wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014  (Read 12145 times)

Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 160
    • View Profile
    • Amino.ee
Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« on: January 02, 2014, 18:34:39 »

25 - 26 января Открытый Чемпионат Татарстана по жиму лежа и становой тяге WPC/AWPC

1 - 2 февраля Открытый турнир по пауэрлифтингу «Снежный барс»

7-9 февраля Чемпионат Восточной Европы WPC\AWPC

13-15 февраля Открытый Кубок Санкт - Петербурга по пауэрлифтингу

20-24 февраля Открытый турнир МЕГАПОЛИС

Конец февраля - начало марта Открытый Чемпионат WPA Украина

1-2 марта Открытый Кубок Омской области AWPC/WPC

8 - 9 марта Всероссийский турнир по пауэрлифтингу "Сибирский медведь"

15-16 марта Открытый Кубок Черноземья WPC/AWPC

15-16 марта Международный фестиваль «АНТИГРАВИТАЦИЯ-5»

21-23 марта Кубок России WPC/AWPC

28-30 марта Открытый Кубок Амура WPC/AWPC

5-6 апреля Открытый Чемпионат УРФО WPC/AWPC

12 - 13 апреля Чемпионат России WPA/AWPA по жиму лежа


Календарь IPA 2014

19 января Открытое первенство Восточного округа по пауэрлифтингу

8 февраля Чемпионат Каменского городского округа по жиму лёжа

9 февраля Турнир по жиму лёжа в исправительном учреждении г.Саратова

15 февраля Чемпионат Оренбургского казачьего войска по пауэрлифтингу

15-16 февраля Турнир по пауэрлифтингу и жиму лёжа среди любителей

16 февраля Открытый Чемпионат Екатеринбурга по жиму лёжа

22 февраля Чемпионат Свердловской области по жиму лёжа среди ветеранов

23 февраля Чемпионат г.Березники по жиму лёжа

23 февраля Мультитурнир "КАМЕННЫЙ ПОЯС" жим лёжа

23 февраля Чемпионат г.Асбест по пауэрлифтингу

23 февраля Чемпионат г.Камышлов по жиму лёжа

23 февраля Открытый Кубок г.Екатеринбурга по жиму лёжа

1 марта ARNOLD SPORTS FESTIVAL 2014 - XPC FINAL

1-2 марта Чемпионат ДЮСШ "Виктория" по пауэрлифтингу


Календарь IPF/ФПР 2014

18-19 января Чемпионат Вологодской области по пауэрлифтингу и жиму лёжа

27,28 января – 01 февраля Первенство России по пауэрлифтингу среди юношей и юниоров

03, 04 – 07 февраля Чемпионат УФО по жиму лёжа

13, 14 – 16 февраля Чемпионат ПФО по жиму лёжа

22-23 февраля Открытый Чемпионат города Череповца

26,27 февраля – 01 марта Финал Чемпионата России по пауэрлифтингу
Logged

Timo Majuri

  • Admin / Trainhard.ee
  • *****
  • Posts: 4752
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #1 on: January 05, 2014, 15:30:23 »

Helsinkis 25.01 laupäeval lahtised WPC võistlused.
Surumine särgiga ja ilma ja jõutõmme

Mina ja Sten vähemalt käime proovimas kätt.


http://gometal.com/2013/12/metal-gym-x-mas-bench-deadlift-4/#more-'
Logged
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

Timo Majuri

  • Admin / Trainhard.ee
  • *****
  • Posts: 4752
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #2 on: January 05, 2014, 15:36:58 »

Osalemine 30eur

Logged
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

Milvi

  • God of Herself
  • ****
  • Posts: 569
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #3 on: January 05, 2014, 22:48:25 »

Palju seal naised suruvad särgiga ja ilma, tõmbavad ilma varustuseta?
Logged

Sten Haugas

  • HC GYM
  • ****
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #4 on: January 09, 2014, 20:31:48 »

Igal võistlejal on Timo võimalus valida oma soovilugu. Peaks seekord vist valima välja. :D
Logged
Kasutan ainult Hcgym professional mürke

Timo Majuri

  • Admin / Trainhard.ee
  • *****
  • Posts: 4752
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #5 on: January 09, 2014, 20:48:09 »

Igal võistlejal on Timo võimalus valida oma soovilugu. Peaks seekord vist valima välja. :D

Kas sa oled valmis winni puhi rütmis lavale minema?
CD on ju olemas 8)
Logged
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

Sten Haugas

  • HC GYM
  • ****
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #6 on: January 09, 2014, 20:52:55 »

Lugesin et on ka võimalik otse mailile saata soovilood:D
Logged
Kasutan ainult Hcgym professional mürke

UrTz

  • Posts: 786
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #7 on: January 09, 2014, 20:54:14 »

Palju seal naised suruvad särgiga ja ilma, tõmbavad ilma varustuseta?
Kas Timo ei tea?
Logged

Sten Haugas

  • HC GYM
  • ****
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #8 on: January 09, 2014, 21:02:40 »

Kõvemad naised suruvad ikka üle 100kg minu arust ja tõmmanud on ka 150kg:D
Logged
Kasutan ainult Hcgym professional mürke

UrTz

  • Posts: 786
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #9 on: January 09, 2014, 21:09:14 »

Kõvemad naised suruvad ikka üle 100kg minu arust ja tõmmanud on ka 150kg:D
Usun, et Eli surub ja tõmbab tulevikus rohkem. Tal tundub seda annet ja tahtejõudu olevat.
Logged

Traks

  • CORSA GYM
  • ****
  • Posts: 575
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #10 on: January 09, 2014, 22:54:30 »

naiste tulemused ulmelised :D
kolm ala
44 KG. CLASS                       
S    140    Benford, Susan    58    USA    11/21/1991    Las Vegas   
B    80    Barnes, Linda    49    USA    6/2/2006    Las Vegas   
D    153.5    Benford, Susan    58    USA    11/21/1991    Las Vegas   
T    360    Benford, Susan    58    USA    11/21/1991    Las Vegas    140-67.5-152.5
                        
48 KG. CLASS                       
S    172.5    Kuznetsova, Taisiya    86    UKR    11/3/2006    Lake George    4th
B    97.5    Kuznetsova, Taisiya    86    UKR    11/3/2006    Lake George    4th
D    160    Kuznetsova, Taisiya    86    UKR    11/3/2006    Lake George   
T    420    Kuznetsova, Taisiya    86    UKR    11/3/2006    Lake George    167.5-92.5-160
                        
52 KG. CLASS                       
S    217.5    Kirkland, Margaret    63    USA    6/16/2007    Daytona Beach   
B    112.5    Jeffery, Mary    60    USA    4/2/1989    Honolulu   
D    195    Zotova, Marina    83    RUS    2/28/2009    Chelyabinsk, Russia    4th
T    512.5    Kirkland, Margaret    63    USA    6/16/2007    Daytona Beach    217.5-102.5-192.5
                        
56 KG. CLASS                       
S    220.5    Kirkland, Margaret    63    USA    5/30/2008    Omaha   
B    127.5    Weisberger, Amy    65    USA    11/17/2000    Las Vegas   
D    215    Gibson, Vanessa    69    GBR    12/21/1996    Bournmouth   
T    540    Kirkland, Margaret    63    USA    11/20/2008    West Palm Beach    220-115-205
                        
60 KG. CLASS                       
S    252.5    Avigliano, Nance    56    USA    8/25/2002    Red Deer, Canada   
B    140.0    Medvedeva,Marina    74    RUS    3/19/2010    Kursk   
D    220.0    Liggett, Mariah    58    USA    11/25/1988    Johannesburg   
T    572.5    Medvedeva,Marina    74    RUS    3/19/2010    Kursk    230-140-202,5
                           
67.5 KG. CLASS                   
S    265.5    Hartnett, Shannon    64    USA    11/20/2008    West Palm Beach   
B    185    Bohigian, Kara    75    USA    6/2/2006    Las Vegas   
D    245    Hartnett, Shannon    64    USA    6/16/2007    Daytona Beach   
T    642.5    Hartnett, Shannon    64    USA    11/20/2008    West Palm Beach    265-137.5-240
                        
75 KG. CLASS                       
S    292.5    Vandeweghe, Stephanie    61    USA    6/13/2009    West Palm Beach   
B    183    Medvedeva, Yuliya    79    RUS    4/8/2011    Chelyabinsk   
D    247.5    Keller, Sarah    83    USA    5/30/2008    Omaha   
T    687.5    Keller, Sarah    83    USA    5/30/2008    Omaha    260-182.5-245
                        
82.5 KG. CLASS                   
S    285    Ford, Krista    66    USA    6/11/2011    Sun Prairie, WI    4th
B    190.5    Medvedeva, Yuliya    79    RUS    9/30/2011    Yekaterinbourg   
D    268    Blair, Coral    64    AUT    11-/19/99    Calgary, Canada   
T    697.5    Mills, Jill    72    USA    11/29/2003    Calgary, Canada    272.5-175-250
                        
90 KG. CLASS                       
S    288    Swanson, Rebecca    73    USA    6/14/2002    York   
B    185    Gorshe, Rebecca    77    FIN    6/11/2011    Sun Prairie, WI   
D    274    Reshel, Dawn    55-00    USA    5/15/1988    Milwaukee   
T    710    Swanson, Rebecca    73    USA    6/14/2002    York    288-155-267.5
                        
90+ KG. CLASS                   
S    377.5    Swanson, Rebecca    73    USA    6/4/2005    Detroit    4th
B    217.5    Swanson, Rebecca    73    USA    6/4/2005    Detroit   
D    290.5    Swanson, Rebecca    73    USA    6/4/2005    Detroit   
T    872.5    Swanson, Rebecca    73    USA    6/4/2005    Detroit    365-217.5-290.5
                        
                        
                        
                        
         surumine
44    82.5    Palk Delcy    64    USA    4/20/1996    Richland   
48    100.5    Kuznetsova,Taisiya    86    UKR    11/5/2006    Lake George   
52    113.5    Frolova, Natalia    80    RUS/CAN    3/26/2005    Okotoks   
56    142.5    Asp, Mari    75    USA    11/20/2008    West Palm Beach   
60    175.0    Bobchenko, Lyudmyla    79    UKR    3/18/2009    Kryvyi Rig   
67.5    185.0    Bohigian, Kara    75    USA    6/2/2006    Las Vegas   
75    200.0    Medvedeva Yuliya    79    RUS    12/2/2012    Yekaterinbourg, Rus   
82.5    190.5    Sheludko, Viktoria    74    RUS    9/27/2011    Yekaterinbourg, Rus   
90    220.0    Sheludko, Viktoria    74    RUS     6/3/2013    Portugal   
90+    217.5    Swanson, Rebecca    73    USA   
Logged
2x Juuniorite maailma meister lamades surumises +140kg
Marko Traks aitavad Võiduni:           

Ränduri pubi, rantipol, pulsikellad.ee, risti 7, Genetair, Lõuna laenud, capital inkasso, Riivits legal and finance, Volante, CorsaGYM, Võru raskejõustikuklubi "STRONGMAN",

Milvi

  • God of Herself
  • ****
  • Posts: 569
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #11 on: January 10, 2014, 14:27:15 »

Aga RAW tulemused?
Logged

Traks

  • CORSA GYM
  • ****
  • Posts: 575
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #12 on: January 12, 2014, 21:22:47 »

jõutõstmine       
 44                   
S    77.5    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
B    62.5    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
D    100    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
T    240    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
     77.5-62.5-100                   
     48                   
S    102.5    Talibova Gunel    82    AZE    8/20/2010    Moscow    4th
B    70.5    Louise Emmy    83    GBR    9/1/2013    Folkestone GBR   
D    145.0    Talibova Gunel    82    AZE    8/20/2010    Moscow   
T    310.0    Talibova Gunel    82    AZE    8/20/2010    Moscow   
     100-65-145                   
     52                        
S    133.0    Talibova Gunel    82    AZE    6/3/2013    Portugal    
B    90.0    Talibova Gunel    82    AZE    6/3/2013    Portugal    
D    185.0    Talibova Gunel    82    AZE    11/8/2012    Las Vegas NV    
T    405.0    Talibova Gunel    82    AZE    11/8/2012    Las Vegas NV    
     132.5-87.5-185                        
     56                        
S    137.5    Talibova Gunel    82    AZE    10/30/2013    Prague    
B    95.0    Lemenovskaya Marina    85    RUS    10/30/2013    Prague    
D    190.0    Talibova Gunel    82    AZE    10/30/2013    Prague    
T    415.0    Talibova Gunel    82    AZE    10/30/2013    Prague    
     137.5-87.5-190                    
     60                        
S    170.0    Gaspavyan Marianna    89    KAZ    10/30/2013    Prague   
B    102.5    Coutinho Marilia    63    BRA    11/8/2012    Las Vegas NV   
D    192.5    Bakhir Yuliya    84    RUS    4/7/2013    Krasnodar   
T    430.0    Gaspavyan Marianna    89    KAZ    10/30/2013    Prague   
     170-90-170                        
     67.5                         
S    160.0    Povolotskaya,Yelena    78    RUS    10/2/2009    Rostov    
B    122.5    Piatrovich, Iryna    84    BLR    9/29/2011    Yekaterinbourg    
D    210.0    Povolotskaya,Yelena    78    RUS    10/2/2009    Rostov    4th
T    475.0    Piatrovich, Iryna    74    BLR    9/29/2011    Yekaterinbourg    
     152.5-122.5-200                        
     75                        
S    197.5    Stallings, Taylar    85    USA    4/30/2011    Orlando    
B    127.5    Baldwin Sonji    68    USA    11/8/2012    Las Vegas NV    
D    235.0    Stallings, Taylar    85    USA    4/30/2011    Orlando    
T    550.0    Stallings, Taylar    85    USA    4/30/2011    Orlando    
     197.5-117.5-235                    
     82.5                         
S    210.0    Merezhko, Tatyana    78    RUS    4/7/2013    Krasnodar   
B    115.0    Vanderbush, Ann    86    USA    4/30/2011    Orlando   
D    225.0    Merezhko, Tatyana    78    RUS    10/30/2013    Prague   
T    542.5    Merezhko, Tatyana    78    RUS    10/30/2013    Prague   
     207.5-110-225                   
     90                        
S    212.5    Merezhko, Tatyana    78    RUS    6/15/2013    Moscow    
B    132.5    Karrila Anna    88    FIN    6/3/2013    Portugal    4th
D    225.0    Merezhko, Tatyana    78    RUS    6/15/2013    Moscow    
T    547.5    Merezhko, Tatyana    78    RUS    6/15/2013    Moscow    
     212.5-110-225                        
     90+                       
S    277.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
B    187.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
D    262.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
T    727.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
     277.5-187.5-262.5                   
          Women's T1 13-15                         
     44                   
S    47.5    Perroud Claire    2000    FRA    10/30/2013    Prague   
B    30    Shreyter Dinara    2002    RUS    8/17/2013    Novorossiysk   
D    65    Perroud Claire    2000    FRA    10/30/2013    Prague   
T    137.5    Perroud Claire    2000    FRA    10/30/2013    Prague   
     47.5-25-65                   
     48                   
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     52                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                            
     56                       
S    57.5    Sheridan, Gwendolyn    96    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
B    51.0    Sheridan, Gwendolyn    96    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
D    101.0    Sheridan, Gwendolyn    96    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
T    207.5    Sheridan, Gwendolyn    96    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
     57.5-50-100-207.5                   
     60                       
S    75.0    Ponamareva Elina    98    KAZ    10/30/2013    Prague   
B    35.0    Ponamareva Elina    98    KAZ    10/30/2013    Prague   
D    100.0    Ponamareva Elina    98    KAZ    10/30/2013    Prague   
T    210.0    Ponamareva Elina    98    KAZ    10/30/2013    Prague   
     75-35-100                   
     67.5                         
S                           
B                           
D                           
T                           
                            
     75                       
S    142.5    Tremblay Camille    98    CAN    6/2/2012    Ontario, Canada   
B    62.5    Tremblay Camille    98    CAN    6/2/2012    Ontario, Canada   
D    147.5    Tremblay Camille    98    CAN    6/2/2012    Ontario, Canada   
T    352.5    Tremblay Camille    98    CAN    6/2/2012    Ontario, Canada   
     142.5-62.5-147.5                   
     82.5                         
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     90                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     90+                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
          Women's T2 16-17                       
     44                   
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     48                   
S    95    Markova Darya    95    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
B    70    Markova Darya    95    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
D    100    Markova Darya    95    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
T    265    Markova Darya    95    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
     95-70-100                   
     52                       
S    81.0    Browne Laresce    77    GBR    10/30/2013    Prague   
B    51.0    Browne Laresce    77    GBR    10/30/2013    Prague   
D    105.0    Browne Laresce    77    GBR    10/30/2013    Prague   
T    235.0    Browne Laresce    77    GBR    10/30/2013    Prague   
     80-50-105                       
     56                       
S    95.0    Sergeeva,Yulia     95    RUS    11/26/2011    Novosibirsk   
B    57.5    Sergeeva,Yulia     95    RUS    11/26/2011    Novosibirsk   
D    132.5    Sergeeva,Yulia     95    RUS    11/26/2011    Novosibirsk   
T    285.0    Sergeeva,Yulia     95    RUS    11/26/2011    Novosibirsk   
     95-57.5-132.5                   
     60                       
S    85.0    Ball Jennifer    95    CAN    6/7/2013    Ontario Canada   
B    60.0    Tukhvatullina Daniya    96    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
D    115.0    Tukhvatullina Daniya    96    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
T    250.0    Tukhvatullina Daniya    96    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
     75-60-115                   
     67.5                         
S    80.0    Kingshott Amelia    95    GBR    10/30/2013    Prague   
B    40.0    Kingshott Amelia    95    GBR    10/30/2013    Prague   
D    130.0    Kingshott Amelia    95    GBR    10/30/2013    Prague   
T    250.0    Kingshott Amelia    95    GBR    10/30/2013    Prague   
     80-40-130                       
     75                       
S    92.5    Welch, Kayla    95    CAN    6/1/2012    Ontario, Canada   
B    55.0    Welch, Kayla    95    CAN    6/1/2012    Ontario, Canada   
D    115.0    Welch, Kayla    95    CAN    6/1/2012    Ontario, Canada   
T    262.5    Welch, Kayla    95    CAN    6/1/2012    Ontario, Canada   
     92.5-55-115                   
     82.5                         
S    115.0    Gerasimyuk Olga    96    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
B    62.5    Gerasimyuk Olga    96    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
D    150.0    Gerasimyuk Olga    96    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
T    327.5    Gerasimyuk Olga    96    RUS    8/16/2012    Novorossiysk   
     115-62.5-150                   
     90                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     90+                       
S    122.5    Devin Jena    95    CAN    6/7/2013    Ontario, Canada    
B    65.0    Devin Jena    95    CAN    6/7/2013    Ontario, Canada   
D    157.5    Devin Jena    95    CAN    6/7/2013    Ontario, Canada   
T    345.0    Devin Jena    95    CAN    6/7/2013    Ontario, Canada   
     122.5-65-157.5                   
          Women's T3 18-19                        
     44                   
S    62.5    Aksarova Snezhana    93    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
B    45    Aksarova Snezhana    93    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
D    80    Aksarova Snezhana    93    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
T    187.5    Aksarova Snezhana    93    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
     62.5-45-80                   
     48                   
S    72.5    Newton, Monique    92    GBR    11/16/2011    Riga, Latvia   
B    37.5    Newton, Monique    92    GBR    11/16/2011    Riga, Latvia   
D    115    Newton, Monique    92    GBR    11/16/2011    Riga, Latvia   
T    225    Newton, Monique    92    GBR    11/16/2011    Riga, Latvia   
     72.5-37.5-115                   
     52                       
S    110.0    Sergeeva Yuliya    95    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
B    67.5    Sergeeva Yuliya    95    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
D    155.0    Sergeeva Yuliya    95    RUS    8/17/2013    Novosibirsk    
T    332.5    Sergeeva Yuliya    95    RUS    8/17/2013    Novosibirsk   
     110-67.5-155                       
     56                        
S    72.5    Larocque, Heather    91    USA    4/3/2009    Idaho Falls    
B    50.0    Larocque, Heather    91    USA    4/4/2009    Idaho Falls    
D    92.5    Larocque, Heather    91    USA    5/4/2009    Idaho Falls    4th
T    207.5    Larocque, Heather    91    USA    6/4/2009    Idaho Falls    
     72.5-50-85                        
     60                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     67.5                         
S                           
B                           
D                           
T                           
                            
     75                       
S    100.0    Shmyrina, Mariya    90    RUS    10/2/2009    Rostov   
B    70.0    Shmyrina, Mariya    90    RUS    10/2/2009    Rostov   
D    140.0    Shmyrina, Mariya    90    RUS    10/2/2009    Rostov   
T    310.0    Shmyrina, Mariya    90    RUS    10/2/2009    Rostov   
     100-70-140                       
     82.5                         
S    155.0    Smith, Alyssa    92    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
B    72.5    Smith, Alyssa    92    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
D    180.0    Smith, Alyssa    92    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
T    407.5    Smith, Alyssa    92    CAN    6/12/2011    Ontario, Can   
     155-72.5-180                   
     90                       
S    157.5    McCloskey Anna    93    USA    11/8/2012    Las Vegas NV   
B    90.0    McCloskey Anna    93    USA    11/8/2012    Las Vegas NV   
D    212.5    McCloskey Anna    93    USA    11/8/2012    Las Vegas NV   
T    460.0    McCloskey Anna    93    USA    11/8/2012    Las Vegas NV   
     157.5-90-212.5                   
     90+                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
          Women's Junior                       
     44                   
S    55.0    Eminova Lilya    92    RUS    4/7/2013    Krasnnodar   
B    30.0    Eminova Lilya    92    RUS    10/22/2012    Krasnnodar   
D    85.0    Eminova Lilya    92    RUS    4/7/2013    Krasnnodar   
T    170.0    Eminova Lilya    92    RUS    4/7/2013    Krasnnodar   
     55-30-85                   
     48                   
S    87.5    Craft, Lindsey    87    USA    9/3/2010    Idaho Falls   
B    57.5    Craft, Lindsey    87    USA    9/3/2010    Idaho Falls   
D    102.5    Craft, Lindsey    87    USA    9/3/2010    Idaho Falls   
T    247.5    Craft, Lindsey    87    USA    9/3/2010    Idaho Falls   
     87.5-57.5-102.5                   
     52                       
S    95.0    Antipova, Agnessa    88    RUS    2/26/2009    Chelyabinsk   
B    75.0    Antipova, Agnessa    88    RUS    2/26/2009    Chelyabinsk   
D    145.0    Kelsall Cheryl    90    GBR    10/30/2013    Prague   
T    282.5    Kelsall Cheryl    90    GBR    10/30/2013    Prague   
     82.5-57.5-145                       
     56                   
S    117.5    Starygina, Natalya    86    RUS    10/2/2009    Rostov   
B    80.0    Starygina, Natalya    86    RUS    10/2/2009    Rostov   
D    122.5    Starygina, Natalya    86    RUS    10/2/2009    Rostov   
T    320.0    Starygina, Natalya    86    RUS    10/2/2009    Rostov   
     117,5-80-122,5                   
     60                       
S    150.0    Amelina,Anastasiya    88    RUS    4/8/2011    Chelyabinsk   
B    77.5    Randall, Glendy    87    CAN    6/12/2010    Toronto   
D    172.5    Randall, Glendy    87    CAN    6/12/2010    Toronto   
T    397.5    Amelina,Anastasiya    88    RUS    4/8/2011    Chelyabinsk   
     150-75-172.5                   
     67.5                          
S    152.5    Gongor Otgontuya    91    MGL    10/30/2013    Prague   
B    87.5    Randall, Glendy    87    CAN    9/3/2010    Idaho Falls    4th
D    172.5    Randall, Glendy    87    CAN    9/3/2010    Idaho Falls   
T    395.0    Gongor Otgontuya    91    MGL    10/30/2013    Prague   
     152.5-82.5-160                       
     75                   
S    100.0    Ferreira Susana         POR    6/3/2013    Portugual   
B    55.0    Ferreira Susana         POR    6/3/2013    Portugual   
D    145.0    Ferreira Susana         POR    6/3/2013    Portugual   
T    300.0    Ferreira Susana         POR    6/3/2013    Portugual   
     100-55-145                   
     82.5                   
S    180.0    Smith Alyssa    92    CAN    11/8/2012    Las Vegas NV   
B    90.0    Smith Alyssa    92    CAN    6/2/2012    Ontario, Canada   
D    205.0    Smith Alyssa    92    CAN    11/8/2012    Las Vegas NV   
T    472.5    Smith Alyssa    92    CAN    11/8/2012    Las Vegas NV   
     180-87.5-205                   
     90                   
S    167.5    McCloskey Anna    93    USA    10/30/2013    Prague   
B    90.0    McCloskey Anna    93    USA    10/30/2013    Prague   
D    202.5    McCloskey Anna    93    USA    10/30/2013    Prague   
T    460.0    McCloskey Anna    93    USA    10/30/2013    Prague   
     167.5-90-202.5                   
     90+                   
S    277.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
B    187.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
D    262.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
T    727.5    Mathis, April    87    USA    4/30/2011    Orlando   
     277.5-187.5-262.5                   
          Women's Submaster 33-39                       
     44                   
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     48                   
S                           
B                           
D                           
T                           
     52                        
S    30.0    Tal, Sarah    72    USA    4/3/2009    Idaho Falls    
B    60.0    Tal, Sarah    72    USA    4/3/2009    Idaho Falls    
D    125.0    Tal, Sarah    72    USA    4/3/2009    Idaho Falls    
T    215.0    Tal, Sarah    72    USA    4/3/2009    Idaho Falls    
     30-60-125                        
     56                   
S    135    Rotsinger, Jenn    78    USA    6/1/2012    Myrtle Beach, SC   
B    87.5    Rotsinger, Jenn    78    USA    6/1/2012    Myrtle Beach, SC    
D    172.5    Rotsinger, Jenn    78    USA    11/8/2012    Las Vegas NV   
T    390    Rotsinger, Jenn    78    USA    6/1/2012    Myrtle Beach, SC   
     135-87.5-167.5                   
     60                   
S    80    Jewson, Vicki    72    AUS    8/14/2010    Melbourne   
B    51    Jewson, Vicki    72    AUS    8/14/2010    Melbourne   
D    115    Jewson, Vicki    72    AUS    8/14/2010    Melbourne    4th
T    242.5    Jewson, Vicki    72    AUS    8/14/2010    Melbourne   
     80-50-112.5                   
     67.5                   
S    152.5    Kuischmann Daisy    79    COL    11/8/2012    Las Vegas NV   
B    110    Kharina Valentina    77    RUS    6/9/2012    Moscow   
D    180    Kharina Valentina    77    RUS    6/9/2012    Moscow    4th
T    430    Kharina Valentina    77    RUS    6/9/2012    Moscow   
     150-110-170                   
     75                   
S    172.5    Draher Tracy    75    USA    10/30/2013    Prague   
B    122.5    Draher Tracy    75    USA    10/30/2013    Prague   
D    185    Draher Tracy    75    USA    10/30/2013    Prague   
T    480    Draher Tracy    75    USA    10/30/2013    Prague   
     172.5-122.5-185                   
     82.5                   
S    210    Merezhko, Tatyana    78    RUS    4/7/2013    Krasnodar   
B    115    Povolotskaya, Yelena    78    RUS    8/13/2011    Kursk   
D    220    Povolotskaya, Yelena    78    RUS    4/7/2013    Krasnodar   
T    535    Merezhko, Tatyana    78    RUS    4/7/2013    Krasnodar   
     210-105-220                   
     90                        
S    212.5    Merezhko, Tatyana    78    RUS    6/15/2013    Moscow    
B    110.0    Merezhko, Tatyana    78    RUS    6/15/2013    Moscow    
D    225    Merezhko, Tatyana    78    RUS    6/15/2013    Moscow    
T    547.5    Merezhko, Tatyana    78    RUS    6/15/2013    Moscow    
     212.5-110-225                        
     90+                   
S    145    Lahaie Crystal    76    CAN    10/30/2013    Prague   
B    80    Lahaie Crystal    76    CAN    10/30/2013    Prague   
D    150    Lahaie Crystal    76    CAN    10/30/2013    Prague   
T    375    Lahaie Crystal    76    CAN    10/30/2013    Prague   
                        
          Women's Master M1 40-44                       
     44                   
S    77.5    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
B    62.5    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
D    100    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
T    240    Pomerantsev Irina    70    ISR    10/30/2013    Prague   
     77.5-62.5-100                   
     48                   
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     52                   
S    112.5    Mikhaylova Olga    71    RUS    10/30/2013    Prague   
B    67.5    Mikhaylova Olga    71    RUS    10/30/2013    Prague   
D    165    Mikhaylova Olga    71    RUS    10/30/2013    Prague   
T    345    Mikhaylova Olga    71    RUS    10/30/2013    Prague   
     112.5-67.5-165                   
                        
     56                   
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     60                   
S    125    Ster Tunde    71    HUN    10/30/2013    Prague   
B    85    Ster Tunde    71    HUN    10/30/2013    Prague   
D    160    Ster Tunde    71    HUN    10/30/2013    Prague   
T    370    Ster Tunde    71    HUN    10/30/2013    Prague   
     125-85-160                   
     67.5                   
S    92.5    Moore Helena    71    AUS    8/10/2013    Hobart Aus    4th
B    72.5    Tillack Kamila    69    GER    10/30/2013    Prague   
D    145    Tillack Kamila    69    GER    10/30/2013    Prague    
T    302.5    Tillack Kamila    69    GER    10/30/2013    Prague   
     85-72.5-145                   
     75                       
S    152.5    Baldwin Sonji    68    USA    11/8/2012    Las Vegas NV   
B    127.5    Baldwin Sonji    68    USA    11/8/2012    Las Vegas NV   
D    200.0    George Tania    70    GBR    10/30/2013    Prague   
T    455    George Tania    70    GBR    10/30/2013    Prague   
     145-110-200                       
     82.5                       
S    145.0    George Tania    70    GBR    9/1/2013    Folkestone GBR   
B    107.5    George Tania    70    GBR    9/1/2013    Folkestone GBR   
D    197.5    George Tania    70    GBR    9/1/2013    Folkestone GBR   
T    450    George Tania    70    GBR    9/1/2013    Folkestone GBR   
     145-107.5-197.5                   
     90                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     90+                       
S    160.0    Nikitina, Nalalija    71    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
B    75.0    Nikitina, Nalalija    71    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
D    180.0    Nikitina, Nalalija    71    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
T    415    Nikitina, Nalalija    71    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
                        
          Women's Master M2 45-49                       
     44                   
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     48                   
S    70    Potapovich Larisa    65    RUS    10/30/2013    Prague   
B    45    Wright-Forage, Nancy    65    USA    9/3/2010    Idaho Falls    4th
D    100    Potapovich Larisa    65    RUS    10/30/2013    Prague    
T    212.5    Potapovich Larisa    65    RUS    10/30/2013    Prague   
     70-42.5-100                   
     52                   
S    95    Pacholder Robin    67    USA    10/30/2013    Prague   
B    62.5    Pacholder Robin    67    USA    10/30/2013    Prague   
D    140    Pacholder Robin    67    USA    10/30/2013    Prague    4th
T    295    Pacholder Robin    67    USA    10/30/2013    Prague   
     95-62.5-137.5                   
                        
     56                   
S    77.5    Amitay, Ariela    64    ISR    11/16/2011    Riga, Latvia   
B    65    Amitay, Ariela    64    ISR    11/16/2011    Riga, Latvia   
D    110    Amitay, Ariela    64    ISR    11/16/2011    Riga, Latvia   
T    252.5    Amitay, Ariela    64    ISR    11/16/2011    Riga, Latvia   
     77.5-65-110                   
     60                   
S    147.5    Coutinho Marilia    63    BRA    11/8/2012    Las Vegas NV   
B    102.5    Coutinho Marilia    63    BRA    11/8/2012    Las Vegas NV   
D    175    Coutinho Marilia    63    BRA    11/8/2012    Las Vegas NV   
T    425    Coutinho Marilia    63    BRA    11/8/2012    Las Vegas NV   
     147.5-102.5-175                   
     67.5                   
S    100    Markopoulos, Nina    64    AUS    8/14/2010    Melbourne   
B    65    Markopoulos, Nina    64    AUS    8/14/2010    Melbourne   
D    112.5    Markopoulos, Nina    64    AUS    8/14/2010    Melbourne   
T    277.5    Markopoulos, Nina    64    AUS    8/14/2010    Melbourne   
     100-65-112.5                   
     75                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     82.5                       
S    145.0    Romanovica, Anzela    63    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
B    110.0    Romanovica, Anzela    63    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
D    180.0    Romanovica, Anzela    63    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
T    435    Romanovica, Anzela    63    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
     145-110-180                   
     90                       
S                           
B                           
D                           
T                           
                        
     90+                       
S    100.0    Ignateko, Ludmila    66    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
B    70.0    Ignateko, Ludmila    66    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
D    130.0    Ignateko, Ludmila    66    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
T    300    Ignateko, Ludmila    66    LAT    11/17/2011    Riga, Latvia   
Logged
2x Juuniorite maailma meister lamades surumises +140kg
Marko Traks aitavad Võiduni:           

Ränduri pubi, rantipol, pulsikellad.ee, risti 7, Genetair, Lõuna laenud, capital inkasso, Riivits legal and finance, Volante, CorsaGYM, Võru raskejõustikuklubi "STRONGMAN",

Traks

  • CORSA GYM
  • ****
  • Posts: 575
  • 326 LBS weight Viking
    • View Profile
    • WPC WPO Powerlifting
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #13 on: January 12, 2014, 21:25:02 »

surumine
'
Women's WPC RAW                         
44    62.5    Watson Leslie    55    GBR    11/6/2012    Las Vegas NV    
48    82.5    Hao, YuXin    68    USA    6/13/2009    West Palm Beach    4th
52    85.0    Konovalova, Natalya    88    RUS    2/27/2009    Chelyabinsk    
56    117.5    Konovalova Natalya    88    RUS    8/17/2013    Novosibirsk    4th
60    112.5    Tatyanina Yuliya    89    RUS    12/1/2013    Yekaterinbourg    
67.5    120.0    Piatrovich, Iryna    84    BLR    10/4/2009    Rostov    
75    142.5    Medvedeva Yuliya    79    RUS    11/9/2013    Volodga    
82.5    142.0    Turayeva, Anna    78    RUS    10/26/2013    Prague    4th
90    160.0    Sheludko, Vikroriya    73    RUS    4/21/2012    Rostov    
90+    142.0    Reske Kristy    77    USA    10/26/2013    Prague    4th
          Women's T13-15                        
44    47.5    Yultsova Viktoriya    2002    RUS    6/5/2013    Portugal   
48                           
52    75.0    Naumova, Maryana    99    RUS    11/14/2011    Riga, Latvia    4th
56    40.0    Kakas Szilvia        HUN    10/21/2012    Budapest, Hungary    
60    90.0    Naumova Mariana    99    RUS    11/6/2012    Las Vegas NV   
67.5                           
75    110.0    Naumova Mariana    99    RUS    10/26/2013    Prague   
82.5                           
90                           
90+                           
     Women's T16-17                         
44                            
48                           
52    40.0    Kopytova, Rimma    94    RUS    4/9/2011    Chelyabinsk   
56    75.0    Biro Beatrix    97    HUN    5/11/2013    Zemne SVK   
60                           
67.5    55.0    Brenkusova Marta        SVK    5/11/2013    Zemne SVK   
75                           
82.5                           
90                           
90+                           
     Women's T18-19                         
44    40.0    Stefanova, Yevgeniya    91    UKR    10/4/2009    Rostov   
48                           
52                           
56    40.0    Pop Tekla        HUN    10/21/2012    Budapest, Hungary   
60    57.5    Alekhanova, Alexandra    92    RUS    4/9/2011    Chelyabinsk   
67.5                           
75    72.5    Shmyrina, Mariya    90    RUS    10/4/2009    Rostov    
82.5                           
90    87.5    McCloskey Anna    93    USA    11/6/2012    Las Vegas NV   
90+                           
     Women's Junior 20-23                        
44                           
48    60    Brusova Dana         SVK    5/11/2013    Zemne SVK   
52    85.0    Konovalova, Natalya    88    RUS    2/27/2009    Chelyabinsk    
56    90    Tatyanina, Yuliya    89    RUS    9/29/2011    Yekaterinbourg    
60    105    Konovalova, Natalya    88    RUS    8/22/2010    Moscow    4th
67.5    100.0    Lovtsova, Natalya    86    RUS    10/4/2009    Rostov   
75                           
82.5    115.0    Nikulina, Irina    88    RUS    9/29/2011    Yekaterinbourg   
90                           
90+    85.0    McCloskey Anna    93    USA    10/26/2013    Prague   
     Women's Submaster 33-39                        
44                                  
48                           
52    77.5    Schopf Dora    74    HUN    10/26/2013    Prague   
56    67.5    Polyakova, Natalya    75    RUS    8/22/2010    Moscow   
60    110.0    Medvedeva,Marina    74    RUS    3/18/2010    Kursk   
67.5    112.5    Nagy Rita    74    HUN    10/21/2012    Budapest, Hungary    
75    142.5    Medvedeva Yuliya    79    RUS    11/9/2013    Volodga   
82.5    141.0    Turayeva, Anna    78    RUS    6/5/2013    Portugal    
90    160.0    Sheludko, Vikroriya    73    RUS    4/21/2012    Rostov   
90+    142.0    Reske Kristy    77    USA    10/26/2013    Prague    4th
     Women's Master 40-44                      
44                           
48    82.5    Hao, Yu Xin    68    USA    6/13/2009    West Palm Beach    4th
52    37.5    Klochkova Svitlana    68    UKR    10/26/2013    Prague   
56    72.5    Zhanna Dorokhina    68    RUS    12/2/2012    Yekaterinbourg   
60    55.0    Egri Ilona    73    HUN    5/11/2013    Zemne SVK   
67.5    100.0    Mazzon Freda    72    AUS    8/26/2012    Aubury    4th
75    135.0    Sheverdina, Yelena    68    RUS    4/9/2011    Chelyabinsk   
82.5    115.0    Ovari Marianna    73    HUN    10/26/2013    Prague    
90                                  
90+                           
                        
     Women's M45-49                        
44                           
48    45.0    Wright-Forage, Nancy    65    USA    9/3/2010    Idaho Falls   
52                           
56    45.0    Kivorkova Svetlana    67    RUS    6/5/2013    Portugual   
60                           
67.5    90.0    Bileise, Sandra    63    LAT    11/13/2011    Riga, Latvia   
75    137.5    Sheverdina Yelena    68    RUS    6/15/2013    Moscow    
82.5    107.5    Odintsova, Svetlana    66    RUS    11/14/2011    Riga, Latvia   
90                           
90+    92.5    Milliner Kathy    64    USA    8/30/2012    Idaho Falls   
    
Logged
2x Juuniorite maailma meister lamades surumises +140kg
Marko Traks aitavad Võiduni:           

Ränduri pubi, rantipol, pulsikellad.ee, risti 7, Genetair, Lõuna laenud, capital inkasso, Riivits legal and finance, Volante, CorsaGYM, Võru raskejõustikuklubi "STRONGMAN",

Sten Haugas

  • HC GYM
  • ****
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Календарь WPC/AWPC WPA GPC 2014
« Reply #14 on: January 15, 2014, 14:48:36 »

Osalejate nimekiri:

BENCH, Raw
N 52 Pauliina Lillberg
N 56 Sanni Leino
N 56 Janita Krokberg
N 60 Jonna Ijäs
75 Patrik Jalava
82,5 Tuomas Mononen
82,5 Kauko Viitala
82,5 Markus Poikela
90 Reijo Murto
90 Kalle Äärilä
90 Marko Brusila
90 Vesa Taavitsainen
90 Allan Jokinen
100 Toni Eronen
100 Zurab Tavartkiladze
100 Tommi Aadeli
100 Sami Lampinen
100 Mikko Matikainen
100 Ilpo Liikala
110 Matias Neuvonen
110 Juha-Pekka Kettunen
110 Mikko Hirvonen
110 Juha-Pekka Kettunen
125 Hannu Hirvonen
125 Klaus Södervall
125 Timo Majuri
125 Jegor Kapitan
125 Jony Krokberg
140 Sten Haugas

BENCH, Equipped
82,5 Jonas Anderbring
90 Tomi Lirkki
100 Oskari Lehtinen
100 Reza Golmohammadi
100 Petri Hietamäki
100 Niclas Friberg
125 Petteri Hosio
125 Peter Hallberg
125 Timo Majuri
140 Sten Haugas
SHW Kari Kalliola

DEADLIFT, Raw
N 52 Pauliina Lillberg
N 56 Sanni Leino
N 60 Milla Ylinen
N 60 Jonna Ijäs
N Jaana Tanner
67,5 Elias Hiissa
75 Patrik Jalava
82,5 Kauko Viitala
100 Toni Eronen
100 Zurab Tavartkiladze
100 Juho Kurko
100 Ilpo Liikala
110 Matias Neuvonen
110 Mikko Hirvonen
SHW Damir Krunic

DEADLIFT, Equipped
90 Vesa Taavitsainen
100 Oskari Lehtinen
100 Mikko Matikainen
100 Petri Hietamäki
110 Jyrki Varvas
110 Seppo Laukkanen
110 Ville Suominen
125 Petteri Hosio
140 Ano Turtiainen
Logged
Kasutan ainult Hcgym professional mürke
Pages: [1] 2   Go Up
 

toidulisandid.ee Kaubamaja
anything