled ja su mingeid kaamerast sõpru seinaküljes pole

Küll sa seda litsikasaamist ikka mäletad, lapsik pole kõike tagasi ajada "ei tea, ei mäleta, ei ole juhtunud, ei". Nagu mida sa tõukad ja vassid koguaeg, oled süstlamees siis oled, seda on aru saada ju, sa elad vanematega, tööl ei käi, sul pole jaksugi, kui ma üks hetk enda vanalinna korterisse lammutajaid otsisin, siis olid küll kikkis munniga "ega see väga füüsiline töö pole" aga no probably seda sa ka ei mäleta ju, või seda pole juhtunud. lapsik on minul siin seda kisada ka, jep tean, kuid sa oled oma oma väljaütlemistega läinud üle piiri. ja selleasemel, et vabandada privaatselt ja oma surmaülenaljatamine ära kustutada, hakkad sa veel edasi klähvima, saan aru, uus kuur peal ja testosteroon on laes, kuid mine rahulda ennast siis kuidagi, lükka veinipudel endale perse v tee midagi siis. lihtsam on sul pedeks hakata (mitte domineerivam osapool) sest mitte üks naine sind nkn ei taha :D

Heleriini vormist niipalju, et ta ego on liiga suur, ta ütleb, et ma tegin oma margi maha, defineeri sõna marki maha tegema ? inimene saab oma margi teha maha siis, kui sa isiklikult tunned mind, kui sa oled mingi lambikonn minujaoks ja kui ma olen lambikonn sinujaoks, ei saa ma mingit marki maha teha, loogiline ju, pole nagu midagi maha teha,

sa oled täis tühi koht, hüppa veel ja need jalatrennid on sul varsti ajalugu, mis sa mõtled, et süstal on su suureks ja kurjaks teinud v :D eksid neiuke, eksid, sa oled 21, sa oled impo / juuksed peast ära kukkunud (no hõre siilikas vb veel kasvaks) sind ei taha mitte üks normaalne naine, sa oled luuser, elad vanematega, ära elatud sellest pisukesest, mis sa saad steroidide müügist, ja need steroidid mis sa oled saanud "müügiks" on ka sul väga haledal kujul saadud, teiste fb sõbralistides on ikka väga lame surfata, tead jah ? sa küsid naistelt, et miks nad ühtegi su pilti ei like :D naer tuli peale, kui screenshoti sain :DDDDDD HAHA massekaru. nüüd korja oma see kusiku julgus kokku, saada oma kodune aadress või teeme kokkusaamise enne trenni minekut. ma ei ootagi, et sa end tagasi hoiaks, kuid vaevalt, et sa midagi üldse teha jõuad, vaata hiljem, et mentti ei lähe kui ma su natuke teistsuguseks muudan :D

Ja vastus su "kaks konti ja kusehaisule" ainuke kusehais oled siin sina, erinevalt sinu "perfect formist" tahavad mind naised, mis ongi minujaoks oluline, ma ei pea olema impotendist "massikaru" ma pean täpselt olema 195cm pikk (minukõrval oled sa päkapikk ju :D) ja 93kg, ma olen sellega rahul, aastas +5kg, mis on naturaalselt, tead seda, et inimene, kes ostab ei pea kohe ju tarbima neid ... ? kui mina ostan sinult kui steroididiilerilt, siis on ju nii, et sina kui diiler ei saa mulle otsavaadates öelda, et ma peaksin neid tarbima, vaata mul sõbrad, kes tarbivad, kes ostab mingeid sitemaid kuskilt, küsitakse minult, et kas ma ei tea, kust saab. on mul sitt vorm siis on, so wat ? see on kõik 110% naturaalne ja ma olen uhke selleüle. vähemalt ma pole impotent :D

Siinkohal kutsungi inimesi, kes teavad Sander Saare kodust aadressi mulle pmi teel märku andma, vaev saab rahaliselt tasustatud (kui on tarvis) !!

« Last Edit: June 18, 2017, 07:17:18 by Revo »

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2194 on: June 18, 2017, 06:08:49 »

Polegi mõtet :) Viskaks hantliga kasvõi kaamera all, täiesti pohhui :)
viskaksid jah, martin, mis majur sellest arvab, et sa ta saali lõhkuma lähed ? :D

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2195 on: June 18, 2017, 07:47:56 »

Ja et ma olen steroidisõltlane, mul ei tõuse, juuksed peast välja kukkunud ja tervis pm. persses- sinu poolt välja mõeldud jura, sa ei tea minust mitte midagi ja ei tunnegi mind

WORD !!!!

treenija123

• View Profile
« Reply #2196 on: June 18, 2017, 12:02:32 »

Excel :)

Ühesõnaga sa oled rahul siis revo enda alakaaluga praegu ? Rusikareegel on et meestel norm kaal on pikkus miinus 100 ja naistel miinus 110.
Sul on paar kilo alakaalu seega see kaks konti ja kusehais on ju üsna õigustatud ?
Kas sellepärast tahtsidki steroide lisaks võtta et ei saa ise naturaalselt hakkama ?

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2197 on: June 18, 2017, 12:08:24 »

Excel :)

Ühesõnaga sa oled rahul siis revo enda alakaaluga praegu ? Rusikareegel on et meestel norm kaal on pikkus miinus 100 ja naistel miinus 110.
Sul on paar kilo alakaalu seega see kaks konti ja kusehais on ju üsna õigustatud ?
Kas sellepärast tahtsidki steroide lisaks võtta et ei saa ise naturaalselt hakkama ?

Te kasvage kahepeale sama pikaks nagu ma olen, siis tulge midagi vinguma :D krdi meeter neljakümnesed junnid :D tegelikult praegu ma võin veel pakkumise teha, et 1000 euri lauale ja teeeme testi, kui positiivne, raha sinu, kui negatiivne, raha minu. loomulikult paned sina ka kilo lauale, aga no.. sul pole ju sellist raha kuskilt võtta, pead fistingut tegema mõnele vennale, et saali ja roidide raha saada.. Kui ma paneks roide, oleks mul vähemalt raha toidujaoks ja kvaliteetse saalijaoks, et nendest midagi kasu ka oleks, mitte nagu teie, istute 5 aastat süstlal ja tulemus on pmst null, tehke 2 triipu mdma'd v kokat, teie kehakaal kukub vee arvelt kuskil 20-30kg julgelt lol

treenija123

• View Profile
« Reply #2198 on: June 18, 2017, 12:22:36 »

Sul see mõistus on ikka päris väikene seal peas :D nagu 3 aastane

Helerin

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #2199 on: June 18, 2017, 16:07:06 »

Sinu hinnangule minu vormi pihta ja väitele, et mul tagumikku pole, ma ei hakka isegi reageerima, sest see on nii rumal jutt.

Naljakas, et sa seal kohe vormi ründama hakkasid, kuigi mina pidasin silmas üldse seda, mis PEAS on, mitte mida saalis treenida saab, kui vihjasin, et keegi end lolliks teeb. Kuid eks see taas kinnitas kõigile varasemat arvamust.  :D

Oma tulemustega võid hüpata palju tahad, absoluutselt ei lähe korda. Kui mees on ikka nii tahumatu, siis ei päästa teda vorm ka. Ehk inimesed võtaksid su juttu tõsiselt ja hakkaksid sellele mõtlema, kui sa suudaksid seda viisakalt ja läbimõeldult, mitte roppustest ja labastest väljenditest läbi imbumata esitada.
« Last Edit: June 18, 2017, 16:39:47 by Helerin »
"It doesn't take a hero to order men into battle. It takes a hero to be one of those men going into battle." Gen. Norman Schwarzkopf

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2200 on: June 18, 2017, 16:51:33 »

Sinu hinnangut minu vormile ja väitele, et mul tagumikku pole, ma ei hakka isegi reageerima, sest see on nii rumal jutt.

