wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16   Go Down

Author Topic: Vigastuste ennetamine, taastusravi jm  (Read 99138 times)

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
  • Trenn- see on minu alternatiivmeditsiin!
    • View Profile
Re: Vigastuste ennetamine, taastusravi jm
« Reply #210 on: November 25, 2015, 11:00:47 »

Kapsikam. :)
Suure tõenäosusega oli jah see. Keep away from it!!!  :D

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #211 on: November 25, 2015, 11:05:10 »

Capsicam on magus tõesti. Eriti suvel, lähed +25ga pikemale rattasõidule ja määrid end kokku, nohh et oleks kanged liigesed libedamad.. ja varem ei ole seda kasutanud. Elamus garanteeritud.

Aga ega need salvid kudedesse , eriti veel sinna kahjustatud koldesse (kui selline olemas on) ei satu nagunii. Määrimise protsess (mida pikemalt viitsid teha - või veelgi parem - keegi teine teeb) on hea ja naha ajab soojaks.
Enda lemmikud on need, mis lõhnavad "eksootiliselt" - venelastel on suhteliselt odavad mõned tuubid, ja nendega kaasneb aroom - hoiab kinnise nina ka lahti - eeterlikud õlid.. Ilmselt on neid, kellele see ei meeldi..maitse asi

Pilates ja venitamine on päris erinevad asjad.

http://www.theptdc.com/2015/11/why-doing-hip-flexor-stretches-may-not-loosen-and-open-up-the-hips/

Missisryan

• OZONE GYM
  • happiness is just a state of mind...
    • View Profile
« Reply #212 on: November 25, 2015, 13:37:35 »

mp on pilateses ka ekspert? Minu painduvus igatahes paranes, kuna selles on palju staatilisi venitusi.
Mind over the body!

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #213 on: November 25, 2015, 14:39:33 »

Rain, ma nägin sind hommikul Pronksis vasakpööret tegemas.
Ilus Skoda on!

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #214 on: November 26, 2015, 22:47:26 »

Minu painduvus igatahes paranes, kuna selles on palju staatilisi venitusi.

http://harjutused.com/2015/11/23/ravi-x-tegi-valu-hullemaks-aga-y-aitas-voib-olla-siiski-mitte/

gmaster

• REVAL SPORT
    • View Profile
    • Professionaalne füsioteraapia ja massaaž
« Reply #215 on: November 27, 2015, 00:55:34 »

Et painduvus hakkas järsku ise paranema  ::) .. because time..
Tippkvaliteediga füsioteraapia, massaazh, erineva eesmärgiga (ka terapeutilised) treeningkavad jm. Kunderi 24, City tervisestuudio.  www.georglaasik.ee / georg@georglaasik.ee

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #216 on: November 27, 2015, 21:02:52 »

Et painduvus hakkas järsku ise paranema  ::) .. because time..

Eks see kipub nii olema kahjuks küll, et ega mõelda väga ei viitsi...   See oli näide inimeste mõttemustritest. Seostada mingeid asju, millel tegelikku seost ei ole.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #217 on: November 27, 2015, 21:04:45 »

Venitamise kohta ütles siin väga hästi - http://www.theptdc.com/2015/11/why-doing-hip-flexor-stretches-may-not-loosen-and-open-up-the-hips/

Aga olgu, kohalik, paar aastat tudeerinud spetsialist on ikka see kõige targem.

Missisryan

• OZONE GYM
    • View Profile
« Reply #218 on: November 27, 2015, 22:10:20 »

Seesamune et.. ma usaldan jah iga kell rohkem inimest kellel on reaalsed kogemused kui toda kes linke loobib. Jah ja paranes küll painduvus, olin võimeline sama harjutust paremini tegema. Aga sinuga on mõttetu vaielda.

Sellega seoses, sul on ju oma teema kuhu sa linke armastad postitada, oled selle kuidagi kuivale jätnud?
Mind over the body!

parker

• View Profile
« Reply #219 on: November 27, 2015, 22:36:06 »

Kes see siis seda ei tea, et peajobu tahab alati sõna võtta. No hard feelings MP.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #220 on: November 28, 2015, 14:24:31 »

Seesamune et.. ma usaldan jah iga kell rohkem inimest kellel on reaalsed kogemused kui toda kes linke loobib. Jah ja paranes küll painduvus, olin võimeline sama harjutust paremini tegema. Aga sinuga on mõttetu vaielda.

Sellega seoses, sul on ju oma teema kuhu sa linke armastad postitada, oled selle kuidagi kuivale jätnud?

1. Ei teadnudki, et siin on see teema, kus taas keegi ei ole huvitatud eneseharimisest. Tänan selgitamast. Hiljem muidugi nii mitmeski kohas kohtab kuidas " teen nüüd väga kontrollitult asju ja parajama raskusega ", jne. Lahmi aga, jõudu!
2. Mina ei vaidle, eriti veel "emotsioonidelt" tuleva sõnatulvaga. Keegi, kes ei ole huvitatud tegelikkusest, ja kiidab vaid "kogetut", ei ole mitte mingiski mõttes võrdne dialoogipartner. Elementaarne võiks algatuseks selge olla. Mõtlema õppimine on suur töö aga kui see selge(m), näed nii mõndagi.

gmaster

• REVAL SPORT
    • View Profile
    • Professionaalne füsioteraapia ja massaaž
« Reply #221 on: November 28, 2015, 14:49:35 »

Oleme kõik kursis et sina oled ainus, kes mõelda oskab.
Võid neid linke loopida palju süda lustib, olen biomehhaanikaga kursis küll.

Ma ei tea, kelle kohta see "paar aastat tudeerinud" käis, ise olen hetkeks seda tudeerinud 6a ja tudeerin pidevalt edasi. tututut
Tippkvaliteediga füsioteraapia, massaazh, erineva eesmärgiga (ka terapeutilised) treeningkavad jm. Kunderi 24, City tervisestuudio.  www.georglaasik.ee / georg@georglaasik.ee

Missisryan

• OZONE GYM
    • View Profile
« Reply #222 on: November 28, 2015, 19:29:37 »

1. Ei teadnudki, et siin on see teema, kus taas keegi ei ole huvitatud eneseharimisest. Tänan selgitamast. Hiljem muidugi nii mitmeski kohas kohtab kuidas " teen nüüd väga kontrollitult asju ja parajama raskusega ", jne. Lahmi aga, jõudu!
2. Mina ei vaidle, eriti veel "emotsioonidelt" tuleva sõnatulvaga. Keegi, kes ei ole huvitatud tegelikkusest, ja kiidab vaid "kogetut", ei ole mitte mingiski mõttes võrdne dialoogipartner. Elementaarne võiks algatuseks selge olla. Mõtlema õppimine on suur töö aga kui see selge(m), näed nii mõndagi.

Sügiskülv, sina või meid jälle harimas??

Emotsioonide kohta pean peenikest naeru.

Mind over the body!

Missisryan

• OZONE GYM
    • View Profile
« Reply #223 on: November 28, 2015, 19:37:28 »

Tegelikult, vabanda väga aga ma ütlen südamelt ära. Dialoog sinuga tundub mulle täpselt sama mis oma 7 ja 9 aastase lapsega vaielda miks nad peavad oma toa ära koristama või miks on vaja lõunasöök süüa, hommikul riidesse panna või koolitükke teha. Aeganõudev, tihti mitte kuhugi viiv ja peavalu tekitav?

Kindlasti mitte midagi sellist mida ma naudiks.

Mõttetud jutuajamised kus üks pool ainult raiub et tal on õigus kuigi sa tead et ta ajab täielikku jura.

Soovin edu trollimises!
Mind over the body!

Lexusl

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #224 on: November 28, 2015, 20:37:24 »

Tegelikult, vabanda väga aga ma ütlen südamelt ära. Dialoog sinuga tundub mulle täpselt sama mis oma 7 ja 9 aastase lapsega vaielda miks nad peavad oma toa ära koristama või miks on vaja lõunasöök süüa, hommikul riidesse panna või koolitükke teha. Aeganõudev, tihti mitte kuhugi viiv ja peavalu tekitav?

Kindlasti mitte midagi sellist mida ma naudiks.

Mõttetud jutuajamised kus üks pool ainult raiub et tal on õigus kuigi sa tead et ta ajab täielikku jura.

Soovin edu trollimises!
:D
Mulle nii meeldib sinu seisukoht ja üldse mitte konkreetselt see, et sa seda MP kohta arvad, vaid mulle meeldib su suhtumine!!!
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16   Go Up

Kaubamaja
youtube