wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 13 14 [15]   Go Down

Author Topic: Paindliku Toitumise - IIFYM järgijad - Noored Tegijad  (Read 80241 times)

rait83

• View Profile
Re: Paindliku Toitumise - IIFYM järgijad - Noored Tegijad
« Reply #210 on: April 11, 2012, 22:18:54 »

normaalne päss

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #211 on: April 11, 2012, 23:29:44 »

Holks samsonis trennis:

Holger Samsonis trennis 04/2012
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

Amööb

• 0.3-0.9
    • View Profile
« Reply #212 on: August 13, 2013, 15:09:30 »

Teen sulle soodukaga toitumiskava, saad suveks vormi!

Kas Arc tellis siis kava sult või mitte?

Kas Eestis keegi teeks kava või kuidas öeldagi- bröžüüri- Eskimo dieedi osas?
Eskimo elustiili all mõtlen erikujulist Keto toitumist, kus hoitakse valgud võimalikult madalal.

Dieedi eesmärgiks on saada kogemusi, mingit vormi pole vaja, elustiili lihtsalt sooviks katsetada.
Valgu koefitsent peaks jääma vahemikku 0.3-0.9, ja keskeltläbi siis 0.6 keskmiselt päeva kohta, viikendil võib olla 0.2, äripäeviti mõni päev aga 0.9, enamikel päevadel aga 0.6 kanti. Laktoosi peaks olema vähe.

Kas Erik või Arc või keegi Eestis omab pädevust sellises asjas, keda soovitate?

0.3-0.9

Amööb

• 0.3-0.9
    • View Profile
« Reply #213 on: September 01, 2013, 14:32:03 »

Hiljutises videos taas räägitakse, kuidas ühe makroliigi teekond on kehas teistsugune kui teise makroliigi teekond:

People Claiming Carbs Are The Cause Of Fat Gain Discussion And Video Responses Welcome

Mulle tundub naljakas rääkida teekonna trajektoori erinevusest. Sest kui linnageomeetrias ruudukujuliste tänavate vahel ma kord jalutan kinno ühtesid tänavaid pidi 500m, ja teinekord teisi tänavaid pidi 500m, siis vahet pole ju kumma teekonna/trajektoori ma valin. Kolmandal juhul lähen üldse trammiga pikema ringi, kus kõnin trammi ukse trepiastmetest väsitavalt üles, siis seisan, ja lõpuks jalutan 50m kinohooneni. Energiat kulub kõige kolme trajektooriga ühe palju. Trajektoori erinevus ei mängi siin rolli.

Millegipärast aga ikkagi räägitakse makrode puhul trajektoori erinevusest. Et üks makro liigub kehas niipidi ja teine teistpidi. Nagu ka selles videos, kus öeldakse, et süsivesikud liiguvad kehas teisi teid/skeeme pidi.
0.3-0.9

ArchangelEST

• Lasna-Esiku-Rätiku-Klubi
    • View Profile
    • Flexible Dieting Handbook
« Reply #214 on: September 01, 2013, 15:13:47 »

Mulle tundub naljakas rääkida teekonna trajektoori erinevusest. Sest kui linnageomeetrias ruudukujuliste tänavate vahel ma kord jalutan kinno ühtesid tänavaid pidi 500m, ja teinekord teisi tänavaid pidi 500m, siis vahet pole ju kumma teekonna/trajektoori ma valin. Kolmandal juhul lähen üldse trammiga pikema ringi, kus kõnin trammi ukse trepiastmetest väsitavalt üles, siis seisan, ja lõpuks jalutan 50m kinohooneni. Energiat kulub kõige kolme trajektooriga ühe palju. Trajektoori erinevus ei mängi siin rolli.

Mõtle nii:

Üks trajektoor on otsetee. Teine trajektoor on blokeeritud kuna tehakse teetöid. Kolmanda trajektoori läbides saad lõuga ning viiakse haiglasse.
Kõigi trajektooride energiakulu on erinev ning ainult ühest saad reaalselt läbi.

Kahjuks on ammu teada, et sa ei tea keha tööst midagi ning üritad jätkuvalt jalgratast leiutada ajal, kus eksisteerivad reaktiivlennukid.

Pizza & Burger dieter master race. Bow before me peasants.

Flexible Dieting Handbook

Aspartame Research

Amööb

• 0.3-0.9
    • View Profile
« Reply #215 on: September 01, 2013, 15:40:14 »

Mõtle nii:

Üks trajektoor on otsetee. Teine trajektoor on blokeeritud kuna tehakse teetöid. Kolmanda trajektoori läbides saad lõuga ning viiakse haiglasse.

Kõikides trajektoorides liigub üks ja seesama hulk energiat. Kas see energia läheb vahepeal ajutiselt rasvkoesse või ei lähe või liigub muid skeeme pidi, ei oma tähtsust ju.

Kõigi trajektooride energiakulu on erinev ning ainult ühest saad reaalselt läbi.

Energia kulu on erinevate aeroobsete tegevuste korral muidugi erinev, kuid antud juhul eeldaks, et valitakse tegevused, mis kõik ühepalju energiat kulutavad. Ja sel juhul ma ei näe tähtsust, kuidas see energia keha sees liigub, kas vahepeal rasvkoesse ja välja või mitte või muud moodi. Ses mõttes makrode liikumise skeem ei oma minumeelest tähtsust, ometigi sellest aga sagedasti räägitakse.

Kahjuks on ammu teada, et sa ei tea keha tööst midagi

Ei teagi. Kuid ma ei näe mõtet ka selgitada, et milline see täpne töö ja skeem on, kui me niikuinii kulutame ära X koguse energiat, siis vahet pole kuidas see kogus X keha sees liigub ju, ükskõik mis skeeme pidi, ära saab ta kasutatud niikuinii, või siis kui on ülekaloraash, siis paigutatakse kõhu peale. Ja vahet pole makroliigil ses mõttes.

ning üritad jätkuvalt jalgratast leiutada ajal, kus eksisteerivad reaktiivlennukid.

Ma niisama ajaviiteks huvitun valdkonnast, hetkel ma ei leiuta midagi.

Aga see pilt eriti ei selgita teemat. Pilt näitab, mida ülikooli tudengid peaksid pähe õppima lihtsalt, et soravalt nimetada erinevaid termineid, mida teadus inimese sisefloora kohta teab. Need terminid ja nooled nende vahel aga mulle ei seleta kuidagi, kuidas üks skeem teisest teistsugust tulemust annaks. Pigem seletaks pildike füüsika energia jäävuse seaduse kohta teemat, või matemaatika linnageomeetria pilt sobiks.

Sa vist tunned, et ma annan kuidagi halba mõju valdkonna liikmetele, seetõttu sa kuidagi oled tõrges vist? Igatahes mina küll mingit halba mõju ei soovi anda, lihtsalt arutleda valdkonna üle, seda teeb iga valdkonna kommuun.
0.3-0.9

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #216 on: September 01, 2013, 23:00:10 »

...............Kõikides trajektoorides liigub üks ja seesama hulk energiat. Kas see energia läheb vahepeal ajutiselt rasvkoesse või ei lähe või liigub muid skeeme pidi, ei oma tähtsust ju......

ANNA ABI!!!! :-X
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Amööb

• 0.3-0.9
    • View Profile
« Reply #217 on: September 01, 2013, 23:44:48 »

Minule tundub see kalori ja kalori vahe tegemine juudi jutuna.
Ka käesolev teema "IIFYM" on mõiste, mis annab mõista, et kaloril ja kaloril pole vahet.
Kes aga video läbi vaatas, siis võiks arvamust anda. Seal anti mõista, et kui 1000 kalorilise ülekaloraashi näol sööb esimene grupp 1000kal ehk ca 100g rasva, ja teine grupp sööb süsivesikutest selle 1000 kalorit, siis esimene grupp läheb pekki aga teine grupp ei lähe. Ja ta natuke seal põhjendab siis seda. Mis seletust/põhjendust te annate sellele paradoksaalsele asjale, et esimene grupp pekki läheb?
Mina saan aru, et antakse mõista, et süsivesiku grupp ei lähe pekki, kuna süsivesikuid peetakse paremaks kui teisi makrosid. Ja loogiliselt võttes siis ilmselt süsivesikud liiguvad kehas parema skeemiga, või on mingi muu eriline seletus asjale.
Mulle igatahes ei tundu loogilisena, et üks makrogrupp parem oleks kui teine. Kui on 1000 kalorit ülekaloraashi, siis vahet pole mis liiki makrodega see ülejääk tekitatakse, see kõik läheb kõhu peale niikuinii, ükskõik millise skeemiga.

0.3-0.9

bert

• View Profile
« Reply #218 on: September 03, 2013, 21:56:40 »

Amööb, sa vist üritad sellele teemale läheneda puhtalt oma loogika abil ilma vastavaid teadmisi omamata.
Selliselt asjad ei toimi.

Tuntud filosoof Aristoteles näiteks üritas oma elu jooksul ka selgitada mitmeid füüsikalisi mõisteid, täpsemalt
klassikalises mehaanikas. Osaliselt see tal ka õnnestus, näiteks kangi ja tasakaaluõpetus jne, kuid esines ka
väga ekslikke arusaamu, mis lähtusid peamiselt tema metafüüsilisest uurimismeetodist.
Nimelt ei meeldinud Aristotelesele teha katseid, kuna katsete tegemine oli tema meelest orjade töö ning ta
eelistas pigem lahendada kõiki probleeme deduktiivselt loogilise mõtlemise abil.

Näiteks seletas Aristoteles visatud keha liikumist järgmiselt : liikuva keha taga tekib tühik, kuna aga loodus ei
salli tühjust, siis voolab sinna õhk mis tõukabki keha edasi   :D

Kui maailma tuntuim filosoof selliselt eksib, siis võid ilmselt ka sina eksida kui üritad sarnaselt oma loogika abil
ilma teadmisteta asju lahendada. Kui ei usu teadust, siis tee ise need katsed läbi ja saadki teada, kas kalor on
kalor jne.

Amööb

• 0.3-0.9
    • View Profile
« Reply #219 on: September 03, 2013, 22:19:15 »

Katsed võtavad paraku kaua aega. Ma olen kevadest alates katsetamas, kuid see on liiga lühike periood, et veel midagi kindlalt väita.
Seal videos aga väideti, et 1000 ekstrakalorit süsivesikuid ei tee paksuks, aga 1000 lisakalorit muid makrosid teeb- mul on senise praktika ja loogika järgi raske uskuda, et üks makroliik teeb paksuks ja teine ei tee. Samas süsivesikurohkelt ma olen ainult väga väheseid kuid toitunud siin, seetõttu ei oska veel nende mõju hinnata. Rasv nagu väga hetkel ei kahane ja lihasmass ning jõud ka üsna muutumatu vist. Mulle tundub, et kaloril ja kaloril pole vahet.

Muidu Aristotelesele ja valgupropageerijatele või mingi muu makro harrastajatele ütleb psühholoogia, et tegu on juhtumiga “If it ain’t broke, don’t change it”, öeldakse ka "protected by the box". Selle karbiga antage mõiste, et inimesed on harjunud rutiinselt järgima oma toimivat elustiili, harjunud olema nö oma kaitsva karbi sees. Ja sedalaadi sündroomiga inimesi tunneb ära näiteks sõnavara järgi, kui nad kasutavad fraasi "milleks leiutada jalgratast", või kui muul moel on nende käitumisest näha, et nad tunnevad kindlust oma käesolevates tõekspidamistes/elustiilis. Siis sedalaadi pimestav suletus teinekord tõesti tasub muutmist nagu soovitad, et proovi praktiliselt ise seda teistmoodi tunduvat asja, proovi julgelt praktiliselt. Kunagi siin saidil üks treener soovitas seda sama ideed, ta ütles ainult kuidagi nii, et "proovi teha kõike täpselt vastupidiselt sellele, kuidas tänaseni oled teinud". Minuarust võite proovida muidugi, kuid see võtab aega, mingid mõned üksikud kuud paraku pole piisav antud valdkonna sees. Seetõttu ise ka kogun alles piisavat staashi alles nö.
0.3-0.9
Pages: 1 ... 13 14 [15]   Go Up

Kaubamaja
youtube