Naljakas, et sa seal kohe vormi ründama hakkasid, kuigi mina pidasin silmas üldse seda, mis PEAS on, mitte mida saalis treenida saab, kui vihjasin, et keegi end lolliks teeb. Kuid eks see taas kinnitas kõigile varasemat arvamust.  :D

Oma tulemustega võid hüpata palju tahad, absoluutselt ei lähe korda. Kui mees on ikka nii tahumatu, siis ei päästa teda vorm ka. Ehk inimesed võtaksid su juttu tõsiselt ja hakkaksid sellele mõtlema, kui sa suudaksid seda viisakalt ja läbimõeldult, mitte roppustest ja labastest väljenditest läbi imbumata esitada.

Miks teed nüüd nägu, nagu ma oleks sulle seda esimest korda öelnud ? küsisin fb chatis ka, et miks su keha nii proportsioonist väljas (on ka teisi foorumlasi, kes nii arvavad :D) too hetk sa panid kohe, et eeee mida mida, said aru, ma küsisin, et kas sa oled ujumisega tegelenud v :D sa kohe ründasid mind, katsu nüüd kenasti oma 7 aastat tagasi mõelda ja hakka muudatusi tegema, life is too short, et olla proportsioonist väljas :D ma üldjuhul hoian niikaua oma suu kinni, kuni mind kuidagi solvama hakatakse, praegune hetk, miks ma foorumisse tulin, oli see, et see steroididiiler sander hakkas surmaga naljatama, tee mu mineviku üle nalja, tee minuüle nalja, aga no türa kes annab inimesele õiguse teise eluga nalja teha, et a'la ta tuleb mind ära tapma ? tulgu siis, ma ootan, aga ta ei tule, sest ta on surmaga kõva vend ähvardama, reaalselt ei ole peale suures mehe kehas ühe pisike tütarlapse mitte midagi, kes ei saa isegi naistega suhtlemises hakkama (võibolla ma ka ei saa, et sind solvasin, VABANDUST, TEID solvasin, kuid kui sina tuled minupihta paska loopima asjast midagi teadmata, siis võtan ma õiguse sulle samamoodi paska loopida, mul pohhui, kas sa oled eesti president, või maffiossniku naine, loobid sitaga, saad sitta vastu kah. selline ma juba olen, ma ei pea vajalikuks siin vist rohkem enam midagi vastata, see tat võiks endale lihtsalt asjad selgeks teha, et inimese surmaga ei mängita, tahab selliseid "nalju" teha, siis tehku seda oma semudega, ma olen temajaoks mittekeegi ja samamoodi tema on minujaoks mittekeegi. Järgminekord kui hakkad mingit häussi pritsima katsu aru saada, millest teema alguse sai.

SanderSaare

• MY FITNESS
  • Sikupilli HC GYM
    • View Profile
« Reply #2201 on: June 18, 2017, 18:35:27 »

kes see kurat sinu surma tuli ennustama või ära lubas tappa? Tekstist arusaamisega sul väga tõsised probleemid. Ja sinu pihta tullakse esimesena paska loopima v? Sa sitt ise oled see, kes nokkinud ka varasemalt teistega ja minuga mu blogis. Ainus inimene, kes sind pooldab ja veel siit foorumist, on Sophia Stepanova.

Personaalne juhendamine jõusaalis
Toitumiskavad
Treeningkavad
Online teenused

SanderSaare96@hotmail.com ja tel. 55 636 985. Võtke ühendust huvi korral

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2202 on: June 18, 2017, 19:08:56 »

kes see kurat sinu surma tuli ennustama või ära lubas tappa? Tekstist arusaamisega sul väga tõsised probleemid. Ja sinu pihta tullakse esimesena paska loopima v? Sa sitt ise oled see, kes nokkinud ka varasemalt teistega ja minuga mu blogis. Ainus inimene, kes sind pooldab ja veel siit foorumist, on Sophia Stepanova.

sinu lause, "...Revolt surivoodilt ka küsiti, et mis ta oleks elus teisiti teinud... "
Kust putsist võtad sa väike vitt selle julguse, et mind surivoodisse panna, väike tont vaata ette kellega sa klähvid nahhuj, ma ootan siiamaani su fucking telefoni numbrit ja kohta, kus me kokku saaks, ma ei mõtle mingit kaamerat täis jõusaali, ole normaalne nüüd, ega ma su litsiga sinna keksu mängima ei tule ahv. "..kes nokkinud ka varasemalt teistega.." kust putsist sa võtad endale munad, et minuga üldse ülbitsema tulla, kusik ? su blogis ma pole sukohta never midagi sitasti öelnud, mind ei koti mida inimesed tarbivad v müüvad, iga mees teenib oma leiva endamoodi, kõige paremini kuidas ta seda oskab, mina kedagi kiitma v laitma ei tule, kuid kui sa tuled mind kuskil surivoodisse juba panema, tähendab seda, et sul on olematuid mune, veel siit foorumist ? kled see nagu lasteaed, kellel on minuvastu midagi ? sinul, sellel kraanakopal ja su süstlavennaskonnal, muidugi ma ei tea miks, aga on. mind absull ei koti, kui näete mind kuskil, kissitage silmi ja rääkige omavahel, et kui munn ma olen, nagu küla litsidel pühapäeval saunas kohane, mul pohhui, eitea, ei koti, jätab külmaks, kuid kui sa tuled mind jutuga külmaks tegema, siis ole hea, tule näita mida sa suudad väike ahv, tra sa oled siuke sitakott lihtsalt, et anna olla, ära astu oma varjust välja tont, satud kunagi vale mehe otsa, kes su lihtsalt kuskil ära lõikab (ei, see polnud ähvardus, ma pole sedasorti inimene). Sebi endale kuskilt pls xanaxit, kuna sa koguaeg kuuripeal, oled nagu rase naine, lõugad ja kisad, tegudeni sa ei jõuagi, kusekott selline . Sul pole mõtet siia rohkem kirjutada, sest ma ei tule siia foorumisse enam, see ongi põhjus, miks siin eriti keegi käia ei taha, teie 3mekesti, isegi trollid on puhkusele läind, sest mõtetu on lammastega maratoni joosta, need nkn jooksevad ise kuhu tahavad...

Ja kui sul ikka jätkuvalt öelda midagi on, kuid tahad, et sa jääksid terveks, luumurde ei tule, ega midagi muud, siis pakun välja, et lähme mu poksiklubisse, kus ma treenin, teeme kinnastega ja kas taipoksi või klassikalise poksi reeglitejärgi mõned raundid, muidugi filmime ka seda ja paneme youtubesse, kui peaksid mind võitma, saad rahalise auhinna ka, kuidas tundub ? :)

Ja, Sophiat ära siia vea, temal pole minuga mingit pistmist, me ei suhtlegi :) .

Eks neid inimesi on veel, kes mind pooldavad, päris mitu kirjutasid fb chatis, milline kloun ja tont sa tegelikult oled, sinust sai kohe selgem pilt mulle... labane vennike, ei muud. Ilmsegelt sinusugust rotti ei tahaks never endale sõbraks või tuttavaks, nugasid oskad sa selga lüüa .
« Last Edit: June 18, 2017, 19:12:01 by Revo »

treenija123

• View Profile
« Reply #2203 on: June 18, 2017, 19:40:17 »

revo pane enda kodune aadress siia ole hea. kui korteris elad siis lisa ka selle number.

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #2204 on: June 18, 2017, 20:08:46 »

vaata avalikult inforegistrist, mis vara ja kus mulle kuulub, või siis kus mu sissekirjutus on, saad aadressi. :) või siis kirjuta siia oma telefoni nr ja helistan ja ütlen sulle selle
Pages: 1 ... 145 146 [147] 148 149   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything