wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 189 190 [191]   Go Down

Author Topic: ...  (Read 743534 times)

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
Re: ...
« Reply #2850 on: March 02, 2012, 22:17:21 »

Kui tüli ei tee, siis äkki uurid,... arve saadame ilusti muidugi sulle, seega aus värk :) Aga tegelt hea väike turuuuring teha, sest ma parem ei hakka neid seinu üritamagi sirgeks ajada.

Uurin, annan teada. Ütlen, et vaene kulturist ja raha põle, pesta ei saa ja hais levib minu majani juba. Et kui ei taha linna ära lämmatada tehku ära vms.  8)
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

Janarki

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #2851 on: March 02, 2012, 22:52:55 »

Kas see peab ka otsest vett? Meil tuleb dushikaar 3 seinaga, mitte täielik, so üks vannitoa sein hakkab pideval vee all olema... Põrandale saab seda ka panna? Ja kui paks see plaat on? Meil suht cm-te mäng dushinurk ja suur pesumasin kõrvuti sinna ära mahutada :)
plaat on läbinisti veekindel. Tootest võib teha ka vanni. Plaatide liitekohad tuleb teha spetsiaalse liimiga ja pinda saab koheselt plaatida. Põrandale saab panna ning lisaks on olemas ka spetsiaalne dušialus http://www.tyco.fi/EE/tooted/tyco-dusialus
Plaatide paksused algavad 6 mm aga kui sein on ikka väga ebatasane siis on 12,5 mm parem kuna see on jäigem.

waldof

• View Profile
« Reply #2852 on: March 03, 2012, 00:23:04 »

ma toon maale Tyco ehitusplaati. See on juba ise veekindel ning seda ei ole vaja enam hüdroisolatsiooniga katta.
Selliselt näeb välja kõvera seina sirgeks tegemine.
http://www.youtube.com/user/tycoeurope#p/u/1/KJRn2Pp0h0I

Vabandan, et risustan Annika blogi.
Kuid ei ole usku sellesse plaati. Põhjendus augud mis läbi plaadi lükkatakse kruvikeerajaga seal hakkab ju niiskus läbi tulema konstruktsiooni. See niiskus mis ühest punktist tuleb on veel hullem kui ühtlaselt jagunev niiskus. Teine asi on, et plaadid pannakse kokku silikooniga, kuid see läheb ju hallitama(vabandust lugesin kodulehelt ja tegemist on "hallituskindla" hermeetikuga). Ning plaatide alla siis tekib hallitus mis hakkab tervist kahjustama. Või kas ma olen milleski valesti aru saanud?
« Last Edit: March 03, 2012, 00:25:34 by waldof »

Janarki

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #2853 on: March 03, 2012, 01:30:04 »

Vabandan, et risustan Annika blogi.
Kuid ei ole usku sellesse plaati. Põhjendus augud mis läbi plaadi lükkatakse kruvikeerajaga seal hakkab ju niiskus läbi tulema konstruktsiooni. See niiskus mis ühest punktist tuleb on veel hullem kui ühtlaselt jagunev niiskus. Teine asi on, et plaadid pannakse kokku silikooniga, kuid see läheb ju hallitama(vabandust lugesin kodulehelt ja tegemist on "hallituskindla" hermeetikuga). Ning plaatide alla siis tekib hallitus mis hakkab tervist kahjustama. Või kas ma olen milleski valesti aru saanud?
eks kahtluseid ikka tekib. Paraku pole selleks põhjust. Selline lahendus on kinnitatud erinevate sertifitseerimiskeskuste (N: Norra ja Soome ) poolt, mis on antud lahendust katsetanud ja sellele oma heakskiidu andnud. Kõik võimalikud läbiviigud kaetakse liimiga. Kui töö teha korralikult, siis kindlasti ei hakka kuskilt niiskus läbi minema. Liimhermeetiku on Krimelte teinud just spetsiaalselt selle jaoks ning annab tootele 10 aastase garantii. Tänane turg on selline, et kuna kipsplaat+hüdro on taunitav lahendus, siis vahetatakse see analoogsete toodetega vastu välja. Väga paljud ehitusmaterjalide tootjad oma sortimenti analoogse toote võtnud.
Sry Annika, et läks jauramiseks ära. Enamusi see jutt niikuinii ei huvita. Kui kellelgi on küsimusi, siis võin otse vastata.

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile
« Reply #2854 on: March 03, 2012, 07:14:51 »

Kui tüli ei tee, siis äkki uurid,... arve saadame ilusti muidugi sulle, seega aus värk :) Aga tegelt hea väike turuuuring teha, sest ma parem ei hakka neid seinu üritamagi sirgeks ajada.

Nö. loodi tuleb seinad ikka saada.

Ralf Otter

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #2855 on: March 03, 2012, 07:18:02 »

Kas see peab ka otsest vett? Meil tuleb dushikaar 3 seinaga, mitte täielik, so üks vannitoa sein hakkab pideval vee all olema... Põrandale saab seda ka panna? Ja kui paks see plaat on? Meil suht cm-te mäng dushinurk ja suur pesumasin kõrvuti sinna ära mahutada :)

Põrandate tasaseks saamiseks kasutatakse isevalguvat põrandatasandusssegu ja siis plaadid peale.

Annika

• member
    • View Profile
« Reply #2856 on: March 03, 2012, 10:46:01 »

Põrandate tasaseks saamiseks kasutatakse isevalguvat põrandatasandusssegu ja siis plaadid peale.

Jh, see eeldab ka seda et vana põrand tuleb täies mahus välja peksta... :D

Ralf Otter

• Bonsuna Team
    • View Profile
« Reply #2857 on: March 03, 2012, 11:54:40 »

Jh, see eeldab ka seda et vana põrand tuleb täies mahus välja peksta... :D

Vana põranda puhul sõltub kõik sellest, kui palju ta aja jooksul on mängima hakanud. Kui mängib, siis tekitab ta hiljem kuhugi mikromõra sisse. Vanade ruumide ümbertegemised ongi alati ettenägematute asjaoludega seotud ja mõnikord ei saagi seda teha, mis algselt planeeritud.
« Last Edit: March 03, 2012, 11:56:29 by Ralf Otter »

Janarki

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #2858 on: March 03, 2012, 12:18:37 »

enamuse isevalguvate tasandussegudega saab tasandada paar cm aga on olemas ka kuni 5 cm paksuse tasanduse jaoks. Paksema valu puhul tuleb kasutada tsementsegu.

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #2859 on: March 03, 2012, 14:28:16 »

Ehitusteemaline blogi ma vaatan. :) Vend kellest rääkisin on täna levist väljas. Saatsin talle smsi, kui tsivilisatsiooni naaseb eks ta siis vastab.
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0
Pages: 1 ... 189 190 [191]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything