wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Go Down

Author Topic: M: D3 vitamiin kõige vajalikum ja asendamatum!  (Read 131622 times)

Ali

• Definition Health Club Australia
    • View Profile
Re: M: D3 vitamiini 100μg (4000IU) 300kps
« Reply #30 on: September 20, 2012, 03:32:13 »

Ilmselgelt on D vitamiin oluline. Siinpool kera on massimeedias pidevalt kampaaniad, et 80%!!! austraallastest kannatab D vitamiini puuduse kaes. Moelgem nuud, kui palju on paikesepaistet Austraalias ja kui palju Eestis.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #31 on: October 10, 2012, 15:17:16 »

Vananemisvastaste ekspertide uuring näitas AMA laboratooriumis New Yorgis, et kotid ja mustad rõngad silmade all on otseselt seotud vähese valguse või D-vitamiini puudusega ja seda just eriti pimedate talvekuudega. Mis me siis veel Eestist räägime :) Kui liigne päike võib põhjustada kahjuks ka nahavähki, siis D3 lisandina on väga hea lahendus ;)
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #32 on: November 01, 2012, 18:44:51 »

EBN D3 4000IU - testi tulemus. Ehk et tegelikult on neis kapslites toimeainet isegi tiba rohkem kui kirjas .... aga see selleks. Kellel huvi, siis endiselt saada ;)

www.bonsuna.com/artiklid1/VitaminD3100ug.pdf

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #33 on: November 13, 2012, 15:27:00 »

Hetkel saada EBN 50mcg (2000IU) kapslid. 300tk purgis.
1tk 16eur
2tk 30eur (15eur/tk)
3tk 42eur (14eur/tk)
5tk 70eur (postikulu ei lisandu)
+10tk 13 eur/tk (postikulu ei lisandu)

On ka üle testitud ja kogus isegi tiba suurem:
www.bonsuna.com/artiklid1/VitaminD350ug.pdf

joker@bonsuna.com
« Last Edit: November 28, 2012, 10:52:02 by Joker »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: M: D3 vitamiini 50μg (2000IU) 300kps
« Reply #34 on: November 14, 2012, 16:35:46 »

Täna Prismas käies jäi ka silma üks D-vitamiin. Kiire arvutuse kohaselt ja arvestades toimeaine järgi, siis 16 eur/purk järgi tuleks hinnavahe isegi 7x.
Aga nuh see selleks - endiselt saada, kellel huvi ;)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: M: D3 vitamiini 50μg (2000IU) 300kps
« Reply #35 on: November 27, 2012, 22:23:13 »

Endiselt saada :)

1tk 16eur
2tk 30eur (15eur/tk)
3tk 42eur (14eur/tk)
5tk 70eur (postikulu ei lisandu)
+10tk 13 eur/tk (postikulu ei lisandu)
;)

joker@bonsuna.com
« Last Edit: November 28, 2012, 10:52:35 by Joker »

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
Re: M: D3 vitamiin kõige vajalikum ja asendamatum!
« Reply #36 on: November 29, 2012, 21:19:34 »

Oled sa kuskilt netist lugenud millise päevase annuse üle ei oleks soovitav minna?
Vanust hakkab tekima ja mõtlesin et võtaks siis ikka maximuumi :D
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

ArchangelEST

• Lasna-Esiku-Rätiku-Klubi
    • View Profile
    • Flexible Dieting Handbook
« Reply #37 on: November 29, 2012, 21:36:08 »

Oled sa kuskilt netist lugenud millise päevase annuse üle ei oleks soovitav minna?
Vanust hakkab tekima ja mõtlesin et võtaks siis ikka maximuumi :D

Midagi kindlat polegi. Üldisemad soovitused märgivad 4000 IU-d, kui talutav piir ning ma arvan, et see on enamike jaoks ka hea number mida igapäevaselt võtta. Paljud võtavad ka rohkem, kuid ma igaks juhuks üle 4000 IU ei võtaks, kui just pole arsti juures analüüse tehtud ja kindlalt näha, et defitsiit väga suur on.  8)

Pizza & Burger dieter master race. Bow before me peasants.

Flexible Dieting Handbook

Aspartame Research

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #38 on: November 29, 2012, 21:50:01 »

No laias laastus on et 50mcg on see kogus keskmisel inimesel, ku D-vitamiini vajadus on nö. kaetud. Kui sellest üle võtta, hakkavad avalduma positiivsed mõjud. Lisaks ikka seesama asi, et uuringud on tehtud, aga tihti pole arvestatud nö Põhjamaiseid tingimusi. Aknast välja vaadates - palju meil seda valget aega on - polegi nagu :D

Ei tea kas sellest, aga mul hakkas ohatis tekkima, siis tuli meelde, et D3 tugevndab immuunsüsteemi ja laiatasin 4-5tk korraga sisse (need olid 100mcg-d) ja ohatsi ei tekkinudki. See on nii isegi 2x olnud :) Muidu ise kasutan stabiilselt 1 või 2 kps ööpäevas.

tony

• View Profile
« Reply #39 on: December 01, 2012, 14:56:46 »

Midagi kindlat polegi. Üldisemad soovitused märgivad 4000 IU-d, kui talutav piir ning ma arvan, et see on enamike jaoks ka hea number mida igapäevaselt võtta. Paljud võtavad ka rohkem, kuid ma igaks juhuks üle 4000 IU ei võtaks, kui just pole arsti juures analüüse tehtud ja kindlalt näha, et defitsiit väga suur on.  8)
Ma arvan, et see 4000 IUd on umbkaudu õige soovitus. Selle kogusega on kindlasti võimalik olemasolevat taset hoida ja madalat taset ka tõsta. Ise võtsin peaaegu aasta aega 8000 IUd päevas ja selle ajaga tõstsin D-vitamiini taseme 46 nmol/l pealt 169 nmol/l peale ja nüüd võtan 4000 IUd päevas. Eks poole aasta pärast, kui uuesti vereanalüüsi teha lasen, saan öelda, millises suunas näitaja nüüd liikunud on ja vastavalt sellele koguseid korrigeerida vajadusel. Aga jah, esmalt peaksid ikka algset taset teadma, siis lihtsam arvata, palju vaja, sest ega päevakogus mingi näitaja ole: D-vitamiin on rasvlahustuv ja koguneb organismi depoona, millest siis vastavalt vajadusele võetakse.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #40 on: December 01, 2012, 15:01:33 »

Selline tark jutt ka veel :) ...

Kaitske oma luid. Allpool väljatoodud tekst natuke äärmus, aga mida vanemaks, seda hõredamaks me kõik muutume - aga D3 aitab ka seda probleemi lahendada :

"Kui steroidide inhaleerimine, mida harilikult kasutatakse astma puhul, võib põhjustada väiksema luuhõrenemise ja väiksema luumurdude ohu, siis steroidid tablettidena on põhilised "luuröövlid", kuna on üldiselt suuremates doosides. Steroidid mõjuvad keha võimele moodustada uut luud. Nad mõjutavad samuti kaltsiumi absorptsiooni, takistades D-vitamiini biokeemilist toimet. Luude kadu on kiirem esimesel kolmel kuni kuuel kuul. Kuid 10 mg või väiksema doosi steroidide kahjulikku mõju võib osaliselt korvata tarvitades päevas 1500 mg kaltsiumi ja 600 rahvusvahelist ühikut D-vitamiini kõrvuti steroididega. Kui steroidide doos on suurem kui 10 mg päevas, siis nad vähendavad luude massi 10-20% ja suurendavad luumurdude riski 3kordselt. Sellisel juhul arst võib soovitada luukaotuse ärahoidmiseks rohkem kaltsiumi ja D-vitamiini."

Soovitalt siis Kaltsium-tsitraati ...

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #41 on: December 05, 2012, 15:23:37 »

Nüüd taas müügil ka 100mcg (4000IU) D3-vitamiinid !!!

1tk 20eur
2tk 38eur (19eur/tk)
3tk 54eur (18eur/tk)
5tk 85eur (17eur/tk)(postikulu ei lisandu)
10tk 150eur (150 eur/tk) (postikulu ei lisandu)
15tk ja rohkem ... küsi järele

Ja samuti endiselt saada 50mcg-d :)

« Last Edit: December 05, 2012, 18:21:10 by Joker »

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #42 on: January 16, 2013, 17:01:08 »

Endiselt veel saada, kuigi suht otsakorral ja loodetavasti uued peagi saabumas ;)

Vahelduseks ka üks huvitav kiri mille sain hiljuti:

"Endast nii palju, et mul on olnud alates murdeeast kerge akne(kõige kergem esinemisvorm, mis tipneb aeg-ajalt üksikute vistrike ja punnidega näol).
Viimasel kahel aastal olen teinud selle parandamisega pidevalt tööd, kuna see võttis (olenemata selle vähesest esinevusest) mul enesekindlust alla: lõpetasin kohvi ja maitselise tee joomise, teen rohkem trenni, joon palju vett, ei ole teinud suitsu ega midagi sellist nagu vesipiip jms. Olen lõpetanud piimatoodete söömise, magusa söömise ja katsun süüa vähem rasvast toitu ja rohkem juurvilju ja puuvilju, joon vähem, lähen vara magama, kasutan akne bp5 kreemi, olen kujundanud võimalikult ohutut habemeajamis tehnikad, ei ole punne kakkunud kui nad tekivad jne.

Ühesõnaga, ma olen päris suure osa oma toitumusharjumustest ja muudest harjumustest ümber korraldanud tänu sellele, et mingisugust probleemi ei oleks.

Alles käesoleva aasta septembris tuli mul pähe uurida, mis kuradi pärast on igal suvel mu näonahk täiesti ideaalne. Mitte ühtegi punni ja elujõuline, mitte üldse ärrituv. Tegin veidike uurimustööd ja avastasin, et tegemist on justnimelt D3 vitamiini toimega. Päike kindlasti kuivatas ka, lisas jumet. kuid peamine oli D3 vitamiini toime. Uurimustöö käigus sattusin artiklile, kus teadlased mainisid, et nt Eesti kliimas on D3 hormoonivarud, mis suvega tekkinud, kadunud oktoobri keskpaigaks. Siis märkasin ka mina, et hakkasid probleemid jälle tulema... Point being: päikest ei saa.

Anyways, ostsin endale kõigepealt Saksamaal elades 500IU tabletid, võtsin 2 tükki päevas, ei märganud eriti midagi, kuid oli tunda, et nahk elas rohkem.. Seejärel ostsin edasimüüja kaudu Taani õlikapslid, milles on 780IU per.. ja võtan nüüd neid 2 tükki päevas(õlikapslid imenduvad paremini kui tabletid, muidu).. ja alustasin nende võtmist juba novembris... ja olen märganud, milline muutus on toimunud... Kui nüüd ülalmainitud tingimused on täidetud(kuna ma endiselt ei julge mitte ühegagi algust teha või uuesti oma ellu tuua), siis D3 vitamiin on teinud minuga imesid. Mul pole... ma ei mäletagi eluetappi, kus peale oktoobrit oleks nägu olnud nii heas seisus, kui on praegu: esiteks ta veidike kuivatab näonahka, mida teevad kõik toimivad akneravimid (kuivatav punne ja hävitab baktereid), kui ta ka lisab nahale elujõudu ja pehmust. Teiseks, kui tuleb mingisugune punn, kuivatab ta selle päevaga ära ning ei jäta põletikku ega midagi. Põletikulisi olukordi ei tulegi.

Ühesõnaga, D3 vitamiini mõjust aknele ja näonahale on vähe räägitud.

Ma ei tea, kas viitsisid seda lugeda ka, kuidas ma pidin lihtsalt selle olulisusest rääkima.

Kui nüüd äri juurde tagasi tulla, siis ma tõenäoliselt vahetaks oma praegused õlitabletid sinu toote vastu, kuna 2000 IU-d tabletist ja 300 tabletti 16 euro eest on kuradi hea tehing."

joker@bonsuna.com endiselt abiks ;)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #43 on: February 21, 2013, 12:03:51 »

2008 a läbiviiidud uuringute kohaselt suurendab D-vitamiin tarbitud toidu termilist efekti, mis seletabki parema rasvapõletuse. D-vitamiin soodustab rasvarakkude "surma" ja aitab reguleerida insuliini taset. Lihasrakkudes on retseprotid D-vitamiini talletamise tarvis, kui me manustame seda piisavalt, siis see parandab lihaste funktsionaalsust ja tugevust. Rohkem jõudu tähendab aga seda, et suudad tõsta rohkem rauda ning kasvatada omale lihasmassi!

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #44 on: March 06, 2013, 13:30:00 »

Kuigi meditsiin on 20.sajandil hästi arenenud, on siiski D3-vitamiini puuduse ja selle olulisuse teavitamine täiesti drastiline.

15-20min IGA PÄEV, alasti, aitab kehal toota umbes 10.000 15.000 IU  D3-vitamiini päevas. Probleem on aga selles, et nii otsene päieksepaiste nii suures koguses võib tekitada nahavähki. Kasvõi taimed, mis pidevalt päikese käes. Nad lihtsalt närbuvad ja surevad.

Kas teadsite, et D3-vitamiini vaegus võib põhjustada rasvumist, 2. tüübi diabeet, kõrget vererõhku, depressiooni, psoriaasi, fibromüalgiat, kroonilist väsimust, neerukive, osteoporoosi ja neurodegeneratiivsete haiguste, sealhulgas Alzheimeri tõbe. Kõige kurvem on see, et vitamiin D puudus võib viia isegi vähini (eriti rinna-, eesnäärme-ja käärsoolevähk).
D3-vitamiin kontrollib immuunsüsteemi (võimalik vähendada oma vähiriski ja autoimmuunhaigusi), parandab meeleolu, kaitseb aju mürgiste kemikaalide eest ja potentsiaalselt vähendab isegi valu.

D3-vitamiin on nii vitamiini kui ka hormoon. See toimib nagu vitamiin, mis soodustab kaltsiumi õiget imendumist. Inimese organism ei omasta kaltsiumi toidust kui puudub D3 vitamiin!

Kõige sagedasemad põhjused D3 puudusega Ameerika Ühendriigides on seotud päikesevalguse puudumisega, mis me räägime siis veel Põhjamaadest ja Eestist?! D-vitamiini puudust vähendab ka kala tarbimine:  lõhe, makrell ja sardiinid.

On tehtud uuringuid, et lisades D2 vitamiini ei suurenda see vähimalgi määral D-vitamiini kogust organismis. Seega on vajalik kindlasti D3.

Kui teil on luude hõrenemine või osteoporoos, peate viibima 20 minutit iga päev päikese käes nii, et 40% kehast on katmata. Hommikune päike on parim; Ärge lubage oma nahka põletada. Solaarium ei tooda D3 vitamiini organismis.

Söö toitu kus on kõrge D3 sealhulgas Tursk kalamaksaõli, rikastatud piim, lõhe, makrell, ja sardiin, munakollased, veisemaks. Kui te võtate vitamiin D preparaate, veenduge, et see on kindlasti D3 ja ei ole D2. Võtke D3 vitaamiini kapsleid koos toiduga. Tavaliselt soovitatakse D3-lisandina 2000iu-5000 IU-d Ameerika Ühendriikides, sõltuvalt sellest, milline labor uuringu teinud.
« Last Edit: March 06, 2013, 22:44:19 by Joker »

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything