wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 [2]   Go Down

Author Topic: SPA & Sport Fitness ja kulturismi võistlus algajatele 01.04.2017  (Read 3205 times)

argos

• View Profile
Re: SPA & Sport Fitness ja kulturismi võistlus algajatele 01.04.2017
« Reply #15 on: April 05, 2017, 09:13:33 »

kokkuvõte sinu jutust: Oti leer ei peaks keelama süüa Bon lisandeid, aga ometi keelab.

peale söömise keelab Oti leer ka internetti, jpm. Seda jpm fakte võid arutleda Jokkeri ja Majoriga ntx, minuga korduvalt sama juttu ajades sind tõsiselt keegi ei võta, samuti Jűrgen Leesmanni valdkonna mângust ei kórvalda, Otti ja Leesmanni dopingust jpm-st puhtaks ei pese.

Mulle näib küll, et oled teinud ikka väga vale kokkuvõtte. Sul öeldi selgesõnaliselt, kui sa ei tarbi toidulisandeid ja sa oled seda siin aastate jooksul kõigile sellest tuhandeid kordi kirenud, siis ei viitsi enam lugeda, kuidas sa endiselt toidulisasid ei tarbi!

sc0rpion

• staar-troll
  • *
    • View Profile
« Reply #16 on: April 05, 2017, 10:43:41 »

Mulle näib küll, et oled teinud ikka väga vale kokkuvõtte. Sul öeldi selgesõnaliselt, kui sa ei tarbi toidulisandeid ja sa oled seda siin aastate jooksul kõigile sellest tuhandeid kordi kirenud, siis ei viitsi enam lugeda, kuidas sa endiselt toidulisasid ei tarbi!

Sinu ja Vegani kohta on varasemalt selgelt póhjendatud, et teile näivadki asjad sedapidi, et Fitshopi leerile on kóik lubatud, sh doping ja vóistlemine ja sóómine, teistele aga mitte, teised sh siinne sait on dopingu sait ja pahad, et julgevad tóde válja óelda teie leeri kohta. Seda on selgelt póhjendatud ja ümberlúkkavaid argumente teie leerilt pole tulnud.

Ainult teemaväline lapsik parastamine, et kúll kóik on halvad, et teie leeri ei kiida, nagu ka hetkel.
Kui Jokker proovib tánavak kúsida, vói keegi Fitshopi/kulturismiliidu foorumis, siis vastust ei anta, seetóttu tulge elgitage siin ise Majorile ja Jokkerile, mite mulle.

Teemakohaselt jáán taas seisukohale, et sellise leeri korraldatud vóistlus on kehtetu, kuna juba see ler keelab súúa nagu Vegani postituse kokkuvóttena óeldi. Minge arutlege Leesmanni ja Majoriga seda keeldu jm fakte, minul teiega asju úle korrata on igav.

sc0rpion

• staar-troll
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: April 05, 2017, 10:52:15 »

Mulle tundub ,et mingi osa plaanist on saata Sander ifbb lavale.

Sandri sissetulekuid see ifbb lava vist kasvataks, kuid minu arvates on see ifbb dopingut enim tāis, vörreldes teiste liigadega,  ntx  mis signaali annab Ott ja Ifbb pro-d, kellega kogu oti leer pildistab ja söbrustab? Annab signaali, et dopingut voolab liitrites kogustes, lisaks silmakirjalikkus jm otsa. Milleks sellise liigaga ja inimestega end määrida.

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #18 on: April 05, 2017, 12:56:06 »

Pildid
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee
Pages: 1 [2]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything