wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Ruum  (Read 1492 times)

StenPv

• View Profile
Ruum
« on: December 07, 2019, 10:56:13 »

Otsime sõpradega oma ruumi kus teha võitluskunsti trenne. Mida odavam seda parem, võib üpris kehvas seisus olla. Vahendeid pole ka vaja. Meie jaoks põhiline on ruumi suurus ja ,et oleks ikka ilmastikukindel (vihm ei tilgu mattidele, soe jne).

Trenn puhtalt oma ringile, keegi ei paku mingit treeneri teenust. Erineva ala mehed kõik, õpetame ise üksteisele erinevaid tehnikaid ja alasi. Seega ei ole mingi ettevõte. Parem oleks kui pole jagatud ruum, teised ja ka mina ise olen selline kes veedaks vabalt terve päeva seal harjutades.

Asukoht - tallinn. Pigem üüri variant.

dront

• View Profile
Re: Ruum
« Reply #1 on: December 07, 2019, 15:33:54 »

Meenus kohe FightClub.

StenPv

• View Profile
« Reply #2 on: December 07, 2019, 15:47:56 »

okei igaksjuhuks täpsustuseks ka ,et ei hakka mingeid lollusi korraldama seal - Ei mingeid "underground" fighte, ei mingeid pidusi ega midagi . Enamus meist on suhtumisega - "martial artist 1st, fighter 2nd". "Lolle lihapalle"  ei ole. Punti kokku pannes oli nr 1 punkt- avatud mõtlemisega,sõbralik ja ego probleemideta. Meil pole vaja poksi harrastajat kes tuleb sinna rääkima kui mõtetu on karate, pole ka vaja traditsioonilise võitluskunsti harrastajat kes tuleb sinna rääkima kui mõtetu on poks.  Igal alal on omad plussid ja miinused.

Isiklikult pidu panin viimati aastaid tagasi ja alkoholi ei tarbi üldse. Sõbrad kes natukene vabamad, teavad ka kui range ma sellistes asjades olen, ei salli üldse alkoholi jne. Nii ,et igasugu lollusi kartma ei pea.
Lihtsalt punt inimesi kes tahaks omaette võitluskunstidega tegeleda, koht kuhu minna iga kell ja ükskõik kui kauaks.
« Last Edit: December 07, 2019, 16:05:24 by StenPv »

Revo

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #3 on: December 21, 2019, 08:54:34 »

miks te lihtsalt 24/7 fitnessi aastakaarte ei võta ja seal neid eraldi saale ei kasuta ? mustamäe omas on isegi kotid laes rippumas ja eraldi nagu ruum selleks, kui seal saalis käisin, oli pm 99% ajast kotisaal tühi ja tuled kustus,

StenPv

• View Profile
« Reply #4 on: December 21, 2019, 09:23:41 »

miks te lihtsalt 24/7 fitnessi aastakaarte ei võta ja seal neid eraldi saale ei kasuta ? mustamäe omas on isegi kotid laes rippumas ja eraldi nagu ruum selleks, kui seal saalis käisin, oli pm 99% ajast kotisaal tühi ja tuled kustus,

Mõne mehe jaoks pole aastane leping väga mõistlik kuna aeg ajalt vaja pikemalt ära käia . Praegu umbes selline süsteem ongi, käime lihtsalt erinevates saalides. Point on ikkagi oma koht leida, mingid variandid juba olemas ka  aga vaatan veel ringi :) .Igast võimlaid,jõusaale,golden clubi ruumi rent jne jne variante teame jh ,ei otsi sellist.

Revo

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #5 on: December 22, 2019, 11:20:21 »

Mõne mehe jaoks pole aastane leping väga mõistlik kuna aeg ajalt vaja pikemalt ära käia . Praegu umbes selline süsteem ongi, käime lihtsalt erinevates saalides. Point on ikkagi oma koht leida, mingid variandid juba olemas ka  aga vaatan veel ringi :) .Igast võimlaid,jõusaale,golden clubi ruumi rent jne jne variante teame jh ,ei otsi sellist.
aa okok, no ma arvan, et tallinnas küsitakse isegi mingi ruumi eest, kus küte ja katus läbi ei aja rohkem kui mingi 3 toalise üürika eest kesklinnas. :)
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything